هزینه تعمیرات پرینتر در محل یا تعمیرگاه آچارباز چقدر است؟

به صورت میانگین قیمت تعمیرات پرینتر در آچارباز بین تا تومان متغیر است. واضح است که این قیمت بر اساس نوع تعمیرات یا سرویس انجام شده روی پرینتر شما تعیین خواهد شد. ضمنا در صورتی که قطعه ای در دستگاه شما نیاز به تعویض داشته باشد، تعمیرکار با شما هماهنگ خواهد کرد و در صورت رضایت شما، قطعه مورد نظر تعویض می گردد. هزینه تعویض قطعات به صورت مجزا به شما اعلام خواهد شد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیر پرینتر در محل یا مراجعه به تعمیرگاه

پرینتر یکی از دستگاه‌های پرکاربرد مخصوصا در محیط های کاری است. روزانه ده‌ها بار از طریق سیستم های مختلف دستورات چاپ برای چاپگر‌ها ارسال می‌شود. در نتیجه خرابی پرینتر حتی برای چند ساعت، روال‌های مختلفی را دچار اختلال می‌کند. در چنین مواقعی در دسترس بود تعمیرکار حرفه ای پرینتر، می تواند خیلی زود چاپگر را به چرخه کار برگرداند. یک روش برای تعمیرات پرینترها، ارسال دستگاه به تعمیرگاه پرینتر است، این کار در مواقعی که شما دستگاه جایگزین داشته باشید، انتخاب خوبیست. چرا که تجهیزات لازم برای تعمیرات پرینتر در محل تعمیرگاه، با تنوع بیشتری وجود دارد، همچنین امکان انجام اقداماتی مانند سرویس کامل دستگاه یا جنرال سرویس هم در تعمیرگاه پرینتر وجود دارد.
اما در شرایطی که زمان کافی برای ارسال دستگاه به تعمیرگاه را ندارید، تعمیر پرینتر در محل یکی از بهترین گزینه هاست، به شرطی که تعمیرکار پرینتری که با او تماس می‌گیرید، حرفه ای باشد. در نتیجه می تواند در کمترین زمان مشکل دستگاه را برطرف کند.

چرا تعمیرات چاپگرم را به آچارباز بسپارم؟

چه تمایل داشته باشید خدمات تعمیر پرینتر شما در محل انجام شود و چه دستگاه را به تعمیرگاه تخصصی پرینتر آچارباز ارسال کنید، در هر دو حالت چاپگرتان را به دست یکی از قدیمی‌ترین و بهترین مراکز تخصصی خدمات ماشین های اداری سپرده اید. ما با بیش از 26 سال قدمت در زمینه تعمیرات ماشین های اداری، امکان اعزام بهترین نیروهای تعمیرکار پرینتر به محل شما را داریم. همچنین در صورتی که دستگاه شما به دلیل خرابی عمیق نیاز به بررسی بیشتر در تعمیرگاه داشته باشد،دستگاه شما را به محل تعمیرگاه آچارباز منتقل و آن را به خوبی تعمیر و سرویس می کنیم. تمام تلاش ما تعمیر دستگاه شما نهایتا تا 48 ساعت بعد از ارسال آن است. همچنین آچارباز تمامی خدمات خود را تا یک ماه بعد از انجام، گارانتی می کند و در صورت بروز دوباره مشکل در مدت گارانتی پیگیری به عهده آچارباز خواهد بود.اقداماتی مانند سرویس کامل دستگاه یا جنرال سرویس هم در تعمیرگاه پرینتر وجود دارد.

چرا باید پرینتر خود را سرویس کنیم؟ سرویس پرینتر چه تاثیری دارد؟

پرینتر هم مانند تمامی دستگاه‌های الکترونیکی پرکاربرد، با استفاده زیاد مستهلک می‌شود. به عنوان مثال پرینتر شما مانند اوایل چاپ با کیفیت ارائه نمی‌دهد، یا اینکه روال چاپ کند شده است. به همین دلیل باید به صورت دوره ای بدون اینکه مشکل خاصی برای دستگاهتان پیش بیاید و یا کلا از کار بیفتد، باید سرویس پرینتر را حتما انجام داد. در سرویس پرینتر، تمام قطعات پرینتر، اتصالات آن، میزان تونر و کارتریج آن بررسی و چک می شوند، اگر مشکلی در دستگاه شما وجود داشته باشد، سرویسکار پرینتر این مورد را به شما اطلاع خواهد داد و در صورت تمایل تعمیر پرینتر و یا تعویض قطعات آن انجام خواهد شد.

