آچارباز

تعمیر ایکس باکس و xbox 360 توسط متخصصین خبره

برای ثبت سفارش تعمیر ایکس باکس، تعمیر ایکس باکس 360، تعمیرات دسته ایکس باکس و... می‌توانید از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه یا اپلیکیشن آچارباز، اقدام کنید. پس از ثبت درخواست، در کمترین زمان برای دریافت و تعمیر ایکس باکس شما در محل حاضر می‌شویم.

  • برای ثبت سفارش تلفنی می توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.
  • ساعت پاسخگویی تلفنی شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعداز ظهر
آچارباز

عوامل موثر بر هزینه تعمیر ایکس باکس

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر ایکس باکس و xbox 360 توسط متخصصین خبره در منزل را به آچارباز بسپارید

سوالات متداول:

روشن شدن سه چراغ موجود روی کنسول، از داغ شدن بیش از حد قطعات دستگاه خبر می‌دهد. این مشکل که با نام سه چراغه شدن ایکس باکس شناخته می‌شود، باید توسط تعمیرکار ایکس باکس برطرف شود. این مسئله بیشتر روی کنسول‌های ایکس باکس قدیمی مشاهده شده و در ورژن‎‌های جدید، کمتر دیده می‌شود.
برآورد هزینه سه چراغ ایکس باکس به بررسی نیاز دارد. برای دریافت قیمت دقیق بهتر است با تعمیرکار ایکس باکس ماهر مشورت کنید.
این وضعیت، نشان دهنده ایراد در سیستم اپتیک یا همان لنز دستگاه و یا آلوده بودن لنز است. این مشکل با تعویض اپتیک یا تمیز کردن لنز توسط تعمیرکار ایکس باکس برطرف می‌شود.
مشکل اجرا نشدن بازی در ایکس باکس 360 یا سایر ورژن‌های ایکس باکس گاهی از تمیز نبودن دیسک ناشی می‌شود برای رفع این مورد لازم است دیسک را تمیز کنید. اگر با این ترفند مشکل حل نشد، بازی را روی کنسول نصب و وضعیت را بررسی کنید. در صورتیکه مشکل از درایور دی وی دی است، باید برای تعمیر کنسول بازی از یک تعمیرکار مختصص کمک بگیرید.
تعمیر کنسول بازی ایکس باکس در آچارباز به صورت پیک آپ اند دلیوری است. بدین صورت که بعد از ثبت درخواست شما در وب اپ، اپلیکیشن یا سایت آچارباز، کارشناسان پشتیبانی با شما تماس می‌گیرند و پس از هماهنگی لازم، پیک آچارباز به محل شما اعزام و دستگاه را برای تعمیر دریافت می‌کند. بعد از تعمیر شدن دستگاه، پیک آن را از تعمیرکار تحویل گرفته و به شما بر می‌گرداند.
فرقی ندارد شما در کدام شهر سکونت دارید، کافیست درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و با تیم پشتیبان آچارباز هماهنگی لازم را انجام دهید. سپس ایکس باکس خود را از طریق پست به آچارباز بفرستید. آچارباز بعد از تعمیر کنسول بازی، آن را برای شما پست خواهد کرد.
بعد از ثبت سفارش شما در آچارباز، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم جهت حضور تعمیرکار در محل را انجام می‌دهند تا در زمان و مکان مورد نظر شما دستگاه را تحویل بگیرند.
برای رفع این مشکل باید کنسول را تمیز کنید تا از گرمای بیش از حد دستگاه جلوگیری شود. در صورت برطرف نشدن مشکل، باید پردازنده خود را تعویض کنید.
قبل از هر چیزی مطمئن شوید که کنسول در جای درستی قرار گرفته و محکم باشد. در صورتی که مشکل برطرف نشد تعمیر یا تعویض قطعات ایکس باکس مثل تعویض هارد و ... می‌تواند راهکار مفیدی باشد.
این مشکل معمولاً به دلیل فشار کاری زیاد روی قطعات داخلی ایجاد می‌شود. برای رفع این مشکل باید قاب پشت کنسول را بر دارید و کنسول را در یک محیط خنک قرار دهید. همچنین می‌توانید از فن‌های خارجی برای تهویه هوا استفاده کنید.
این مشکل معمولاً به دلیل خرابی هارد دیسک کنسول رخ می‌دهد. برای حل این مشکل باید هارد ایکس باکس را تعویض کنید.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر سینما خانگیتعمیر سینما خانگی
تعمیر ساعت هوشمندتعمیر ساعت هوشمند
تعمیر اسپیکر خانگیتعمیر اسپیکر خانگی
تعميرات ps4 (پلی استیشن)تعميرات ps4 (پلی استیشن)
تعمیر تلویزیون در منزلتعمیر تلویزیون در منزل