جدول هزینه تعمیر پرینترهای کانن

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات پرینترهای کانن در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر پرینترهای کانن ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات پرینتر، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات پرینترهای کانن در محل


امروزه پرینتر‌هایی مانند پرینتر کانن، به یکی از اساسی‌ترین ملزومات شرکت‌ها و اداره جات تبدیل شده‌اند. پرینتر‌های کانن به دلیل کیفیت و طول عمر بالا، در بازار دستگاه‌های اداری بسیار پر طرفدار هستند. اما این دستگاه‌ها نیز، بعد از مدتی استفاده به مشکلات گوناگونی بر می‌خورند، مشکلاتی که برای رفع اکثر آن‌ها باید از تعمیرکاری متخصص و ماهر کمک بگیرید. نمی‌توان تعمیر پرینتر کانن را، به افراد ناشی و آماتور سپرد. زیرا ساختار این پرینتر پیچیده بوده و قطعات آن بسیار کمیاب هستند. تعمیرات پرینترهای کانن در آچارباز، به وسیله متخصصینی ماهر و با تجربه در اسرع وقت انجام می‌گیرد.

هزینه و قیمت تعمیر پرینترهای کانن، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه، و سرویس درخواستی بستگی دارد. اگر پرینتر کانن نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، تعمیرکار آن را با قطعه سالم جایگزین خواهد کرد. در چنین شرایطی، هزینه دریافتی شامل اجرت تعمیر و هزینه قطعه خواهد بود. در غیر اینصورت تنها باید، اجرت تعمیر را پرداخت کنید.

مشکلات متداول پرینتر‌های کانن

 • حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر کانن
 • حل مشکل پرینت نگرفتن پرینتر
 • حل مشکل کمرنگ یا پررنگ چاپ کردن
 • حل مشکل نصب نادرست درایور و فریمور پرینتر
 • حل مشکل شناسایی نشدن پرینتر به وسیله کامپیوتر
 • حل مشکل کند پرینت گرفتن
 • حل مشکل ارور‌ها و کد‌های خطای پرینتر کانن
 • و...

ویژگی و مزیت خدمات آچارباز

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • دارا بودن متخصصین با تجربه و با مهارت
 • صرفه جویی در هزینه‌های حمل و نقل دستگاه
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار

سرویس دوره ای پرینتر‌های کانن

کانن، یکی از معروف‌ترین برند‌ها در زمینه تولید و عرضه پرینتر است. اما استفاده نادرست و نوسانات جریان برق، می‌تواند در کارکرد این دستگاه تاثیر گذاشته و باعث خرابی آن شود. روشن نشدن پرینتر، افتادن خطوط و یا نقطه‌های سیاه رنگی برخی از این مشکلات هستند.

برای پیشگیری از این مشکلات و جلوگیری از بردن پرینتر به تعمیرگاه، می‌توانید از سرویس دوره ای پرینتر‌های کانن استفاده کنید. با استفاده از سرویس دوره‌ای، مشکلات کوچک و ایرادات فنی که در دستگاه وجود دارد را رفع کرده و در هزینه‌های تعمیر صرفه جویی کنید. همچنین با این پروسه شما می‌توانید، عمر مفید دستگاه را افزایش داده و از مستهلک شدن قطعات جلوگیری کنید.

  خدمت تعمیر پرینترهای کانن در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر تخصصی پرینترهای کانن در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


خیر. تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، در زمان دلخواهتان در مکان مورد نظر شما، برای تعمیر پرینتر سامسونگ مراجعه خواهند کرد.
بله، شما اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه نیاز است را با خود به‌همراه دارند.
loading loading