به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

راهنمای رفع مشکلات سینمای خانگی

مشکلات سینمای خانگی

زمانی که یک سیستم سینمای خانگی تهیه می‌کنید، با تصور این که با اتصال چند سیم و کابل می‌توانید این دستگاه را راه اندازی کنید شروع به باز کردن تمامی قسمت‌ها از کارتن‌های جدید می‌شوید، اما بعد از این که تعداد زیادی کابل را به تعداد زیادتری پورت وصل کردید، متوجه می‌شوید که کار به همان راحتی‌ها که فکر می‌کردید نبوده است.

مشکلات بسیاری وجود دارد که می‌تواند نحوه کارکرد و کیفیت یک سیستم سینمای خانگی را چه ابتدای راه‌اندازی و چه پس از مدتی کارکرد، مختل کرده و یا این که در عملکرد آن اختلال ایجاد کند.

رفع مشکلات سینمای خانگی حتما نیاز به تخصص مهمی ندارند و با دانش بسیاری از قطعات و یا نرم افزارها می‌توان آن را حل کرد.

برای رفع مشکلات سینمای خانگی باید مشکلات مربوط به پخش و کیفیت صدا، قطع شدن تصویر، ناهماهنگی و اختلال در پورت ها و… بسیاری از این اختلالات را ابتدا بررسی و سپس برطرف سازید. گاهی برای رفع مشکلات سینمای خانگی می‌توانید تنها با جابه جا کردن  یک کابل یا فشار دادن یک دکمه به حالت صحیح برگردید. اما بهتر است برای تعمیر سینمای خانگی به یک کارشناس متخصص مراجعه کنید. برای اینکار می‌توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

اختلالات در زمینه صدا

اگر فکر می‌کنید سیستم سینمای خانگی شما صدایی مطلوب ندارد، ابتدا باید در مدلی که انتخاب کرده‌اید تامل داشته باشید. شاید مدل انتخابی شما مناسب فضایی که در آن سینمای خانگی را تعبیه کرده‌اید نیست و بسیار ضعیف‌تر از مدل مناسب آن فضا است.

در غیر این صورت به منوی تنظیمات رفته و از تک تک بلندگوها یک تست بگیرید تا مطمئن شوید که همگی به درستی متصل شده و کار می‌کنند. سیم کشی ضعیف می‌تواند در سیستم بلندگوها تاثیر بگذارد.

یکی دیگر از راه‌های رفع مشکلات سینمای خانگی در زمینه  صدای سیستم سینمای خانگی این است که اتصالات کابل‌ها را بررسی کنید. برخی مواقع استفاده از کابل‌ها و سیم‌های ارزان قیمت که کیفیت خوبی ندارند می‌تواند در ضعف اسپیکرها موثر واقع شوند. علاوه بر کیفیت کابل‌ها دقت کنید که تمامی سیم‌ها را به درستی به درگاه خودش وصل کرده‌اید.

 

راهنمای خرید سینمای خانگی
برای آن که بدانیم یک سیستم سینمای خانگی چگونه می‌تواند پاسخگوی علاقمندی شما باشد، باید برای خرید آن اطلاعات دقیق و کاملی داشته باشید و شناخت کافی از این نوع سیستم به دست آورید. در ادامه می توانید راهنمای خرید تلویزیون را بخوانید:
بیشتر بخوانید

 

قطع صدای بوق ممتد

انتخاب باتری مناسب برای بخش‌هایی از سینمای خانگی که از باتری تغذیه می‌کنند بسیار مهم است. چه باتری کنترل دستی چه باتری‌های داخلی سیستم که شما قادر به دیدن آن نیستید. در صورتی که از باتری مناسبی برای اسپیکرها استفاده نشده باشد ممکن است هنگام استفاده از آنها بوق ممتد شنیده شود. برای رفع مشکل صدای بوق ممتد باید از نمایندگی خرید سیستم سینمای خانگی خود اطمینان کافی داشته باشید.

