×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

تعرفه تعمیرات و هزینه سرویس پکیج لورچ

هزینه تعمیر پکیج لورچ بین تومان تا تومان متغیر بوده و به میزان آسیب دیدگی و نحوه تعمیر دستگاه بستگی دارد. تعمیرکار بعد از بازدید و بررسی دستگاه، تصمیم می‌گیرد که برای عیب یابی پکیج دیواری لورچ و یا سرویس آن اقدام کند.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

اگر دستگاه برای رفع ایراد نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، سرویسکار پیش از هرکاری این موضوع را با مشتری در میان گذاشته و در مورد هزینه تعمیر و یا قیمت سرویس پکیج لورچ با ایشان صحبت خواهد کرد و تنها در صورت تایید مشتری به تعمیر و یا سرویس می‌پردازد.

در صورتیکه مشتری مایل به انجام تعمیر نباشد و یا پس از کارشناسی، درخواست را لغو کند مبلغ 50 هزار تومان بابت هزینه کارشناسی دریافت خواهد شد.

تعمیرات تخصصی پکیج لورچ در آچارباز


تعمیر پکیج لورچ در تهران

شرکت لورچ در سال 1357 با هدف تولید آبگرمکن مخزنی و بخاری نفتی تاسیس شد و حالا، انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی از جمله پکیج دیواری را تولید می‌کند. امروزه استفاده از پکیج لورچ، به دلیل ایمنی بالا و قیمت مناسب بسیار رواج یافته است. این پکیج نیز، مانند هر سیستم دیگری برای کارکرد درست خود نیاز به مراقبت اصولی دارد. اگر این اصول رعایت نشود، بعد از مدتی عملکرد دستگاه به مشکل خورده و به تعمیر نیاز پیدا می‌کند. بهتر است برای عیب یابی این وسیله از خدمات تعمیر پکیج لورچ در محل استفاده شود، تا سرویسکار در زمان و مکان مورد نظر مشتری، به رفع ایراد دستگاه بپردازد. لازم به ذکر است که خدمت تعمیرات پکیج لورچ در تهران ارائه می‌شود.

با مشاهده کدام نشانه ها نسبت به سرویس و تعمیر پکیج لورچ اقدام کنیم؟

 • خاموش شدن پکیج لورچ
 • پکیج روشن شده اما آب گرم نمی‌شود
 • سوختن پمپ پکیج لورچ
 • پکیج دیواری لورچ نشتی دارد
 • تغییر رنگ بدنه پکیج با دوده
 • فشار پکیج افت کرده است
 • نشت آب از پکیج دیواری لورچ
 • پکیج دیواری سروصدای زیادی دارد
 • دکمه‌های پکیج از کار افتاده است

چند روش برای سرویس پکیج لورچ وجود دارد؟

یکی از کار‌های بسیار مهم، در زمینه مراقبت‌های اصولی از پکیج سرویس دستگاه است. این پروسه هرگونه مشکل در کارکرد پکیج را شناسایی کرده و باعث افزایش عمر مفید و راندمان دستگاه خواهد شد. دو روش برای سرویس پکیج لورچ وجود دارد که به آن اشاره می‌کنیم:

سرویس سالیانه پکیج لورچ

در سرویس سالیانه دستگاه به طور کامل توسط کارشناس بازرسی و عیب یابی می‌شود. تمامی قطعات در این پروسه کنترل شده و در صورت وجود رسوب در بخش‌های مختلف آن، لوله‌ها با اسید تمیز می‌شوند. اگر قطعه‌ای نیز معیوب شده باشد، با قطعه سالم تعویض خواهد شد. این بازرسی سالیانه بوده و باید توسط سرویسکار ماهر انجام شود.

سرویس دوره ای پکیج لورچ

سرویس دوره‌ای هر شش ماه یکبار و با تغییر فصل انجام می‌شود. اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که سختی آب در آن بالا است، باید زمان سرویس پکیج لورچ را، از سالی یکبار به هر چهار ماه یکبار برسانید.

