تعمیر پرینتر در محل با بهترین قیمت

برای دریافت خدمات در زمینه تعمیر پرینتر، سرویس پرینتر یا نصب و راه اندازی آن، کافیست از طریق دکمه ثبت سفارش و دریافت قیمت در همین صفحه یا اپلیکیشن آچارباز درخواست‌تان را ثبت کنید. تعمیرکار پرینتر آچارباز، در کمترین زمان ممکن پس از دریافت سفارش به محل مورد نظر شما اعزام شده و ایراد دستگاه را برطرف می‌کنند.  

برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان می‌توانید با تلفن 02154591616 تماس بگیرید یا دکمه زیر را بزنید.

پشتیبانی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

گارانتی: 30 روز گارانتی معتبر

مراحل دریافت خدمات تعمیر پرینتر در محل آچارباز

1. ثبت درخواست به صورت آنلاین در سایت یا تماس با شماره 02154591616

2.ارائه راهنمایی های اولیه توسط کارشناس (عیب یابی و تشخیص منشا خرابی)

3 برآورد هزینه و هماهنگی زمان مراجعه کارشناس

4. حضور تعمیرکار در محل شما

5. تعمیر پرینتر

6.تست دستگاه و پایان سفارش

آیا تعمیرات پرینتر مقرون به صرفه است؟

به طورکلی هزینه تعمیرات چاپگر نسبت به خرید دستگاه جدید مقرون به صرفه‌تر است؛ به طوری‌که از نظر تعمیرکاران تعویض پرینتر نسبت به تعمیرات آن چندبرابر برای شما هزینه خواهد داشت؛ پس در صورتی‌که دستگاه‌تان را به تازگی خریداری کرده‌اید یا برای تهیه پرینتر جدید محدودیت بودجه دارید، بهتر است برای تعمیرات پرینتر اقدام کنید.

تعمیرکاران پرینتر در آچارباز تعمیرات انواع برندها و مدل‌های چاپگر را انجام می‌دهند، پس شما می‌توانید از تخصص آنها برای تعمیر پرینتر خود کمک بگیرید. کافیست روی کلمه ثبت سفارش و دریافت قیمت در این صفحه کلیک کنید یا با شماره 02154591616 تماس بگیرید.

تعمیر پرینتر در محل یا مراجعه به تعمیرگاه

پرینتر یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در محیط‌های کاری است. روزانه ده‌ها بار از طریق سیستم‌های مختلف دستورات چاپ برای چاپگر‌ها ارسال می‌شود. در نتیجه خرابی پرینتر حتی برای چند ساعت، کار افراد مختلف را مختل می‌کند. در چنین مواقعی در دسترس بودن تعمیرکار پرینتر، می‌تواند خیلی زود چاپگر را به چرخه کار برگرداند.

یک روش برای تعمیرات چاپگر، ارسال دستگاه به تعمیرگاه پرینتر است. این کار در مواقعی که شما دستگاه جایگزین داشته باشید، انتخاب خوبیست. چرا که تجهیزات لازم برای تعمیرات پرینتر در محل تعمیرگاه، با تنوع بیشتری وجود دارد، همچنین امکان انجام اقداماتی مانند سرویس چاپگر به شکل کامل یا جنرال سرویس هم در تعمیرگاه وجود دارد.
اما در شرایطی‌که زمان کافی برای ارسال دستگاه به تعمیرگاه را ندارید، تعمیر پرینتر در محل یکی از بهترین گزینه هاست، به شرطی که تعمیرکار پرینتری که با او تماس می‌گیرید، حرفه‌ای باشد. در نتیجه می‌تواند در کمترین زمان مشکل دستگاه را برطرف کند.

چرا باید تعمیرات چاپگر توسط تعمیر کار پرینتر انجام شود؟

پرینتر هم یکی از دستگاه‌های ماشین اداری است که در اکثر شرکت‌ها برای چاپ، اسکن، کپی و حتی فکس اسناد کاربرد دارد. برخی از افراد تمایل دارند خودشان کار سرویس یا تعمیرات چاپگر را انجام دهند ولی باید بگوییم با توجه به اینکه پرینتر قطعات زیاد و حساسی دارد، در اثر اشتباهی هرچند کوچک به مشکل می‌خورند. در این زمان باید هزینه زیادی را برای بررسی پرینتر و تعمیر پرینتر به تعمیرکار پرداخت کنید تا مشکل دستگاه را برطرف کند.

از طرفی تعمیر پرینتر به ابزار و تجهیزات مخصوصی نیاز دارد که ممکن است در هر محلی وجود نداشته باشد؛ همچنین برخی از پرینترها مانند مدل‌های جوهرافشان، بسیار حساسیت دارند و ممکن است نشت جوهر در آنها به سادگی قابل رفع نباشد. در نتیجه بهتر است خودتان چاپگر را دستکاری نکنید و به محض نمایش مشکل از یک تعمیرکار پرینتر کمک بگیرید.

بهترین زمان تعمیر چاپگر چه موقع است؟

زمانی‌که پرینتر شما نتواند به درستی کار کند، باید تعمیر شود. این مسئله می‌تواند به دلیل مشکلات متعددی برای دستگاه شما به وجود آید. برای تعیین زمان مناسب تعمیر پرینتر، شما می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

۱. هنگامی‌که از دستگاه پرینتر بیش از حد یا در دراز مدت استفاده می‌کنید، ممکن است مشکلاتی برای چاپگر شما به وجود آید.

۲. در صورتی‌که پرینتر شما خطاهای مکرر داشته باشد و مشکلات آن به طور کامل برطرف نشده باشد.

۳. از دستگاه برای مدت طولانی استفاده نکرده باشید و پرینتر کار نکند.

۴. اسناد پرینت شده مشکل‌دار است.

البته اگر از دستگاه بسیار استفاده می‌کنید برای اینکه عمر دستگاه را بالا ببرید تا مدت بیشتری از آن چاپ بگیرید بهتر است دستگاه را به صورت ماهیانه یا فصلی بررسی و برای سرویس چاپگر اقدام کنید.

آیا تعمیر پرینترهای جوهر افشان با لیزری یکسان است؟

اقدامات کلی که برای تعمیر پرینتر جوهر افشان و تعمیرات پرینترهای لیزری انجام می‌شود، ممکن است شباهت‌هایی با هم داشته باشد؛ اما به طورکلی تعمیر پرینترهای جوهر افشان با لیزری متفاوت است و علت آن هم عبارت است از:

·         مکانیزم چاپ در پرینتر لیزری و جوهری متفاوت است.

·         متفاوت بودن قطعات داخلی پرینترهای جوهر افشان و لیزری

·         تفاوت در نوع ارورهای به وجود آمده در پرینترهای لیزری و جوهری

چه مشکلاتی نیاز به تعمیرات تخصصی پرینتر دارد؟

مشکلات مختلفی ممکن است برای پرینتر شما به وجود آید، برخی از این مشکلات نیاز به تعمیرات تخصصی پرینتر دارد اما برخی دیگر تنها با سرویس چاپگر از بین می‌روند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         پرینتر با تاخیر روشن می‌شود.

این مشکل می‌تواند به دلایل مختلف نرم افزاری (نصب درایور اشتباه) یا مشکلات سخت افزاری (ایراد داشتن قطعات مختلف، کم بودن حافظه پرینتر نسبت به حجم فایل، اتصال به کامپیوتر به روش‌های اشتباه و …) به وجود آید.

·         صداهای عجیب و غریبی از پرینتر شنیده می‌شود.

اغلب بلندشدن صداهای عجیب و غریب از پرینتر به دلیل خرابی قطعات داخلی پرینتر، استفاده نامناسب از دستگاه، تنظیمات اشتباه، استفاده طولانی و بیش از حد به وجود می‌آید.