صدای اسپیکرها را کنترل کنید

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای هر سیستم سینمای خانگی به وجود آید، ضعیف بودن صدای اسپیکرها است. برای رفع این مشکل باید از قوی بودن آمپلی فایر دستگاه خود مطمئن شوید. در حالی که در بیشتر مواقع ضعف صدا  مربوط به اسپیکرها نیست.

آمپلی فایر در کیفیت صدای اسپیکرها بسیار موثر است. ضعف آمپلی فایر و یا اتصال نادرست آن به سیستم سینمای خانگی می‌تواند این مشکل را ایجاد کند. در صورتی که صدای خوبی از اسپیکرها نمی شنوید برای رفع مشکلات سینمای خانگی در زمینه صدا ابتدا اتصال آمپلی فایر را بررسی کنید. برای این کار می‌توانید از طریق آمپلی فایر استریو بودن صدا را به کمک اسپیکرها کنترل کنید.

بلندگو های جلو کار نمی کنند

اگر برای رفع مشکل قطعی بلندگوهای جلو از اتصالات سیم‌ها مطمئن هستید، بهتر است به سراغ ساب وافر بروید. وارد منوی تنظیمات سیستم سینمای خانگی شوید. در منوی تنظیمات بلندگوها به صورت بزرگ و کوچک نمایان می‌شوند. مطمئن شوید که بلندگوهای جلویی کاملا متصل هستند.

می‌توانید دکمه یا گزینه special EQ را به کار گیرید تا مطمئن شوید که تمامی بلندگوها در حالت اتصال کار می‌کنند. ساب وافرها معمولا صدا را از ورودی گرفته و بعد از کالیبراسیون کردن، آن را به اسپیکرها می‌رسانند. ساب وافر را بر روی ۸۰ Hz تنظیم کنید تا بتوانید بلندگوها را یک به یک امتحان کنید.

اسپیکرها روشن نمی شود

هر بلندگو به طور عادی باید به دو فاز ورودی و خروجی  متصل شود. یعنی هر بلندگو، در پشتش دو سیم وجود دارد. معمولا این سیم‌ها، سفید و قرمز رنگ هستند. در صورتی که ورودی و خروجی را به ساب وافر اشتباه متصل کنید به مشکل بر می‌خورید. برای رفع مشکل سینمای خانگی خود در مورد اسپیکرها باید از ورودی و خروجی رنگ سیم‌ها مطمئن شوید و ورودی و خروجی را درست متصل کنید تا روشن شوند. بنابراین برای رفع این مشکل، اتصالات کابلی بلندگوها را به درستی کنترل کنید.

مشکلات سینمای خانگی

قطع کردن صدای وزوز

گاهی ممکن است یک صدای ” هام ” یا به اصطلاح وزوز از بلندگوها به گوش برسد. یکی از راه‌های رفع مشکلات سینمای خانگی، قطع کردن این صدا است. برای این کار باید کابلی که سبب ایجاد این صدا شده را پیدا کنید.

گیرنده‌های صوتی خود را پیدا کنید. به طور معمول سیگنال ‌های گیرنده شما می‌توانند منجر به شنیده شدن همچنین صدایی شوند. می‌توانید تمامی کابل‌ها گیرنده را بکشید و یک به یک به ساب وافر متصل کنید تا گیرنده مشکل دار را پیدا کنید.

در صورتی که منبع تلویزیون شما نیز کابلی باشد، ممکن است این اختلال را ایجاد کند. برای رفع مشکل این حالت نیاز به یک ترانسفورماتور جداگانه خواهید داشت. علاوه بر همه این موارد برای رفع مشکل صدای وزوز حتما از یک کابل آنتن هوایی برای تلویزیون خود استفاده کنید که بهتر است از نوع کابل کواکسیال ۷۵ اهمی باشد. بیشتر دستگاه‌های سینمای خانگی از این مشکل برخوردار هستند. در مورد این صدای آزار دهنده ورودی‌ها و خروجی‌ها را به دقت کنترل کنید.

