هزینه تعمیر مسواک برقی چقدر است؟

هزینه تعمیر مسواک برقی، بستگی به نوع تعمیر یا سرویسی دارد که روی دستگاه انجام می‌شود. ممکن است دستگاه برای عیب یابی، نیاز به تعویض قطعه نیز داشته باشد. به صورت میانگین هزینه تعمیرات بین تومان تا تومان متغیر خواهد بود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

مرکز تعمیر مسواک برقی براون، فیلیپس و oral b در آچارباز

یکی از بهترین روش‌ها، برای بهبود سلامت دهان و دندان، استفاده از مسواک برقی است. مسواک‌های برقی، از نظر تکنولوژی و امکانات به دو گروه سه بعدی و سونیک تقسیم می‌شوند.
برند‌های مختلفی، در زمینه تولید و عرضه مسواک برقی فعالیت می‌کنند. از بهترین و محبوب‌ترین این برند‌ها، می‌توان به oral-b، فیلیپس و براون اشاره کرد. مسواک‌های برقی گران قیمت بوده و ساختار ظریفی دارند، هرگونه اشتباه در حین کار با این دستگاه‌ها، می‌تواند منجر به خرابی آن‌ها شود.
حتی برای تعمیر وسایل شخصی کوچک نیز، می‌توانید روی آچارباز حساب کنید. کافیست درخواست خود را در سایت و یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست برای تعمیر مسواک برقی، تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، پیک آچارباز را به محل مورد نظرتان اعزام می شود. پیک دستگاه را از شما تحویل گرفته، به تعمیرکار سپرده و بعد از تعمیر به شما بر می‌گرداند. ضمن اینکه تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز، دارای یکماه گارانتی خدمات هستند.

مسواک برقی کار نمی‌کند

یکی از مشکلاتی که کاربران با آن مواجه می‌شوند، از کار افتادن مسواک برقی است. این مشکل اغلب به دلیل، درست شارژ نشدن باتری دستگاه است. بهترین کار این است که مسواک را خاموش کرده و بگذارید، برای 30 دقیقه شارژ شود و سپس دوباره آن را روشن کنید. اگر دستگاه روشن شود، یعنی از کار افتادن مسواک برقی به دلیل درست شارژ نشدن آن بوده است.
گاهی یکی از دلایل از کار افتادن مسواک برقی، ضربه خوردن به آن است. اگر مسواک به زمین بخورد، ممکن است لحیم کاری داخلی دستگاه شکسته و اتصالات بهم بریزد.

مسواک برقی شارژ نمی‌شود

هنگامی که مسواک برقی را به شارژ می‌زنید، باید به چراغ آن دقت کنید. چراغ روشن مانده یا چشمک می‌زند؟ به هنگام زدن مسواک به شارژ، چراغ‌ها عملکرد عادی خود را دارند، باید بدانید که این مسواک برقی شما است که ایراد پیدا کرده است.
در حالت عادی، اگر دستگاه مشکلی نداشته باشد بعد از یک ساعت شارژ، بدنه مسواک کمی داغ خواهد شد. اگر چراغ‌ها روشن نمی‌شوند و مسواک نیز گرمایی ندارد، این یعنی شارژر مشکل پیدا کرده است. برای عیب یابی و رفع این مشکل، ابتدا پریز برق را بررسی کرده و از وجود جریان برق در آن اطمینان حاصل کنید. اگر شارژر اضافه دارید، آن را امتحان کرده و ببینید که مشکل از کجاست. اگر حدس شما درست بود و این شارژر است که مشکل پیدا کرده، باید برای عیب یابی آن به دنبال یک تعمیرکار ماهر باشید. زیرا قطعات به کار رفته در این وسیله، ظریف و گران هستند و برای تعمیر آن‌ها باید تجربه کافی داشت.

زمان تعویض باتری

با گذشت زمان و استفاده متوالی از دستگاه، عملکرد باتری قابل شارژ مسواک نیز، کاهش می‌یابد. با کاهش این عملکرد، مجبور خواهید بود برای استفاده از مسواک، مرتب آن را به شارژ بزنید. اگر احساس می‌کنید که به نسبت گذشته مسواک را بیش از حد شارژ می‌کنید، باید بدانید که زمان آن رسیده تا باتری مسواک برقی را تعویض کنید.

یافتن سری مسواک برقی

بعد از 3 یا 4 ماه استفاده از مسواک برقی، باید سری آن را تعویض کنید. زیرا برس‌ها حالت خود را از دست داده و دیگر برای تمیز کردن دندان‌ها مناسب نیستند. یافتن سری مناسب مسواک برقی، می‌تواند به چالش بزرگی تبدیل شود. زیرا ممکن است همه فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها، سری مناسب مسواک را نداشته باشند.

آیا هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

در صفحه لیست تعرفه خدمات آچارباز، قیمت تمامی هزینه‌ها و خدمات درخواستی نوشته شده است. لیست قیمت‌ها، در برآورد کلی هزینه‌های تعمیر به شما کمک خواهد کرد.
گاهی اوقات تنها راه، برای عیب یابی دستگاه تعویض قطعه است. هزینه تعویض قطعه جدا از اجرت تعمیر بوده و براساس نرخ روز آن در بازار محاسبه خواهد شد. در این شرایط تعمیرکار، قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و قیمت قطعه را اعلام کرده و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض آن خواهد کرد.

آچارباز چه خدماتی را برای تعمیر مسواک برقی ارائه می‌دهد؟

  • تعویض و تعمیر دکمه‌ها
  • تعویض و تعمیر پایه شارژر
  • تعویض و تعمیر قطعات داخلی
  • تعویض باطری مسواک برقی

تعمیر تمامی برند‌های مسواک برقی با آچارباز

تعمیر مسواک برقی اورال بی Oral-b
تعمیر مسواک برقی
اورال بی Oral-b
تعمیر مسواک برقی براون Braun
تعمیر مسواک برقی
براون Braun
تعمیر مسواک برقی فیلیپس Philips
تعمیر مسواک برقی
فیلیپس Philips
تعمیر مسواک برقی جیمی Gemei
تعمیر مسواک برقی
جیمی Gemei
تعمیر مسواک برقی کلگیت Colgate
تعمیر مسواک برقی
کلگیت Colgate
تعمیر مسواک برقی شیائومی Xiaomi
تعمیر مسواک برقی
شیائومی Xiaomi

تمامی سرویس های آچارباز را در تعمیرات لوازم خانگی مشاهده کنید

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

سوابق کاری و کیفری تمامی سرویسکاران آچارباز بررسی و تمامی آن‌ها دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.
بعد از ثبت سفارش، آچارباز از صفر تا صد جریان عملیات با سرویس گیرنده خواهد بود و بر خلاف سایر شرکت‌های ارائه کننده خدمات، تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا نخواهد کرد. پس از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد.

تعمیر ساعت هوشمند با آچارباز