×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه و قیمت تعمیر اجاق گاز هاردستون

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات اجاق گاز هاردستون در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر اجاق گاز هاردستون ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات اجاق گاز، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

سرویس اجاق گاز هاردستون در آچارباز


یکی از لوازم ضروری موجود در آشپزخانه، اجاق گاز است که در طی روز چندین بار از آن برای پخت و پز استفاده می‌کنیم. استفاده نادرست از این وسیله موجب می‌شود، از عمر مفید آن کاسته شده و دستگاه در معرض خرابی قرار بگیرد.

اجاق گاز هاردستون از جمله اجاق گازهای با برند خارجی موجود در بازار ایران است. قطعات اجاق گاز در قیمت های مختلف و گاهی نایاب هستند. پیدا کردن یک تعمیرکار متخصص که بدون آسیب زدن به قطعات اجاق گاز، مشکلاتآن را برطرف کند، اهمیت زیادی دارد.

سامانه خدمات در محل آچارباز با در اختیار داشتن تعمیرکاران متخصص در امر تعمیرات انواع اجاق گازهای هاردستون، سرویس و تعمیر دستگاه شما را در محلتان انجام خواهد داد. همچنین این خدمات دارای مزیت های زیر نیز هستند:

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
 • دارا بودن متخصصین دوره دیده و ماهر
 • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توسط مشتری
 • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار

هزینه و قیمت تعمیر اجاق گاز هاردستون، بسته به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی متغیر است. برخی از تعمیرکاران، قیمت‌های متفاوتی را برای تعمیر دستگاه اعلام می‌کنند و نرخ مصوبی ندارند. این قیمت‌های متفاوت، تنها باعث سردرگمی مشتریان خواهد شد. اما سامانه آچارباز با داشتن صفحه تعرفه خدمات و قیمت‌های مصوب، خیال مشتری را از بابت قیمت‌ها آسوده می‌کند.

مشکلات متداول اجاق گاز هاردستون

 • حل مشکل روشن نشدن شعله اجاق گاز هاردستون
 • حل مشکل کار نکردن فندک اجاق گاز
 • حل مشکل کم بودن قدرت شعله اجاق گاز هاردستون
 • حل مشکل از کار افتادن ترموکوپل
 • حل مشکل دود کردن اجاق گاز هاردستون
 • حل مشکل بسته نشدن درب اجاق گاز
 • و...

  تعمیرات تخصصی اجاق گاز هاردستون در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


بله؛ مانعی برای این کار وجود ندارد. اما باید برای هر خدمت درخواستی جداگانه ثبت کنید.
خیر؛ تمامی سرویسکاران اچارباز، قبل از مراجعه به محل مورد نظر با مشتری تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی‌های لازم در محل مورد نظر و زمان دلخواه ایشان برای تعمیر دستگاه حضور خواهند یافت.
بله؛ درصورتی که به قطعه یدکی نیاز داشتید، با رضایت شما، کارشناس قطعه را تهیه خواهد کرد.
بعد از تعمیر اجاق گاز هاردستون، در صورت بروز مشکل می‌توانید از یک ماه گارانتی خدمات آچارباز استفاده کنید.