تعرفه و هزینه تعمیر پلوپز در آچارباز

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات پلوپز در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه تعمیر پلوپز ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات پلوپز شما به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا تعمیرات پلوپز را به آچارباز بسپارم؟

پلوپز در برند‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود و هرکدام از این برند‌ها گارانتی و خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. یکی از راه‌های عیب‌یابی و تعمیر دستگاه‌ پلوپز، مراجعه به نمایندگی این دستگاه‌ برای استفاده از گارانتی و خدمات آنها است.

اما به دلیل نبود قطعه مورد نیاز، قرار گرفتن در صف طولانی تعمیر و یا اتمام زمان گارانتی باید زمان زیادی را برای تعمیر دستگاه منتظر بمانید. ضمن اینکه برای ارجاع دستگاه به نمایندگی، خودتان باید آن را به تعمیرگاه برده و پس از تعمیر نیز خودتان باید پیگیری‌های لازم را انجام داده و دستگاه را تحویل بگیرید. راه حل دیگر برای انجام تعمیرات انواع پلوپز استفاده از خدمات آچارباز است.

تعمیر انواع بخارپز و پلوپز در محل

خدمات تعمیر پلوپز به صورت پیک آپ اند دلیوری است و بدین شکل انجام میشود:

باید بعد از ثبت سفارش در وب اپ، سایت و یا اپلیکیشن آچارباز، پشتیبانان این سامانه با شما تماس گرفته و هزینه و قیمت خدمات را به شما اعلام خواهند کرد. همچنین در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه، از قطعات با بهترین کیفیت استفاده خواهد شد. سپس در زمان تعیین شده پیک آچارباز برای دریافت پلوپز از شما و تحویل آن به تعمیرکار در محل حاضر می شود.

پلوپز بعد از تعمیر تست شده و پس از اطمینان از درستی دستگاه درب منزل به شما تحویل داده می‌شود.

چرا با اتصال پلوپز به برق، فیوز می پرد؟

امکان دارد این مشکل از به وجود آمدن اتصال کوتاه در سیم بندی پلوپز باشد. برخی اوقات سوختن و مستهلک شدن سیم کشی داخلی پلوپز می تواند باعث به وجود آمدم این مشکل شود. بهتر است برای ترمیم سیم کشی و رفع این مشکل به تعمیرکار پلوپز مراجعه کنید.

چرا پلوپز روشن نمی شود؟

در مرحله ی اول باید سلامت سیم برق و دو شاخه ی آن را بررسی کنید. اگر سیم ها سالم بود باید مشکل از کلید های دستگاه باشد. احتما دیگر وجود مشکل در نول اصلی در داخل مدار سیم کشی پلوپز است که باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی شود.

چرا در پلوپز تایمر خاموش نمی شود و برنج می سوزد؟

در برخی از پلوپز ها که دارای تایمر مکانیکی هستند به دلیل خرابی چرخ دنده ها، المنت خاموش نشود و به جای اول باز نمیگردد. سوختن موتور تایمر نیز در پلوپزهای جدید می تواند منشا این مشکل باشد.

چرا بدون اینکه برنج پخته شود، لامپ پلوپز روشن می شود؟

اگر سیم های المنت دچار مشکل شده باشد این اتفاق رخ می دهد. باید درب زیرین پلوپز را باز کرده و سیم کشی را بررسی کنید. اگر مشکل از سوختن المنت باشد، باید قطعه توسط تعمیرکار متخصص تعویض شود.

چرا برنج در پلوپز برقی می سوزد؟

جوش خوردگی کنتاکت های ترموستات، سوختن تایمر و جوش خوردگی ترموستات بی متالی از دلایل سوختن برنج در پلوپز برقی است. برای تعمیر هر کدام از موارد گفته شده در بالا بهتر است به تعمیرکار پلوپز مراجعه کنید.

بیشتربن تیکت هایی که برای تعمیر پلوپز در آچارباز ثبت شده اند عبارت اند از:

 • مدار الکتریکی پلوپز خراب شده است
 • تایمر مکانیکی/ موتوری به محل خاموش بر نمی‌گردد
 • خرابی دکمه روشن/خاموش
 • ترموستات پلو پز کار نمی کند
 • سیم رابط و دو شاخه پلوپز پاره شده است
 • فاز یا نول اصلی پلوپز خراب شده است
 • لامپ پلوپز خاموش شده یا سوخته است
 • پلوپز روشن نمی‌شود

آچارباز چه خدماتی را در زمینه تعمیرات پلوپز ارائه می‌کند؟

 • تعویض و تعمیر المنت پلوپز
 • تعویض و تعمیر تایمر مکانیکی/موتوری پلوپز
 • تعویض و تعمیر لامپ پلوپز
 • تعویض و تعمیر مدار الکتریکی پلوپز
 • تعویض و تعمیر ترموستات پلوپز
 • تعویض و تعمیر سیم رابط پلوپز
 • تعویض و تعمیر قابلمه پلوپز
 • تعویض و تعمیر دکمه خاموش / روشن پلوپز

تعمیرات انواع پلوپز در آچارباز چه مزایایی دارد؟

 • گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
 • شفافیت در قیمت و مشخص بودن هزینه‌ها
 • سرویس و تعمیر دستگاه در محل مورد نظر گیرنده
 • صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه سرویس گیرنده
تعمیرات بخارپز و تعمیر انواع پلو پز

هزینه تعمیر دستگاه در چه شرایطی تغییر خواهد کرد؟

قیمت تمامی خدمات آچارباز در لیست صفحه تعرفه خدمات آمده است، این هزینه ‌ها از قبل مشخص و ثابت هستند. اما در مواردی خاص این هزینه‌ها ممکن است تغییر کند. گاهی اوقات تنها راه برای عیب یابی دستگاه تعویض قطعه‌ای خاص است که هزینه‌ای جدا از اجرت تعمیر دستگاه دارد.

در این شرایط تعمیرکار قبل از هرکاری، موضوع را با شما در میان گذاشته و هزینه قطعه را اعلام می‌کند و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض آن خواهد کرد.

تعمیر پلوپز با هر برندی در آچارباز

تعمیر پلوپز جی پاس

تعمیر پلوپز جی پاس

تعمیر پلوپز فیلیپس

تعمیر پلوپز فیلیپس

تعمیر پلوپز مولینکس

تعمیر پلوپز مولینکس

تعمیر پلوپز تفال

تعمیر پلوپز تفال

سوالات متداول در تعمیر پلوپز

اتصال یکی از قطعات و یا وجود اتصال کوتاه در سیم کشی زیر پلوپز می تواند باعث برق داشتن بدنه ی پلوپز شود. بهتر است سیم کشی دستگاه بررسی شود.

دلیل اصلی این اتفاق از بین رفتن خاصیت نچسب بودن ظرف پلوپز است.

سرویس و تعمیر پلوپز

چطور می توان به تعمیرکار آچارباز اعتماد کرد؟

بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده خدمات تنها نقش واسطه را بین سرویس کار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند و به چگونه انجام شدن خدمات توجهی ندارند. آچارباز از آغاز عملیات تا پایان آن با سرویس گیرنده همراه خواهد بود و پس از پایان کار نیز با تماس تلفنی میزان رضایت سرویس گیرنده را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد. تمامی خدمات ارائه شده توسط آچارباز دارای یکماه گارانتی هستند. سوابق کاری و کیفری سرویسکاران آچارباز بررسی شده و همگی دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.