چرا باید پرینتر خود را سرویس کنیم؟

سرویس پرینتر به خصوص در مورد شرکت ها یا سازمان‌هایی که چندین پرینتر دارند بسیار مفید است، با یکبار اعزام تعمیرکار پرینتر به محل شما، تمامی دستگاه ها یکبار بررسی و سرویس می شوند. در صورتی که هر یک از علایم زیر را دیدید، چاپگر شما نیاز به سرویس دوره ای دارد، این نشانه ها را جدی بگیرید:

 • پرینتر روشن نمی‌شود
 • پرینتر برگه‌ای چاپ نمی‌کند
 • پرینتر کد خطا نمایش می‌دهد
 • دستگاه، پرینت کم رنگ می‌گیرد
 • صفحات چاپ شده واضح نیستند
 • صفحات دارای نقاط و خطوط سیاه رنگ هستند
 • پرینتر مدام کاغذ جمع می‌کند
چه زمانی به سرویسکار پرینتر احتیاج داریم؟

نصب و راه اندازی پرینتر توسط تعمیرکار پرینتر آچارباز

علاوه بر انجام تعمیرات پرینتر در آچارباز، در صورتی که پرینتر شما نو باشد و یا به هر دلیلی اطلاعات لازم در زمینه نصب پرینتر را نداشته باشید، خدمات نصب و راه اندازی پرینتر هم توسط آچارباز ارائه می شود. جعبه گشایی و نصب پرینترهای نو، نصب درایور پرینتر، آپدیت فریم ویر(Firmware) پرینتر، اتصال پرینتر به شبکه های با سیم و بی سیم، تعریف پرینتر در کامپیوتر های مختلف، اشتراک گذاری پرینتر در شبکه همگی از اقداماتی هستند که در مرحله نصب و راه اندازی چاپگر در آچارباز انجام می شوند.

تعمیر پرینتر جوهر افشان خود را به متخصص حرفه‌ای بسپارید

پرینترهای جوهرافشان، کاربران کمتری به نسبت پرینتر لیزری دارند، اما به دلیل کیفیت بالا در چاپ رنگی تصاویر، در زمینه چاپ تصاویر و بنرها و... بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. همین بار کاری سنگین‌تر نیاز بیشتر به سرویس پرینتر را ایجاد می‌کند. ساختار پرینترهای جوهرافشان از پرینترهای لیزری، ظریف‌تر و حساس‌تر است و برای تعمیر یا سرویس نیاز به مهارت بالایی بالایی دارد. به هیچ‌وجه خودتان اقدام به باز کردن قطعات دستگاه نکنید چون یک اشتباه کوچک منجر به تعویض قطعه یا از کار افتادن دستگاه خواهد شد.

نحوه استفاده از اپلیکیشن آچارباز برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر پرینتر به چه صورت است؟

 • برای اینکه تعمیرکار پرینتر در محل شما حاضر شود، باید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. برای این کار می‌توانید از طریق سایت ، وب اپلیکیشن و یا اپلیکیشن آچارباز اقدام کنید.
 • بعد از ثبت درخواست، پشتیبانان آچارباز با شما تماس خواهند گرفت و زمان حضور سرویسکار پرینتر را با شما هماهنگ می‌کنند. سپس باید منتظر باشید تا در زمان تعیین شده شخص موردنظر به محل شما مراجعه کند.
 • آچار از زمان درخواست سرویسکار تا پایان کار خدمت، با شما خواهد بود. بعد از اتمام کار کارشناس آچارباز، می‌توانید به صورت آنلاین مبلغ سرویسی که گرفته‌اید را پرداخت کنید. همچنین از طریق سیستم رضایت مشتری، فرم مربوطه را مبنی بر نحوه دریافت سرویس و برخورد و وقت شناسی سرویسکار پرینتر، پر کنید.
 • اگر هم از سرویس دریافتی رضایت نداشتید، آچارباز تا زمان جلب رضایت با شما خواهد بود. تمام سرویسکاران آچارباز از نظر مهارت و نحوه ارائه خدمت مورد تائید هستند.
 • در صورت داشتن هر گونه سوال نیز می توانید قبل از دریافت خدمت، با شماره تماس 54591600-021 تماس بگیرید.

