تعمیر لپ تاپ در محل

لپ تاپ از جمله لوازم دیجیتالی پرکاربرد قابل حمل است مناسب همه افراد از جمله کارمندان، دانشجویان و ... است. به احتمال زیاد شما نیز همیشه این دستگاه را همراه خود داشته و تمامی کارهای شخصی و اداری و حتی کارهای گرافیکی و محاسباتی را با این دستگاه انجام می‌دهید. در اینصورت هر گونه مشکل نرم افزاری و حتی سخت افزاری لپ تاپ، می‌تواند در انجام کارهایتان خلل ایجاد کند و امکان تکمیل کارهایتان را نداشته باشید. از سوی دگیر، اغلب در مواقع خراب شدن لپ تاپ، یافتن یک تعمیرکار متخصص لپ تاپ که به سرعت تعمیر سیستم شما را انجام دهد، دشوار است. پس در این مواقع بهترین گزینه، کمک گرفتن از یک تعمیرکار لپ تاپ سیار آنلاین است که در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و به شما در رفع خرابی لپ تاپ کمک کند.

تعمیر لپ تاپ در تهران
مشکلات متداول لپ تاپ

مشکلات متداول لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ در محل یکی دیگر از خدمات آچارباز است که در آن، متخصصان آچارباز، تمامی اقدامات لازم برای تعمیر و رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، مورد نیاز لپ تاپ شما را انجام می‌دهند. هرگونه مشکلی از قبیل:

 • داغ شدن لپ تاپ
 • شارژ نشدن لپ تاپ
 • آب خوردگی لپ تاپ
 • روشن نشدن لپ تاپ
 • ضربه خوردگی لپ تاپ
 • هنگ کردن پیاپی لپ تاپ
 • بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ
 • صدای غیرعادی در لپ تاپ
 • بهم ریختگی تصویر لپ تاپ
 • خرابی آی سی شارژر لپ تاپ
 • شناسایی نشدن هارد لپ تاپ
 • خاموش شدن بی‌دلیل لپ تاپ
 • شکستن صفحه نمایش لپ تاپ
 • و ...

توسط کارشناس تعمیر لپ تاپ آچارباز قابل انجام است.

آچارباز چه خدماتی در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ انجام می‌دهد؟

 • سرویس لپ تاپ
 • راه اندازی لپ تاپ
 • عیب‌یابی لپ تاپ
 • رفع خرابی لپ تاپ
 • تعویض فن لپ تاپ
 • تعمیر کیبورد لپ تاپ
 • تعویض وب کم لپ تاپ
 • تعویض و تعمیر ال سی دی (LCD) و LED لپ تاپ
 • تعویض انواع لولا لپ تاپ
 • تعمیر باتری لپ تاپ
 • تعمیر شارژر لپ تاپ
 • تعمیر هارد لپ تاپ
 • نصب نرم افزارهای تخصصی
 • تعویض سوکت شارژ لپ تاپ
 • تعویض Touch Pad لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض مادربرد لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ دل Dell
تعمیر لپ تاپ
دل Dell
تعمیر لپ تاپ سامسونگ Samsung
تعمیر لپ تاپ
سامسونگ Samsung
تعمیر لپ تاپ توشیبا Toshiba
تعمیر لپ تاپ
توشیبا Toshiba
تعمیر لپ تاپ ای دیتا ADATA
تعمیر لپ تاپ
ای دیتا ADATA
تعمیر لپ تاپ ایسوس ASUS
تعمیر لپ تاپ
ایسوس ASUS
تعمیر لپ تاپ ام اس آی MSI
تعمیر لپ تاپ
ام اس آی MSI
تعمیر لپ تاپ لنوو Lenovo
تعمیر لپ تاپ
لنوو Lenovo
تعمیر لپ تاپ سونی Sony
تعمیر لپ تاپ
سونی Sony
تعمیر لپ تاپ اپل Apple
تعمیر لپ تاپ
اپل Apple
تعمیر لپ تاپ ایسر Acer
تعمیر لپ تاپ
ایسر Acer
تعمیر لپ تاپ اچ پی HP
تعمیر لپ تاپ
اچ پی HP
تعمیر لپ تاپ ریزر Razer
تعمیر لپ تاپ
ریزر Razer
تعمیر لپ تاپ مایکروسافت Microsoft
تعمیر لپ تاپ
مایکروسافت Microsoft

تعرفه خدمات تعمیر لپ تاپ

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزئی تری در زمینه هزینه خدمات لپ تاپ ارائه شده است. به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات لپ تاپ شما، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

جنرال سرویس لپ تاپ

با توجه به افزایش قیمت لپ تاپ‌ها بی‌توجهی به سلامت آن، می‌تواند شما را مشمول خسارت‌های سنگینی کند. بدون مشکل کار کردن لپ تاپ دلیل بر عدم نیاز به بررسی لپ تاپ نیست. ممکن است یک اختلال کوچک بدون هیچ نشانه‌ای، درون سیستم وجود داشته و این مورد به مرور بزرگتر و در نهایت باعث خسارت و آسیب جدی به سیستم شما شود. پس قبل از اینکه دیر شود، هوشمندانه عمل کرده و با هزینه‌ای اندک، از بروز هر گونه اختلال جلوگیری کنید.

