هزینه تعمیرات ایکس باکس چقدر است؟

ما در آچارباز سعی داریم بهترین و ارزان‌ترین قیمت را برای تعمیرات ایکس باکس اعلام کنیم. اما هزینه تعمیر ایکس باکس، به نوع تعمیر یا سرویس کنسول بازی شما بستگی دارد. به طور مثال اگر ایکس باکس شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. پس از تایید شما، تعمیرکار قطعه با کیفیت و سازگار با دستگاه را خریداری و روی دستگاه نصب می‌کند و هزینه قطعه به اجرت تعمیر دستگاه اضافه می‌شود.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

شما می‌توانید تمامی سوالات خود را پس از ثبت درخواست، در طی تماس کارشناسان پشتیبانی آچارباز در زمینه نحوه انجام سفارشات و هزینه‌ها را مطرح و پاسخ خود را دریافت کنید. اما به صورت میانگین، هزینه تعمیرات کنسول بازی xbox که در آچارباز انجام شده بین تومان تا تومان بوده است.

تعمیر ایکس باکس

چرا باید تعمیر ایکس باکس را به آچارباز سپرد؟

یکی از پرطرفدارترین خدماتی ارائه شده در آچارباز، تعمیرات xbox است. کنسول‌های بازی در برندهای مختلفی در بازار موجود هستند و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده‌اند. کنسول بازی ایکس باکس نیز یکی از کنسول‌های پر طرفدار است که توسط شرکت ماکروسافت، با کیفیت ساخت بالایی تولید می‌شود. با این حال نگهداری درست و سرویس‌ دوره‌ای ایکس باکس برای افزایش عمر مفید این کنسول بازی را نیز نباید فراموش کنید. تعدادی از اقدامات مراقبتی از دستگاه ایکس باکس شامل موارد زیر هستند:

  • از دستگاه به صورت مداوم استفاده نکنید.
  • بازی‌های تایید نشده را روی ایکس باکس نصب نکنید.
  • برای شارژ کنسول از شارژر متفرقه و شارژر موبایل استفاده نکنید.
  • به کنسول و دسته‌ها ضربه نزنید.

تعمیر کنسول بازی اغلب هزینه‌ زیادی بدنبال دارد، در نتیجه پیشنهاد می‌شود از خدمات یک تعمیرگاه معتبر و تخصصی xbox استفاده کنید. در صورتیکه تعمیرکار ایکس باکس ماهر نباشد به قطعات دیگر دستگاه آسیب رسانده و هزینه بیشتری را به شما تحمیل می‌کند.
شما می‌توانید تعمیرات انواع کنسول بازی ایکس باکس از جمله تعمیر ایکس باکس وان، وان اس یا ایکس باکس 360 خود را به آچار باز بسپارید. در سرویس دوره‌ای، کنسول و دسته‌‎ها و کینکت به صورت کامل بررسی می‌شوند و در صورت نیاز به انجام تعمیرات پس از هماهنگی با شما، تعمیرات آن، انجام می‌شود. انجام سرویس دوره‌ای از ایجاد مشکلات بزرگ در آینده جلوگیری می‌کند.

آیا تعمیرکار ایکس باکس آچارباز در تعمیر دسته ایکس باکس مهارت کافی دارد؟

تعمیر دسته‌ ایکس باکس به دلیل ظرافت و پیچیدگی قطعات، مدارها و خازن‌های بکار رفته بسیار پیچیده و تخصصی است. تعمیرکاران ایکس باکس در آچارباز مهارت کافی در تعمیر دسته ایکس باکس و تجهیزات جانبی را دارند و در صورت نیاز به تعویض قطعه، آن را با بهترین قطعه موجود در بازار تعویض می‌کنند.

