×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه و قیمت انجام تعمیرات یخچال چقدر است؟

در مورد هزینه و تعرفه تعمیر یخچال، این قیمت‌ها به میزان کاری که دستگاه شما در زمینه سرویس یا تعمیر دارد بستگی دارد. گاهی اوقات مشکل دستگاه با یک سرویس مختصر حل می‌شود، گاهی هم خرابی عمیقی پیش آمده و باید قطعات یخچال تعمیر یا تعویض شوند. که البته این مورد هم با شما هماهنگ خواهد شد. به صورت کلی میانگین تعرفه تعمیرات یخچال در آچارباز از تومان تا تومان متغیر است.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید در آچارباز

از کار افتادن یخچال و یخچال فریزر در هر نوع و برندی، یکی از مشکلاتی است که باید خیلی زود به آن رسیدگی کرد. جدا از اینکه یخچال فریزر یکی از مهمترین لوازم خانگی‌ست، خرابی آن می تواند به سلامت مواد غذایی هم آسیب بزند. سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید می تواند به شناسایی مشکلات ریز دستگاه کمک می کند، با این کار خیلی از ایرادات قبل از اینکه به مشکلی جدی تبدیل شود، برطرف خواهد شد و شما نیازی به تعویض قطعات یخچال نخواهید داشت.

در صورتی که احساس می‌کنید، سرمای داخل یخچال کم شده است، تعداد دفعات خاموش و روشن شدن های اتوماتیک یخچال تغییر کرده کم یا زیاد شده است، فریزر برفک میزند یا مواد غذایی کاملا یخ نمی‌زنند و خیلی زود یخ آنها باز می شود، حتما باید از یک تعمیرکار یخچال ماهر کمک بگیرید.

آچارباز با در اختیار داشتن نیروهای متخصص یخچال فریزر امکان خدمات رسانی در زمینه مشکلات یخچال های قدیمی و جدید در برندهای مختلف را دارد. ضمن اینکه خدمات آچارباز با ارائه گارانتی انجام می‌شود و شما با خیال راحت می‌توانید یخچال، این دستگاه مهم و گرانقیمت خود را به دست تعمیرکار یخچال ما بسپارید.

بیشترین مشکلاتی که در زمینه تعمیرات یخچال‌ به آچارباز مراجعه شده است:

 • یخچال در زمان روشن و خاموش شدن به شدت می‌لرزد
 • فضای داخلی یخچال یخ می‌زند
 • درجه یخچال خراب شده و عدد درستی نمایش نمی دهد
 • فریزر و فضای داخلی یخچال برفک می‌زند
 • یخچال بیش از حد صدا می‌دهد
 • گاز یخچال خالی شده
 • فریرز یخچال یخ نمی‌بندد
 • یخساز یخ بیرون نمی‌دهد
 • موتور یخچال روشن نمی‌شود
 • لاستیک یخچال فرسوده شده
 • درب یخچال کامل بسته نمی‌شود
تعمیر یخچال سایدبای‌ساید

افتادگی درب یخچال

اگر درب یخچال به سختی باز و بسته می وشد و در هنگام باز نشدن درب، احساس می کنید درب از حالت طبیعی خود خارج می شود یعنی درب دچار افتادگی شده است. یکی از عواملی که باعث خرابی و افتادگی درب یخچال می شود سنگین بودن طبقات درب یخچال است. شکستگی یا خردگی واشر درب نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار است. برای تعمیر درب یخچال باید به تعمیرکار مراجعه کنید.

برفک زدن یخچال بدون برفک

شل بودن لاستیک درب یخچال، خرابی ترموستات و خرابی تایمر دیفراست از مهم ترین عوامل برفک زدن یخچال است. لاستیک درب را به راحتی می توانید تعویض کنید ولی برای خرابی ترموستات و تایمر دیفراست باید به تعمیرکار یخچال مراجعه کنید.

یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث برفک زدن یخچال شود نصب یخچال در محل نامناسب و گرم است. بهتر است برای نصب یخچال محل مناسب و خنک انتخاب کنید ک نور خورشید مستقیما به یخچال تابیده نشود.

بوی بد یخچال

قرار دادن غذا ها بدون درب و فاسد شدن غذا در یخچال از عمده دلایل بوی بد این دستگاه است. برای جلوگیری از این مشکل یخچال را به طور مرتب تمیز کنید . درب غذا را قبل از قرار دادن در یخچال ببندید و در یخچال بوگیر های طبیعی مانند قهوه قرار دهید.

نشت آب از یخچال

یکی دیگر از مشکلاتی که مشتریان برای تعمیر یخچال به اچارباز مراجعه می کنند مشکل نشت آب از یخچال است. اولین دلیل ایجاد این مشکل می تواند گرفتگی در لوله تخلیه یخچال باشد. وجود آشغال و خرده های غذا در یخچال می تواند باعث به وجود آمدن این گرفتگی ها شود. عدم انجام صحیح فرایند ذوب برفکها و دیفراست هم می تواند باعث نشتی آب از یخچال شود که برای حل این مشکل می توانید به تعمیرکار یخچال و ساید بای ساید مراجعه کنید.

