هزینه تعمیرات پرینتر hp

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات پرینترهای HP در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر پرینترهای اچ پی ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات پرینتر، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیر پرینترهای hp در محل


پرینتر‌های اچ پی، برند پرینتر پیشرو و نام آشنا، از ملزومات اصلی اداره‌ها و شرکت‌ها بوده و در چاپ متن، عکس و یا حتی اسکن و کپی نیز به کاربران خود کمک می‌کنند. اما پرینتر‌های اچ پی نیز، مانند سایر دستگاه‌های اداری بر اثر استفاده نادرست، مستهلک شدن قطعات و نوسانات برق خراب شده و به تعمیرکار نیاز پیدا می‌کنند. به علت ساختار پیچیده و قطعات کمیاب و گران قیمتی که، در پرینتر‌های اچ پی به کار رفته است نمی‌توان تعمیر این دستگاه را به افراد آماتور و ناشی سپرد. زیرا یک حرکت اشتباه کافیست، تا به دیگر قطعات دستگاه آسیب وارد شود. تعمیر پرینترهای hp در محل را، به تعمیرکاران متخصص و ماهر اچارباز بسپارید، تا دستگاه شما را در اسرع وقت عیب یابی و تعمیر کنند. هزینه و قیمت تعمیر پرینترهای اچ پی، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی بستگی دارد. اگر قطعه‌ای در پرینتر اچ پی خراب باشد، تعمیرکار آن را با قطعه سالم جایگزین خواهد کرد. در چنین شرایطی، هزینه دریافتی شامل اجرت تعمیر پرینتر و هزینه قطعه خواهد بود. در غیر اینصورت تنها باید، اجرت تعمیر پرینتر را پرداخت کنید. با مراجعه به صفحه تعرفه خدمات آچارباز می‌توانید، از قیمت‌های مصوب و مشخص تعمیر پرینتر آگاهی یابید.

مشکلات متداول پرینتر‌های اچ پی

 • گیر کردن کاغذ در پرینتر
 • پرینت نگرفتن پرینتر اچ پی
 • روشن نشدن دستگاه
 • کمرنگ یا پررنگ بودن چاپ
 • تمامی ارور‌ها و کد‌های خطای پرینتر hp
 • خطوط افقی و نقاط سیاه افتاده روی صفحات
 • کند پرینت گرفتن پرینتر اچ پی
 • نصب نادرست درایور و فریمور
 • و...

ویژگی و مزیت تعمیرات پرینترهای اچ پی آچارباز

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • دارا بودن متخصصین با تجربه و با مهارت
 • صرفه جویی در هزینه‌های حمل و نقل دستگاه
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار

سرویس دوره ای پرینترهای اچ پی

پرینتر از کاربردی‌ترین وسایل اداری بوده و راندمان بسیار بالایی دارد. برای حفظ و افزایش راندمان و استفاده طولانی تر از دستگاه باید، یک برنامه منظم برای سرویس دوره ای پرینترها داشت. با سرویس دوره‌ای پرینتر، شما با هزینه‌ای بسیار کم بر عمر مفید دستگاه افزوده و آن را برای یک دوره طولانی از تعمیر بی نیاز خواهید کرد. زیرا این پروسه تمام مشکلات کوچک و جزئی که در آینده خود را نشان خواهند داد را رفع خواهد کرد.

  تعمیر پرینتر در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


خیر. تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، در زمان دلخواهتان در مکان مورد نظر شما، برای تعمیر پرینتر مراجعه خواهند کرد.
بله، شما اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه نیاز است را با خود به‌همراه دارند.
بله، تعمیرکار با توجه به مشکل پیش آمده برای دستگاه، تمامی ارور‌ها را رفع خواهد کرد.
loading loading