تعمیر تلویزیون در محل تهران چقدر هزینه دارد؟

به صورت میانگین، بازه قیمت و هزینه تعمیر و سرویس تلویزیون در آچارباز از شروع می‌شود. البته بسته به مدل و اختلال به وجود آمده در تلویزیون شما، هزینه تعمیر، متغیر خواهد بود. برای مثال هزینه تعمیر تلویزیون آب خورده با هزینه تعمیر تلویزیون پنل شکسته یا هزینه تعمیر تلویزیون ال جی با هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ، متفاوت خواهد بود.در بخش تعرفه خدمات آچارباز، هزینه خدمات تلویزیون جزئی‌تر آمده است.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

در تعیین قیمت تعمیر تلویزیون دو عامل موثر هستند:

 1. کارشناسی و تشخیص صحیح مشکل و میزان حجم کار در رفع مشکل
 2. هزینه قطعه تعویضی (در صورت نیاز)

بدیهی است اجرت دریافتی تعمیرکار به میزان مشکل و نوع خرابی دستگاه بستگی دارد.

 • چنانچه تعمیر تلویزیون بدون تعویض قطعه باشد، تنها هزینه اجرت تعمیر گرفته خواهد شد.
 • اما چنانچه تعمیر با تعویض قطعه همراه باشد، هزینه قطعه تعویضی جدای از هزینه اجرت گرفته میشود.

لازم به ذکر است که پیش از تعویض قطعه، مواردی همچون «تعویض و هزینه قطعه» به شما اطلاع داده شده و پس از تایید شما، تعویض انجام خواهد شد.

شما می‌توانید بعد از ثبت سفارش خود، پس از تماس کارشناسان واحد پشتیبانی سایت آچارباز، سوالات خود را در زمینه هزینه‌ها، در میان بگذارید.

نکته: در صورت مراجعه تعمیرکار تلویزیون و انصراف مشتری از انجام تعمیرات، مبلغ 85,000 تومان هزینه بابت کنسلی دریافت خواهد شد.

با آسودگی خاطر تعمیر تخصصی تلویزیون خود را به ما بسپارید

نقش و حضور تلویزیون در زندگی روزمره مان به قدری پر رنگ است که خرابی آن جز مشکلات آزاردهنده هر منزلی است. با توجه به قیمت بالای دستگاه و هزینه تعویض قطعات آن و گاه کمیاب بودن برخی از قطعات، پر واضح است که تعمیر تلویزیون بدون داشتن دانش تخصصی، کاری غیرمنطقی و غیر اصولی خواهد بود و ممکن است منجر به هزینه ای گزاف و یا حتی تعویض کل دستگاه شود.
از طرفی پیدا کردن تعمیرکار مجرب تلویزیون و اعتماد کردن به آن نیز کار ساده ای نیست، بعضی تعمیرکاران تلویزیون به سیستم و ساختار تلویزیون های جدید و اسمارت آشنایی لازم را ندارند یا حتی هر گونه برندی را تعمیر می کنند، بدون آنکه با ساختار تلویزیون های آن برند، آشنا باشند.
آچار باز با ارائه خدمات تخصصی تعمیرتلویزیون در منزل سعی کرده است تا این دغدغه را رفع کند. بعبارتی یکی از خدمات پرطرفدار و پرافتخار آچار باز، تعمیر تلوزیون در محل مشتریان با تعمیرکاران حرفه‌ای‌ست. ما در آچار باز تعمیر کاران مجرب و مسلط به انواع برندهای تلویزیون را استخدام کرده‌ایم تا آسودگی خیال مشتریانمان را فراهم کنیم. در سایت آچارباز به راحتی می‌توانید تعمیر تلویزیون خود را به دست افراد متخصص برند تلویزیون خود، بسپارید.