·         کلمه‌های پرینت گرفته شده روی کاغذ تار هستند.

این مشکل اغلب به دلیل استفاده از کاغذ نامناسب، کثیف بودن رولرها، ایراد داشتن تنظیمات، خرابی یا ایرادی در کارتریج و … نمایان شود.

·         اسناد چاپ شده بسیار کم رنگ هستند.

کم رنگ بودن اسناد چاپ شده در پرینتر بیشتر بعلت تمام شدن تونر یا جوهر کارتریج و تنظیمات اشتباه رخ می‌دهد. برای رفع مشکل باید ابتدا شفافیت تصویر در پرینتر را بالا ببرید؛ در صورتی‌که بعد از اصلاح تنظیمات هم مشکل پابرجا بود باید کارتریج خود را شارژ یا کارتریج جدید خریداری کنید.

·         موقع پرینت از پرینتر دود سفید بلند می‌شود.

این مشکل اغلب به دلیل خرابی کارتریج، کثیفی کارتریج یا مشکلی در تنظیمات و قطعات دستگاه به وجود می‌آید.  

·         صفحات دارای نقاط و خطوط سیاه رنگ هستند.

این ایراد اغلب در زمان خرابی کارتریج یا درام آن و تمام شدن تونر به وجود می‌آید.

·         با اینکه کاغذها باکیفیت هستند اما باز هم پرینتر کاغذ جمع می‌کند.

این مشکل اغلب به دلیل خرابی کاغذکش یا انتخاب کاغذ نامناسب در پرینتر رخ می‌دهد.

·         پرینتر اسناد را چاپ نمی‌کند.

چاپ نشدن اسناد در پرینتر اغلب به دلیل خطایی در اتصال پرینتر به سایر دستگاه‌ها (لپ تاپ، موبایل و …)، نبودن کاغذ در سینی ورودی دستگاه، ایراد داشتن درایورهای پرینتر، مشکل سخت افزاری در قطعات و … به وجود می‌آید.

·         ارورهای مختلف روی نمایشگر پرینتر ظاهر می‌شود.

معنی ارورها در مدل‌ها و برندهای مختلف، متفاوت است. برای شناختن علت به وجود آمدن مشکل باید به دفترچه راهنمای پرینتر خود مراجعه کنید یا از یک تعمیر کار پرینتر کمک بگیرید.

·         داخل پرینتر، جوهر یا تونر نشت می‌کند.

این مشکل اغلب به دلیل شارژ کردن نادرست کارتریج، خرابی کارتریج و … به وجود می‌آید.

در آچارباز تمامی مشکلات بالا و خرابی‌های دیگری که در اینجا نیامده، توسط تعمیرکاران برطرف می‌شوند. این کارشناسان آموزش تعمیر چاپگر لیزری و جوهر افشان را در برندهای مختلف گذرانده‌اند و در اسرع وقت می‌توانند این مشکل را رفع کنند.

آیا سرویس پرینتر لیزری و جوهری ضروری است؟

بله، سرویس پرینتر لیزری و جوهری ضروری است. همانند هر دستگاه الکترونیکی دیگر، پرینترها نیاز به نگهداری و تعمیرات دوره‌ای دارند تا به درستی کار کنند و عملکرد بهینه داشته باشند. برخی از عوامل مانند وجود گرد و غبار در دستگاه، نقص‌های سخت افزاری می‌توانند باعث مشکلات در پرینتر شوند و عملکرد آن را کاهش دهند.

با سرویس دوره‌ای پرینتر خود، می‌توانید مشکلات پیش آمده را برطرف کنید و پرینتر خود را به حالت عادی بازگردانید. همچنین، سرویس دوره‌ای می‌تواند به طور قابل توجهی عمر پرینتر را افزایش دهد و نیاز به تعویض پرینتر را به تعویق بیاندازد.