ساب وافر عمل نمی کند

به طور معمول بهترین مکان برای قرار دادن ساب وافر در گوشه اتاق و دور از دیوار ها است. از بهترین راه‌های رفع مشکلات سینمای خانگی در مورد ساب وافر این است که این وسیله را در نزدیکی و یا  یا رو به روی بلندگو ها قرار ندهید، چراکه در این صورت صدای صوت بلندی می‌شنوید و یا این که ساب وافر به کلی کار نخواهد کرد.  جهت رفع مشکلات سینمای خانگی مربوط به قطعی ساب وافر می‌توانید دستگاه خود را روشن کنید ساب وافر را روی زمین جا به جا کنید تا ببینید در کدام نقطه بهتر عمل می‌کند.

اندازه تصویر درست و واقعی نیست

در صورتی که تصویر از نمایشگر شما به صورت غیر عادی پخش می‌شود این مشکل از نمایشگر و یا تلویزیون شما نیست بلکه مشکل از محل قرارگیری نمایشگر است. ابعاد اتاقی که نمایشگر را در آن قرار می‌دهید به درستی بررسی کنید. فاصله نمایشگر تا تلویزیون باید یک سوم اندازه صفحه نمایش باشد.

در صورتی که این فاصله درست نباشد تصویر یا بسیار کشیده و بزرگ و یا ریز و کوچک تر از حد عادی دیده می‌شود. فراموش نکنید که تصویر در نمایشگرها و تلویزیون‌های فلت نیز باید درست از رو به رو مشاهده شود.

در صورتی که از کناره‌ها به این صفحه نمایش‌ها نگاه کنید تصویر مناسبی دیده نخواهید دید. علاوه بر این منبع ضبط فیلم نیز بسیار حائز اهمیت است پخش کننده‌های Blu-ray در صورتی که تنظیم نباشند ممکن است فیلم را به درستی نمایش ندهند. به عنوان مثال پخش در حالت‌های سه بعدی نیاز به عینک های مخصوص دارد که بدون آن ها تصویر تار و مبهم دیده می‌شود.

 

راهنمای صحیح نگهداری سینمای خانگی
نگهداری از یک سیستم سینمای خانگی به بخش های مختلفی تقسیم می شود که در ادامه، توضیحات کاملی در مورد نگهداری سینمای خانگی آورده شده است.
بیشتر بخوانید

 

تصویر بر روی تلویزیون دیده نمی شود

در صورتی که CD یا DVD در دستگاه قرار دادید و فقط صدا را داشتید و هیچ تصویری مشاهده نشد، باید ابتدا فیش‌ها و پورت‌های پشت دستگاه را به درستی کنترل کنید. پورت های OUT VIDEO  در پشت دستگاه پلیر باید به پورت IN VIDEO در پشت تلویزیون متصل شده باشد. علاوه بر این برای رفع مشکل تصویر تلویزیون می‌توانید رزولوشین را در تنظیمات بررسی کنید و با دکمه RES آن را از نو راه اندازی کنید.

هماهنگ نبودن صدا و تصویر هنگام پخش

اگر از ضبط فیلم خود مطمئن هستید، در پنل SETUP گزینه HD AV SYNC را بر روی عدد صفر قرار دهید تا این مشکل بر طرف شود.

بلوتوث سینمای خانگی فعال نمی شود

بلوتوث گوشی موبایل و همچنین سینمای خانگی را روشن کنید. در تنظیمات سینمای خانگی چند ثانیه بر روی ID بلوتوث فشار دهید اتصالات پشت فرستنده بلوتوث که معمولا در صفحه پشتی گیرنده قرار دارد را روشن کنید تا گیرنده را پیدا کند. در صورتی که روشن شود چراغ آبی رنگ آن نیز روشن می‌شود.

شبکه Wi-Fi به شبکه سینمای خانگی وصل نمی شود

در صورتی که در منزل از وای فای استفاده می‌کنید و می‌خواهید این امکان را به تلویزیون و یا سینمای خانگی خود بدهید، باید در تنظیمات رمز و نام شناسایی آن را وارد کنید و به شبکه اینترنت متصل شوید. ولی اگر این عمل با اختلال مواجه شد، ممکن است علت از دستگاه‌های بی سیم دیگر باشد.