آیا تعمیر تلویزیون قدیمی هم جزء خدمات آچارباز است؟

تعمیر تلویزیون های قدیمی، همچون نسل قبل از تلویزیون‌ های مدرن و هوشمند، مانند تلویزیون‌ های پلاسما در آچارباز انجام می‌شود، اما تلویزیون های قدیمی تری چون تلویزیون کمدی، دکوری، نفتی و... در آچار باز تعمیر نمی‌شوند. در واقع تعمیر تلویزیون قدیمی در منزل، به دلیل پیدا نشدن قطعات این مدل تلویزیون‌، دیگر امکان پذیر نیست.

مزایای خدمت تعمیر و سرویس تلویزیون در محل آچارباز چیست؟

یکی از نکات مهم در انجام تعمیرات تلوزیون، عدم جابجایی آن است. خیلی از شکستگی‌ها و ترک های ایجاد شده روی قطعات تلویزیون مربوط به همین جابجایی‌هاست.

گاهی اوقات قطعه ای که تعمیرکار تلویزیون در منزل می‌تواند آن را تعمیر کند، با دستکاری‌های غیر اصولی و یا جابجایی، به طور کامل از دور خارج و باید تعویض شود. همین مورد، هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

تعمیرکاران سیار،اغلب تعمیر تلویزیون در محل و یا منزل مشتری را به انجام آن در تعمیرگاه تلویزیون آچارباز، ترجیح می‌دهند، تا از بروز هر گونه اختلال در تلویزیون به دلیل خطرات حمل و نقل آن، جلوگیری کنند. در نتیجه با مراجعه تعمیرکار به محل شما، تعمیرات دستگاه انجام خواهد شد.

اگر مشکل تلویزیون خیلی پیچیده بوده، نیاز به چندین ساعت زمان برای تعمیر داشته و از نظر تعمیر کار تلویزیون نیاز به جابجایی به تعمیرگاه تخصصی تلویزیون آچارباز باشد، این مورد با شما در میان گذاشته می‌شود. اما توجه کنید که اغلب درخواست‌های ثبت شده تعمیر تلویزیون در تهران و تعمیر تلویزیون در کرج، در محل مشتری انجام خواهند شد.

چرا تعمیر دستگاهم را به آچار باز بسپارم؟

 1. شفافیت در اعلام هزینه‌ها
 2. اعزام تعمیرکار متخصص هر برند تلویزیون در کوتاه‌ترین زمان
 3. استفاده از لوازم و قطعات با کیفیت تلویزیون
 4. عدم نیاز به حمل تلویزیون به تعمیرگاه
 1. گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر تلوزیون
 2. پشتیبانی مشتریان آچارباز
 3. در نهایت کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان

برخی از مشکلات رایج تلویزیون ها که ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد:

مشکل 1: تلویزیون صدا دارد ولی هیچ تصویری ندارد

  عیب یابی: احتمالا مشکل از بک لایت است و نیاز به کارشناسی فنی دارد.

مشکل 2: تلویزیون ناگهان خاموش میشود

  عیب یابی: این مشکل معمولا در تلویزیون های قدیمی اتفاق میفتد و بیشتر مواقع مشکل از عمر بالای برد اصلی تلویزیون است. تعمیرکار پس از کارشناسی مین برد، آن را تعویض و یا تعمیر می‌کند.

مشکل 3: نصب و راه اندازی تلویزیون اسمارت

  عیب یابی: گاهی پس از ریست شدن تلویزیون به دلیل اختلال یا جابجایی تلویزیون، تنظیمات آن بهم می‌خورد یا ممکن است که تلویزیون به تازگی خرید شده باشد و تنظیمات لازم را نداشته باشد. در این مواقع تکنسین فنی آچارباز تنظیمات آن را با دقت لازم، انجام می‌دهد. برای بررسی اجرت و هزینه نصب تلویزیون، می‌توانید به صفحه تعرفه آچارباز، مراجعه کنید.

مشکل 4: تلویزیون روشن نمیشود و یا دیر روشن میشود

  عیب یابی: این مشکل مربوط به پاور و یا برد اصلی تلویزیون است.

مشکل 5: تصویر تلویزیون مات است

  عیب یابی: این مشکل مربوط به بک لایت و برد تلویزیون است. لازم است برای رفع مشکل، تعمیرات تخصصی تلویزیون توسط یک کارشناس تعميرات تلويزيون انجام گیرد.

