آچارباز

تعمیر توستر

"تعمیر توستر" در برندهای مختلف در دسته تعمیر لوازم کوچک آشپزخانه آچارباز قرار می‌گیرد که تعمیر آن در تعمیرگاه توستر آچارباز انجام می‌شود. برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان در زمینه تعمیرات توستر می‌توانید روی دکمه "تعمیر توستر" کلیک کنید.

  • برای ثبت سفارش تلفنی می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.
  • ساعت پاسخگویی تلفنی شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعداز ظهر

 

آچارباز

هزینه و قیمت تعمیر توستر چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر توستر در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیرات توستر گوسونیک Gosonic

تعمیرات توستر گوسونیک Gosonic

تعمیرات توستر تفال Tefal

تعمیرات توستر تفال Tefal

تعمیرات توستر کنوود Kenwood

تعمیرات توستر کنوود Kenwood

تعمیر توستر بوش Bosch

تعمیر توستر بوش Bosch

تعمیر توستر فلر Feller

تعمیر توستر فلر Feller

تعمیر توستر مولینکس Moulinex

تعمیر توستر مولینکس Moulinex

تعمیر توستر فیلیپس Philips

تعمیر توستر فیلیپس Philips

تعمیر توستر پارس خزر Pars khazar

تعمیر توستر پارس خزر Pars khazar

تعمیر توستر تکنو Techno

تعمیر توستر تکنو Techno

تعمیر توستر سایا Saya

تعمیر توستر سایا Saya

سوالات متداول:

چند روش برای ثبت سفارش وجود دارد: 1.دکمه ثبت سفارش موجود در همین صفحه را کلیک کرده و مراحل سفارش را تا پایان تکمیل کنید 2.نصب اپلیکیشن آچارباز و ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن در تمام روش ها، پس از ثبت سفارش منتظر تماس پشتیبانان آچارباز باشید تا برای تحویل دستگاه با شما هماهنگ کنند.
خدمات تعمیرات این دستگاه‌ها در تهران با ارسال پیک از طرف آچارباز انجام می‌شود. سرویس و تعمیر لوازم خانه برای شهرستان‌ها با ارسال دستگاه از طریق پست، با هزینه آچارباز امکان پذیر است.
آون توستر روشن نمی‌شود، توستر در حین کار خاموش شده است، توستر گرم نمی‌کند، دکمه‌های آون توستر از کار افتاده‌اند، سوختن المنت توستر، سیم برق خراب شده است، قطعات توستر شکسته شده‌اند، چراغ آون توستر از کار افتاده است، فیوز محافظتی آون توستر سوخته است، پنل الکترونیکی توستر دچار مشکل شده است، ترموستات معیوب شده است، موتور توستر معیوب شده است، تایمر مکانیکی معیوب شده است، سنسور دما از کار افتاده است
تمامی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمت در آچارباز ثابت بوده و از قبل مشخص شده‌اند. در برخی موارد این هزینه ممکن است تغییر کند. گاهی اوقات دستگاه برای رفع عیب احتیاج به تعویض قطعه دارد، هزینه تعویض قطعه از هزینه اجرت دستگاه جدا بوده و براساس قیمت خرید بازار محاسبه خواهد شد. سرویسکار قبل از انجام هرکاری، موضوع را با شما در میان گذاشته و هزینه قطعه را اعلام می‌کند و در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه خواهد کرد
خیر، با توجه به اینکه خدمات تعمیر توستر در تعمیرگاه آچارباز انجام می‌شود. می‌توانید از سراسر ایران دستگاه خود را با پست به آدرس شرکت ارسال کنید تا تعمیرات توستر شما توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه ما انجام شود.
بله، با توجه به اینکه قیمت وسایل برقی بسیار افزایش داشته است، تعمیر توستر بسیار به صرفه خواهد بود و گاها 10-20% قیمت دستگاه جدید می‌شود.
تمامی خدمات مربوط به توستر در تعمیرگاه تخصصی توستر آچارباز انجام می‌شود.
بسته به مشکل دستگاه، پاسخ به این سوال متفاوت خواهد بود. ابتدا تعمیرکار توستر تلاش می‌کند قطعه را تعمیر کند اما در صورتی‌که قطعه قابل تعمیر نباشد یا بسیار فرسوده باشد باید با قطعه جدید تعویض شود.
تعمیرات توستر به مهارت و ابزار مخصوص نیاز دارد. در صورتی‌که خودتان مهارت کافی در این زمینه را ندارید به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌کنیم دستگاه را تعمیر کنید؛ زیرا این کار موجب وارد شدن آسیب بیشتر به سایر قطعات توستر وارد می‌شود.
چنانچه تعمیر توستر توسط تعمیرکار یا فردی ناشی با تجهیزات نامناسب انجام شود، ممکن است در حین کار به قطعات دیگر توستر نیز آسیب وارد شود. در این صورت باید این قطعات نیز رفع ایراد شوند؛ در نتیجه هزینه تعمیر توستر افزایش می‌یابد.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر هواپزتعمیر هواپز
تعمیر زودپز برقی در تهرانتعمیر زودپز برقی در تهران
تعمیر آرام پزتعمیر آرام پز
تعمیر چای سازتعمیر چای ساز