تعمیر تخصصی اپل واچ در آچارباز

ساعت اپل واچ مانند دیگر ساعت های هوشمند از دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده است. هر دو این قسمت ها می تواند در استفاده روزمره از اپل واچ دچار خرابی و مشکل شود. در خدمات تعمیر اپل واچ، تعمیرکاران آچارباز با استفاده از علم روز دنیا و بهترین لوازم، تعمیرات ساعت هوشمند اپل را انجام می دهند.
تعمیر اپل واچ در آچارباز به صورت پیکاپ اند دلیوری است، بعد از ثبت درخواست در سامانه ی آچارباز، تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، پیک را به محل مورد نظرتان اعزام می شود. پیک دستگاه را تحویل گرفته، به تعمیرکار اپل واچ سپرده و بعد از رفع ایراد و عیب یابی به شما بر می‌گرداند. ضمن اینکه تمامی خدمات انجام شده در آچارباز، دارای یکماه گارانتی هستند.

تعمیر ساعت اپل

نمایش خطوط عمودی روی صفحه اپل واچ

در ساعت های هوشمندی مانند اپل واچ هم صفحه ی ال سی دی وجود دارد. وجود خط های عمودی روی صفحه نمایش اپل واچ نشانه ی خرابی ال سی دی است. در صورت مشاهده ی این خطوط بهتر است قبل از اینکه نیاز به تعویض ال سی دی اپل واچ داشته باشید برای تعمیر آن اقدام کنید.

چرا شارژ باتری اپل واچ زود خالی می شود

اگر باتری اپل واچ شما خیلی زود خالی می شود بهتر است قابلیت Power Reserve را روی ساعت خود فعال کنید. در قدم بعدی نوتیفیکیشن هایی که لازم ندارید را غیر فعال کنید. می توانید روشنایی صفحه نمایش را به میزانی که برا ی شما مناسب است کاهش دهید. اگر بعد از همه ی این کارها باز هم باتری اپل واچ شما زود خالی می شود بهتر است برای تعویض باتری اپل واچ اقدام کنید.

چرا دیجیتال کرون ( digital crown) در اپل واچ کار نمی کند؟

اگر مشکل در عملکرد نادرست دیجتال کرون مربوط به مشکلات نرم افزاری باشد می توانید با راه اندازی مجدد اپل واچ این مشکل را رفع کنید. اما اگر crown گیر کرده و یا به سختی حرکت می کند بهتر است ساعت اپل را با دستورالعمل های شرکت تمیز کنید. اگر هیچ کدام از راه حل های گفته شده پاسخگو نبود باید به تعمیرکار اپل واچ مراجعه کنید.

شارژ نشدن اپل واچ

از سلامت اداپتور و کابل شارژ مغناطیسی ساعت خود اطمینان حاصل کنید. می توانید از شارژر ساعت دیگری برای این کار استفاده کنید. نباید هیچ مانعی مانند پلاستیک و یا کثیفی در دو طرف شارژر قرار داشته باشد. در بعضی از مواقع ری استارت کردن ساعت نیز می تواند در حل مشکل کمک کند. اگر تمامی راه حل های بالا جوابگو نبود باید ساعت خود را به تعمیرگاه اپل واچ ببرید.

چرا اپل واچ به اینترنت وصل نمی شود؟

برای حل این مشکل باید همیشه اپل واچ خود را به روز نگه دارید. کمپانی اپل این راه حل را برای این مشکل ارائه داده است.

بیشترین تیکت هایی که در زمینه ی تعمیرات Apple Watch در آچارباز ثبت شده اند عبارت اند از:

  • خالی شدن ناگهانی باتری اپل واچ
  • اپل واچ روشن نمی‌شود
  • اپل هنگ می‌کند
  • تعمیر تاچ اپل واچ

استفاده از خدمت تعمیر استفاده از خدمت تعمیر اپل واچ آچارباز چه مزایایی دارد؟

  • گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
  • شفافیت در قیمت و هزینه تعمیر
  • تعمیر دستگاه در زمان دلخواه مشتری
  • صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی مشتری

هزینه تعمیرات اپل واچ چقدر است؟

هزینه ی تعمیر اپل واچ بسته به نوع مشکل و خدماتی که برای آن انجام می شود متفاوت است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات اپل واچ ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات ساعت هوشمند اپل شما به نوع مشکل بستگی دارد.

تعمیر ساعت اپل
تعمیر ساعت اپل

آیا هزینه تعمیر اپل واچ پس از انجام تعمیرات، تغییر خواهد کرد؟

گاهی تنها راه رفع ایراد یک اپل واچ تعویض قطعه آن است. هزینه تعویض قطعه از اجرت تعمیر جدا بوده و براساس قیمت روز محاسبه خواهد شد. در این موارد تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و قیمت تعویض قطعه را به شما اعلام کرده و تنها در صورت رضایت شما قطعه را تعویض می‌کند.

سوالات متداول در زمینه تعمیرات ساعت اپل

اول از روشن بودن قابلیت Wake Screen on Wrist Raise مطمئن شوید. اگر این قابلیت فعال بود حتما ساعت خود را بروز رسانی کنید

در هنگام استفاده از بلوتوث سعی کنید فاصله ی کمی با گوشی داشته باشید. اگر با ندیک تر شدن نیز این مشکل برطرف نشد یکبار گوشی را روی حالت airplain mode بگذارید و دوباره بلوتوث را روشن کنید. راه حل بعدی می تواند ری استارت کردن اپل واچ باشد.

تعمیر اپل واچ با آچارباز

چرا باید در تعمیر اپل واچ به آچارباز اعتماد کنم؟

سوابق کاری و کیفری تمامی سرویسکاران آچارباز بررسی و تمامی آن‌ها دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.
بعد از ثبت سفارش، آچارباز از صفر تا صد جریان عملیات با سرویس گیرنده خواهد بود و بر خلاف سایر شرکت‌های ارائه کننده خدمات، تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا نخواهد کرد. پس از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد.