آچارباز

تعمیر مودم با تعمیرکار خبره آچارباز

تعمیر مودم یکی از خدمات آچارباز است که تمامی خدمات تعمیرات مودم را شامل می‌شود. نظیر : اقدامات لازم برای راه‌اندازی و رفع قطعی اینترنت داخلی و حتی اداری. از نصب و راه‌اندازی مودم، نصب روتر و اتصال اینترنت تا عیب‌یابی، تعمیر مودم و رفع قطعی اینترنت، در سامانه آچارباز توسط کارشناس شبکه سیار و تعمیرکار مودم متخصص انجام می‌شود. جهت درخواست تعمیرات مودم، می‌توانید از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره 02154591616 اقدام کنید.

آچارباز

عوامل موثر بر هزینه تعمیر مودم

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر مودم با تعمیرکار خبره آچارباز در منزل را به آچارباز بسپارید

تعمیر مودم adsl

تعمیر مودم adsl

تعمیر مودم tp link

تعمیر مودم tp link

تعمیر مودم دی لینک

تعمیر مودم دی لینک

تعمیر مودم زایکسل

تعمیر مودم زایکسل

تعمیر مودم asus

تعمیر مودم asus

تعمیر مودم بیسیم ایرانسل

تعمیر مودم بیسیم ایرانسل

تعمیر مودم یوتل

تعمیر مودم یوتل

تعمیر مودم دل

تعمیر مودم دل

سوالات متداول:

پاسخ ساده است، شما می‌توانید برای تعمیر انواع مودم adsl ،vdsl ،wimax و مودم TD-LTE و...روی آچارباز حساب کنید. کافیست درخواست خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید. یک راه دیگر برای ثبت درخواست تعمیر مودم، ارسال عدد 16160205، به سامانه پیامکی 10008363 است. بعد از ثبت درخواست در آچارباز، تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم تعمیرکار را، در زمان دلخواهتان به مکان مورد نظرتان می‌فرستد. تمامی خدمات انجام شده در آچارباز، حتی تعمیر مودم دارای یکماه گارانتی معتبر هستند.
ابتدا ارتباط بین مودم و خط تلفن را کنترل کنید. اگر باز هم مشکل وجود داشت، بهتر است با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید. در صورتی که با راهنمایی آن‌ها هم مشکل رفع نشد احتمالا باید برای تعمیر مودم اقدام کنید.
ابتدا با راهنمایی شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت‌تان، اطمینان حاصل کنید که در تنظیمات مودم شما هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد. اگر مشکل رفع نشد، ممکن است دلیل ان مشکلاتی در کابل‌کشی تلفن باشد یا بورد مودم دچار مشکل باشد. در این زمینه می‌توانید از یک تعمیرکار مودم کمک بگیرید.
گاهی اوقات این مشکل با یک بار ریست کردن مودم رفع می‌شود. برای این کار ابتدا مودم را خاموش کنید و اجازه دهید چند ساعت خاموش بماند. سپس مودم را روشن کنید. اگر مشکل رفع نشد، با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید. در صورت ادامه داشتن مشکل می‌توانید به یک تعمیرگاه مودم مراجعه کرده یا از یک سرویس تعمیر مودم در محل کمک بگیرید.
این مشکل ممکن است به دلیل تعدد دتسگاه‌های متصل به مودم باشد. گاهی هم هنگام دانلود یک فایل حجیم از اینترنت، سرعت وای فای کاهش می‌یابد. بنابراین ابتدا این دو نکته را بررسی کرده و در صورت رفع نشدن مشکل، برای بررسی بهتر مودم، به تعمیرگاهی تعمیرات مودم مراجعه کنید.
این مشکل معمولاً به دلیل تنظیمات اشتباه مودم رخ می‌دهد. تنظیمات مودم را بررسی کنید و اگر مشکل رفع نشد با یک تعمیرکار مودم متخصص مشورت کنید.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر موبایل در محلتعمیر موبایل در محل
خدمات نصب ویندوز و نرم افزار در محلخدمات نصب ویندوز و نرم افزار در محل
تعمیر لپ تاپ در محلتعمیر لپ تاپ در محل