×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

  به کدامیک از خدمات آچارباز برای تعمیر لوازم خانگی دوو نیاز دارید؟

سرویس موردنظر خود را انتخاب کنید

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی دوو در آچارباز


دوو به دلیل تنوع بالایی که در تولید لوازم خانگی دارد، توانسته سهم خوبی از بازار فروش لوازم پرمصرف خانگی را به دست بگیرد. این برند کره ای دومین برند موفق در کشور زادگاه خودش است. کیفیت محصولات این برند میزان تعمیرات دستگاه‌هایش را به شدت پایین آورده اما در هر صورت با استفاده روزانه و مداوم از یک دستگاه، خواه ناخواه به تعمیرات و یا سرویس آن نیاز پیدا می کنیم.

به عنوان مثال دستگاه هایی مانند کولر گازی دوو، یخچال فریزر دوو و یا لباسشویی دوو از لوازم مهم این برند هستند که به بررسی و سرویس دوره ای احتیاج دارند.

در سامانه خدمات در محل آچارباز، تمامی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی دوو انجام می‌شود، از مزیت های این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اعزام متخصصین با تجربه و ماهر در برند دوو
  • استفاده از لوازم و قطعات با کیفیت و اورجینال
  • هزینه ایاب و ذهاب رایگان برای اعزام تعمیر کار و ارسال پیک
  • انجام آنلاین تمام خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی
  • ارائه خدمات در محل شما
  • ارائه گارانتی خدمات و ضمانت یکماهه انجام سرویس ها

آیا تعویض قطعات در روال تعمیرات هم انجام می شود؟

تمام تلاش تعمیرکاران دوو در آچارباز این است که دستگاه شما بدون نیاز به تعویض قطعه تعمیر شود. اما گاهی اوقات میزان آسیب دیدگی دستگاه زیاد است، یا اینکه عمر قطعه تمام شده است. در این شرایط تعمیرکار به شما پیشنهاد تعویض قطعه را خواهد داد. در صورت رضایت شما تعمیرات به همراه تعویض قطعه انجام خواهد شد. تمامی قطعات اورجینال و با کیفیت هستند.

  خدمت تعمیر لوازم خانگی دوو DAEWOO در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارانتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


بعد از تعمیر، دستگاه توسط کارشناس تست شده و تا زمانی که مشکل کامل برطرف نشود، دستگاه به او تحویل داده نخواهد شد.
بله. اگر شما تمایل داشته باشید قطعات را خودتان خریداری کنید. اما ضمانت کیفیت قطعات در این شرایط به عهده مشتری است.
آچارباز تا مدت یک ماه، تمام خدماتی که ارائه می‌دهد را گارانتی می‌کند و اگر مشکل دستگاه در طول یک ماه دوباره تکرار شد، آن را رایگان تعمیر خواهد کرد.