×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه تعمیر مایکروفر پاناسونیک

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات مایکروفر پاناسونیک در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر مایکروفر پاناسونیک ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات مایکروفر، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی مایکروفر پاناسونیک در آچارباز


ماکروفر یکی از لوازم پرمصرف در زندگی روزمره امروزی ماست. از گرم کردن غذا یا یخ زدایی مواد غذایی تا پخت نان و غذا در آن همگی اهمیت وجود این دستگاه را در خانه یا محل کار نشان می دهد. از کار افتادن این دستگاه پر مصرف در خانه یا محل کار که تعداد زیادی از افراد برای صرف غذا به آن احتیاج دارند، شما را به دردسر می اندازد.

تعمیر ماکروفر، از جمله کارهاییست که برای انجام آن باید تخصص کافی داشته باشید. به هیچ وجه خودتان دست به این کار نزنید چون علاوه بر خرابی بیشتر دستگاه، امکان ایجاد خطر برق گرفتگی را هم بیشتر خواهید کرد. تعمیر ماکروفر پاناسونیک هم باید توسط متخصص تعمیر آن انجام شود. کسی که آشنایی کافی به ساختار کار دستگاه داشته باشد و به قطعات این برند آشنا باشد.

تعمیرکاران متخصص برند پاناسونیک این خدمات را به بهترین کیفیت و با گارانتی حسن انجام خدمات، در محل شما و در کمترین زمان انجام می دهند. همچنین اگر مایکروفر پاناسونیک شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، از بهترین قطعات با کیفیت بالا استفاده خواهد شد.

مشکلات متداول مایکروفر پاناسونیک

مایکروفر با اینکه برق دارد اما شروع به کار نمی کند

چند دلیل برای این مشکل وجود دارد، اول اینکه ممکن است درب دستگاه باز باشد، یک بار کاملا درب را باز کرده و ببندید. دوم فعال بودن قفل کودک است، ممکن است این گزینه ساده را فراموش کرده باشید، نیاز نیست حتما کودکی در خانه داشته باشید، ممکن است اتفاقی دست شما به دکمه قفل کودک خورده باشد.

مایکروفر مدام خاموش می شود

اولین احتمال، اختلال در اجرای نرم افزاری برنامه است. گاهی اوقات برنامه ها به صورت همزمان شروع به انجام میکنند. در نتیجه مایکروفر دستور خاموشی دستگاه را می دهد. احتمال بعدی خرابی برد فرمان است. مایکروفر را خاموش کنید و از تعمیرکار مایکروفر کمک بگیرید.

لامپ داخل مایکروفر پاناسونیک من روشن نمی شود

اولین و بیشترین احتمال، سوختن لامپ است. در این مورد تعمیر ماکروفر پاناسونیک در منزل توسط خودتان هم امکان پذیر است. یک لامپ جدید جایگزین کنید. اگر با این کار بازهم لامپ روشن نشد ممکن است مشکل از بورد دستگاه باشد.

غذا به خوبی در ماکروفر گرم نمی شود

دلیل این مشکل می تواند اختلال در عملکرد مگنترون،دیود و خازن و یا سوییچ درب باشد. بررسی این مورد را به تعمیرکار بسپارید.

چرا تعمیر دستگاهم را به آچارباز بسپارم؟

  • یک ماه گارانتی خدمات
  • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
  • دارا بودن متخصصین دوره دیده و ماهر
  • رایگان بودن هزینه دریافت و ارسال دستگاه
  • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار

  خدمات تعمیر ماکروفر در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند پاناسونیک را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک مراجعه کنید.
تعمیر مایکروفر بسیار حساس است و باید تعمیر و تست آن در شرایط ایزوله انجام شود. از این رو امکان تعمیر مایکروفر در محل مشتری امکانپذیر نیست.
بله؛ درصورتی که شما تمایل داشته باشید، حتی در روز تعطیل هم برای تعمیر دستگاه اقدام خواهیم کرد.
سرویسکار قبل از مراجعه برای تعمیر دستگاه، برای زمان و روز خدمت هماهنگ خواهد شد.

سایر خدمات آچارباز در تعمیر لوازم خانگی

تمامی سرویس های آچارباز را در تعمیر لوازم خانگی مشاهده کنید.