سرد نکردن آب سرد کن ساید بای ساید

اگر آبسرد کن یخچال یا ساید بای ساید به درستی عمل نمی کند می توان دلیل آن را در تظیم نبودن ترموستات دمایی پیدا کرد. تنظیم نبودن ترموستات می تواند هم بر دمای یخچال و هم بر دمای آبسردکن ان تاثیر بگذارد.

اگر برد دیسپنسر آبسردکن هم خراب شود دیگر برق به این قعطه نمی رسد و آبسردکن به درستی عمل نمی کند. بهتر است برای حل این مشکل به تعمیرکار یخچال مراجعه کنید.

چرا تعمیرکار یخچال آچارباز را برای تعمیر یخچال در منزل انتخاب کنیم:

 • شفافیت در هزینه‌ها: تمامی هزینه ها به صورت مشخص قبل از انجام خدمات به شما اطلاع داده می شود.
 • صرفه جویی در زمان: در کوتاهترین زمان بدون خارج شدن از منزل و با چند کلیک تعمیرکار در محل شما حاضر می شود.
 • عدم نیاز به حمل یخچال و فریزر تا تعمیرگاه: تعمیرکار تمام خدمات و تعمیرات را در محل شما، منزل یا شرکت و... انجام خواهد داد، مگر آنکه مشکل دستگاه پیچیده بوده و نیاز به بررسی و زمان زیادی داشته باشد در این صورت بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای از سمت مشتری، دستگاه به تعمیرگاه یخچال منتقل شده و پس از تعمیر به محل شما برگردانده می شود.
 • گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر یخچال و فریزر: تمامی خدمات آچارباز با یکماه گارانتی انجام خدمات ارائه می شوند.
تعمیر یخچال تک درب

آیا تعمیر یخچال قدیمی به صرفه است؟

در ابتدای مطلب باید بگوییم قبل از انجام تعمیرات، شرایط یخچال خود را در نظر بگیرید. اگر یخچال شما بیش از 16 سال سن دارد، باید بگوییم عمر خود را کرده است. بهتر است به فکر یک یخچال نو باشید. تعمیر یخچال قدیمی در شرایطی که مکانیزم قدیمی آن بیشتر باعث صرف انرژی برق و در کنار آن تعمیرات مداوم شده است، به صرفه نیست. یخچال فریزرهای جدید مصرف انرژی کمتری دارند، مکانیزم های متفاوتی برای سرد نگه داشتن قسمت های مختلف یخچال دارند و سازگاری بهتری هم با شرایط محیطی دارند. اما در مورد تعمیر یا عدم تعمیر آن می‌توانید از کارشناسان تعمیرگاه یخچال فریزر آچارباز مشاوره بگیرید.

اقداماتی که شما را از تعمیرات یخچال نجات می دهد

 • حتما برای یخچال خود از محافظ برق استفاده کنید، یک محافظ استاندارد دستگاه شما را در مقابل نوسانات محافظت می کند.
 • یخچال را در محلی که جریان هوا به خوبی برقرار است، قرار بدهید. ترجیحا از ایجاد قاب‌های اطراف یخچال برای تزیین یا ایجاد حالت کابینتی جلوگیری کنید. یخچل باید از اطراف خود حدود 20 سانتی متر فاصله داشته باشد تا هواخور آن تامین شود.
 • در زمان نصب و راه اندازی یخچال، حتما تراز بودن آن را بررسی کنید.
 • مواد غذایی را در حالت گرم یا نیمه گرم داخل یخچال نگذارید.
 • از باز گذاشتن درب یخچال با زمان بالا خودداری کنید.
 • در زمان برفک زدن فریزر با اشیای تیز مثل چاقو، اقدام به کندن برفک‌ها نکنید و با خاموش کردن یخچال اجازه بدهید برفک ها به مرور آب شوند. این کار از خراب شدن اواپراتور یخچال جلوگیری می‌کند. بعد از آن کار را به تعمیرکار بسپارید.
تعمیر انواع یخچال فریزر

سوالات متداول در استفاده از خدمات تعمیر یخچال آچارباز

در حال حاضر خدمات تعمیر یخچال در تهران انجام میشود.

گاهی شما مشکل ایجاد شده برای یخچال خود را تشخیص می‌دهید و سپس درخواست تعمیر یخچال را ثبت می‌کنید. اما اگر بعد از بازدید با بررسی فنی دستگاه مشکل یخچال توسط متخصص تشخیص داده شود، در صورت رضایت شما برای تغییر مبلغ، اقدام به تعمیر دستگاه می‌کند.

درصورت مشکل مشتری با تعمیرکاران آچارباز؛ مشتریان می توانند از 9 صبح تا 9 شب با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل کنند و در کمترین زمان ممکن به شکایت آنها رسیدگی می گردد.