دستگاه‌هایی مانند ماکرویو و یا چراغ‌های فلورسنت که در نزدیکی سینمای خانگی قرار گرفته باشند، می‌توانند این اتصال اینترنتی  را غیر فعال کنند. مودم بی سیم خود را کنترل کنید که مانع بزرگی مانند دیوار بین آن  تلویزیونتان نباشد. در صورتی که موفق به برقراری ارتباط بین تلویزیون و مودمتان نشدید از کابل های LAN نیز می‌توانید استفاده کنید. علاوه بر تمام این ها در صورتی که یک دستگاه در منزل از طریق فیلترشکن به اینترنت متصل شده باشد سبب ایجاد اختلال اتصال سینمای خانگی به نت خواهد شد.

مشکلات سینمای خانگی

کنترل از راه دور سینمای خانگی کار نمی کند

یکی از رایج‌ترین مشکلات در این سیستم‌ها قطعی دستگاه کنترل از راه دور است. برای رفع مشکلات سینمای خانگی در مورد بخش کنترل از راه دور باید دستگاه کنترل سینمای خانگی را بررسی کنید که از باتری‌های قوی و سالمی برخوردار باشد. جهت مثبت و منفی باتری را درست در جای خود قرار داده باشید و این که جلوی چشمی نور قرمز دستگاه سینمای خانگی مانع بزرگی وجود نداشته باشد که مانع رسیدن فرکانس‌ها از کنترل به تلویزیون یا پلیر شده باشد.

در موارد بسیار معدودی برخی از نورهای فلورسنت می‌توانند در عملکرد کنترل‌های از راه دور تاثیرگذار باشد. برای اطمینان و رفع این مشکل می‌توانید این نورها را خاموش کنید تا مطمئن شوید که دستگاه کنترل از راه دور به درستی کار می‌کند.

عینک های سه بعدی درست عمل نمی کنند

در صورتی که سیستم سینمای خانگی شما از حالت‌های سه بعدی نمایش فیلم پشتیبانی می‌کند، می‌توانید فیلم‌هایی که با این کیفیت ضبط شده‌اند را به صورت سه بعدی تماشا کنید. اگر عینک‌ها را به چشم زدید و مشاهده کردید که هیچ تغییر در تصویر مشاهده نشد، ممکن است فیلم از خاصیت سه بعدی برخوردار نباشد.

در صورتی که عینک‌ها از باتری‌های مخصوص خود تغذیه می‌شوند، از عمر باتری‌ها و کیفیت آن‌ها اطمینان حاصل کنید. به غیر از تمام این موارد برای رفع این مشکل باید حالت پخش فیلم را در تنظیمات به صورت سه بعدی گذاشته باشید. در ضمن برای رفع مشکل سه بعدی باید مطمئن شوید که کابل HDMI از نوع A یا پرسرعت باشد که توانایی انتقال فرمت تصاویر سه بعدی را داشته باشد.

تلویزیون خود به خود خاموش می‌شود

در بسیاری از تلویزیون‌ها تایمر برای خاموشی وجود دارد که این گزینه ممکن است به طور ناخودآگاه فعال شده باشد. این تایمر خواب را می‌توانید در تنظیمات فعال و زمانبندی کنید. گاهی نیز به دلیل تنظیمات محافظ صفحه نمایش بعد از مدتی صفحه نمایش سیاه شده و خاموش می‌شود. جهت رفع مشکل خاموش شدن تلویزیون از غیر فعال بودن تایمر و همچنین محافظ صفحه نمایش مطمئن شوید.

نور صفحه نمایش خود به خود کم و زیاد می‌شود

از آن جایی که بیشتر دستگاه‌های سینمای خانگی با پیشرفت تکنولوژی پیش می‌روند ممکن است برخی از مدل‌های تلویزیون‌ها تنظیمات برای نور LED در روز و شب داشته باشند تا چشم هنگام تماشا دچار خستگی نشود. در صورتی که نور صفحه تلویزیون شما خود به خود کم و زیاد می‌شود باید در منوی تنظیمات روشنایی LED را غیر فعال کنید تا همواره یکنواخت بماند.