در آچارباز برندهای مختلف تعمیر و سرویس می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به سرویس پرینتر شارپ، اچ پی، کنون، اپسون و … اشاره کرد.

تعمیر در محل چاپگر در آچارباز برای چه پرینترهایی است؟

می‌توانید تعمیرات تخصصی چاپگر در مدل‌ها و برندهای مختلف را به کارشناسان تعمیر پرینتر آچارباز بسپارید که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         تعمیرات پرینترهای لیزری

·         تعمیر پرینتر سه کاره

·         تعمیر پرینتر چهار کاره

·         تعمیر در محل پرینتر سیاه و سفید

·         تعمیر در محل پرینتر رنگی

·         تعمیر پرینتر تک کاره

·         تعمیر پرینتر چند کاره

·         تعمیرات چاپگر جوهر افشان

تعمیر پرینتر در آچارباز برای چه مناطقی امکان پذیر است؟

در حال حاضر خدمات تعمیر پرینترهای در محل را کارشناسان آچارباز در شهرهای تهران و اصفهان انجام می‌دهند. اما در شهرهای دیگر مانند تعمیرات چاپگر در کرج خدماتی ارائه نمی‌دهد. در نتیجه برای دریافت خدمات از سایر شهرها می‌توانید پس از هماهنگی با کارشناس دستگاه خود را برای تعمیر به آدرس شرکت ارسال کنید.

تعمیر پرینتر غرب تهران

در هر کدام از مناطق شمال غربی تا جنوب غربی که باشید، می‌توانید از خدمات تعمیر در محل پرینتر لیزری در آچارباز استفاده کنید. کافیست در این صفحه سفارش‌تان را ثبت کنید یا با شماره 02154591616 تماس بگیرید تا به سرعت تعمیر کار پرینتر در محل شما حاضر باشد.

تعمیر پرینتر شرق تهران

چنانچه در یکی از مناطق شرقی تهران هستید، می‌توانید با ثبت سفارش در آچارباز خدمات سرویس یا تعمیر تخصصی پرینتر خودتان را توسط تعمیرکاران باتجربه و آموزش دیده ما انجام دهید.

علاوه بر شرق و غرب تهران، امکان تعمیر پرینتر شمال تهران و جنوب تهران نیز برای مناطق 22گانه وجود دارد.

البته باید بگوییم اگر پرینتر شما از نوع جوهری است امکان تعمیر چاپگر جوهر افشان در محل وجود ندارد. زیرا این دستگاه‌ها حساسیت زیادی دارند و شرایط و محل خاصی برای تعمیر آنها نیاز است؛ در نتیجه بهتر است در یک تعمیرگاه چاپگر تعمیرات آن انجام شود.

تعمير پرینتر در برندهای مختلف با آچارباز

·         تعمیر پرینتر اپسون (Epson)

·         تعمیر پرینتر سامسونگ (Samsung)

·         تعمیر پرینتر کانن (Canon)

·         تعمیر پرینتر اچ پی (HP)

·         تعمیر پرینتر پاناسونیک (Panasonic)

·         تعمیر پرینتر لکسمارک  (Lexmark)

·         تعمیر پرینتر ریکو  (Richo)

·         تعمیر پرینتر شارپ (Sharp)

·         تعمیر در محل پرینتر زیراکس (Xerox)

·         تعمیر پرینتر مدل کونیکا مینولتا (Konica Minolta)

چرا تعمیرات چاپگرم را به آچارباز بسپارم؟

چه تمایل داشته باشید خدمات تعمیر پرینتر شما در محل انجام شود و چه دستگاه را به مرکز تخصصی تعمیرات چاپگر آچارباز ارسال کنید، در هر دو حالت چاپگرتان را به دست یکی از قدیمی‌ترین و بهترین مراکز تخصصی خدمات ماشین‌های اداری سپرده‌اید.

