هزینه تعمیرات پرینترهای اپسون

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات پرینترهای اپسون در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر پرینترهای اپسون ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات پرینتر، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات پرینترهای اپسون در محل با آچارباز


ساختار پیچیده و قطعات کمیاب و گران قیمت پرینتر اپسون، پروسه تعمیر این دستگاه را سخت کرده است. بهتر است با بروز هرگونه مشکل در کارکرد پرینتر اپسون، به سرعت به دنبال تعمیرکار ماهر و با تجربه باشید و خودتان سعی در تعمیر دستگاهتان نداشته باشید. برای رفع سریع و آسان این مشکل، شما می‌توانید از خدمات تعمیر پرینترهای اپسون در محل با آچارباز استفاده کنید. برای استفاده از این خدمت، فقط کافیست درخواست خود را سامانه آچارباز ثبت کنید. هزینه و قیمت تعمیرات پرینترهای اپسون، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی بستگی دارد. اگر قطعه‌ای در پرینتر خراب شده باشد، تعمیرکار آن را با قطعه سالم جایگزین خواهد کرد. در چنین شرایطی، هزینه دریافتی با اجرت تعمیر پرینتر و هزینه قطعه محاسبه خواهد شد. در غیر اینصورت تنها باید، هزینه اجرت تعمیر پرینتر را پرداخت کنید.

سرویس دوره‌ ای پرینترهای اپسون

اپسون یکی از معروف‌ترین برند‌ها، در زمینه تولید و عرضه پرینتر بوده و این معروفیت به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات آن است. اما حتی این پرینتر‌های ژاپنی هم، اگر به موقع سرویس نشوند خراب شده و به تعمیرکار نیاز پیدا کرده و باید با صرف هزینه‌های بسیار آن‌ها را عیب یابی کرد. سرویس دوره‌ای پرینتر به معنای بررسی و عیب یابی دستگاه بوده و یک مرحله قبل از تعمیر است.

گاهی اوقات پرینتر شما در ظاهر بدون هیچ مشکلی کار می‌کند، اما در پس پرده دستگاه دارای مشکلات جزئی فراوانی است، که اگر به موقع برطرف نشوند می‌توانند باعث از کار افتادن پرینتر شوند. سرویس دوره‌ای این مشکلات کوچک را برطرف کرده، عمر مفید پرینتر را افزایش داده و دستگاه را برای یک دوره طولانی از تعمیر بی نیاز می‌کند. برای استفاده از سرویس دوره ای پرینتر اپسون می‌توانید، درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

مشکلات متداول پرینترهای اپسون

 • حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر اپسون
 • حل مشکل ناخوانا بودن اسناد در پرینتر
 • حل مشکل کند پرینت گرفتن دستگاه
 • حل مشکل تمامی ارور‌ها و کد‌های خطا
 • حل مشکل پرینت نگرفتن پرینتر اپسون
 • حل مشکل نصب نادرست درایور و فریمور پرینتر
 • و...

لیستی که مشاهده می‌کنید، برخی از مشکلات متداول پرینتر اپسون است. این مشکلات غیر قابل حل نبوده و به راحتی توسط یک تعمیرکار متخصص و ماهر برطرف می‌شوند.

ویژگی و مزیت خدمات اپسون در آچارباز

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • دارا بودن متخصصین با تجربه و با مهارت
 • صرفه جویی در هزینه‌های حمل و نقل دستگاه
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار

  خدمت تعمیرات پرینترهای اپسون در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


خیر. تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، در زمان دلخواهتان در مکان مورد نظر شما، برای تعمیر پرینتر سامسونگ مراجعه خواهند کرد.
بله، شما اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه لازم است را همراه خود دارند.