هزینه تعمیرات اتو مو چقدر است؟

هزینه تعمیرات اتو مو، به نوع و میزان تعمیر انجام شده روی دستگاه بستگی دارد. این هزینه می‌تواند از تومان تا تومان متغیر باشد. اگر تعمیرکار تشخیص دهد، برای عیب یابی دستگاه نیاز به تعویض قطعه است، هزینه خرید قطعه به اجرت تعمیر اضافه خواهد شد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیر اتو مو رمینگتون، اتو مو پرنسلی و پرومکس با آچارباز

یکی از کاربردی‌ترین وسایل برای افرادی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند، اتو مو است. اتو مو در مدل‌ها و برند‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود. در حال حاضر در هنگام خرید اتو مو، اولین برندی که فروشنده به شما پیشنهاد می‌کند، اتو مو پرومکس است. اتو مو رمینگتون، اتو مو پرنسلی، اتو مو بابلیس و فیلیپس نیز از برند‌های پرطرفداری هستند که در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند.
اجزای اتو مو بسیار ظریف و حساس بوده و نحوه استفاده از آن می‌تواند در عمر مفید دستگاه موثر باشد. روشن نشدن اتو مو و داغ نشدن و یا متوقف شدن دستگاه در حین کار، از مشکلات اصلی آن‌ها است.
آچارباز علاوه بر عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی و دیجیتال، تعمیرات تخصصی لوازم شخصی را نیز انجام می‌دهد. اتو مو نیز در گروه لوازم شخصی قرار می‌گیرد. تعمیر لوازم شخصی در آچارباز، به صورت پیکاپ اند دلیوری است، یعنی لازم نیست خودتان دستگاه را به تعمیرگاه ببرید. حتی لازم نیست تعمیرکار، به خانه شما بیاید.
بعد از ثبت درخواست شما در سایت، وب اپ و یا اپلیکیشن، تیم پشتیبان آچارباز با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، پیک آچارباز را برای تحویل دستگاه به محل مورد نظر شما می‌فرستد. پیک دستگاه را از شما تحویل گرفته، به تعمیرکار رسانده و بعد از تعمیر دوباره آن را به شما بر می‌گرداند. ضمن اینکه تمامی خدمات انجام شده در آچارباز، دارای یکماه گارانتی هستند.

انواع اتو مو و مشکلات رایج آن‌ها

اتو‌های مو برحسب جنس کفی آنها، به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. اغلب اتو‌های مو برحسب جنس روکش در گروه‌های تیتانیومی، تورمالینی و سرامیکی قرار می‌گیرند.

اتو مو سرامیکی

از قیمت کمتری برخوردار بوده و حرارت را به طور یکنواخت توزیع می‌کنند. این اتو‌ها برای مو‌های زمخت و نازک بسیار مناسب بوده و به خاطر جنس کفی، آسیب کمتری به مو‌ها می‌رسانند. شکستن سرامیک اتو مو، از مشکلاتی است که برای این دستگاه رخ می‌دهد.

اتو مو تیتانیومی

این اتو‌های مو، بیشتر برای حرفه‌ای‌ها و آرایشگر‌ها مناسب هستند. اتو‌هایی با صفحه‌های تیتانیومی، زودتر داغ شده و رسانش گرمایی بالایی دارند. این اتو‌های مو، اغلب برای مو‌هایی ضخیم و پرپشت به کار می‌رود.

اتو مو تورمالینی

تورمالین از سنگ‌های نیمه قیمتی بوده و در صنعت آرایشی نیز بسیار پرکاربرد است. هنگام ساخت اتو پودر تورمالین را روی، صفحه سرامیکی یا تیتانیومی روکش می‌زنند. اتو مو تورمالینی، زمان زیادی برای داغ شدن می‌برد. اما حرارت را در خود نگه داشته و مو را براق و درخشان می‌کند.

