هزینه و قیمت انجام تعمیرات یخچال چقدر است؟

تعرفه و قیمت تعمیر یخچال به خدمت انجام شده روی دستگاه شما بستگی دارد. تعمیرکاران یخچال آچارباز سعی دارند ایراد یخچال فریزر شما را با تعمیر قطعات برطرف کنند تا هزینه پرداختی شما کمتر شود. ولی درصورتیکه قطعه قابل تعمیر نباشد، باید قطعه تعویض شود. در این زمان قطعه اورجینال و با کیفیت توسط تعمیر کار یخچال فریزر تهیه و روی دستگاه، نصب می‌شود. در نتیجه بسته به اینکه چه خدماتی برای تعمیر یخچال شما ارائه می‌شود، قیمت تعمیرات متفاوت خواهد بود. در حالت کلی میانگین اجرت‌ها، در زمینه تعمیر یخچال و فریزر آچارباز بین تومان تا تومان است.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید در آچارباز

از کار افتادن یخچال و فریزر یکی از مشکلاتیست که ممکن است برای هر برند یا مدلی به وجود آید. در این صورت باید خیلی زود به یخچال رسیدگی کرد. جدا از اینکه یخچال فریزر یکی از مهمترین لوازم خانگی‌ست، خرابی آن به سلامت مواد غذایی آسیب می‌رساند. برای جلوگیری از خرابی یخچال و شناسایی مشکلات ریز و درشت دستگاه، می‌توانید اقداماتی مانند سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید را انجام دهید. این اقدامات باعث می‌شوند مشکلات یخچال زودتر شناسایی و برطرف و جلوی از کار افتادن دستگاه، گرفته شود.

پس در صورتی که احساس می‌کنید، سرمای داخل یخچال کم شده، تعداد دفعات خاموش و روشن شدن اتوماتیک یخچال تغییر کرده، فریزر برفک می‌زند، مواد غذایی کاملا یخ نمی‌زند، خیلی زود یخ موادغذایی باز می‌شود یا صدای ساید بای ساید زیاد شده، حتما از یک تعمیرکار یخچال کمک بگیرید.

آچارباز با در اختیار داشتن تعداد زیادی نیرو متخصص یخچال فریزر، در زمینه تعمیر یخچال‌ قدیمی، جدید، دو قلو، ساید بای ساید خدمات ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با خیال راحت تعمیرات یخچال فریزر خود را به سرویس‌کار آچارباز بسپارید.

بیشترین مشکلاتی که در زمینه تعمیرات یخچال‌ به آچارباز مراجعه شده است:

 • یخچال در زمان روشن و خاموش شدن به شدت می‌لرزد
 • فضای داخلی یخچال یخ می‌زند
 • درجه یخچال خراب شده و عدد درستی نمایش نمی‌دهد
 • فریزر و فضای داخلی یخچال برفک می‌زند
 • یخچال بیش از حد صدا می‌دهد
 • گاز یخچال خالی شده است
 • فریرز یخچال یخ نمی‌بندد
 • یخساز یخ بیرون نمی‌دهد
 • موتور یخچال روشن نمی‌شود
 • لاستیک یخچال فرسوده شده است
 • درب یخچال کامل بسته نمی‌شود
تعمیر یخچال سایدبای‌ساید

افتادگی درب یخچال

اگر درب یخچال به سختی باز و بسته شده و در هنگام باز شدن آن، درب از حالت طبیعی خود خارج می‌شود، یعنی درب دچار افتادگی شده است. یکی از عواملی که باعث خرابی و افتادگی درب یخچال می‌شود، سنگین بودن طبقات درب یخچال است. شکستگی یا خردگی واشر درب نیز، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار است. تعمیر درب یخچال باید توسط تعمیرکار یخچال که یک فرد با تجربه است، انجام شود. در غیر این صورت ممکن است خرابی آن بیشتر شود.

برفک زدن یخچال بدون برفک

شل بودن لاستیک درب یخچال، خرابی ترموستات و خرابی تایمر دیفراست از مهم‌ترین عوامل برفک زدن یخچال است. اگر مشکل ناشی از خرابی لاستیک درب باشد. می‌توانید به راحتی آن را تعویض کنید ولی خرابی ترموستات و تایمر دیفراست باید توسط سرویس کار یخچال برطرف شود.
یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند منجر به برفک زدن یخچال شود، نصب یخچال در محل نامناسب و گرم است. بهتر است یخچال را در محل خنک و مناسب نصب کنید تا نور خورشید مستقیم به آن نتابد.

بوی بد یخچال

قرار دادن غذاها بدون درب و فاسد شدن موادغذایی در یخچال از عمده دلایل بوی بد این دستگاه است. برای جلوگیری از این مشکل، باید یخچال فریزر را به طور مرتب تمیز کنید. همچنین اقداماتی مانند گذاشتن درب غذا قبل از قرار دادن ظرف در یخچال و گذاشتن بوگیرهای طبیعی مانند قهوه می‌تواند از به وجود آمدن بوی بد در یخچال، جلوگیری کند.