سرویس کردن لپ تاپ شامل چه مواردی می‌شود؟

 • بررسی سلامت کابل‌های داخلی لپ تاپ
 • گردگیری فن لپ تاپ
 • تمیز کردن کیبورد لپ تاپ
 • گردگیری قطعات داخلی لپ تاپ
 • بررسی پورت‌های ورودی لپ تاپ
سرویس کردن لپ تاپ

مزایای خدمت تعمیر لپ تاپ در محل آچارباز چیست؟

شفافیت در هزینه‌
صرفه جویی در زمان
پشتیبانی آنلاین
گارانتی یک‌ماهه
متخصص باتجربه

مشکلات رایج لپ تاپ که ما در آچارباز برایتان حل می‌کنیم

رفع هنگ کردن لپ تاپ

هنگ کردن لپ تاپ هنگام استفاده از مواردی است که شما را سردرگم خواهد کرد. این اتفاق در صورتی که با راهکارهای نرم افزاری رفع نشود. خبر از بروز اختلال در قطعاتی همچون: کارت گرافیک، هارد درایو و یا RAM سیستم شما بدهد. ما در آچارباز با دارا بودن کارشناسان متخصص در تعمیر لپ تاپ، هر یک از این قطعات را به صورت جداگانه بررسی و تست می‌کنیم و پس از شناسایی، تعمیر و یا تعویض قطعه معیوب، مشکل لپ تاپ شما را برای همیشه حل می‌کنیم.

داغ شدن بیش از اندازه لپ تاپ در هنگام استفاده

یکی از اصلی ترین‌دلایل داغ کردن لپ‌تاپ، از اختلال در عملکرد فن لپ تاپ ناشی می‌شود. گرما می‌تواند یکی از مخرب‌ترین مواردی باشد که باعث بروز آسیب جدی در قطعات اصلی لپ تاپ شما شود. ما در آچارباز فن لپ تاپ شما را از نظر فنی بررسی کرده و در صورت اختلال در فن، اقدام به تعمیر و یا تعویض آن می‌کنیم. البته گاهی مشکل فن ناشی از گرفتگی پره، با گرد و غبار است که در این مرحله، فن نیز تمیز می‌شود.

بررسی دلیل ضعف کارت گرافیک لپ تاپ

اختلال در کارت گرفیک، شما را از ورود به محیط داخلی ویندوز محروم و یا باعث ظاهر شدن خطوط روی صفحه مانیتور و ... شما می‌شود. ما در آچارباز پس از دریافت درخواست تعمیر کارت گرافیک، از بروز درایور مطمئن شده و پس از بررسی، اقدام به تعمیر و یا تعویض کارت گرافیک شما می‌کنیم. هزینه تعمیر کارت گرافیک، اغلب کمتر از هزینه خرید این قطعه، برای شما خواهد بود. پس اگر کارت گرافیک شما قابل تعمیر باشد، کارشناس ابتدا تعمیر کارت گرافیک را پیشنهاد می‌دهد.

شارژ نشدن باتری لپ تاپ و یا از دست دادن به سرعت شارژ

یکی از مهم ترین مواردی که لپ تاپ‌ها را از کامپیوترها متمایز می‌کند، قابلیت حمل و استفاده از آن، در مکان‌های مختلف است. باتری لپ تاپ‌ها نقش مهمی در فرآهم آوردن این قابلیت بر عهده دارند، چنانچه باتری لپ تاپ شما نتواند شارژ را برای چندین ساعت در خود حفظ کند، لازم است اقدام به تعمیر و یا تعویض آن کنید، ما در آچارباز با بررسی باتری لپ تاپ شما، آن را تعمیر و یا تعویض می‌کنیم تا با خیالی آسوده از لپ تاپ خود در هرجایی، استفاده کنید.

