چرا تعمیرات بخارپز خود را به آچارباز بسپارم؟

با خدمات تعمیرات آچارباز، در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید. ما دستگاه معیوب شما را تحویل می‌گیریم، آن را تعمیر می‌کنیم و به صورت سالم، به همراه یک ماه گارانتی تعمیرات آچارباز، آن را به شما تحویل می‌دهیم. پس دیگر نیاز نیست به نمایندگی بخارپز خود رجوع کنید. همه تعمیرکاران آچارباز در زمینه کاری خود از بهترین متخصص‌ها هستند. همچنین، در صورتی که بخارپز شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، آچارباز تضمین می‌کند که از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده کند.

تعمیرات انواع بخارپز
تعمیرات انواع آرام پز

خدمات تعمیر بخارپز در آچارباز چگونه انجام می‌شود؟

بعد از ثبت درخواست شما برای تعمیر بخارپز، تیم پشتیبانی آچارباز با شما تماس می‌گیرند تا هماهنگی‌های لازم در خصوص تحویل دستگاه را انجام دهند. سرویس تعمیرات بخارپز در آچارباز، به صورت پیک آپ اند دلیوری صورت می‌گیرد.یعنی پیک آچارباز به محل شما اعزام می شود و بخارپز را تحویل می‌گیرد. کارشناسان آچارباز، خرابی دستگاه را بررسی می‌کنند و از طریق تیم پشتیبانی، شما را در جریان علت خرابی بخارپز و نحوه تعمیر آن قرار می‌دهند. پس از انجام تعمیرات بخارپز، دستگاه به صورت سالم و در زمان دلخواه، به شما تحویل داده می‌شود.

تعمیرات انواع بخارپز ایرانی و خارجی در آچارباز چه مزایایی دارد؟

متداول‌ترین مشکلاتی که در تیکت‌هایی مربوط به تعمیر بخارپز، در سامانه آچارباز، ثبت شده‌اند.

 • بعد از اتمام پخت، تایمر مکانیکی بخارپز به جای خود برنمی‌گردد.
 • بخارپز روشن نمی‌شود.
 • بخارپز روشن می‌شود، اما چراغ دکمه پاور خاموش است.
 • المنت بخارپز کار نمی‌کند.
 • سیم رابط بخارپز، دچار قطعی و اتصالی است.
 • پنل الکتریکی دستگاه بخارپز، روشن نمی‌شود.
 • ترموستات بخارپز، سوخته است.

خدماتی که آچارباز برای تعمیر بخارپز ارائه می‌دهد:

 • تعویض و تعمیر دکمه پاور بخارپز
 • تعویض و تعمیر پنل الکتریکی بخارپز
 • تعویض و تعمیر دیگ بخار بخارپز
 • تعویض و تعمیر درب دیگ و ماهی‌تابه بخارپز
 • تعویض و تعمیر المنت بخارپز
 • تعویض و تعمیر ترموستات بخارپز
 • تعویض و تعمیر سیم رابط بخارپز

چرا دستگاه بخارپز روشن نمی‌شود؟

اگر دستگاه بخارپز شما پس از اتصال دستگاه به برق و زدن کلید شروع به کار، روشن نمی‌شود، پیش از هر چیزی، باید از سلامت سیم رابط دستگاه بخارپز مطمئن شوید. دقت کنید که سیم رابط، بدون پارگی و خرابی باشد. در صورتی که سیم رابط دچار پارگی یا قطعی شده است، از اتصال بخارپز به برق خودداری کنید.

چرا تایمر بخارپز به درستی روشن و خاموش نمی‌شود؟

اگر تایمر بخارپز شما مکانیکی است، مشکل می‌تواند از چرخ‌دنده‌های آن باشد. احتمال خرابی تایمرهای الکترونیکی کمتر است اما این هم به نحوه مراقبت شما از دستگاه برمی‌گردد. در صورتی که تایمر بخارپز به درستی عمل نکند، پنل دستگاه باید توسط تعمیرکار وسایل آشپزخانه باز شده و قطعات داخلی آن بررسی شوند.

