هزینه تعمیر ساندویچ ساز در آچارباز چقدر است؟

هزینه انجام تعمیرات ساندویچ ساز در آچارباز به صورت میانگین از تومان تا تومان متغیر است. تعیین میزان هزینه دقیق، به نوع و میزان خدماتی که ارائه می شود بستگی کامل دارد. در بخش تعرفه های آچارباز تمامی هزینه ها با جزییات کامل ارائه شده اند.
پس از ثبت درخواست شما، کارشناس پشتیبانی آچارباز با شما تماس گرفته و تمامی اطلاعات را در زمینه تعرفه و هزینه انجام خدمات را در اختیار شما قرار خواهد داد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا باید تعمیر ساندویچ ساز را به آچارباز سپرد؟

ساندویچ ساز‌ یا ساندویچ میکر یکی از لوازم خانگی کوچک اما پر مصرف آشپزخانه محسوب می‌شود. این وسیله در برندهای مختلف و ضمانت و خدمات پس از فروش متفاوت در بازار موجود هستند. در هنگام خرابی ساندویچ ساز یکی از راه ها برای رفع ایراد این وسیله ارجاع آن به نمایندگی‌های مرتبط با برند برای تعمیر دستگاه و استفاده از گارانتی است. برای تعمیر ساندویچ ساز در نمایندگی ها، معمولا ساندویچ ساز شما در صف تعمیر قرار گرفته و باید مدت زمان زیادی را برای رفع ایراد و تعمیر آن صبر کنید. ضمن اینکه خودتان باید دستگاه را به تعمیرگاه برده و سپس با تماس تلفنی از اتمام پروسه تعمیر آن را به خانه برگردانید.
راه دیگر برای تعمیرات ساندویچ ساز استفاده از سامانه درخواست آنلاین خدمات آچارباز است. در این سامانه هزینه تمامی خدمات از قبل نوشته و مشخص شده است. بعد از ثبت درخواست در سامانه، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و مجدد هزینه خدمت درخواستی را به شما اعلام خواهد کرد. سرویسکار آچارباز در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه از بهترین و با کیفیت ترین آن استفاده خواهد کرد. دستگاه بعد از تعمیر تست شده و سپس همراه با یکماه گارانتی تعمیر درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.
برای ثبت درخواست تعمیر کافیست وارد سایت ، وب اپ و اپلیکیشن آچارباز شده و درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیر انواع ساندویچ ساز

لیست مشکلات رایج ساندویچ ساز

 • ساندویچ ساز روشن نمی‌شود
 • ساندویچ ساز حرارت زیاد/کم دارد
 • چراغ نشانگر ساندویچ ساز کار نمی‌کند
 • ترموستات ساندویچ ساز معیوب شده است
 • سیم رابط و دوشاخه ساندویچ ساز پاره شده است
 • فیوز حرارتی قطع شده است
 • مدار الکتریکی ساندویچ ساز خراب شده است
 • المنت ساندویچ ساز دچار مشکل شده است
 • کلید و دکمه ساندویچ ساز کار نمی‌کند

علت گرم نشدن صفحه ساندویچ ساز

اگر بعد از وصل کردن ساندویچ ساز به برق، چراغ آن سبز می شود ولی هنوز دستگاه گرم نشده است، مشکل از ترموستات دستگاه است. ترموستات یکی از قطعات مهم در ساندویچ ساز است. ترموستات به صورت عادی قابل تنطیم نیست و درجه ی آن در کارخانه تنظیم می شود.
خرابی سنسور یا همان ترموستات ساندویچ ساز در برخی موارد حتی مانع روشن نشدن دستگاه می شود. ترموستات قابل تعمیر است ولی اگر مشکل آن حل نشود باید این قطعه را تعویض کرد.

گرم نشدن تمام سینی ساندویچ ساز

ساندویچ ساز دارای المنت حرارتی است که وظیفه ی گرم کردن سینی و صفحه ی ساندویچ ساز را برعهده دارد. در هنگام استفاده از ساندویچ ساز یا اسنک ساز هر دو المنت دستگاه شروع به کار می کند و صفحات را داغ می کند. اگر بخشی از این صفحات گرم نشود نشان دهنده ی قطع شدن یکی از المنت ها و یا سیم آن است. برای تعویض یا تعمیر المنت باید به تعمیر کار ساندویج ساز مراجعه کنید.

