آچارباز

شارژ کارتریج در محل

"شارژ کارتریج" در آچارباز برای انواع مدل‌ها، برندها در رنگ‌های سیاه و سفید و رنگی در محل قابل انجام است. تعمیرکاران آچارباز با توجه به تعداد و نوع، شارژ کارتریج در محل را با بهترین تونرهای موجود در بازار انجام می‌دهند. برای ثبت سفارش رایگان می‌توانید در این صفحه یا اپلیکیشن آچارباز سفارش‌تان را ثبت کنید.

  • برای ثبت سفارش تلفنی می توانید با شماره  02154591616 تماس بگیرید.
  • ساعت پاسخگویی تلفنی شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعداز ظهر
آچارباز

هزینه و قیمت شارژ کارتریج چقدر است؟

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

شارژ کارتریج در محل در منزل را به آچارباز بسپارید

کنون

کنون

سامسونگ

سامسونگ

کونیکا مینولتا

کونیکا مینولتا

اچ پی

اچ پی

برادر

برادر

سوالات متداول:

قیمت‌ها با توجه به میزان پودر مورد استفاده در آن متغیر است. اگر شرکتی شعار شارژ کارتریج در محل ارزان را دارد به احتمال زیاد از تونر باکیفیت استفاده نمی‌کند و اگر شعار با کیفیت ترین شارژ کارتریج را دارد احتمالا از تونر باکیفیت استفاده می‌کند که قیمت بالاتری هم دارد.
شارژ و تعمیر کارتریج لیزری، تعویض چیپست ، مگنت ، درام ، فوم رول، بلید ، تعویض مخزن ، تخلیه‌ کامل تونر باقیمانده داخل کارتریج
پس از ثبت درخواست در سامانه، کارشناس با شما تماس گرفته و زمان دقیق را با شما هماهنگ می‌کند و با توجه به زمان اعلام شده، شارژ کارتریج شما انجام می‌شود. همچنین میزان زمان سرویس دهی شارژ کارتریج با توجه به نوع کارتریج و تعداد آن متفاوت است.
بسیاری از کاربران پرینتر نیز، شارژ کارتریج را به هر گزینه‌ای ترجیح می‌دهند. زیرا خرید کارتریج جدید بسیار گران است، بنابراین طبیعی است که کاربران شارژ کردن کارتریج را که کم هزینه‌تر است را انتخاب کنند. برای شارژ کردن به موقع کارتریج تونر، میزان مصرف روزانه پرینتر را در نظر بگیرید، علاوه بر این وقتی کارتریج به حد معینی از میزان خود می‌رسد پرینتر به کاربر پیغام داده و کاربر را از میزان کارتریج با خبر می‌سازد. البته اگر کیفیت چاپ برای شما اهمیت زیادی دارد باید حتما از مواد باکیفیت برای شارژ کارتریج استفاده کنید یا کارتریج جدید خریداری و روی دستگاه نصب کنید.
مشکلی که اغلب کاربران پرینتر با آن مواجه خواهند شد، کمرنگ پرینت گرفتن پرینتر بعد از شارژ کارتریج است. اگر بعد از شارژ کارتریج با این مشکل مواجه شدید، باید بدانید تونر ریخته شده درون کارتریج، از کیفیت خوبی نداردیا بسیار کم است. اگر با ارور خالی بودن کارتریج، بعد از شارژ آن مواجه می‌شوید باید بدانید مشکل از چیپست است. چیپست عامل ارتباط دهنده کارتریج با پرینتر است. اگر بعد از فشردن دکمه ok ارور از بین رفته و پرینتر پرینت می‌گیرد، مشکلی وجود نداشته و می‌توانید به راحتی از کارتریج استفاده کنید. اما اگر دستگاه پرینت نمی‌گیرد، باید چیپست را تعویض کنید. بسیاری از متخصصان برای اینکه هزینه اضافی از مشتری نگیرند، این قطعه را تعویض نمی‌کنند.
بله، تعمیرکار به محل شما اعزام شده و شارژ کارتریج را در محل دلخواه شما انجام می‌دهد.
در حال حاضر امکان اعزام کارشناس به محل فقط در تهران و اصفهان وجود دارد. اما در صورتی‌که در سایر شهرهای ایران هستید می‌توانید برای رفع مشکل یا شارژ کارتریج خود را به ادرس شرکت با پست ارسال کنید تا اقدامات لازم روی آن در تعمیرگاه ما انجام شود.
خیر، با توجه به اینکه برای شارژ کارتریج جوهری باید بدنه کارتریج با سرنگ سوراخ شده و جوهر داخل آن تزریق شود. ممکن است در اثر جابجایی این جوهر به داخل دستگاه بریزد و به پرینتر آسیب برساند. در نتیجه تعمیرکاران ما در این زمینه خدماتی را ارائه نمی‌دهند.
بله شما می‌توانید هر ساعت از شبانه روز سفارش خودتان را به صورت رایگان ثبت و در زمان تماس تعمیر کار ، زمان مراجعه را با او هماهنگ کنید.
برای هماهنگی تعمیر و تماس با تعمیرکار می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.
بله، با توجه به مشکل، در صورت موجود بودن قطعات و سالم بودن بدنه، کارتریج‌های قدیمی هم قابل تعمیر و شارژ هستند؛ اما ممکن است برای تعمیرات و بهبود عملکرد نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات داشته باشند و هزینه تعمیر و نگهداری آنها بیشتر از مدل‌های جدید باشد.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر دستگاه کپی و نصب آن در محلتعمیر دستگاه کپی و نصب آن در محل
نصب و تعمیر دستگاه فکس در محلنصب و تعمیر دستگاه فکس در محل
نصب و تعمیر اسکنر در محلنصب و تعمیر اسکنر در محل
تعمیر پلاتر یا رسامتعمیر پلاتر یا رسام
تعمیر پرینتر در محل با بهترین قیمتتعمیر پرینتر در محل با بهترین قیمت