مشکل 6: کنترل تلویزیون اسمارت از کار افتاده است. آیا امکان تعمیر آن وجود دارد؟

  عیب یابی: بله، کنترل‌های زیادی با شرایط نمونه به آچار باز تحویل و تعمیر شده است.

مشکل 7: تصویر تلویزیون دوتایی است

  عیب یابی: این مشکل می‌تواند از قسمت نرم‌افزاری تلویزیون، IC برد تلویزیون، حافظه تلویزیون و یا برد اصلی آن باشد. پس از بررسی فنی میتوان مشکل را مشخص کرد.

و موارد دیگر مانند:

 • تعمیر پنل تلویزیون
 • تعمیر بک لایت تلویزیون
 • تعمیر پرش تصویر تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون پنل شکسته
 • تعمیر ضربه خوردگی به تلویزیون
 • تعمیر مین برد تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون آب خورده
 • تعمیر بهم ریختگی رنگ در تلویزیون
 • تعمیر پیکسل سوخته تلویزیون
 • تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون
 • تعمیر ال ای دی شکسته تلویزیون
 • عیب یابی تلویزیون

سوالات متداول

چند روش برای ثبت سفارش وجود دارد.

 1. دکمه ثبت سفارش موجود در همین صفحه را کلیک کرده و مراحل سفارش را تا پایان تکمیل کنید.
 2. نصب اپلیکیشن آچارباز و ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن.

در تمام روش ها پس از ثبت سفارش منتظر تماس پشتیبانان آچارباز باشید تا برای تعیین زمان بازدید و اعزام تعمیرکار به محل شما هماهنگ کنند.

در حال حاضر خدمات تعمیر تلویزیون در تهران و کرج انجام می‌شود. شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن یا همان برنامه آچارباز، اقدام به ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون در منزل خود، کنید.

آیا تعمیرکار تلویزیون آچارباز فردی مطمئن است؟

آیا تعمیرکار تلویزیون آچارباز فردی مطمئن است؟ از نظر امنیتی مشکلی برای کاربر ایجاد نخواهد شد؟

تمام متخصصینی که در آچارباز مشغول به کارند، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند. این افراد مورد تایید آچار باز بوده و مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهد شد.
از طرفی ناظران سایت آچار باز از صفر تا 100 کار درخواست خدمت را مانیتور کرده و در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، وارد عمل خواهد شد. برخلاف ساختار کاری بسیاری از اپلیکیشن‌ها و سایت‌های ارائه دهنده سرویس خدمات و تعمیر، آچارباز واسطه میان سرویسکار و سرویس گیرنده نیست. سامانه اعزام سرویسکار آچارباز، در حقیقت ارائه کننده اصلی سرویس خدماتی به شماست و مسئولیت ارائه سرویس تی وی را به عهده خواهد گرفت.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر تلویزیون (آچارباز)

تعمیر تلویزیون در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی،خیابان دولت، خیابان ظفر، محله یخچال، جردن، بلوار اندرزگو، خیابان میرداماد، خیابان شریعتی، پل رومی، شهرک غرب، سعادت آباد، شهرک آتی ساز

تعمیر تلویزیون در مرکز تهران

خیابان انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد،خیابان مطهری، محله عباس آباد، میدان ونک، محله شیخ بهایی، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر تلویزیون در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، بلوار ستاری، محله شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، شهر زیبا، محله سردار جنگل، خیابان آیت الله کاشانی

تعمیر تلویزیون در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، بزرگراه رسالت، سید خندان، محله پیروزی، افسریه، حکیمیه، بلوار ارتش، لویزان

تعمیر تلویزیون در جنوب تهران

منیریه، خیابان حافظ، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، محله راه آهن،خیابان آزادی، ایستگاه نواب، خیابان جمهوری، خیابان ولیعصر، یافت آباد، شادآباد، شهر ری، باقر شهر، عبدل آباد