تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان چقدر هزینه دارد؟

قیمت تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان، بر اساس میزان و حجم کاری از تومان تا تومان متغیر است.

اغلب تعمیرکار آبگرمکن برای تعمیر آبگرمکن دیواری ابتدا وضعیت دستگاه شما را بررسی می‌کند و بر اساس مشکل و ایرادی که وجود دارد هزینه سرویس و تعمیر را به طور دقیق اعلام می‌کند. اما در صورتی که تمایل دارید قبل از اعزام کارشناس به محل از قیمت‌ سرویس کامل آبگرمکن دیواری بوتان مطلع شوید می‌توانید به قسمت تعرفه خدمات مراجعه کنید.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

البته راه دیگری نیز برای اطلاع از قیمت سرویس آبگرمکن دیواری بوتان وجود دارد و آن ثبت درخواست تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان و صحبت تلفنی با کارشناس، قبل از حضور در محل است. در این صورت می‌توانید پس از تماس تعمیرکار حدود هزینه را بپرسید.

سرویس آبگرمکن دیواری بوتان و تعمیر آبگرمکن بوتان


خدمات آچارباز برای آبگرمکن بوتان سرویس آبگرمکن دیواری بوتان شامل چه خدماتی می شود؟

سرویس آبگرمکن دیواری بوتان به طولانی‌تر شدن عمر مفید آن کمک می‌کند. آبگرمکنهای بوتان اغلب به دلیل کیفیت بالای خود کمتر دچار خرابی می‌شوند. در صورتی که به آنها رسیدگی کرده و از آنها بدرستی استفاده کنید می‌توانید برای سالیان سال روی آنها برای گرم کردن آب خانه حساب باز کنید. اما بعضی افراد به آبگرمکن رسیدگی نمی‌کنند و به سرعت با خرابی‌هایی مواجه می‌شوند و مجبورند برای تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان اقدام کنند. بیشتر اوقات مشکلات آبگرمکن با اقداماتی مانند تعویض دیافراگم، هواگیری، تعمیر پمپ و شیرگاز برطرف می‌شود. اما شاید بتوانید کارهایی مانند هواگیری را خودتان انجام دهید ولی برای تعمیر پمپ آبگرمکن دیواری بوتان یا تعمیر شیر گاز آبگرمکن دیواری بوتان نیاز به مهارت و ابزار مخصوص دارید. در نتیجه بهتر است از یک فرد با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. اگر به دنبال شماره تلفن تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان می‌گردید می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.

امکان سرویس آبگرمکن دیواری بوتان در محل وجود دارد؟

بله، تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری بوتان توسط تعمیرکاران آچارباز در خانه یا شرکت شما انجام می‌شود و نیازی به بازکردن آبگرمکن و انتقال آن به تعمیرگاه نیست.

تعمیر آبگرمکن بوتان برای انواع آبگرمکن بوتان در آچارباز انجام می شود

تعمیر آبگرمکن بوتان برای مدل‌های مختلف توسط آچارباز انجام می‌شود. فرقی نمی‌کند آبگرمکن شما چه مدلی دارد، تعمیرکاران ما دوره‌های لازم را سپری کرده و در آبگرمکن‌های لیست زیر تخصص دارند:

 • تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان
 • سرویس آبگرمکن گازی بوتان
 • تعمیر آبگرمکن دیواری برقی بوتان
 • تعمیر آبگرمکن گازی بوتان
 • تعمیر آبگرمکن گازی دیواری بوتان
 • سرویس آبگرمکن گازی دیواری بوتان
 • تعمیر آبگرمکن بوتان فن دار

تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان آچارباز در حال حاضر در مناطق 22 گانه تهران انجام می‌شود. پس در صورتی که داخل تهران هستید و بدنبال یک تعمیرگاه آبگرمکن دیواری بوتان می‌گردید، می‌توانید از آچارباز کمک بگیرید.

کافیست درخواست تعمیرات آبگرمکن بوتان دیواری تهران را در سایت یا اپلیکیشن ثبت کنید.

تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان شامل چه مدل هایی می شود؟

تعمیرات آبگرمکن بوتان در آچارباز برای مدل‌های زیر انجام می‌شود:

 • آبگرمكن ديواري بوتان b3118
 • تعمیر آبگرمکن بوتان b118
 • تعمیر آبگرمکن بوتان b3115
 • تعمیر آبگرمکن بوتان b15
 • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان 115
 • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3215i
 • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3315
 • تعمیر آبگرمکن دیواری b3110

اقدامات قبل و بعد از مراجعه تعمیر کار

اگر مشکل آبگرمکن دیواری بوتان شما، با راهنمایی حل نشد؛ تعمیرکار آبگرمکن دیواری بوتان از نزدیک دستگاه شما را بررسی می‌کند. اغلب مشکلات آبگرمکن‌ها در محل انجام می‌شود. ولی اگر مشکل دستگاه جدی باشد به تعمیرگاه آبگرمکن دیواری بوتان فرستاده می‌شود و مشکل در تعمیرگاه برطرف می‌شود. برای بهتر انجام شدن فرایند تعمیر آبگرمکن دیواری‌ ، بهتر است موارد زیر را رعایت کنید:

 • قبل از مراجعه تعمیرکار آبگرمکن را خاموش کنید تا بدنه و اجزای آن سرد شود.
 • ورودی آب، اتصال گاز یا برق آبگرمکن دیواری را قطع کنید.
 • بعد از تمام شدن کار تعمیرکار، دستگاه را به درستی چک کنید تا مشکلش برطرف شده باشد.

ویژگی خدمات و تعمیرات آچاربازویژگی خدمات و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان آچارباز

استفاده از خدمات سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان آچارباز، مزیت‌های زیادی دارد. از جمله این مزایا باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. سرویس و تعمیر تخصصی

 2. همه تعمیرکاران آچارباز برای تعمیر و سرویس آبگرمکن بوتان آموزش دیده‌اند و مهارت‌های لازم را در این زمینه دارند.

 3. انجام خدمات در زمان دلخواه شما

 4. زمان انجام خدمات آچارباز توسط شما تعیین می‌شود. سرویسکارهای آبگرمکن بوتان ما، در خارج از ساعات اداری و حتی روزهای تعطیل هم آماده حل مشکل شما هستند.

 5. مشاوره و پشتیبانی تلفنی

 6. بعد از ثبت درخواست تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان، واحد پشتیبانی آچارباز با شما تماس می‌گیرد. اگر مشکل آبگرمکن شما با چند کار ساده قابل حل باشد؛ کارشناس ما، شما را راهنمایی می‌کند تا خودتان آن را حل کنید. با این خدمت آچارباز، دیگر نیازی به تعمیرکار نخواهید داشت.

 7. شفافیت در خدمات و هزینه

 8. در تماس کارشناس آچارباز با شما، حدود قیمت خدمات مورد نیاز به شما اعلام می‌شود. در صورتی که با هزینه اعلام شده موافقت کنید، تعمیرکار به محل شما اعزام می‌شود. برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه خدمات سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان می‌توانید به لیست تعرفه تعمیرات آبگرمکن هم مراجعه کنید.

 9. گارانتی خدمات و قطعات

 10. تمامی خدمات آچارباز شامل گارانتی است، می‌توانید پس از تماس کارشناس فنی مدت گارانتی را با ایشان هماهنگ کنید.

 11. تعمیر و سرویس در محل

 12. ما تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری بوتان را در خانه یا شرکت شما انجام می‌دهیم. با استفاده از خدمات ما، نیازی نیست که اتصالات آبگرمکن را باز و آن را جابه‌جا کنید.

  خدمت تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری بوتان در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش خدمات آبگرمکن دیواری بوتان در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول تعمیر آبگرمگن بوتان


تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در مناطق 22 گانه انجام می‌شود و مختص به غرب تهران یا شرق تهران نمی‌شود. تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در شرق تهران و غرب و شمال و جنوب انجام میشود.
پس از ثبت درخواست و تماس کارشناس پشتیبانی، تعمیرکار با شما تماس می‌گیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ می‌کنند.
اغلب تعمیرکاری که تجربه کاری در زمینه آبگرمکن دارد میتوانند، تمامی مدلهای آبگرمکن را تعمیر کند. بعنوان مثال تخصص تعمیرکار آبگرمکن بوتان با تعمیرکار آبگرمکن ایران رادیاتور فرق چندانی نمی‌کند. در شرایط معمولی تعمیرکارهای ماهر آبگرمکن تمام قلق‌های آبگرمکن و راه درست تعمیر آن را میدانند.
تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان شرق تهران و غرب تهران فرقی ندارد. در مناطق تعیین شده آچارباز نیاز به پرداخت هزینه‌ای بابت ایاب و ذهاب نیست.