در آچارباز تعمیر تخصصی پرینتر توسط تعمیرکاران ماهر که سال‌ها تجربه دارند انجام شود. ما با بیش از 26 سال قدمت در زمینه تعمیرات ماشین های اداری، امکان اعزام بهترین نیروهای تعمیرکار پرینتر به محل شما را داریم. همچنین در صورتی‌که دستگاه شما به دلیل خرابی عمیق نیاز به بررسی بیشتر در تعمیرگاه داشته باشد،دستگاه شما را به محل تعمیرگاه آچارباز منتقل و آن را به خوبی تعمیر و سرویس می‌کنیم.

تمام تلاش ما تعمیر دستگاه شما نهایتا تا 48 ساعت بعد از ارسال آن است. همچنین آچارباز تمامی خدمات خود را تا یک ماه بعد از انجام، گارانتی می‌کند و در صورت بروز دوباره مشکل در مدت گارانتی پیگیری به عهده آچارباز خواهد بود. اقداماتی مانند سرویس کامل دستگاه یا جنرال سرویس هم در تعمیرگاه پرینتر وجود دارد.

اقدامات قبل و بعد از مراجعه تعمیرکار پرینتر چیست؟

بعد از اینکه تعمیرکار پرینتر در تهران با شما تماس گرفت و زمان اعزام را هماهنگ کرد، بهتر است موارد زیر را برای تعمیر سریع‌تر انجام دهید:

·        پرینتر را خودتان دستکاری نکنید.

·        محلی که پرینتر در آنها وجود دارد را خلوت کنید تا فضای کافی برای تعمیرکار وجود داشته باشد.

·        قبل از ورود تعمیرکار به محل، مشخصات او را با اطلاعات ارسال شده آچارباز هماهنگ کنید تا یکسان باشد.

·        از سایر افراد حاضر در محل بخواهید در محلی دیگر بمانند تا کار تعمير پرینتر تمام شود و اطراف او را شلوغ نکنند تا تعمیرکار تمرکز کافی را داشته باشد.

·        اگر قبل از ثبت سفارش، خودتان برای تعمیر پرینتر اقداماتی را انجام داده‌اید، این موضوع را حتما به تعمیرکار بگویید.

·        در حین انجام کار، مزاحم کار سرویس‌کار نشوید و مداوم از او سوال نپرسید.

·        بعد از تمام شدن تعمیرات یا سرویس، چیلر را چک کنید تا تمام مشکلات آن حل شده باشد.

* برندهایی که توسط آچارباز تعمیر شده است:


مناطق تحت پوشش این خدمت در آچارباز
تعمیرات در محل:

تعمیرات پستی فعال:سوالات متداول:


آیا امکان تعمیر پرینتر کرج وجود دارد؟

در حال حاضر امکان اعزام کارشناس به محل فقط در تهران و اصفهان وجود دارد. اما می‌توانید برای رفع مشکل دستگاه خود را کارشناسان ما در ارتباط باشید و دستگاه‌تان را به ادرس ما ارسال کنید تا تعمیرات آن در تعمیرگاه ما انجام شود.

آیا قیمت تعمیر در محل پرینتر یا تعمیر پرینتر در تعمیرگاه متفاوت است؟

هزینه تعمیرات چاپگر به فاکتورهایی مانند میزان خرابی دستگاه، برند و قطعاتی که نیاز است بستگی دارد و تعمیرات چاپگر در محل با تعمیر در تعمیرگاه تفاوتی ندارد.

آیا قیمت تعمیر پرینترهای لیزری نسبت به جوهری گران‌تر است؟

پاسخ این سوال به فاکتورهایی مانند قطعه معیوب و ایرادی که برای پرینتر به وجود آمده دارد و پاسخ قطعی برای هزینه تعمير پرينتر جوهر افشان و ليزري نمی‌توان اعلام کرد. اما به طورکلی به عقیده تعمیرکاران هزینه نگهداری و تعمیر پرینتر‌های جوهری نسبت به لیزری در اکثر مواقع بیشتر بوده است و حتی گاهی هزینه تعمیرات آن از قیمت کلی پرینتر نیز بیشتر شده است.

