×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه و قیمت تعمیر اجاق گاز اخوان

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات اجاق گاز اخوان در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر اجاق گاز اخوان ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات اجاق گاز، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان در آچارباز


اجاق گاز مهم‌ترین بخش آشپزخانه محسوب شده و بدون آن، دیگر آشپزخانه کاربرد و مفهومی ندارد. شما در طول شبانه روز چندین بار، از این وسیله در فرایند پخت و پز استفاده می‌کنید. به همین دلیل اجاق گاز، بیشتر از سایر لوازم‌ آشپزخانه در معرض خرابی قرار می‌گیرد و می‌تواند مشکلات کوچک و بزرگ زیادی داشته باشد. در صورت بروز هر گونه مشکلی مانند دود کردن اجاق، روشن نشدن شعله‌ها و جرقه نزدن بهتر است به سرعت در پی یک تعمیرکار مناسب باشید. زیرا ساختار این دستگاه بسیار پیچیده بوده و رعایت نکات ایمنی، در هنگام تعمیر آن بسیار اهمیت دارد. برای عیب یابی دستگاه در اسرع وقت، آن را به نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان در آچارباز بسپارید. تعمیرکاران ماهر و با تجربه این سامانه، به سرعت دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر خواهند کرد.

هزینه و قیمت تعمیر اجاق گاز اخوان، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی بستگی دارد. اگر قطعه‌ای از دستگاه خراب باشد، تعمیرکار آن را با قطعه سالم جایگزین خواهد کرد. در چنین شرایطی هزینه دریافتی، علاوه بر اجرت تعمیر با هزینه تعویض قطعه محاسبه خواهد شد. در غیر اینصورت تنها هزینه اجرت تعمیر دریافت خواهد شد. همچنین در زمان تماس کارشناسان پشتیبانی آچارباز می توانید در زمینه هزینه ها سوالات خود را بپرسید.

مشکلات متداول اجاق گاز اخوانی که در آچارباز حل کرده ایم

 • حل مشکل جرقه نزدن دستگاه
 • حل مشکل روشن نماندن شعله اجاق گاز اخوان
 • حل مشکل بوی گاز اجاق گاز اخوان
 • حل مشکل نرسیدن گاز به دستگاه
 • حل مشکل دود کردن اجاق گاز اخوان
 • حل مشکل بلند بودن شعله‌ها در اجاق گاز
 • و ...

چرا تعمیر اجاق گازتان را به آچارباز بسپارید

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
 • دارا بودن متخصصین دوره دیده و ماهر
 • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توسط مشتری
 • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار

  تعمیرات اجاق گاز اخوان در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


بله؛ مانعی برای این کار وجود ندارد. اما باید برای هر خدمت درخواستی جداگانه ثبت کنید، نه به صورت هم زمان.
خیر؛ قبل از مراجعه سرویسکار، ابتدا هماهنگی‌های لازم با شما انجام می‌شود و بعد از تایید از سوی شما، در زمانی که خودتان تعیین کنید، در محل حاضر خواهد شد.
بله؛ درصورتی که به قطعه یدکی نیاز داشتید، با رضایت شما، کارشناس قطعه را تهیه خواهد کرد.
بعد از تعمیر اجاق گاز ، در صورت بروز همان مشکل، می‌توانید از یک ماه گارانتی خدمات آچارباز استفاده کنید.