بیشترین تیکت‌هایی که برای تعمیر ایکس باکس در آچارباز ثبت شده شامل موارد زیر هستند:

  • کینکت ایکس باکس خراب است.
  • دوربین و لنز xbox مشکل دارد.
  • ایکس باکس فریز شده است.
  • پورت HDMI و USB ایکس باکس 360 خراب شده است.
  • هارد ایکس باکس بد سکتور گرفته است.
  • کنسول ایکس باکس به نظر روشن است اما اتفاقی نمی‌افتد.
تعمیر انواع پلی استیشن

روشن شدن سه چراغ ایکس باکس به چه معناست؟

روشن شدن سه چراغ موجود روی کنسول، از داغ شدن بیش از حد قطعات دستگاه خبر می‌دهد. این مشکل که با نام سه چراغه شدن ایکس باکس شناخته می‌شود، باید توسط تعمیرکار ایکس باکس برطرف گردد. این مشکل اغلب روی کنسول‌های ایکس باکس قدیمی مشاهده شده و در ورژن‎‌های جدید، کمتر به وجود می‌آید.

چرا دیسک در کنسول ایکس باکس خوانده نمی‌شود؟

یکی از مشکلات رایج کنسول ایکس باکس نخواندن دیسک در دستگاه است. در این شرایط بازی‌ها در دستگاه شناسایی نشده و اجرا نمی‌شوند. اغلب این وضعیت، نشان دهنده ایراد در سیستم اپتیک یا همان لنز دستگاه و یا آلوده بودن لنز است. این مشکل با تعویض اپتیک یا تمیز کردن لنز توسط تعمیرکار ایکس باکس برطرف می‌شود.

چرا بازی در XBOX اجرا نمی‌شود؟

مشکل اجرا نشدن بازی در ایکس باکس 360 یا سایر ورژن‌های ایکس باکس گاهی از تمیز نبودن دیسک ناشی می‌شود برای رفع این مورد لازم است دیسک را تمیز کنید. اگر با این ترفند مشکل حل نشد، بازی را روی کنسول نصب و وضعیت را بررسی کنید. در صورتیکه مشکل از درایور دی وی دی است، باید برای تعمیر کنسول بازی از یک تعمیرکار مختصص کمک بگیرید.

تعمیر XBOX

آیا آچارباز ایکس باکس را در محل تعمیر خواهد کرد؟

تعمیر کنسول بازی ایکس باکس در آچارباز به صورت پیک آپ اند دلیوری است. بدین صورت که بعد از ثبت درخواست شما در وب اپ، اپلیکیشن و یا سایت آچارباز، کارشناسان پشتیبانی با شما تماس می‌گیرند و پس از هماهنگی لازم، پیک آچارباز به محل دلخواه شما اعزام و دستگاه را برای تعمیر دریافت می‌کند. بعد از تعمیر شدن دستگاه، پیک آن را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما بر می‌گرداند.

آچارباز سفارش تعمیر انواع ایکس باکس در شهرستان‌ها را قبول می‌کند؟

فرقی ندارد شما در کدام شهر سکونت دارید، کافیست درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و با تیم پشتیبان آچارباز هماهنگی لازم را انجام دهید. سپس ایکس باکس خود را از طریق پست به آچارباز بفرستید. آچارباز بعد از تعمیر کنسول بازی، آن را برای شما پست خواهد کرد.

تمامی سرویس های آچارباز را در تعمیرات لوازم خانگی مشاهده کنید

سوالات متداول در تعمیر ایکس باکس

این مشکل به شکستگی قطعه و یا قطع شدن سیم‌های خاکستری داخلی بر می‌گردد.

دلیل این مشکل، کثیف بودن کیت مدار چاپی و یا خرابی لاستیک‌ها است.

گاهی شما مشکل ایجاد شده برای ایکس باکس خود را تشخیص می‌دهید و سپس درخواست تعمیر دستگاه را ثبت می‌کنید. اما اگر بعد از بازدید با بررسی فنی دستگاه مشکل ایکس باکس توسط متخصص تشخیص داده شود، در صورت رضایت شما برای تغییر مبلغ، اقدام به تعمیر دستگاه می‌کند.