هزینه تعمیرات تلویزیون شارپ

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات تلویزیون شارپ در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر تلویزیون شارپ ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات تلویزیون، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

نمایندگی تعمیر تلویزیون شارپ در آچارباز


با اینکه تلویزیون شارپ با تکنولوژی ژاپن، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اما این دستگاه نیز، با استفاده بیش از حد و فرسودگی قطعات خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. سیستم الکترونیکی پیچیده، قطعات کمیاب و قیمت خرید بالای این دستگاه، باعث می‌شود برای رفع ایراد آن به دنبال تعمیرکاری ماهر و متخصص باشید. برای تعمیر تلویزیون‌های شارپ، می‌توانید از سامانه اعزام تعمیرکار به محل آچارباز استفاده کنید. در ادامه به برخی از مزایای تعمیر تلویزیون با آچارباز اشاره خواهیم کرد:

  • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • تعمیر دستگاه در محل
  • اعزام تعمیرکار ماهر در زمان درخواستی شما
  • ضمانت و گارانتی یک ماهه تعمیر دستگاه
  • هزینه ایاب و ذهاب رایگان تعمیرکار
  • ثبت درخواست به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری

بیشترین تیکت‌هایی که در زمینه تعمیر تلویزیون‌های شارپ در آچارباز ثبت شده است:

تلویزیون تصویر دارد صدا ندارد.

در ابتدا تلویزیون را بررسی کرده و ببینید در حالت mute قرار گرفته است یا نه. سپس به سراغ تنظیمات صدای تلویزیون رفته و آن را نیز بررسی کنید. اگر همه چیز در شرایط عادی قرار دارد، ممکن است این مشکل به دلیل خرابی قطعات سخت افزاری یا بلندگو‌های داخلی درون تلویزیون رخ داده باشد. تعمیر قطعات سخت افزاری، نیاز به دانش و تخصص دارد، پس با مشاهده این مشکل به سرعت برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.

تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد.

قطعی تصویر تلویزیون، اغلب به دلیل خرابی بک لایت دستگاه است. همچنین اگر صفحه تلویزیون آب خورده باشد، می‌تواند باعث خرابی پنل و در نهایت قطعی تصویر شود. در چنین شرایطی باید، برای تعویض و یا تعمیر پنل اقدام کرد.

تلویزیون کم نور شده است.

مشکل کم نور شدن تلویزیون، اغلب به دلیل استفاده زیاد و نادرست از تلویزیون پیش می‌آید. روشن ماندن تلویزیون برای زمان‌های طولانی، باعث از بین رفتن روشنایی دستگاه خواهد شد. با توجه به قیمت فعلی خرید تلویزیون، در مواجه با این مشکل بهتر است، برای تعمیر دستگاه اقدام کنید.

آچارباز قطعات را تعمیر می‌کند یا تعویض؟

تمرکز سرویسکار آچارباز، بر تعمیر قطعات دستگاه است تا هزینه اضافی برای تعویض قطعات پرداخت نشود. اما گاهی این قطعات تعمیر شدنی نیستند و عمر مفید آن‌ها تمام شده است و تنها راه برای رفع ایراد دستگاه تعویض قطعه است. در این شرایط هزینه تعویض قطعه جدا از، هزینه تعمیر محاسبه خواهد شد.

هزینه و قیمت تعمیر تلویزیون شارپ در آچارباز چقدر است؟

هزینه و قیمت تعمیر تلویزیون شارپ، بسته به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی متغیر است. اغلب تعمیرکاران تلویزیون، قیمت مشخصی برای تعمیر دستگاه ندارند. اما آچارباز با داشتن صفحه جدول قیمت، خیال مشتری را از بابت هزینه آسوده می‌کند.

  خدمت تعمیر تلویزیون در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


خیر. تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، در زمان دلخواهتان در مکان مورد نظر شما، برای تعمیر تلویزیون سامسونگ مراجعه خواهند کرد.
اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه نیاز است را با خود به‌همراه دارند.