×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه تعمیرات ایکس باکس چقدر است؟

هزینه تعمیر ایکس باکس، به نوع تعمیر یا سرویس دستگاه وابسته است. ممکن است دستگاه شما نیاز به تعویض یک قطعه داشته باشد. هزینه این قطعه به اجرت تعمیر دستگاه اضافه خواهد شد. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان پشتیبانی آچارباز تمام موارد در زمینه نحوه انجام سفارشات و هزینه های آنها را به اطلاع شما خواهند رساند. اما به صورت میانگین، هزینه تعمیرات کنسول بازی xbox در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان
تعمیر ایکس باکس

چرا باید تعمیر ایکس باکس را به آچارباز سپرد؟

یکی دیگر از کنسول های بازی مورد تعمیر در آچارباز، ایکس باکس محصول شرکت مایکروسافت است. نگهداری درست و سرویس‌های دوره ای می تواند عمر مفید کنسول بازی ایکس باکس شما را افزایش دهد. مشخص است که این وسایل در صورت استفاده نادرست، استهلاک و به مرور زمان دچار افت کیفیت و خرابی می شود. استفاده از بازی های تایید نشده، استفاده مداوم از دستگاه، استفاده از شارژهای نا متعارف یا شارژهای موبایل برای شارژ کردن دسته های کنسول، جابجایی نادرست و ضربه خوردن آن می توانند باعث آسیب دیدن دستگاه شوند. با توجه به تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته استفاده شده در ایکس باکس، از کار افتادن یا درست کار نکردن آن می تواند برای شما به شدت هزینه بردار باشد.

برای تعمیر این کنسول بازی که هزینه ی کمی هم ندارد بهتر است از تعمیرگاه های تخصصی ایکس باکس کمک بگیرید و به سراغ تعمیرکار ایکس باکس ماهر بروید. شما می توانید کنسول ایکس باکس خود را در هر یک از ورژن های ایکس باکس وان، وان اس یا ایکس باکس 360 برای سرویس های دوره ای به آچارباز بسپارید. در سرویس دوره ای، کنسول و دسته ها و کینکت به صورت کامل بررسی می شوند و در صورت نیاز به انجام تعمیرات حتما پس از هماهنگی با شما تعمیرات انجام خواهد شد. انجام سرویس دوره ای از ایجاد مشکلات بزرگ و عمقی در آینده جلوگیری می شود.

آیا تعمیرکار ایکس باکس آچارباز در تعمیر دسته ایکس باکس مهارت کافی دارد؟

دسته های کنسول بازی ایکس باکس بسیار ظریف و پیچیده هستند. قطعات، مدار ها و خازن های بکار رفته در این دسته باعث می شود تعمیر آن بسیار پیچیده باشد و نتوان این کار را به هر تعمیرکاری سپرد. تعمیرکار ایکس باکس در آچارباز مهارت کافی در تعمیر دسته ایکس باکس و تجهیزات جانبی آن را دارند. تعمیرکاران آچارباز در صورت نیاز به تعویض قطعه در دستگاه، آن را با بهترین قطعات موجود در بازار تعویض می کنند.

بیشترین تیکت هایی که برای تعمیر ایکس باکس در آچارباز ثبت شده شامل موارد زیر است:

  • کینکت ایکس باکس خراب است
  • دوربین و لنز xbox مشکل دارد
  • ایکس باکس فریز شده است
  • پورت HDMI و USB ایکس باکس 360 خراب شده است
  • هارد ایکس باکس بد سکتور گرفته است
  • کنسول ایکس باکس به نظر روشن است اما اتفاقی نمی افتد
تعمیر انواع پلی استیشن

روشن شدن سه چراغ ایکس باکس به چه معناست؟

یکی از مشکلات رایج ایکس باکس ها، سه چراغه شدن است. روشن شدن سه چراغ موجود روی کنسول از داغ شدن بیش از حد قطعات دستگاه خبر می دهد. البته در ورژن های جدید این مشکل کمتر به وجود می آید. حل این مشکل باید حتما توسط تعمیرکار بررسی شود.

چرا دیسک در کنسول ایکس باکس خوانده نمی شود؟

خوانده نشدن دیسک از جمله این مشکلات کنسول بازی است. در این شرایط بازی ها هم در دستگاه شناسایی نشده و اجرا نمی شوند. معمولا در این وضعیت، سیستم اپتیک یا همان لنز آسیب دیده و یا آلوده شده و به همین دلیل، کنسول قادر به خواندن دیسک های مورد نظر نیست. معمولا برای رفع مشکل خوانده نشدن دیسک در کنسول بازی سونی، اپتیک را تعویض می کنند. با تمیز کردن لنز هم می توان این مساله را برطرف کرد.

چرا بازی در XBOX اجرا نمی شود؟

برای حل مشکل اجرا نشدن بازی در XBOX ابتدا باید از تمیز بودن دیسک خود مطمئن شوید. اگر با این ترفند مشکل حل نشد بهتر است بازی را روی کنسول نصب کنید. اگر مشکل از درایو دی وی دی است باید برای تعمیر کنسول بازی خود اقدام کنید.

تعمیر XBOX

آیا آچارباز ایکس باکس را در محل تعمیر خواهد کرد؟

تعمیر کنسول بازی ایکس باکس در آچارباز به صورت پیک آپ اند دلیوری است. بدین صورت که بعد از ثبت درخواست شما در وب اپ، اپلیکیشن و یا سایت آچارباز پشتیبانان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم پیک آچارباز را به محل دلخواه شما می‌فرستند.

پیک آچارباز ایکس باکس را را از شما تحویل گرفته و به تعمیرگاه می‌برد. لازم به ذکر است که در این مورد هزینه پیک با آچارباز بوده و شما هیچ هزینه‌ای بابت پیک دستگاه پرداخت نخواهید کرد. بعد از تعمیر شدن دستگاه پیک آن را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما بر می‌گرداند.

آچارباز سفارش تعمیر انواع ایکس باکس در شهرستان‌ها را قبول می کند؟

اگر در خارج از تهران سکونت دارید فقط کافیست درخواست خود را در سایت ثبت کنید و با تیم پشتیبان آچارباز هماهنگی لازم را انجام دهید. سپس ایکس باکس خود را از طریق پست به سامانه آچارباز بفرستید. آچارباز بعد از تعمیر کنسول بازی آن را برای شما پست خواهد کرد.

تمامی سرویس های آچارباز را در تعمیرات لوازم خانگی مشاهده کنید

سوالات متداول در تعمیر ایکس باکس

این مشکل به شکستگی قطعه و یا قطع شدن سیم های خاکستری داخلی بر می گردد.

دلیل این مشکل، کثیف بودن کیت مدار چاپی و یا خرابی لاستیک ها است.

گاهی شما مشکل ایجاد شده برای ایکس باکس خود را تشخیص می‌دهید و سپس درخواست تعمیر دستگاه را ثبت می‌کنید. اما اگر بعد از بازدید با بررسی فنی دستگاه مشکل ایکس باکس توسط متخصص تشخیص داده شود، در صورت رضایت شما برای تغییر مبلغ، اقدام به تعمیر دستگاه می‌کند.