 

در صورت نیاز می‌توانید درخواست تعمیر تلویزیون و سینمای خانگی خود را در “آچارباز ، سامانه آنلاین اعزام تعمیرکار به محل” ثبت کنید تا کارشناسان مجرب آچارباز در محل شما حاضر شده و اقدام به رفع عیب دستگاه شما نمایند.

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
سرویسکارهای تلویزیون و صوتی و تصویری آچارباز، تلویزیونهای پلاسما، LCD، LED، OLED، HD، HDR و انواع سایدبار، سینمای خانگی یا DVD پلیر و ویدیو پروژکتور را تعمیر می کنند.
ثبت درخواست

 

منابع:
streetdirectory.com
themasterswitch.com
helpguide.sony.net

 

 


نویسنده :

25
دیدگاه بگذارید

avatar
13 نظرات
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
آچاربازفخرالسادات میرحسینیاحسانFaridSahel Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
جواد
Guest
جواد

سینما خانگی کنکورد دارم بعد از خاموش شدن خودش روشن میشه کلید اسلیپ رو روی صفر گذاشتم اما گاهی اوقات درسته ولی باز یکی دوبار که ازش استفاده میکنم بعد خاموش کردنش خودش باز روشن میشه دلیل چیه؟؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

نمیتوان مشکل را تشخیص داد. بهتر است سیستم شما توسط کارشناس بازدید شود. شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

پویا
Guest
پویا

با سلام ، سینما خانگی من (دستگاه دی وی دی نداره)در حالت روشن از همه بلندگوها و همچنین ساب صدایی شبیه به اااوووو میده که خیلی رو اعصابه خاموشم که میکنم همین صدار رو میده ولی کمتر , به نظر شما مشکل از کجاست؟؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال دارد سیم های ارتباطی بین باند و پخش کننده اتصال صحیح نداشته باشند. آنها را بررسی کنید. در صورت عدم رفع مشکل، درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/av/home-theater-service

صدرا
Guest
صدرا

سلام…به تازگی باند خانگی خریدم تویترش صدای خش خش داره…علتش از چیه؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال دارد سیم های ارتباطی بین باند و پخش کننده اتصال صحیح نداشته باشند. آنها را بررسی کنید. در صورت عدم رفع مشکل، درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/av/home-theater-service

علیرضا
Guest
علیرضا

معنی کد خطای c 31 00 چیه؟ چند وقتیه که این مشکل رو با سینمای خونگی پیدا کردم. خاموش و روشن هم کردم مشکل حل نشد.

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال دارد مشکل در قسمت مکانیزم (موتور ها ، آسانسور و …) باشد. بهتر است سیستم شما توسط کارشناس بازدید شود. در صورتی که در تهران سکونت دارید، می توانید درخواست تعمیر سینمای خانگی خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/av/home-theater-service

حسن آقا
Guest
حسن آقا

با تشکر از راهنمای خوبی که نوشته بودی بلندگوی سینمای انگی من یه صدایی شبیه به وز وز میده، تازگیا بیشترم شده…یعنی مشکل از کابل بوده؟ چطوری باید درستش کرد؟ شما میتونی کاری کنی؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال دارد سیم های ارتباطی بین باند و پخش کننده اتصال صحیح نداشته باشند پس از بررسی مجدد اتصال سیم ها در صورت عدم رفع مشکل نیاز به بازدید توسط کارشناس وجود دارد. شما می توانید درخواست تعمر سینمای خانگی خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com

زهرا
Guest
زهرا

سلام تلویزیون ما سامسونگه مدتی است که وقتی سینمای خانگی رو به تلویزیون متصل میکنیم فقط ۶ شبکه تصویر وصدا دارند از شبکه یک تا شبکه پنج و شبکه خبر تصویر وصدا دارند باقی شبکه ها تصویر وصدا ندارند تمام کابلها وسیم ها رو چک کردیم درست نمیشه علت چیست ؟لطفا راهنمایی کنید با تشکر

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

برای پاسخ دقیق تر نیاز است تا به صورت تلفنی با شما صحبت شود. لطفا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید.