اتو مو داغ نمی‌شود

اتو مو را به برق زده و آن را روشن کرده و درجه حرارت آن را تنظیم می‌کنید. بعد از مدتی که برای استفاده از اتو بر می‌گردید، متوجه می‌شوید که صفحه اتو داغ نشده و خنک مانده است. برای رفع این مشکل می‌توانید، پیچ‌های کوچکی که روی اتو مو قرار دارد را باز کرده و قطعات را با دقت تمیز کنید. سپس صفحات را دوباره با پیچ بهم متصل کرده و دستگاه را به برق بزنید. اگر هنوز با مشکل قبلی مواجه هستید، باید برای رفع ایراد از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

اتو مو‌ها را صاف نمی‌کند

اگر دستگاه به برق وصل است، دما را هم بدون هیچ مشکلی تنظیم کرده‌اید، صفحه هم داغ شده اما مو صاف نمی‌شود برای حل مشکل خود مراحلی که در ادامه گفته خواهد شد را به کار بگیرید. ممکن است شما برای صاف کردن مو‌ها، بخش‌های زیادی از مو را درون دستگاه گذاشته باشید. این امر بر سرعت اتو مو تاثیر گذاشته و موجب می‌شود چندبار برای صاف کردن مو تلاش کنید. پس به یاد داشته باشید که، هربار برای صاف کردن مو، باید بخش‌های کوچکی از آن را بردارید. همیشه قبل از صاف کردن مو‌ها، ابتدا آن‌ها را به طور کامل خشک کنید. صاف کردن مو‌های مرطوب، به دستگاه و مو‌های شما آسیب خواهد زد.

اتو مو قطع و وصل می‌شود

متوجه می‌شوید که دستگاه در حین کار، قطع و وصل می‌شود. قطع و وصل شدن اتو مو در حین کار، اکثر اوقات مربوط به خرابی کابل برق اتو مو است. در چنین حالتی ابتدا باید دستگاه را از برق کشیده و از وجود جریان برق در پریز اطمینان یابید. اگر جریان برق به درستی در خانه جریان دارد، دوشاخه را به پریز دیگری وصل کنید. اگر هنوز با چنین مشکلی روبرو می‌شوید، باید برای تعویض سیم و کابل از تعمیرکار متخصص آچارباز کمک بخواهید.

تعمیرات اتو مو و فر کننده مو که به آچارباز سپرده شدند

 • دستگاه اتو مو روشن نمی‌شود
 • نمایشگر درجه حرارت اتو مو خراب شده است
 • اتو مو در حین استفاده بوی سوختگی می‌دهد
 • اتو مو در حین کار خاموش می‌شود
 • سرامیک اتو مو شکسته
 • کابل برق اتو مو قطع شده است
 • اتو مو اتصالی کرده است

آچارباز چه خدماتی را برای تعمیر اتو مو ارائه می‌دهد؟

 • تعویض و تعمیر قطعات داخلی اتو مو
 • تعویض و تعمیر دکمه‌های اتو مو
 • تعویض و تعمیر سیم و کابل اتو مو
 • تعمیر سرامیک اتو مو
 • نظافت داخلی و خارجی اتو مو

تعمیر انواع برند اتو مو با آچارباز

تعمیر اتو مو رمینگتون Remington
تعمیر اتو مو
رمینگتون Remington
تعمیر اتو مو پرنسلی Princely
تعمیر اتو مو
پرنسلی Princely
اتو مو بابلیس Babyliss
اتو مو
بابلیس Babyliss
تعمیر اتو مو فیلیپس Philips
تعمیر اتو مو
فیلیپس Philips
تعمیر اتو مو پرومکس Promax
تعمیر اتو مو
پرومکس Promax
تعمیر اتو فلر Feller
تعمیر اتو مو
فلر Feller
تعمیر اتو مو سورکر Surker
تعمیر اتو مو
سورکر Surker
تعمیر اتو بوش Bosch
تعمیر اتو مو
بوش Bosch
تعمیر اتو مو براون Braun
تعمیر اتو مو
براون Braun
تعمیر اتو مو با آچارباز

چرا به آچارباز اعتماد کنم؟

سوابق کاری و کیفری تمامی سرویسکاران آچارباز بررسی و آن‌ها دارای گواهی عدم سوپیشینه و بیماری خاص هستند.
بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده خدمات، تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده ایفا می‌کنند اما آچارباز از صفر تا صد جریان عملیات با سرویس گیرنده خواهد بود. پس از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده جویا خواهد شد.