بررسی مشکلات موجود در کیبورد لپ تاپ

کار نکردن یک دفعه‌ای کیبوردهای لپ تاپ، اگر ریشه در نرم افطار و تنظیمات سیستم شما داشته باشد، اغلب با آپدیت درایو و بررسی تنظیمات رفع می‌شود. اما اگر برخی از دکمه‌های شما عمل کرده و برخی نه و یا در کل کیبورد با وجود آپدیت سیستم عامل و درایور کیبورد، رفع نشود. لازم است اتصالات کیبورد و صحت آن مورد بررسی قرار گیرد. ما در آچارباز با اعزام کارشناس به محل شما به سرعت کیبورد لپ تاپ را بررسی و تعمیر می‌کنیم.

ارتقا قطعات لپ تاپ

با اینکه در ارتقا قطعات لپ تاپ مانند کامپیوترهای رومیزی دستتان باز نیست و امکان تغییرات در تمام قطعات را ندارید، اما قطعاتی در لپ تاپ نیز هستند که می‌توانید با ارتقای آنها به پرفورمنس بالاتری برسید. رم و هارد از قطعاتی هستند که معمولا آنها را در لپ تاپ میتوان ارتقا داد. به عنوان مثال با تغییر هارد معمولی به هارد ssd سرعت بالاتری در پردازش‌های خود خواهید داشت. در مورد رم نیز بعضی مادربوردها در لپ تاپ ها دارای اسلات اضافه برای اضافه کردن رم هستند، اما در بعضی لپ تاپ ها فقط یک اسلات وجود دارد. درصورت خوانایی مادربورد، شما می‌توانید، رم فعلی را با یک رم با ظرفیت بالاتر جابجا کنید. البته انجام این کار توسط خودتان به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. حتما از تعمیرکار متخصص لپ تاپ کمک بگیرید.

در مورد سایر قطعات لپ تاپ، مانند کارت گرافیک و cpu این امکان در تمام لپ تاپ ها وجود ندارد. فقط در برخی از لپ تاپ ها امکان ارتقا سی پی یو و گرافیک وجود دارد. این موضوع را باید با جستجو در سایت مربوط به برند و مدل لپ تاپ خود بررسی کنید.

مشاهده تمام سرویس های تعمیر لوازم کامپیوتری در آچارباز

سوالات متداول

سامانه خدمات آچارباز، سرویس تعمیر لپ تاپ را در هر نقطه از تهران و شهر کرج، در محل شما و با سفارش آنلاین انجام خواهد داد. برای استفاده از این سرویس می‌توانید از طریق سایت، وب اپلیکیشن و یا اپلیکیشن آچارباز درخواست خود را ثبت کنید تا تعمیرکار سیار برای انجام سرویس به محل شما مراجعه کند.

خیر، برای مثال هزینه تعمیر لپ تاپ آب خورده، متفاوت از هزینه تعمیر کیبورد لپ تاپ، است. زیرا آب ممکن است، آب به قطعات بیشتری از لپ تاپ شما آسیب رسانده و لازم به بررسی و تعمیر کلیه قطعات، معیوب باشد.

تعرفه تعمیر لپ تاپ در سایت آچارباز، فقط شامل اجرت کار می‌شود و درصورت استفاده از قطعه‌ای جدید، هزینه قطعه براساس قیمت روز بازار محاسبه خواهد شد.

حال درصورتی که شما درخواست را فقط برای تعمیر کارت گرافیک ثبت کرده باشید، اما به تشخیص کارشناس، مادربرد دستگاه شما هم نیاز به تعمیر داشته باشد، اجرت تعمیر دستگاه تغییر خواهد کرد. پس فقط درصورت تغییر نوع خدمت هزینه سرویس تغییر می‌کند.

کارشناس آچارباز تمام تلاش خود را می‌کند تا تعمیر لپ تاپ در منزل و یا شرکت شما انجام گیرد. اما اگر بنا به هر دلیلی امکان تعمیر دستگاه در محل وجود نداشت و لپ تاپ شما باید تست می‌شد، در این صورت کارشناس متخصص باید دستگاهتان را به تعمیرگاه انتقال دهد. خوشبختانه اغلب تعمیر لپ تاپ اچ پی در حضور مشتری، انجام می‌گیرد و نیاز به انتقال دستگاه به مرکز تعمیر نیست.

بله، در صورتی که اختلال به وجود آمده در سیستم شما، نرم افزاری باشد، می‌توانید به کارشناس مربوطه، دسترسی لازم را جهت بررسی و تعمیر، ارائه دهید، تا مشکل نرم افزاری بررسی و رفع شود. توجه کنید که این مورد فقط برای رفع مشکلات نرم افزاری، صادق است و امکان تعمیر آنلاین لپ تاپ هنگام بروز مشکلات سخت افزاری وجود ندارد.

تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ

آیا تعمیرکار لپ تاپ آچارباز فردی مطمئن است؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصانی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچارباز بوده و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد. از طرفی آچارباز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس خدمات و تعمیر، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس را به عهده خواهد گرفت.