هزینه تعمیرات اپیلیدی چقدر است؟

هزینه تعمیرات اپیلیدی، بستگی به نوع تعمیر یا سرویسی دارد که روی آن انجام می‌شود. ممکن است نیاز به تعویض قطعات اپیلیدی داشته باشید. در این صورت هزینه تعویض قطعه به اجرت تعمیرات اضافه خواهد شد. اما به صورت میانگین هزینه تعمیرات از تا تومان متغیر خواهد بود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

مزایای تعمیر دستگاه اپیلیدی و اپیلاتور در آچارباز

در آچارباز علاوه بر تعمیرات لوازم خانگی، تعمیر لوازم شخصی نیز انجام می شود. یکی از این لوازم های شخصی اپیلیدی ها یا موکن های برقی هستند. تعمیر دستگاه موکن برقی در آچارباز به صورت سرویس پیکاپ اند دلیوری است، یعنی لازم نیست خودتان دستگاه مورد نظر را به تعمیرگاه ببرید و بعد از تمام شدن پروسه تعمیر آن را دوباره به خانه برگردانید
در این سرویس بعد از ثبت درخواست شما در سایت ، وب اپ و یا اپلیکیشن آچارباز، تیم پشتیبان این سامانه با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را در زمان مورد نظر شما به محل دلخواهتان اعزام می شود. پیک آچارباز دستگاه را از شما تحویل گرفته و به تعمیرکار می‌رساند، بعد از تعمیر دستگاه نیز آن را دوباره به شما بر می‌گرداند. تمامی خدمات انجام شده در آچارباز دارای یکماه گارانتی خدمت هستند.

از دیگر مزایای تعمیر اپیلیدی در آچارباز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شفافیت در قیمت و هزینه تعمیر
 • سرویس و تعمیر دستگاه در زمان دلخواه مشتری
 • صرفه جویی در وقت و هزینه و انرژی مشتری
تعمیر انواع اپیلاتور

چرا موچین های اپیلیدی باز و بسته نمی‌شوند

چرخ دنده های زیر موچین های اپیلیدی موظف به باز و بسته کردن موچین ها هستند. موتور دستگاه نیروی لازم برای این عملیات را به چرخ دنده ها ارسال می کند. باز نشدن موچین ها می تواند به دلیل ضعیف شدن موتور یا خراب شدن چرخ دنده ها باشد.

اپیلاتور در زمان کار قطع و وصل می شود

اگر دستگاه به برق وصل است و خاصیت کار کردن با شارژ را ندارد. ممکن است اتصال به سوکت آن خراب شده باشد و برق به درستی به موتور نرسد. این اتفاق به موتور دستگاه شما آسیب می زند. حتما دستگاه را برای تعمیر به تعمیرکار بسپارید.

بیشترین درخواست هایی که برای تعمیرات اپیلیدی ثبت شده است:

اپیلیدی شارژ نمی‌شود

مدتی است که متوجه شده‌اید دستگاه، آنطور که باید شارژ نمی‌شود و از قدرت کافی برخوردار نیست. اولین قدم برای رفع این مشکل، بررسی کردن پریز برق است. دوشاخه اپیلیدی را از برق بکشید و پریز‌های دیگر را امتحان کنید و ببینید که آیا دستگاه روشن می‌شود یا نه؟

اگر مشکلی در پریز نیست و برق به درستی جریان دارد و هنوز اپیلاتور شارژ نمی‌شود، باید کابل شارژ را بررسی کرده و ببینید به درستی در سوکت دستگاه قرار گرفته است یا خیر. گاهی اوقات این تنها، اتصال نادرست کابل است که مانع از شارژ دستگاه می‌شود. در برخی موارد نیز، عدم شارژ اپیلاتور می‌تواند مربوط به تقلبی بودن کابل دستگاه باشد.

دستگاه در حین کار خاموش می‌شود

اگر موکن برقی در حین کار خاموش می‌شود و یا کند‌تر از حد معمول کار می‌کند، به احتمال قوی نیاز به شارژ مجدد دارد. بنابراین چراغ شارژ دستگاه را بررسی کرده و اگر به رنگ نارنجی در آمده است، سوکت را به درستی به آن متصل کرده و به برق بزنید. بگذارید دستگاه برای حداقل یک ساعت و نیم شارژ شود، سپس دوباره آن را امتحان کرده و روشن کنید.

اگر از شارژ کامل دستگاه مطمئن هستید، سری اپیلاتور را چک کنید. در برخی مواقع ممکن است، چیزی درون سری اپیلاتور گیر کرده باشد و مانع از حرکت درست آن و در نهایت باعث خاموش شدن آن شود. پس برای رفع این مشکل سری را برداشته و آن را با دقت تمیز کنید.

مورد دیگری که باعث خاموشی اپیلاتور در حین کار می‌شود، فشردن بیش از حد دستگاه روی پوست است. سرعت دستگاه را متناسب با سلیقه خود تنظیم کنید، سپس آن را به آرامی روی پوست خود بکشید.

خاموشی اپیلاتور در حین کار، ممکن است به دلیل خرابی سیم رابط دستگاه نیز باشد. اپیلاتور را از برق کشیده و پریز برق را با دستگاه دیگری امتحان کنید و ببینید که برق در دستگاه جدید جریان دارد یا خیر. دستگاه روشن و یا شارژ می‌شود، این سیم رابط اپیلاتور بوده که خراب است.

