هزینه سرویس و تعمیرات چای ساز

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات چای ساز در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات چای ساز ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیر چایی ساز شما به نوع مشکل بستگی دارد و گاهی اوقات انجام تعمیرات منوط به تعویض یک قطعه است.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا باید تعمیر چای ساز را به آچارباز بسپاریم؟

بعد از ثبت درخواست شما در وب اپ، اپلیکیشن یا سایت آچارباز، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس می‌گیرد و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را به محل مورد نظر شما اعزام می‌شود. پس از تعمیر پیک آچارباز، دستگاه را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما بر می‌گرداند.
تمامی تعمیرکاران آچارباز افراد متخصص در زمینه تعمیر لوازم برقی آشپزخانه هستند. در ضمن تمامی خدمات مرتبط با تعمیر چایی ساز دارای گارانتی یک ماهه است.
یک راه حل دیگر برای انجام تعمیرات انواع دستگاه های چای ساز استفاده از خدمات در محل آچارباز است. کافیست وارد اپلیکیشن یا سایت آچارباز شده و سفارش تعمیر دستگاه خود را ثبت کنید. آچارباز تعمیرکار متخصص و قابل اعتماد را به محلی که در آن قرار دارید اعزام می‌کند.

برخی از خرابی‌های رایج چای ساز

برخی از خرابی‌های رایج چای ساز

  • چای ساز آب را گرم نمی کند
  • کلید یا دکمه چای ساز کار نمی کند
  • ترموستات گرم نمی‌ماند
  • چای ساز فقط به صورت دستی کار می کند
  • چای ساز پیام CLEEN BROWUNIT می دهد
  • چای ساز روشن نمی شود
  • خرابی ترموستات
  • چراغ نشانگر کتری روشن شده ولی آب داغ نیست
  • کتری قبل از جوش آوردن آب خاموش می شود

در این لیست به برخی از خرابی‌های احتمالی چای ساز اشاره کردیم.


بیشترین مشکلاتی که در آچارباز برای تعمیر چای ساز ثبت شده است:

روشن نشدن چایی ساز

دلایل مختلفی برای روشن نشدن چای ساز وجود دارد. قرارگیری نادرست کتری چای ساز روی صفحه، خرابی سیم برق و ... اما مهم ترین دلیل روشن نشدن چای ساز می تواند خرابی کلید روشن و خاموش دستگاه باشد. برای بررسی خرابی کلید باید قاب دستگاه را باز کنید. اگر خرابی از اتصالات باشد که به راحتی رفع می شود. ولی اگر خرابی از پایه ی کلید باشد برای تعمیر باید به تعمیرکار مراجعه کنید.
مشکل روشن نشدن چای ساز می تواند ناشی از خرابی برد دستگاه نیز باشد که حتما باید توسط تعمیرکار چایی ساز بررسی شود.

داغ نشدن آب و چای در چای ساز

گرم کردن آب و جوش آوردن آن در چایی ساز بر عهده ی قطعه ای به نام االمنت در این دستگاه است. اگر المنت دستگاه خراب شده باشد و یا به درستی عمل نکند در نتیجه آب به جوش نیامده و چای نیز گرم نمی ماند.
برای تعمیر و یا در برخی موارد تعویض المنت باید به تعمیرکار مراجعه کنید.

خاموش شدن چای ساز قبل از جوش آمدن آب

قطعه ای به نام سنسور دما در چای ساز وجود دارد که مسئول کنترل دمای چای ساز است. اگر دستگاه قبل از جوش آمدن آب خاموش شده و یا پس از به جوش آمدن آب همچنان روشن بماند یعنی این سنسور معیوب است.
در واقع معیوب بودن سنسور باعث می شود چای ساز قادر به تشخیص دمای آب نباشد. برای تعمیر و یا تعویض سنسور دما باید به تعمیرکار مراجعه کنید.

آیا ممکن است هزینه تعمیر دستگاه تغییر کند؟

تمامی هزینه‌های تعمیر ثابت هستند اما گاهی اوقات در جریان عیب یابی دستگاه چای ساز و چای ساز باید قطعات را تعویض کرد. در این شرایط سرویسکار ابتدا هزینه این قطعه خاص را با شما در میان خواهد گذاشت و در صورت رضایت شما اقدام به تعویض آن خواهد کرد. هزینه تعویض قطعه از اجرت جدا است و به نوع قطعه‌ای که بر روی دستگاه نصب می‌شود بستگی دارد. لازم به ذکر است که قیمت قطعه با نرخ روز محاسبه خواهد شد. احتیاجی به تهیه و خرید ابزار از طرف سیرویس گیرنده نیست، سرویسکار تمامی ابزار مورد نیاز خود را به محل تعمیر دستگاه می‌آورد.

تعمیر انواع چای ساز

آچارباز چه برندهای چای ساز را تعمیر می کند؟

آچارباز تمامی برندهای چای ساز از جمله برندهای زیر را تعمیر می کند:

تعمیر چای ساز فلر
تعمیر چای ساز
فلر
تتعمیر چای ساز تفال
تعمیر چای ساز
تفال
تعمیر چای ساز هاردستون
تعمیر چای ساز
هاردستون
تعمیر چای ساز سونیا
تعمیر چای ساز
سونیا
تعمیر چای ساز بوش
تعمیر چای ساز
بوش

سوالات متدوال تعمیر چایی ساز

تعمیر لوازم آشپزخانه در تهران به صورت پیکاپ اند دلیوری انجام می شود و از تمام شهرهای ایران به صورت ارسال پستی سفارش پذیرفته می شود.

تعمیر انواع چای ساز با برندهای مختلف در آچارباز انجام می شود، برندهایی که نام برده شده است فقط نمونه هایی از برندهای موجود هستند.

بعضی از مشکلاتی که برای دستگاه چای ساز پیش می آید ممکن است باعث نیاز به خرید تعداد زیادی از قطعات داشته باشد و هزینه تعمیر خیلی کمی برای شما نداشته باشد. اما اولویت ما این است که دستگاه را برای شما احیا کنیم.

بله، تمام هزینه های تعمیرات و یا نیاز به قطعات قبل از انجام به اطلاع شما خواهد رسید، در صورت تایید شما دستگاه تعمیر خواهد شد.