علت روشن نشدن ساندویچ ساز

قطع بودن ترموستات و خرابی سیم رابط یکی از دلایل روشن نشدن ساندویچ ساز است. قطع شدن و خرابی فیوز حرارتی هم یکی از دلایل روشن نشدن دستگاه است. خرابی فیوز حرارتی در ساندویچ ساز موجب میشود تا دستگاه گرم نشده و چراغ روی آن روشن نشود و این تصور پیش می آید که دستگاه روشن نمی شود.
خرابی کلید ساندویچ ساز هم یکی از دلایل روشن نشدن دستگاه ساندویچ ساز است.

تعمیر تمامی برند های ساندویچ ساز با آچارباز

آچارباز تمامی برندهای ساندویچ ساز از جمله برندهای زیر را تعمیر می کند:

تعمیر ساندویچ ساز فلر Feller
تعمیر ساندویچ ساز
فلر Feller
تعمیر ساندویچ ساز Kenwood
تعمیر ساندویچ ساز
Kenwood
تعمیر ساندویچ ساز Black and Decker
تعمیر ساندویچ ساز
Black and Decker
تعمیر ساندویچ ساز پارس خزر
تعمیر ساندویچ ساز
پارس خزر

آچارباز چه خدماتی را در زمینه تعمیر ساندویچ ساز ارائه می‌کند؟

 • تعویض و تعمیر ترموستات ساندویچ ساز
 • تعویض و تعمیر المنت ساندویچ ساز
 • تعویض و تعمیر فیوز ساندویچ ساز
 • تعویض و تعمیر چراغ نشانگر ساندویچ ساز
 • تعویض و تعمیر دکمه ساندویچ ساز
 • تعویض و تعمیر سیم رابط ساندویچ ساز
 • تعویض و تعمیر سینی ساندویچ ساز
 • تعویض و تعمیر قفل درب ساندویچ ساز
 • تعویض و تعمیر صفحه یدکی ساندویچ ساز

تعمیر انواع ساندویچ ساز با آچارباز چه مزایایی دارد؟

 • صادق بودن با مشتری و شفافیت در قیمت‌ها
 • صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی سرویس گیرنده
 • استفاده از خدمات تیم پشتیبان آچارباز
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه مشتری

هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

تمامی سرویس‌ها و خدمات ارائه شده در آچارباز از قبل نوشته شده و در صفحه لیست تعرفه خدمات واضح و روشن آورده شده‌اند. اما این هزینه‌ها در مواردی ممکن است تغییر کنند، گاهی اوقات تنها راه رفع ایراد یک وسیله تعویض قطعه آن است. هزینه تعویض قطعه جدا از هزینه تعمیر دستگاه بوده و براساس نرخ روز قطعه در بازار محاسبه خواهد شد.

در چنین شرایطی سرویسکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

تعمیر انواع ساندویچ ساز

سوالات متداول تعمیر ساندویچ ساز

این اتفاق به دو دلیل نوسان برق و یا کوتاهی سیم های نول و فاز اتصال است. باید سیم ساندویچ ساز بررسی گردد.

وقتی قفل درب ساندویچ ساز خراب می شود برای باز کردن درب به مشکل برمیخورید. باید قفل درب دستگاه را تعمیر یا تعویض کنید.

تمامی سرویس‌ها و خدمات ارائه شده در آچارباز از قبل نوشته شده و در صفحه لیست تعرفه خدمات واضح و روشن آورده شده‌اند. اما این هزینه‌ها در مواردی ممکن است تغییر کنند، گاهی اوقات تنها راه رفع ایراد یک وسیله تعویض قطعه آن است. هزینه تعویض قطعه جدا از هزینه تعمیر دستگاه بوده و براساس نرخ روز قطعه در بازار محاسبه خواهد شد.

در چنین شرایطی سرویسکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد.

خیر . شما می توانید از سراسر ایران درخواست تعمیر ساندویچ ساز خود را در سامانه ی آچارباز ثبت کنید و پس از هماهنگی با کارشناس مربوطه، دستگاه خود را با پست برای آچارباز ارسال کنید.