اپیلیدی روشن نمی‌شود

دکمه پاور اپیلاتور را فشرده‌اید، اما دستگاه روشن نمی‌شود. اگر به چراغ دستگاه دقت کنید، متوجه می‌شوید که به رنگ قرمز در آمده و چشمک می‌زند. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که، دستگاه بیش از حد استاندارد داغ شود. برای رفع چنین مشکلی، باید از دستگاه استفاده نکرده و بگذارید که خنک شود. اگر بعد از گذشت دقایقی، هنوز چراغ قرمز چشمک می‌زند و موکن برقی روشن نمی‌شود، باید زمان بیشتری برای استراحت به دستگاه بدهید.

دستگاه را به برق زده‌اید، پریز سالم بوده و سوکت برق نیز به درستی جایگذاری شده است اما هنوز اپیلاتور روشن نمی‌شود. اگر از درستی تمامی موارد گفته شده اطمینان دارید، باید مشکل را در قطعه داخلی اپیلاتور یعنی موتور جستجو کنید. اگر موتور داخل دستگاه، شکسته شده باشد اپیلاتور نیز روشن نخواهد شد.

سروصدای زیاد موکن برقی

اگر به تازگی متوجه شده‌اید که، اپیلیدی در حین کار سروصدای زیادی می‌دهد باید برای تمیز کردن آن اقدام کنید. سروصدای زیاد اپیلاتور، اغلب اوقات به دلیل گیر کردن مو در گیره‌های دستگاه است. فقط کافیست اپیلاتور را از برق کشیده و سری و درون آن را تمیز کنید. برای جلوگیری از آسیب به دستگاه، به دفترچه راهنمای آن مراجعه کرده و دستورالعمل پاکسازی اپیلاتور را بخوانید.

تعمیرات اپیلیدی و اپیلاتور که به آچارباز سپرده شده اند

 • سرعت اپیلیدی پایین است
 • سیم رابط اپیلاتور معیوب شده است
 • دکمه اپیلیدی کار نمی‌کند
 • کند شدن تیغه اپیلیدی
 • شکستن قطعات اپیلیدی فیلیپس
 • قطعه شیور اپیلیدی فیلیپس کار نمی کند
 • شارژر اپیلیدی براون
 • شارژر اپیلیدی فیلیپس
 • سر یدک اپیلاتور کند شده است
 • بلا استفاده شدن باطری اپیلاتور
 • موتور اپیلاتور نمی‌چرخد
 • و ...

آیا هزینه تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد؟

در صفحه لیست تعرفه خدمات تمامی هزینه‌ها و قیمت‌ها آورده شده‌اند. این هزینه‌ها ثابت بوده و از قبل نوشته شده‌اند، اما در مواردی ممکن است تغییر کنند. گاهی اوقات تنها راه رفع ایراد یک دستگاه تعویض قطعه آن است. هزینه تعویض قطعه از هزینه اجرت دستگاه جدا بوده و براساس قیمتی که در بازار دارد محاسبه خواهد شد. در این موارد تعمیرکار قبل از هرکاری موضوع را با شما در میان گذاشته و قیمت تعویض قطعه را به شما علام خواهد کرد و تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعویض قطعه می‌کند.

آچارباز چه خدماتی را برای تعمیر اپلیدی ارائه می‌دهد؟

 • نظافت داخلی و خارجی اپیلیدی
 • تعویض و تعمیر قطعات اپیلیدی
 • تعویض و تعمیر دکمه اپیلیدی
 • تعویض و تعمیر سیم و کابل اپیلیدی
 • چک کردن برد اپیلاتور
 • چک کردن موتور اپیلاتور
 • چک کردن سر یدک اپیلاتور

تعمیر انواع برند‌های اپیلاتور با آچارباز

یکی از پرفروش ترین برندها در زمینه اپیلاتور، برند براون است. تقریبا اولین برندی که در زمان خرید دستگاه های موکن به گوش شما میخورد اپیلیدی براون است. دیگر برندهای اپیلیدی مانند اپیلیدی پاناسونیک و فیلیپس در رده دوم بعد از این برند هستند. آچارباز تمامی برندهای اپیلیدی را تعمیر می کند از جمله:

دستگاه اپیلاتور فیلیپس Philips
دستگاه اپیلاتور
فیلیپس Philips
دستگاه اپیلاتور براون Braun
دستگاه اپیلاتور
براون Braun
دستگاه اپیلاتور اپتیما Optima
دستگاه اپیلاتور
اپتیما Optima
دستگاه اپیلاتور پرینسلی Princely
دستگاه اپیلاتور
پرینسلی Princely
دستگاه اپیلاتور پاناسونیک Panasonic
دستگاه اپیلاتور
پاناسونیک Panasonic
دستگاه اپیلاتور جیمی Gemei
دستگاه اپیلاتور
جیمی Gemei

سوالات متداول تعمیر اپیلیدی

گیره‌های درون سری اپیلاتور، کثیف شده‌اند و دیگر نمی‌توانند مو‌ها را به داخل دستگاه بکشند. اما اگر این راه را امتحان کردید و هنوز دستگاه کار نمی‌کند، باید بدانید گیره‌ها یا موچین درون اپیلاتور خراب شده‌اند.

دستگاه شما می‌تواند حدود ۱۰ سال عمر مفید داشته باشد. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که، نحوه استفاده شما نیز می‌تواند بر این طول عمر تاثیر مثبت و یا منفی داشته باشد.

بله . شما میتوانید برای تعویض قطعه مورد نظر با کارشناسان آچارباز در تماس باشید.

 تعمیر اپیلاتور

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

سوابق کاری و کیفری تمامی سرویسکاران آچارباز بررسی شده و تمامی آن‌ها دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.
بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده خدمات تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند اما آچارباز از صفر تا صد جریان عملیات با سرویس گیرنده خواهد بود. پس از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد.