هزینه تعمیر پکیج لورچ در تهران چقدر است؟

یکی از محبوب‌ترین برندهای موجود در بازار پکیج، لورچ است. قطعات پکیج لورچ از تجهیزات بسیار باکیفیتی ساخته شده است. اما تعمیر پکیج دیواری لورچ به دلیل وجود 20 تا 25 قطعه در آن و پیچیدگی هرکدام‌شان نیاز به یک تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای دارد. در نتیجه برای دریافت خدمات تعمیر پکیج لورچ، می‌توانید از متخصصین آچارباز کمک بگیرید.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

هزینه تعمیر پکیج لورچ در تهران در یک بازه متغیر بین هزینه تعمیر پکیج لورچ در یک بازه متغیر بین تومان تا تومان خواهد بود. این لیست قیمت تعمیر پکیج لورچ در تهران متغیر است و بستگی به هزینه تعمیر و میزان آسیب دیدگی پکیج دیواری لورچ شما دارد. اگر دستگاه برای رفع ایراد نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، سرویسکار پکیج لورچ پیش از هرکاری این موضوع را با مشتری در میان می‌گذارد. از طرفی در مورد هزینه تعمیر یا قیمت سرویس پکیج لورچ با مشتری صحبت خواهد کرد و تنها در صورت تایید مشتری به تعمیر و یا سرویس می‌پردازد. در صورتیکه مشتری مایل به انجام تعمیر و یا هزینه سرویس کامل نباشد و یا پس از کارشناسی، درخواست را لغو کند مبلغ 50 هزار تومان بابت هزینه کارشناسی دریافت خواهد شد.

تعمیرات پکیج دیواری لورچ


پکیج دیواری لورچ سالهاست که در میان مردم به عنوان یک برند باکیفیت شناخته شده‌است. این شرکت در سال 1356 خورشیدی تأسیس شده و بیش از 40 سال است که در زمینه‌های مختلف همچون تولید آبگرمکن‌های دیواری و مخزنی، کولر آبی، بخاری، پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور پانلی فعالیت می‌کند. پکیج‌های لورچ با وجود کیفیت ساخت بالایشان، یک کالای مصرفی هستند که در طول زمان، نیاز به تعمیر خواهند داشت. مهم نیست که پکیج دیواری لورچ را از کجا خریده باشید! برای تعمیرات پکیج دیواری لورچ ، می‌توانید از خدمات مطمئن و باکیفیت آچارباز کمک بگیرید.

شرکت خدماتی آچارباز، جهت تعمیرات پکیج لورچ در تهران آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز است. کافیست سفارش‌تان در زمینه تعمیر پکیج لورچ در تهران را از طریق این صفحه یا اپلیکیشن آچارباز به ثبت برسانید. تعمیرکاران پکیج لورچ، در کمترین زمان ممکن به محل اعزام خواهند شد.

تعمیرات پکیج لورچ در تهران برای چه مدلهای انجام میشود؟

آچارباز برای سرویس و تعمیرات پکیج لورچ در تهران از افراد متخصص و دوره دیده استفاده می‌کند؛ به همین دلیل سرویسکارها و تعمیرکارهای ما، توانایی حل مشکل هر مدل پیکج دیواری لورچ را دارند. از جمله مدل پکیج‌های دیواری که متخصصان آچارباز به راحتی آن‌ها را تعمیر می‌کنند باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر پکیج لورچ مدل آدنا
 • پکیج لورچ مدل آدنا در ظرفیت‌های متغیر ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ در بازار عرضه شده و به صورت دو مبدله فن‌دار هستند.

 • تعمیر پکیج لورچ مدل هرما
 • مدل هرما با ظرفیت ۲۴۰۰۰ در بازار عرضه شده و دو مبدله فن‌دار است.

 • تعمیر پکیج لورچ مدل هیرو
 • پکیج لورچ مدل هیرو به صورت دیجیتال با راندمان 93 %به صورت دو مبدله فن‌دار با ظزفیت 24000 در بازار ارائه می‌گردد.

 • تعمیر پکیج لورچ مدل آریان
 • پکیج دیواری لورچ در مدل آریان، سه ظرفیت متغیر ۲۴۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ دارد و به صورت دو مبدله فن‌دار عرضه می‌شود.

 • تعمیر پکیج لورچ مدل آرتمن (چگالشی)
 • مدل آرتمن، با ظرفیت ۳۲۰۰۰ در بازار عرضه می شود.

تعمیرات پکیج لورچ در تهران شامل چه خدماتی می‌شود؟

تعمیرکار آچارباز برای تعمیرات پکیج لورچ در تهران خدمات مختلفی انجام می‌دهد تا مشکل شما را برطرف کند. سرویسکار پکیج ما، ابتدا دستگاه را کامل بررسی می‌کند تا مشکل آن را به طور دقیق پیدا کند. بعد از عیب یابی، تعمیرکار آچار باز، خدمات مورد نیاز دستگاه شما و هزینه‌های آن را به شما اعلام می‌کند. در صورتی که شما با قیمت خدمات پکیج لورچ موافقت کنید، نیروی ما کار خودش را شروع و دستگاه شما را تعمیر می‌کند.

در ادامه برخی از مهم‌ترین خرابی‌ها و مشکلات پکیج لورچ که در آچارباز ثبت می‌شوند، را بررسی می‌کنیم:

تعمیر برد پکیج لورچ

برد مهم‌ترین قطعه در پکیج لورچ است. از برد پکیج به عنوان مغز دستگاه یاد می‌کنند. در صورتیکه برد پکیج خراب شده‌باشد، عملکرد پکیج لورچ به طور کامل مختل می‌شود. از جمله کدهای خطایی که نشان دهنده خرابی برد پکیج لورچ هستند می‌توان به کدهای E13 ،E16 و E18 اشاره کرد.

از جمله علائم خرابی برد پکیج لورچ نیز شامل موارد زیر می‌شود:

 1. سرد بودن آب مصرفی
 2. خاموش شدن شعله
 3. خاموشی مداوم دستگاه

خدمات راه اندازی، نصب و تنظیمات پکیج لورچ

همانطور که اشاره شد، سیستم پکیج لورچ پیچیده و گران قیمت است. در نتیجه برای خدمات تعمیر پکیج دیواری لورچ، باید از سرویسکار پکیج لورچ کمک گرفت؛ تا خدمات پکیج لورچ را به درستی و بدون مشکل انجام دهد. یک حرکت اشتباه در این پروسه می‌تواند خسارات جانی و مالی فراوانی به همراه داشته باشد.

در صورت مشاهده این نشانه‌ها نیاز به تعمیرات پکیج دیواری لورچ دارید:

همان‌طور که گفتیم لورچ یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در زمینه تولید پکیج های دیواری است؛ اما انجام ندادن سرویس‌های دوره‌ای می‌تواند باعث ایجاد خرابی در دستگاه شود. شما باید با دیدن نشانه های زیر حتما برای تعمیرات پکیج دیواری لورچ خود اقدام کنید؛ در غیر اینصورت، ممکن است مشکلات جدی‌تری برای دستگاه شما به وجود آید:

 1. خاموش نشدن پکیج لورچ
 2. خاموش شدن ناگهانی پکیج لورچ
 3. گرم نشدن آب با وجود روشن بودن پکیج لورچ
 4. معیوب بودن برد پکیج لورچ
 5. اشکال در پمپ پکیج لورچ
 1. نشتی آب از پکیج دیواری لورچ
 2. تغییر رنگ بدنه پکیج با دوده
 3. نوسانات فشار در پکیج لورچ
 4. تولید سر و صدای ناهنجار از پکیج دیواری لورچ
 5. از کار افتادن دکمه‌های پکیج دیواری لورچ

برخی از مشکلات و خرابی‌های پکیج دیواری لورچ که ممکن است برای شما نیز اتفاق بیافتد:

پکیج دیواری لورچ، آب گرم مصرفی هر واحد مسکونی را فراهم می‌کند و جایگزین بسیار مناسبی برای موتورخانه و آبگرمکن است. گاهی پس از نصب و استفاده از پکیج دیواری، کارکرد دستگاه دچار مشکلاتی اساسی می‌شود. در این جاست که باید به فکر تعمیر پکیج دیواری لورچ با کمک یک تعمیرکار ماهر باشد. سرویس و تعمیرات پکیج لورچ در زمان به موقع از خرابی بیشتر و پرهزینه‌تر پیشگیری می‌کند.

در ادامه به برخی از رایج‌ترین مشکلات ثبت شده، در زمینه تعمیر پکیج لورچ در تهران در آچارباز می‌پردازیم:

چرا پکیج لورچ ناگهان خاموش می‌شود؟

اگر خاموش شدن پکیج لورچ به صورت متناوب رخ نداده، بهتر است قبل از تعمیر پکیج دیواری لورچ ابتدا خودتان آن را یکبار روشن کنید و بررسی کنید که آیا دستگاه دوباره خاموش می‌شود یا خیر! در اغلب موارد دستگاه دوباره روشن مانده و به کارکرد عادی خود باز می‌گردد.

