قیمت تعمیر ماشین لباسشویی دوو در آچارباز

اجرت نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی 93 هزار تومان
هزینه سرویس ماشین لباسشویی 122 هزار تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بین 115 تا 172 هزار تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بین 86 تا 129 هزار تومان
هزینه تعویض موتور ماشین لباسشویی بین 86 تا 129 هزار تومان
هزینه تعویض دیگ ماشین لباسشویی بین 173 تا 288 هزار تومان
هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی بین 216 تا 504 هزار تومان
هزینه کارشناسی ماشین لباسشویی 60 هزار تومان
هزینه تعویض المنت ماشین لباسشویی 93 هزار تومان
اجرت تعویض سنسور 97 هزار تومان

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی دوو


سرویس ماشین لباسشویی دوو در منزل

استفاده از ماشین لباسشویی دوو بسیار راحت بوده و کار پیچیده شستشوی لباس را آسان کرده است. برای افزایش طول عمر این دستگاه که، حداقل قیمت آن در بازار حدود شش میلیون تومان است، می‌توانید از سرویس ماشین لباسشویی دوو در منزل استفاده کنید. به علت پیچیده بودن ساختار قطعات، این پروسه باید توسط افراد ماهر در این زمینه صورت بگیرد.این کار را به متخصصین آچارباز که در زمینه تعمیرات دارای مهارت و تجربه کافی هستند بسپارید.

هزینه و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی دوو

هزینه این خدمات، در جدول بالا به طور کامل و شفاف بیان شده است. این قیمت‌ها براساس شرایط متعارف تعیین شده‌اند. در صورتیکه برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی دوو، نیاز به تهیه قطعه خاصی باشد، هزینه تهیه آن بر عهده مشتری خواهد بود.

در صورت اعزام تعمیرکار به محل و کنسل شدن بازدید و انجام سرویس، مشتری باید هزینه کنسلی را به مبلغ 50 هزار تومان پرداخت کند.

تعمیرگاه ماشین لباسشویی دوو آچارباز

با توجه به تکنولوژی پیچیده ماشین لباسشویی دوو، کلیه امور مربوط به تعمیر آن را باید به تعمیرکار متخصص بسپارید. یک تشخیص اشتباه در زمان عیب یابی ماشین لباسشویی، می‌تواند به سایر قطعات آسیب وارد کند و یا برای همیشه دستگاه شما را بلااستفاده کند. پس باید تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را به تعمیرکار متخصص بسپارید. متخصصین آچارباز با توجه به مهارت و دانش خود، می‌توانند دستگاه شما را در کمترین زمان عیب یابی کرده و مشکلات و خرابی آن را برطرف کنند.

ویژگی و مزیت خدمات آچارباز

  • یک ماه گارانتی خدمات
  • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
  • دارا بودن متخصصین دوره دیده و ماهر
  • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار
  • پرداخت نکردن هزینه ایاب و ذهاب از سوی مشتری

  خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو DAEWOO در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی لباسشویی دوو DAEWOO در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند دوو را در سرویس‌ها و خدمات خود دارد.
تهیه قطعه و تامین تمامی ابزارآلات و تجهیزات، برای سرویس و تعمیر دستگاه بر عهده تعمیرکار آچارباز است.
تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از حضور در محل با سرویس گیرنده تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، در صورت موافقت مشتری در زمان دلخواه به مکان مورد نظر ایشان مراجعه می‌کنند.
پس از تعمیر ماشین لباسشویی دوو با آچارباز، در صورت تکرار مشکل قبلی می‌توانید از گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه استفاده کرده و آن را بدون هزینه تعمیر کنید.
از نصب درست دستگاه مطمئن شوید، ماشین لباسشویی باید در مکانی صاف قرار بگیرد و تراز باشد. اگر بعد از تراز کردن، دستگاه هنوز مشکل دارد برای رفع ایراد آن از یک متخصص کمک بگیرید.
شما باید به دنبال ایراد در برد دستگاه باشید، یک متخصص باید آن را بررسی و رفع ایراد کند.