پرینتر من سامسونگ است، چند وقتی هست که خیلی کند پرینت می‌گیرد با اینکه قبلا هم همین فایل را پرینت می گرفتم. دلیلش چیست؟

معمولا کند پرینت گرفتن دو دلیل عمده دارد، اول شلوغ شدن صف jobهای پرینتر و دوم بالا بودن کیفیت پرینت، اگر نیازی به بهترین کیفیت پرینت ندارید، میزان آن را پایین بیاورید. اگر هر دو عامل گفته شده را بررسی کردید احتمالا پرینتر شما نیاز به سرویس دارد.

بعد از آنکه دستور پرینت را دادم و دستگاه شروع به کار کرد، از پرینتر دود سفیدی بلند شد، پرینتر سوخته؟

دلیل اصلی این اتفاق استفاده از کاغذ مرطوب است. رطوبت کاغذ باعث ایجاد دود در زمان پرینت شده که البته برای پرینتر مضر است.

من پرینتر کانن دارم، روی نمایشگر آن خطای E04 نشان داده می‌شود، دلیل آن چیست؟

این خطا به دلیل نصب و جاگذاری اشتباه کارتریج در پرینتر است. باید کارتریج خارج و دوباره نصب شود. اگر خودتان نمی توانید این کار را از تعمیرکار پرینتر بخواهید.

دستگاه من سامسونگ scx-4521f است وقتی کاغذ چاپ می کنم عبارت CONFIDENTIAL هم روی کاغذ چاپ می‌شود علت چیست؟

وارد تنظیمات پرینتر شوید و حالت Print mode را از CONFIDENTIAL به Normal تغییر دهید.

آیا تعمیرات پرینتر شبانه روزی انجام می‌شود؟

بله تعمیرات پرینتر شبانه روزی در آچارباز امکان پذیر است. یعنی شما می‌توانید هر ساعت از شبانه روز سفارش خودتان را به صورت رایگان ثبت و در زمان تماس تعمیر کار ، زمان مراجعه را با او هماهنگ کنید.

شماره تماس تعمیرکار پرینتر را از کجا بگیرم؟

برای هماهنگی تعمیر و تماس با تعمیرکار می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.

طول دوره تعمیرات پرینتر چقدر است؟

بسته به میزان استفاده شما از پرینتر این دوره تعیین می‌شود ولی بهتر است هر 6 ماه یکبار یا حداقل سالی یک مرتبه برای سرویس یا تعمیر ونگهداری پرینتر از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

آیا تعمیرات پرینتر حتما باید توسط تکنسین انجام شود؟

بله، با توجه به پیچیده بودن فرآیند عیب یابی، تعمیر و سرویس کردن و همچنین ابزار مخصوص و پیشرفته‌ای که نیاز است، باید کار توسط تعمیرکار فنی انجام شود.

آیا تعمیر پرینتر همیشه با تعویض قطعات همراه است؟

بستگی به نوع عیب و مشکل دستگاه پاسخ به این سوال متفاوت است. در بعضی موارد، تعمیر پرینتر بدون نیاز به تعویض با تعمیر یا روغنکاری قطعات انجام می‌شود ولی در بعضی موارد نیاز به تعویض قطعات است.

آیا پرینترهای قدیمی قابل تعمیر هستند؟

بله، با توجه به مشکل، در صورت موجود بودن قطعات، پرینترهای قدیمی نیز قابل تعمیر هستند؛ اما ممکن است برای تعمیرات و بهبود عملکرد نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات داشته باشند و هزینه تعمیر و نگهداری آنها بیشتر از مدل‌های جدید باشد.دکمه بازگشت به بالا