به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

چگونه از Performance Monitor در ویندوز ۱۰ استفاده کنیم؟

performance monitor در ویندوز 10

اگر کامپیوتر شما به حد کافی سریع نیست و یا گاهی هنگ می‌کند، ممکن است به دلایل مختلفی با مشکلات عملکردی مواجه شوید. این مشکل ممکن است به دلایل سخت افزاری، نرم افزاری و یا بخش درایوها ایجاد شده باشد.

اگرچه ویندوز ۱۰ شامل ابزار Performancen در بخش Task Manager است، که با کمک آن می‌توان مشکلات را برطرف کرد، اما با استفاده از Performance Monitor می‌توانید این مشکلات را دقیق‌تر بررسی کنید. این ابزار جهت مشاهده و رفع مشکلات، تجزیه و تحلیل داده‌های نرم افزاری و سخت افزاری مربوط به عملکرد سیستم استفاده می‌شود.

شما همچنین می‌توانید اطلاعاتی را که در فایل‌های log ذخیره می‌کنید، سفارشی سازی کنید، هشدارها را تشخیص دهید، گزارش تولید کنید و داده‌های عملکرد جمع‌آوری شده را از جهات مختلف تحلیل کنید.

 

 

تعمیر لپ تاپ در محل با آچارباز
سرویس تعمیر لپ تاپ در محل آچارباز یک تعمیرگاه سیار آنلاین کامپیوتر است که کار آن عیب یابی و رفع ایراد تمامی سیستم‌های لپ تاپ است. در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، کافیست در اپلیکیشن خدمات سیار آچارباز، درخواست تعمیرکار سیار لپ تاپ را ثبت کنید.
درخواست تعمیر لپ تاپ


نویسنده :

ارسال دیدگاهاستفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.