تعمیر یخچال امرسان

برای دریافت خدمات نصب، راه اندازی و تعمیر یخچال فریزر امرسان، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین در همین صفحه و یا در اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید. تعمیرکار یخچال آچارباز در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد شد.

  • برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان میتوانید با تلفن 02154591616 تماس بگیرید و یا دکمه زیر را بزنید

چرا باید یخچال فریزر امرسان را به صورت دوره‌ای سرویس کنم؟

با انتخاب یخچال فریزر امرسان، از تازه و سالم بودن مواد غذایی اطمینان پیدا خواهید کرد. یخچال امرسان از وسایل پرکاربرد خانه محسوب می‌شود، بنابراین برای افزایش عمر مفید آن، باید سرویس دوره‌ای را در برنامه خود قرار دهیم. با سرویس دوره‌ای، ایرادات جزئی که در دستگاه وجود دارند را برطرف کرده و آن را برای یک دوره طولانی از تعمیر بی نیاز می‌کنید. این روش علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌های تعمیر، باعث افزایش بازدهی و عمر مفید یخچال فریزر خواهد شد.

بیشترین تیکت‌هایی که برای تعمیر یخچال های امرسان داشته‌ایم چه بوده است؟

یخچال فریزر خنک نمی‌کند.

بهم خوردن تنظیمات دمای یخچال، می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی شود پس ابتدا دمای یخچال را چک کنید. عدم وجود جریان هوا در یخچال نیز، می‌تواند مانعی برای خنک کردن شود. بنابراین مکان قرارگیری یخچال را بررسی کنید، اگر یخچال به دیوار چسبیده آن را کمی به جلو بکشید تا هوا به فن رسیده و موتور را خنک کند. اگر تمام موارد گفته شده را بررسی کرده اما مشکلی ندیدید، باید قطعات دستگاه را کنترل کنید. خرابی کمپرسور، نبود گاز و یا وجود مشکل در کندانسور می‌تواند از دلایل خنک نکردن یخچال باشد.

یخچال فریزر امرسان نشتی دارد.

نشت آب از یخچال فریزر، یکی از مشکلات رایجی است که بعد از چند سال استفاده از این دستگاه با آن روبرو خواهید شد. این مشکل می‌تواند به دلیل گرفتگی لوله‌های تخلیه باشد، یخ زدگی اواپراتور نیز می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی شود. اگر کف یخچال آب مشاهده می‌کنید، ممکن است المنت یا دیفراست دستگاه خراب شده باشد.

چرا تعمیر یخچال فریزر امرسان را به آچارباز بسپارم؟

یخچال فریزر‌های امرسان، تکنولوژی پیچیده‌ای داشته و قیمت‌های بالایی دارند. بنابراین نمی‌توان عیب یابی این دستگاه‌ها را به دست افراد آماتور سپرد و باید در پی تعمیرکاری با تجربه بود.

اگر به دنبال متخصصینی ماهر هستید، دستگاه را به تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر امرسان در آچارباز بسپارید. در ادامه به برخی از مزایای تعمیر یخچال با آچارباز اشاره می‌کنیم:

  • ضمانت و گارانتی یک ماهه تعمیر دستگاه
  • ارسال پیک و هزینه ایاب و ذهاب رایگان تعمیرکار
  • اعزام تعمیرکار در زمان درخواستی شما
  • تعمیر دستگاه در محل
  • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • ثبت درخواست به صورت آنلاین بدون مراجعه حضوری

روال تعمیر قطعات در آچارباز چگونه است؟

مام تلاش سرویسکار آچارباز بر این است که، قطعات دستگاه را تعمیر کند تا هزینه اضافی بابت تعویض قطعه پرداخت نشود. اما گاهی شدت استهلاک و خرابی در قطعه به حدی است، که راهی جز تعویض آن برای تعمیر دستگاه نمی‌ماند. تعمیرکار این موضوع را با شما در میان گذاشته و در صورت رضایت شما قطعه سالم را جایگزین آن خواهد کرد. در چنین شرایطی هزینه دریافتی شامل اجرت تعمیر و هزینه قطعه خواهد بود. در غیر اینصورت تنها باید اجرت تعمیر را پرداخت کنید.

خدمت تعمیرات یخچال فریزر امرسان در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز

01

مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02

مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03

مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04

مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

* برندهایی که توسط آچارباز تعمیر شده است:


مناطق تحت پوشش این خدمت در آچارباز
تعمیرات در محل:

تعمیرات پستی فعال:سوالات متداول:


1- آیا آچارباز فقط تعمیر یخچال امرسان را انجام می دهد یا سایر خدمات امرسان هم در این مرکز انجام می‌شود؟

آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند امرسان را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی امرسان مراجعه کنید.

2- آیا ممکن است یخچال برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟

سرویسکار آچارباز نهایت تلاش خود را دارد که یخچال را در محل تعمیر کند. اما گاهی به دلیل برخی مشکلات، نیاز است که یخچال طی چند روز تست شود و فرایند تعمیر طولانی می‌شود، از این رو باید دستگاه شما به تعمیرگاه منتقل شود.

3- خدمت تعمیر یخچال در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟

در حال حاضر، خدمت تعمیر یخچال، فقط در مناطق 22 گانه شهر تهران انجام می‌شود.

4- کارشناس آچارباز را چگونه شناسایی کنیم؟

تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم که جلیقه‌ای با لوگوی آچارباز است بر تن داشته باشند.

5- آیا کارشناس آچارباز تمامی ابزار موردنیاز برای تعمیر را با خود دارد؟

بله؛ سرویسکار آچاربازی، تمام ابزار کار و لوازم یدکی که موردنیاز باشد را با خود به همراه دارد.دکمه بازگشت به بالا