چرا مخزن آب بخارپز، زودتر از معمول خالی می‌شود؟

عملکرد قطعه ترموستات در بخارپز به گونه‌ای است که دمای آب همواره در حالت جوش تنظیم می‌شود. زمانی که آب به جوش می‌افتد، ترموستات نحوه کار المنت بخارپز را جوری تنظیم می‌کند که از هدر رفت بخار آب و آب موجود در مخزن دستگاه، جلوگیری شود. در صورتی که مخزن آب بخارپز به سرعت خالی می‌‎شود، ممکن است اشکال از ترموستات دستگاه باشد. در این شرایط قبل از بزرگتر شدن مشکل، باید ترموستات توسط تکنسین بررسی شود.

چرا بخار در ظرف بخارپز باقی نمی‌ماند؟

بررسی کنید که درب دیگ و ماهی‌تابه بخارپز شما، به درستی در جای خود قرار گرفته باشد. ایراد در درب دیگ و ماهی‌تابه بخارپز، می‌تواند باعث به هدر رفتن انرژی و اختلال در روند پخت‌ و پز با بخار شود.

چرا دستگاه بخارپز، بخار نمی‌کند؟

اگر دستگاه به بخار کردن نمی‌افتد، ممکن است قطعه المنت، دچار سوختگی یا قطعی شده باشد. وضعیت المنت بخارپز، پیشنهاد می‌کنیم که بررسی المنت را به یک کارشناس با تجربه در تعمیر بخارپز بسپارید. عدم توجه به این مورد، می‌تواند باعث اختلال در سایر قطعات و بیشتر شدن هزینه‌ تعمیر بخارپز شما، شود. باید توسط تعمیرکار وسایل آشپزخانه بررسی شود.

تعرفه و هزینه تعمیر بخارپز در آچارباز

هزینه تعمیرات بخارپز شما در آچارباز بستگی به نوع مشکل، نیاز و عدم نیاز به تعویض قطعه خواهد داشت. شما می‌توانید هزینه‌های مربوط به تعمیر هر قطعه را در بخش تعرفه خدمات آچارباز، مشاهده کنید.

آیا هزینه اعلام شده توسط آچارباز برای تعمیر دستگاه در طی تعمیر، تغییر می‌کند؟

هزینه اعلام شده توسط کارشناسان برای تعمیر دستگاه بخارپز شما در طی تعمیر، ثابت خواهد ماند. اما در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه جدید پیدا کند، این مورد به شما اطلاع داده شده و پس از تایید شما، قطعه معیوب با قطعه با کیفیت توسط تکنسین، تعویض میشود.

تعمیرات انواع بخارپز

آچارباز چه برندهایی از بخارپز را تعمیر می کند؟

تعمیر بخارپز تفال
تعمیر بخارپز
تفال
تعمیر بخارپز تکنو
تعمیر بخارپز
تکنو
تعمیر بخارپز پارس خزر
تعمیر بخارپز
پارس خزر
تعمیر بخارپز مولینکس
تعمیر بخارپز
مولینکس
تعمیر بخارپز فلر
تعمیر بخارپز
فلر

سوالات متداول در تعمیر بخارپز

در حال حاضر خدمات تعمیر بخارپز در تهران با ارسال پیک از طرف آچارباز انجام می شود. سرویس و تعمیر لوازم خانه برای شهرستان ها با ارسال دستگاه از طریق پست، با هزینه آچارباز امکانپذیر است.

درصورت مشکل مشتری با تعمیرکاران آچارباز؛ مشتریان می توانند از 9 صبح تا 9 شب با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل کنند و در کمترین زمان ممکن به شکایت آنها رسیدگی می گردد.

تعمیر بخارپز با آچارباز

چطور می توان به تعمیرکار آچارباز اعتماد کرد؟

بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده خدمات تنها نقش واسطه را بین سرویس کار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند و به چگونه انجام شدن خدمات توجهی ندارند.
آچارباز از آغاز عملیات تا پایان آن با سرویس گیرنده همراه خواهد بود و پس از پایان کار نیز با تماس تلفنی میزان رضایت سرویس گیرنده را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. تمامی خدمات ارائه شده توسط آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند. سوابق کاری و کیفری سرویسکاران آچارباز بررسی شده و همگی دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.