قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاناسونیک در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی پاناسونیک در آچارباز


ماشین ظرفشویی پاناسونیک دارای سیستم الکترونیکی پیچیده و قطعات کمیاب است. این امور باعث می‌شود، برای سرویس و تعمیر این دستگاه به دنبال متخصصین ماهر و با تجربه باشیم. زیرا یک تشخیص و حرکت اشتباه در زمان تعمیر ماشین ظرفشویی، سبب آسیب به سایر قطعات دستگاه و در نتیجه از کار افتادن آن می‌شود. تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در آچارباز، به دست افراد ماهر و با تجربه صورت می‌گیرد. متخصصین آچارباز می‌توانند در کمترین زمان، دستگاه را سرویس و مشکلات آن را برطرف کنند.

سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی پاناسونیک

ماشین ظرفشویی پاناسونیک نیز، مانند هر دستگاهی بعد از مدتی استفاده دچار مشکلاتی در کارکرد خود خواهد شد. این مشکلات می‌تواند مربوط به نشتی آب از دستگاه، خشک نکردن ظروف و یا روشن نشدن ماشین باشد.

برای پیشگیری از چنین مشکلاتی و جلوگیری از متحمل شدن هزینه‌های بالا، بهتر است سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی پاناسونیک را در برنامه خود بگذارید. با سرویس دوره‌ای بازدهی و عمرمفید دستگاه را بالا برده و ایرادات کوچک را قبل از اینکه تبدیل به مشکلات بزرگ شوند برطرف کنید.

برای سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی پاناسونیک، می‌توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کرده و از خدمات تعمیرکاران سیار این سامانه استفاده کنید.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی پاناسونیک

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی
 • خاموش شدن دستگاه در حین کار
 • رفع ارور‌ها و کد‌های خطای دستگاه
 • نشتی آب ماشین ظرفشویی پاناسونیک
 • بوی بد ماشین ظرفشویی پاناسونیک
 • خشک نشدن ظروف در دستگاه
 • عدم تخلیه ماشین ظرفشویی
 • چکه کردن ماشین ظرفشویی پاناسونیک

چرا تعمیر دستگاهم را به آچارباز بسپارم؟

 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • استفاده از گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
 • برخورداری از تیم تعمیرکاران ماهر و با تجربه
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان درخواست تا پایان
 • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توسط مشتری

هزینه و قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک

هزینه و قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک، بسته به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی متفاوت است. در مراحل تعمیر، تعمیرکار تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بدون نیاز به تعویض قطعه دستگاه شما تعمیر شود. اما اگر دستگاه برای رفع مشکل، نیاز به تعویض قطعه داشته باشد تعمیرکار با کسب رضایت از شما، قطعه را تهیه کرده و آن را جایگزین خواهد کرد.

در چنین شرایطی هزینه اجرت تعمیر با هزینه قطعه محاسبه خواهد شد. در غیر اینصورت تنها هزینه اجرت تعمیر پرداخت خواهد شد.

  خدمت تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند پاناسونیک را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک مراجعه کنید.
بله؛ سرویسکار آچاربازی، تمام ابزار کار و لوازم یدکی که موردنیاز باشد را با خود به همراه دارد.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم که جلیقه‌ای با لوگوی آچارباز است بر تن داشته باشند.
خیر؛ شما باید هر کدام از درخواست‌ها را جداگانه ثبت کنید.
خیر؛ قبل از مراجعه سرویسکار، ابتدا هماهنگی‌های لازم با شما انجام می‌شود و بعد از تایید از سوی شما، در زمانی که خودتان تعیین کنید، در محل حاضر خواهد شد.
loading loading