تعمیر پرینترهای HP در محل تهران؛ نیازی به جابجایی دستگاه نیست

یکی از پرفروش‌ترین، پرطرفدارترین و بهترین پرینترهای دنیا پرینترهای HP هستند. اتفاقا یکی از بیشترین درخواست‌های آچارباز در زمینه پرینتر، تعمیرات پرینترهای اچ پی است. فرقی نمی کند، تعمیر پرینتر لیزری HP را از ما بخواهید یا تعمیر پرینتر جوهری اچ پی را، آچارباز یکی از قویترین مراکز تعمیر چاپگر در برند HP است. اگر در تهران هستید، ما در محل خودتان دستگاه را تعمیر می‌کنیم. علاوه بر برند اچ پی ما پرینترهای تمام برندهای دیگر را هم سرویس و تعمیر می کنیم:

آچارباز چه برندهای پرینتر را تعمیر می کند؟

بیشترین مشکلاتی که در زمینه تعمیرات پرینتر در آچارباز ثبت شده:

هر سه چراغ روی پرینتر روشن شده اند

این نشانه به این معناست که حال پرینتر خوب نیست. به احتمال زیاد پرینتر در محیط نامناسب و مرطوب نگه داری شده و یا حشرات داخل دستگاه لانه کرده اند. این مشکل را باید یک تعمیرکار با سرویس کامل دستگاه حل کند. اگر دستگاه در چنین شرایطی نبوده بهتر است پرینتر را یک بار ریست کامل کنید تا همه چیز به تنظیمات اولیه خود برگردد.

کاغذ در پرینتر گیر می کند

یکی از دلایل مهم برای این اتفاق مرغوب نبودن کاغذهاییست که استفاده می کنید. همین مورد باعث چسبیدن کاغذها به هم و کشیده شدن ب داخل پرینتر باشد، بعد از گرم شدن برگه‌ها کاغذها از هم جدا می شوند و در نتیجه در دستگاه گیر می‌کنند. بعد از این احتمال، ممکن است سینی کاغذ شما سایز مناسبی نداشته باشد و یا مکانیزم کشش کاغذ در پرینتر شما دچار اختلال شده باشد.

صفحات پرینت شده سفید هستند

دو دلیل برای این مشکل وجود دارد، یکی خالی شدن کارتریج یا مختل شدن آن است. دلیل دیگر خرابی برد کنترلر دستگاه است. کنترلر مغز دستگاه شماست و دستورات را به قطعات دیگر ارسال می کند. اگر این بورد خراب شده باشد، دستوری برای پرینت ارسال نمی شود.

سرویس های مرتبط با تعمیر و سرویس پرینتر در آچارباز

مشاهده تمام سرویس های تعمیر ماشین های اداری در آچارباز

سوالات متدوال تعمیر پرینتر

معمولا کند پرینت گرفتن دو دلیل عمده دارد، اول شلوغ شدن صف jobهای پرینتر و دوم بالا بودن کیفیت پرینت، اگر نیازی به بهترین کیفیت پرینت ندارید، میزان آن را پایین بیاورید. اگر هر دو عامل گفته شده را بررسی کردید احتمالا پرینتر شما نیاز به سرویس دارد.

دلیل اصلی این اتفاق استفاده از کاغذ مرطوب است. رطوبت کاغذ باعث ایجاد دود در زمان پرینت شده که البته برای پرینتر مضر است.

این خطا به دلیل نصب و جاگذاری اشتباه کارتریج در پرینتر است. باید کارتریج خارج و دوباره نصب شود. اگر خودتان نمی توانید این کار را از تعمیرکار پرینتر بخواهید.

وارد تنظیمات پرینتر شوید و حالت Print mode را از CONFIDENTIAL به Normal تغییر دهید.