زهرا
Guest
زهرا

سلام تلویزیون ما سامسونگه سینما خانواده اش هم سامسونگه مدتی هست که وقتی سینما خانواده رو روشن میکنم صدا وتصویر فقط رو ۶شبکه هست شبکه یک تا پنج و شبکه خبر باقی شبکه ها صدا وتصویر ندارند علت چیست؟لطفا پاسخ بدهید با تشکر

امیر
Guest
امیر

سلام، یه سینمایی خانگی ال جی خریدم، برای آهنگ که میزارم صداش خوبه ولی فیلم اصلا پخش نمیکنه نمیدونم مشکلش چیه ، فلش، هارد، هیچکدام فیلم باز نمیکنه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در شرایطی که فلش را اجرا نمی کند با فلش دیگری امتحان شود. در صورتی که مشکل برطرف نشد، بهتر است توسط کارشناس بازدید شود. شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در لینک زیر ثبت کنید:

سرویس و تعمیر تلویزیون در محل

Benyamin
Guest
Benyamin

با سلام سینمای خانوادگی ما مدلش سامسونگ هست وقتی روشنش میکنم بعد از چند ثانیه گاهی اوقات چند دقیقه روی صفحش مینویسه protection off و خاموش میشه باید چه کاری کنم؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در اغلب موارد این خطا زمانی نمایش داده می شود که مشکلی در برد اصلی وجود دارد.
در این موارد حتما دستگاه باید توسط کارشناس بازدید شود. شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید تا کارشناس در محل شما مشکل را برطرف کند.

Sahel
Guest
Sahel

سلام من وقتی بلوتوث گوشیمو به باند وصل میکنم باند اهنگارو. تیکه تیکه پخش می‌کنه
یعنی بین کلمات مکث میندازه.
مشکل از گوشی منه یا باند؟
گوشیمم تازه گرفتم یه ماهی میشه.
لطفاً کمک کنین عذاب اوره⁦☹️⁩
اسم باند هم رکسون هست

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

با یک گوشی دیگر تست کنید. در صورتی که مکشل برطرف نشد، درخواست تعمیر سینمای خانگی خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

Farid
Guest
Farid

سلام.
ما سینمای خانگی سانی گرفتیم هشت سال پیش پنج شش سال خوب کار میکرد الان دوسه ساله یه صدای هام یا وزوز میده مشکل از خود ساب ووفر هس چون وقتی هیچ کابلی بهش وصل نیس فقط به برق وصل میکنی نویز شروع میشه. چن جا هم بردم نشون دادم نتونستن پیدا کنن فک میکنم تو تابستون که نوسان برق زیاده و به محافظ وصل نبود این مشکلو پیدا کرد. ایرادش چی میتونه باشه؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

۱- اتصال صحیح کابل ها بررسی کنید.
در صورت عدم رفع مشکل باید توسط تکنیبن بازدید شود. شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

احسان
Guest
احسان

درود در سینمای خانگی مدل سامسونگ بعد از روشن شدن AUXپس از ۳۰ ثانیه این پیام FRNC HK میاد و پس از ۱دقیقه دستگاه خاموش میشه لطفا راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال دارد در عملکرد برد اصلی اختلال به وجود آمده باشد. شما می توانید درخواست تعمیر سینمای خانگی خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

فخرالسادات میرحسینی
Guest
فخرالسادات میرحسینی

سلام دستگاه سینما خانگی ال جی دارم دگمه optical زدم رفته روی USB و وقتی input میزنم روی CD نمیره و روی opt, portable, USB میچرخه ممنون راهنمایی کنید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال اختلال در عملکرد برد اصلی وجود دارد. بهتر است تلویزیون شما توسط کارشناس بازدید شود. شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.