چنانچه مشکل جدی‌تر از یک خاموش شدن ساده بود و باز هم این اتفاق رخ داد، بهتر است قبل از اقدامی برای تعمیر پکیج دیواری لورچ و خبر کردن تعمیرکار کارهای زیر را انجام دهید:

 1. منبع برق و گاز ساختمان را بررسی کنید.
 2. اگر مشکلی در برق و گاز منطقه نبود، کم بودن فشار آب نیز می‌تواند باعث خاموشی دستگاه شود.
 3. نکته‌ای دیگر را نیز که باید در مشکل قطع شدن پکیج دیواری لورچ در نظر بگیرید، منطقه‌ای است که در آن زندگی می‌کنید! چنانچه سختی آب در منطقه شما بالاست، رسوب در مدار نیز، موجب خاموشی پکیج می‌شود.

چرا آب پکیج لورچ بیش از حد داغ است؟

داغ شدن بیش از حد آب پکیج دیواری لورچ، دلایل مختلفی دارد که با هم آنها را مرور خواهیم کرد:

 • خراب شدن سنسور آب گرم
 • ساده‌ترین دلیل برای افزایش حرارت آب پکیج لورچ، خرابی سنسور آب گرم است.

 • بالا رفتن بیش از حد ارتفاع شعله
 • از جمله دلایل دیگر داغ شدن بیش از حد آب گرم پکیج دیواری لورچ، بالا رفتن بیش از حد ارتفاع شعله آن است.

 • سوختگی پمپ پکیج دیواری لورچ
 • یکی دیگر از دلایل داغ شدن بیش از حد آب پکیج لورچ، سوختگی پمپ پکیج است.

چرا پکیج لورچ سر و صدای زیادی دارد؟

سروصدای زیاد دستگاه در حین کار، از جمله مشکلات دیگری است که کاربران از آن زیاد شکایت می‌کنند. دلایل متعددی همچون، سرد بودن آب مدار گرمایشی، رسوب درون لوله‌ها، باعث سروصدای زیاد پکیج لورچ می‌شود. پوسیدگی لوله‌های رادیاتور نیز می‌تواند، منجر به چنین مشکلی شود.

چرا دکمه پکیج لورچ کار نمی‌کند؟

چنانچه دکمه‌های پکیج از کار افتاده و یا خراب شده باشند، در کارکرد دستگاه، مشکلاتی به وجود خواهد آمد. اگر ایرادی در دکمه‌های دستگاه می‌بینید، بهتر است قبل از اینکه ایراد به مشکلی اساسی در کارکرد پکیج تبدیل شود، دکمه‌ها را در هنگام تعمیر پکیج دیواری لورچ تعویض کنید.

چرا پکیج لورچ انفجاری روشن می‌شود؟

گاهی این اتفاق رخ می‌دهد که پکیج دیواری لورچ، به صورت ناگهانی روشن می‌شود. این اتفاق اغلب به دلیل پایین بودن فشار گاز دستگاه رخ می‌دهد. برای حل این مشکل شیر گاز را بررسی کرده و از درست بودن آن اطمینان پیدا کنید.

چنانچه دودکش نامناسبی انتخاب کرده باشید یا نصب آن به درستی انجام نشده باشد، پکیج به صورت انفجاری روشن می‌شود. اکسید شدن یون الکترود نیز از جمله دلایل انفجاری روشن شدن پکیج دیواری لورچ است. در این شرایط بهتر است برای تعمیر پکیج دیواری لورچ ، از کارشناس زبده استفاده کرده تا یون را بررسی کرده و در صورت امکان آن را تعمیر و یا تعویض کند.

آشنایی با چند خطای رایج پکیج لورچ

شرکت لورچ برای شناسایی مشکل پکیج‌های دیواری‌اش، کدهای خطای مشخصی تعریف کرده است. بعضی از مهم‌ترین این کدهای خطا در ادامه آورده شده است:

 • کد خطای E3: به دلیل وجود مشکل در سنسور NTC رخ می‌دهد، اختلال در سنسور NTC می‌تواند باعث خاموش و روشن شدن متوالی دستگاه شود.
 • کد خطای E7: به دلیل وجود مشکل در سوئیچ فشار هوا رخ داده و باعث قفل شدن پکیج می‌شود.
 • ارور E12: خبر از وجود مشکلات نرم افزاری در قسمت برد پکیج می‌دهد.
 • ارور E01: نیز، به دلیل خاموش شدن شعله پکیج ظاهر می‌شود.

تعمیرات پکیج دیواری لورچ یا تعویض پکیج؟ کدام بهتر است؟

خرید یک پکیج جدید هزینه زیادی برای شما دارد؛ پس بهتر است قبل از تعویض پکیج، آن را به دست یک تعمیرکار ماهر بسپارید تا تعمیرش کند. تعمیرکاران ما به دلیل تخصص و مهارت خود، شما را ناامید نمی‌کنند و پکیج‌تان را دوباره راه می‌اندازند.

اگر می‌خواهید عمر مفید پکیج دیواری لورچ شما بیشتر شود و دیگر نگران هزینه‌های خرید یک پکیج جدید نباشد، بهتر است سرویس دوره‌ای و تعمیرات عیب‌های کوچک آن را جدی بگیرید.

سرویس و تعمیرات پکیج دیواری لورچ به صورت دوره‌ای، عیب‌ها و مشکلات دستگاه را زودتر از آن که به دردسرهای بزرگ تبدیل شوند، شناسایی و برطرف می‌کند. اگر این عیب و مشکلات، زود شناسایی نشوند ممکن است به قطعات اصلی پکیج مثل برد یا مخزن آسیب‌‌های جدی وارد کنند.

چند روش برای سرویس پکیج لورچ وجود دارد؟

سرویس پکیج لورچ، یکی از کار‌های بسیار مهم و اصولی در زمینه مراقبت‌های اصولی از پکیج لورچ است. سرویس دوره‌ای، هرگونه مشکل در کارکرد پکیج را شناسایی کرده و باعث افزایش عمر مفید و راندمان دستگاه خواهد شد. دو روش برای سرویس پکیج لورچ وجود دارد که به آن اشاره می‌کنیم:

 • سرویس سالیانه پکیج لورچ

 • سرویس سالیانه پکیج دیواری لورچ، توسط یک کارشناس حرفه‌ای انجام می‌شود. متخصص تعمیر پکیج، با بازرسی و عیب یابی، تمامی قطعات دستگاه را کنترل می‌کند. چنانچه قطعه‌ای دچار رسوب شده، آن را با اسید تمیز می‌کند. علاوه بر این اگر قطعه‌ای خراب شده باشد، آن را تعمیر یا با قطعه سالم تعویض می‌کند.

 • سرویس دوره‌ای پکیج لورچ

 • سرویس دوره‌ای هر شش ماه یکبار انجام می‌شود. چنانچه در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که سختی آب در آن بالا است، باید زمان سرویس سالیانه پکیج لورچ را به هر چهار ماه یکبار تبدیل کنید.

سرویس پکیج لورچ شامل چه مواردی است؟

سرویس پکیج لورچ معمولا شامل خدمات زیر می‌شود:

 • جداکردن رسوب از قطعات مختلف پکیج لورچ
 • خارج کردن هوا از پکیج
 • تنظیم کردن شیر کنترل گاز
 • کنترل فشار آب ساختمان
 • بررسی کردن عملکرد دودکش و فن پکیج لورچ
 • چک کردن اتصالات و لوله‌های مربوط به پکیج لورچ

چرا تعمیر پکیج دیواری لورچ در تهران را به آچارباز بسپارم؟

هدف اصلی آچارباز، ارائه خدمات تعمیرات به بهترین شکل است. خدمات سرویس و تعمیر انواع پکیج دیواری ما شش ویژگی اصلی دارند. این شش ویژگی عبارتند از:

 • امنیت بالای خدمات

 • تمام تعمیرکاران آچارباز در زمان حضور در محل شما، به حفظ حریم خصوصی شما پایبند هستند. تمام مراحل ثبت درخواست تا انجام تعمیرات با امنیت و با رعایت حریم خصوصی شما انجام می‌شوند. از طرفی سوابق کیفری و کاری تمام کارشناسان آچارباز، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و فاقد سوء سابقه و بیماری‌های خاص هستند.

 • متخصصین حرفه ای و کار درست

 • همکاران تعمیرکار ما همگی افراد باتجربه و خبره هستند. با توجه به این موضوع، می‌توانید با خیال راحت دستگاه خود را به تعمیرکاران ما بسپارید.

 • انجام خدمات در زمان دلخواه شما

 • بعد از ثبت درخواست تعمیر پکیج لورچ در تهران و تکمیل درخواست شما توسط همکاران واحد پشتیبانی، تعمیرکار پکیج لورچ با شما تماس می‌گیرد. تعمیرکار زمان حضور در محل را با شما هماهنگ می‌کند. هر زمانی که شما مایل باشید، تعمیرکار پکیج لورچ در محل حاضر می‌شود.

