آچارباز

تعمیر پرینتر در محل با بهترین قیمت

برای دریافت خدمات در زمینه تعمیر پرینتر، سرویس پرینتر یا نصب و راه اندازی آن، کافیست از طریق دکمه ثبت سفارش و دریافت قیمت در همین صفحه یا اپلیکیشن آچارباز درخواست‌تان را ثبت کنید. تعمیرکار پرینتر آچارباز، در کمترین زمان ممکن پس از دریافت سفارش به محل مورد نظر شما اعزام شده و ایراد دستگاه را برطرف می‌کنند.  

برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان می‌توانید با تلفن 02154591616 تماس بگیرید یا دکمه زیر را بزنید.

پشتیبانی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

گارانتی: 30 روز گارانتی معتبر

آچارباز

هزینه و قیمت تعمیر پرینتر چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر پرینتر در محل با بهترین قیمت در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیر پرینترهای اپسون Epson

تعمیر پرینترهای اپسون Epson

تعمیر پرینترهای سامسونگ Samsung

تعمیر پرینترهای سامسونگ Samsung

تعمیر پرینترهای اچ پی HP

تعمیر پرینترهای اچ پی HP

تعمیر پرینترهای کانن Canon

تعمیر پرینترهای کانن Canon

تعمیر پرینترهای پاناسونیک Panasonic

تعمیر پرینترهای پاناسونیک Panasonic

تعمیر پرینترهای لکسمارک Lexmark

تعمیر پرینترهای لکسمارک Lexmark

تعمیر پرینترهای ریکو Richo

تعمیر پرینترهای ریکو Richo

سوالات متداول:

در حال حاضر امکان اعزام کارشناس به محل فقط در تهران و اصفهان وجود دارد. اما می‌توانید برای رفع مشکل دستگاه خود را کارشناسان ما در ارتباط باشید و دستگاه‌تان را به ادرس ما ارسال کنید تا تعمیرات آن در تعمیرگاه ما انجام شود.
هزینه تعمیرات چاپگر به فاکتورهایی مانند میزان خرابی دستگاه، برند و قطعاتی که نیاز است بستگی دارد و تعمیرات چاپگر در محل با تعمیر در تعمیرگاه تفاوتی ندارد.
پاسخ این سوال به فاکتورهایی مانند قطعه معیوب و ایرادی که برای پرینتر به وجود آمده دارد و پاسخ قطعی برای هزینه تعمير پرينتر جوهر افشان و ليزري نمی‌توان اعلام کرد. اما به طورکلی به عقیده تعمیرکاران هزینه نگهداری و تعمیر پرینتر‌های جوهری نسبت به لیزری در اکثر مواقع بیشتر بوده است و حتی گاهی هزینه تعمیرات آن از قیمت کلی پرینتر نیز بیشتر شده است.
معمولا کند پرینت گرفتن دو دلیل عمده دارد، اول شلوغ شدن صف jobهای پرینتر و دوم بالا بودن کیفیت پرینت، اگر نیازی به بهترین کیفیت پرینت ندارید، میزان آن را پایین بیاورید. اگر هر دو عامل گفته شده را بررسی کردید احتمالا پرینتر شما نیاز به سرویس دارد.
دلیل اصلی این اتفاق استفاده از کاغذ مرطوب است. رطوبت کاغذ باعث ایجاد دود در زمان پرینت شده که البته برای پرینتر مضر است.
این خطا به دلیل نصب و جاگذاری اشتباه کارتریج در پرینتر است. باید کارتریج خارج و دوباره نصب شود. اگر خودتان نمی توانید این کار را از تعمیرکار پرینتر بخواهید.
وارد تنظیمات پرینتر شوید و حالت Print mode را از CONFIDENTIAL به Normal تغییر دهید.
بله تعمیرات پرینتر شبانه روزی در آچارباز امکان پذیر است. یعنی شما می‌توانید هر ساعت از شبانه روز سفارش خودتان را به صورت رایگان ثبت و در زمان تماس تعمیر کار ، زمان مراجعه را با او هماهنگ کنید.
برای هماهنگی تعمیر و تماس با تعمیرکار می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.
بسته به میزان استفاده شما از پرینتر این دوره تعیین می‌شود ولی بهتر است هر 6 ماه یکبار یا حداقل سالی یک مرتبه برای سرویس یا تعمیر ونگهداری پرینتر از یک تعمیرکار کمک بگیرید.
بله، با توجه به پیچیده بودن فرآیند عیب یابی، تعمیر و سرویس کردن و همچنین ابزار مخصوص و پیشرفته‌ای که نیاز است، باید کار توسط تعمیرکار فنی انجام شود.
بستگی به نوع عیب و مشکل دستگاه پاسخ به این سوال متفاوت است. در بعضی موارد، تعمیر پرینتر بدون نیاز به تعویض با تعمیر یا روغنکاری قطعات انجام می‌شود ولی در بعضی موارد نیاز به تعویض قطعات است.
بله، با توجه به مشکل، در صورت موجود بودن قطعات، پرینترهای قدیمی نیز قابل تعمیر هستند؛ اما ممکن است برای تعمیرات و بهبود عملکرد نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات داشته باشند و هزینه تعمیر و نگهداری آنها بیشتر از مدل‌های جدید باشد.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر دستگاه کپی و نصب آن در محلتعمیر دستگاه کپی و نصب آن در محل
شارژ کارتریج در محلشارژ کارتریج در محل
نصب و تعمیر اسکنر در محلنصب و تعمیر اسکنر در محل
تعمیر پلاتر یا رسامتعمیر پلاتر یا رسام
نصب و تعمیر دستگاه فکس در محلنصب و تعمیر دستگاه فکس در محل