سرویس پکیج لورچ شامل چه مواردی است؟

 • رسوب زدایی قطعات
 • هواگیری پکیج
 • تنظیم شیر کنترل گاز
 • کنترل فشار آب
 • بررسی کردن عملکرد دودکش و فن
 • چک کردن اتصالات و لوله‌ها
 • اسیدشویی

تعمیر برد پکیج لورچ

از برد به عنوان مهم‌ترین قطعه پکیج و مغز آن نام برده می‌شود، در صورت خرابی این قطعه کل عملکرد سیستم دچار مشکل می‌شود. خراب شدن برد باعث نشان دادن کد‌های خطایی مانند E13، E16 و E18، خبر از خرابی برد پکیج لورچ می‌دهند.

سرد بودن آب مصرفی، خاموش شدن شعله و البته خاموشی‌های مکرر دستگاه برخی از علائم خرابی برد پکیج لورچ است.

خدمات تنظیمات، راه اندازی و نصب پکیج لورچ

پکیج لورچ مانند سایر لوازم گرمایشی سیستم پیچیده‌ای داشته و بسیار گران قیمت است. به همین دلیل نمی‌توان راه اندازی و نصب پکیج لورچ را به هر تعمیرکاری سپرد و باید به دنبال سرویسکاری ماهر بود؛ تا این کار را به درستی و بدون مشکل انجام دهد. یک حرکت اشتباه در این پروسه می‌تواند خسارات جانی و مالی فراوانی به همراه داشته باشد.

برخی از تیکت های ثبت شده در زمینه تعمیر پکیج دیواری لورچ که ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد:

پکیج دیواری لورچ، آب گرم مصرفی هر واحد مسکونی را فراهم می‌کند و جایگزین بسیار مناسبی برای موتورخانه و آبگرمکن است. گاهی پس از نصب و استفاده از پکیج دیواری، کارکرد دستگاه دچار مشکلاتی اساسی می‌شود. در ادامه به برخی از رایج‌ترین تیکت‌های ثبت شده، در زمینه تعمیر پکیج لورچ در آچارباز می‌پردازیم:

آشنایی با چند خطای رایج پکیج لورچ

کد خطای E3 به دلیل وجود مشکل در سنسور NTC رخ می‌دهد، اختلال در سنسور NTC می‌تواند باعث خاموش و روشن شدن متوالی دستگاه شود.

کد خطای E7 به دلیل وجود مشکل در سوئیچ فشار هوا رخ داده و باعث قفل شدن پکیج می‌وشد. ارور E12 خبر از وجود مشکلات نرم افزاری در قسمت برد پکیج می‌دهد.

ارور E01 نیز، به دلیل خاموش شدن شعله پکیج ظاهر می‌شود.

چرا پکیج لورچ ناگهان خاموش میشود؟

اگر پکیج لورچ در حین کار خاموش می‌شود، یکبار خودتان آن را روشن کنید و ببینید که دستگاه دوباره خاموش می‌شود یا خیر. در اغلب موارد دستگاه دوباره روشن مانده و به کارکرد عادی خود می‌پردازد. اما اگر مشکل جدی در پکیج وجود داشته باشد، شعله دوباره خاموش می‌شود. قبل از خبر کردن تعمیرکار، ابتدا باید منبع برق و گاز ساختمان را چک کنید. اگر مشکلی در این دو منبع نمی‌بینید، کم بودن فشار آب نیز می‌تواند باعث خاموشی دستگاه شود. همچنین اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که، سختی آب در آن بالا است ممکن است وجود رسوب در مدار موجب خاموشی پکیج شده باشد.

چرا آب پکیج لورچ بیش از حد داغ است؟

ساده‌ترین دلیل برای افزایش حرارت آب پکیج لورچ، خرابی سنسور آب گرم است. بالا رفتن بیش از حد ارتفاع شعله نیز، باعث بالا رفتن دمای غیر طبیعی آب می‌شود. سوختگی پمپ پکیج نیز، می‌تواند حرارت آب را بالا ببرد.

چرا پکیج لورچ سر و صدای زیادی دارد؟

یکی از مشکلات رایج پکیج لورچ، که باعث آزار کاربران آن می‌شود سروصدای زیاد دستگاه در حین کار است. به طور کلی، سرد بودن آب مدار گرمایشی و یا حتی رسوب درون لوله‌ها می‌تواند باعث سروصدای زیاد پکیج لورچ شود. پوسیدگی لوله‌های رادیاتور نیز می‌تواند، منجر به چنین مشکلی شود.

چرا دکمه پکیج لورچ کار نمیکند؟

با به وجود آمدن مشکل در کارکرد پکیج، این طبیعی است که دکمه‌های آن از کار افتاده و خراب شوند. اگر ایرادی در دکمه‌های دستگاه می‌بینید، بهتر است قبل از اینکه ایراد به مشکلی اساسی در کارکرد پکیج تبدیل شود، دکمه‌ها را تعویض کنید.

چرا پکیج لورچ انفجاری روشن میشود؟

به طور معمول، اگر فشار گاز در دستگاه کمتر از حد مورد انتظار باشد پکیج انفجاری روشن می‌شود. برای حل این مشکل شیر گاز را بررسی کرده و از درست بودن آن اطمینان حاصل کنید. انتخاب دودکش نامناسب و نصب اشتباه آن، می‌تواند خروج دود حاصل از احتراق را دچار مشکل کرده و باعث انفجاری روشن شدن پکیج شود. گاهی اوقات این اکسید شدن یون الکترود است، که باعث رخ دادن چنین مشکلی می‌شود. یون را بررسی کرده و در صورت امکان آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

تعمیر پکیج لورچ یا تعویض پکیج؟ کدامیک بهتر است؟

حداقل قیمت خرید پکیج لورچ از ده میلیون تومان شروع می‌شود. بنابراین بهتر است هنگام خرابی این دستگاه، به جای تعویض پکیج شانس خود را با عیب یابی و تعمیر آن امتحان کنید. هزینه تعمیر پکیج لورچ در اکثر موارد بسیار به صرفه تر از، خرید یک پکیج جدید خواهد بود.

تعمیر انواع مدل های پکیج دیواری لورچ

پکیج دیواری لورچ در مدل آریان، ظرفیت های ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ داشته و به صورت دو مبدله فن دار عرضه می‌شود.مدل هرما نیز تنها با ظرفیت ۲۴۰۰۰ عرضه شده و دو مبدله فن دار است. مدل آرتمن ظرفیت ۳۲۰۰۰ و مدل آدنا هم تا ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ ظرفیت داشته و به صورت دو مبدله فن دار هستند.

 • پکیج لورچ مدل آدنا

 • پکیج لورچ مدل هرما

 • پکیج لورچ مدل هیرو

 • پکیج لورچ مدل آریان

 • پکیج لورچ مدل آرتمن (چگالشی)

چرا تعمیر دستگاهم را به آچارباز بسپارم؟

 • شفافیت در اعلام هزینه ها
 • اعزام تعمیرکار متخصص در کوتاه‌ترین زمان
 • استفاده از لوازم و قطعات با کیفیت
 • گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر پکیج
 • پشتیبانی مشتریان آچارباز
 • و در نهایت کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان

  خدمت تعمیر و سرویس پکیج لورچ در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش خدمات پکیج لورچ در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول تعمیر پکیج لورچ


بله، تمامی خدمات ارائه شده در آچارباز دارای یک ماه گارانتی معتبر هستند.
هزینه عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ، به میزان تعمیر و شدت آسیب دیدگی دستگاه بستگی دارد. اما به طور کلی میانگین قیمت این خدمت، از قیمت تعمیرات پکیج بوش از 54000هزینه تعمیر پکیج بوش، از تومان تا تومان متغیر است.
در حال حاضر خدمات آچارباز برای تعمیر پکیج دیواری لورچ، تنها در شهر تهران و تمامی مناطق آن ارائه می‌شود.
برای درخواست تعمیر پکیج لورچ کافیست، درخواست خود را به صورت تلفنی از طریق شماره 02154591616 و یا به صورت انلاین از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه اقدام کنید.
بعد از ثبت درخواست، تیم پشتیبان با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، تعمیرکار پکیج را در زمان دلخواهتان به مکان مورد نظرتان می‌فرستد.

سایر خدمات آچارباز در زمینه تعمیرات تاسیسات منزل

تمامی سرویس های آچارباز را در زمینه تعمیرات لوازم سرمایشی و گرمایشی مشاهده کنید