 • گارانتی خدمات

 • تعهد آچارباز به شما و خدماتی که ارائه می‌دهد، با انجام تعمیرات پکیج دیواری لورچ شما تمام نمی‌شود. بلکه پس از انجام تعمیرات نیز، در صورتی که دستگاه شما مشکلی داشت، می‌توانید با شرکت تماس گرفته و از متخصصین آچارباز کمک بگیرید.

 • شفافیت در هزینه ها

 • در آچارباز تمام هزینه‌های سرویس و تعویض قطعات با جزئیات و قیمت منصفانه، در قالب یک گزارش به شما اطلاع داده می‌شوند.

 • مشاوره و پشتیبانی تلفنی

 • بخش پشتیبانی آچارباز، از لحظه‌ی ثبت درخواست تعمیر پکیج لورچ در تهران همراه شما هستند. به سوالات و نارضایتی‌های شما پاسخ می‌دهند تا تجربه‌ای رضایت‌بخش برای شما بسازند.

  خدمت تعمیر و سرویس پکیج لورچ در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش خدمات پکیج لورچ در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول درباره خدمات پکیج لورچ تهران


در حال حاضر تعمیر پکیج لورچ فقط در شهر تهران و در تمام مناطق 22 گانه در شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران و جنوب تهران انجام می‌شود.
بله، تمامی خدمات پکیج لورچ تهران ارائه شده در آچارباز از سرویس تا تعمیر وسایل، دارای گارانتی هستند. می‌توانید مدت زمان گارانتی را از کارشناس فنی قبل بعد از انجام تعمیرات بپرسید.
پس از دریافت کار توسط تعمیرکار پکیج لورچ، با شما تماس گرفته می‌شود و طبق توافق انجام شده در زمان دلخواه شما تعمیرکار به محل اعزام می‌شود.
اغلب تعمیرکار با تجربه در زمینه پکیج می‌تواند، تمامی مدل‌های پکیج را تعمیر کند. برای مثال تخصص تعمیرکار پکیج لورچ با تعمیرکار برندهای دیگر فرق چندانی نمی‌کند؛ مگر آنکه خود شرکت تولید کننده پکیج خطاهای خاص و یا تنظیمات خاصی برای دستگاه خود ایجاد کرده باشد. در شرایط معمولی تعمیرکارهای ماهر پکیج تمام قلق‌های پکیج های مختلف و راه درست تعمیر آن را می‌دانند.

اقدامات قبل و بعد از مراجعه تعمیر کار

چه مواقعی به تعمیر کار نیاز داریم؟ پکیج وسیله حساسی است؛ به همین دلیل با ایجاد مشکل در کارکرد آن باید از افراد متخصص کمک بگیرید. برای این که سرویس و تعمیر پکیج لورچ شما توسط تعمیرکار آچارباز به خوبی انجام شود بهتر است کارهای زیر را قبل و بعد از انجام تعمیرات پکیج انجام دهید:

 1. اطلاعات و مشخصات دقیق تعمیرکار لورچ آچارباز توسط تیم پشتیبانی به شما اطلاع داده می‌شود. آن‌ها را در جایی یادداشت کنید.
 2. زمان مراجعه تعمیر کار به محل شما، باید لباس مخصوص با لوگوی آچارباز به تن داشته باشد و کارت شناسایی مخصوص ما را به شما نشان دهد. مشخصات این کارت باید با اطلاعاتی که پشتیبان به شما داده است یکسان باشد؛ در غیر اینصورت، به تعمیرکار اجازه ورود ندهید و با پشتیبانی ما تماس بگیرید.
 3. حداقل یک ساعت قبل از حضور تعمیرکار، پکیج دیواری لورچ خود را خاموش کنید تا بدنه و اجزای آن سرد شوند.
 4. قبل از حضور تعمیرکار، ورودی‌های آب و گاز پکیج را ببندید و برق آن را هم قطع کنید.
 5. اگر کودکی در منزل دارید در زمان تعمیر پکیج، او را در اتاقش نگه‌دارید.
 6. تعمیرکار بعد از بررسی پکیج، هزینه تعمیر آن را به طور دقیق به شما می‌گوید. در صورتی که با هزینه اعلام شده موافق نیستید؛ تنها نیاز است هزینه کارشناسی (50 هزار تومان) را پرداخت کنید.
 7. بعد از تمام شدن تعمیر پکیج لورچ، آن را به دقت بررسی کنید تا تمام مشکلاتش برطرف شده باشد.

شما می‌توانید انتقادات و پیشنهادات خود در مورد خدمات تعمیر پکیج لورچ در تهران آچارباز را در سایت یا اپلیکیشن، با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما، ما را در ارائه خدمات بهتر، راهنمایی می‌کند.