نشت آب از یخچال

یکی دیگر از مواردی که مشتریان برای تعمیر یخچال به اچارباز مراجعه می‌کنند، مشکل نشت آب از یخچال است. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی مثل گرفتگی لوله تخلیه یخچال فریزر، وجود آشغال و موادغذایی در یخچال، ذوب نشدن برفک یخچال فریزر و دیفراست به وجود آید. برای حل این مشکل باید برای تعمیر ساید بای ساید یا یخچال خود با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

سرد نکردن آب سرد کن ساید بای ساید

اگر آبسرد کن یخچال یا ساید بای ساید به درستی عمل نمی‌کند، می‌توان دلیل آن را در تنظیم نبودن ترموستات دمایی پیدا کرد. تنظیم نبودن ترموستات می‌تواند هم بر دمای یخچال و هم بر دمای آبسردکن تاثیر بگذارد. مواردی چون خرابی برد دیسپنسر آبسردکن و نرسیدن برق به قطعه نیز می‌تواند باعث به وجود آمدن این مشکل باشد. برای حل این مشکل، لازم است از یک تکنسین یخچال کمک بگیرید.

چرا تعمیرکار یخچال آچارباز را برای تعمیر یخچال در منزل انتخاب کنیم:

 • شفافیت در هزینه‌ها: تمامی هزینه تعمیر یخچال فریزر به صورت مشخص قبل از انجام خدمات به شما اطلاع داده می‌شود.
 • صرفه جویی در زمان: در کوتاهترین زمان، بدون خارج شدن از منزل و با چند کلیک، تعمیرکار در محل شما حاضر می‌شود.
 • عدم نیاز به حمل یخچال و فریزر تا تعمیرگاه: تعمیرکار یخچال تمامی خدمات، سرویس و تعمیرات تخصصی یخچال را در محل شما، انجام خواهد داد. اما اگر مشکل دستگاه پیچیده بوده و نیاز به بررسی و زمان زیادی داشته باشد، در این صورت ، دستگاه به تعمیرگاه یخچال منتقل شده و پس از تعمیر به محل شما، برگردانده می‌شود.
تعمیر یخچال تک درب

آیا تعمیر یخچال قدیمی به صرفه است؟

در ابتدای مطلب باید بگوییم قبل از انجام تعمیرات، شرایط یخچال خود را در نظر بگیرید. اگر یخچال شما بیش از 16 سال سن دارد، عمر خود را کرده و به دلیل کمیاب بودن قطعات، احتمالا قابل تعمیر نیست. تعمیر یخچال قدیمی در شرایطی که مکانیزم قدیمی آن، باعث صرف انرژی برق و در کنار آن تعمیرات مداوم شده است، به صرفه نیست. یخچال فریزرهای جدید مصرف برق کمتری دارند. همچنین مکانیزم سرد شدن قسمت‌های مختلف یخچال متفاوت است و با شرایط محیطی سازگاری بهتری دارند. اما در مورد تعمیر یا عدم تعمیر آن، می‌توانید از کارشناسان تعمیرگاه یخچال فریزر آچارباز، مشاوره رایگان بگیرید.

پایه گذار: آچارباز

تلفن: 02154591616

حدود قیمت: - تومان

ایمیل: info@a4baz.com

منطقه ارائه خدمات: تعمیر یخچال در تهران،تعمیر یخچال در تهرانسر،تعمیر یخچال در تهرانپارس،تعمیر یخچال در شرق تهران،تعمیر یخچال در غرب تهران

تعمیر-یخچال-برد
تعمیر-یخچال-شارژ-گاز
تعمیر-یخچال-آبسردکن
تعمیر-یخچال-ترموستات
تعمیر-یخچال-فیلتر
تعمیر-یخچال-موتور

اقداماتی که شما را از تعمیرات یخچال نجات می‌دهد

 • حتما برای یخچال خود از محافظ برق استفاده کنید، یک محافظ استاندارد دستگاه شما را در مقابل نوسانات محافظت می‌کند.
 • یخچال را در محلی که جریان هوا به خوبی برقرار است، قرار بدهید. ترجیحا از ایجاد قاب‌های اطراف یخچال برای تزیین یا ایجاد حالت کابینتی جلوگیری کنید. یخچال باید از اطراف خود حدود 20 سانتی متر، فاصله داشته باشد تا هواخور آن تامین شود.
 • در زمان نصب ساید بای ساید یا یخچال فریزر، حتما تراز بودن آن را بررسی کنید.
 • مواد غذایی را در حالت گرم یا نیمه گرم داخل یخچال نگذارید.
 • از باز گذاشتن درب یخچال برای مدت زیاد خودداری کنید.
 • در زمان برفک زدن یخچال فریزر با اشیای تیز مثل چاقو، اقدام به کندن برفک‌ها نکنید و با خاموش کردن یخچال اجازه دهید برفک‌ها به مرور، آب شوند. این کار از خراب شدن اواپراتور یخچال جلوگیری می‌کند.
تعمیر انواع یخچال فریزر

سوالات متداول در استفاده از خدمات تعمیر یخچال آچارباز

در حال حاضر خدمات تعمیر یخچال در تهران انجام میشود.

گاهی شما مشکل ایجاد شده برای یخچال خود را تشخیص می‌دهید و سپس درخواست تعمیر یخچال را ثبت می‌کنید. اما اگر بعد از بازدید با بررسی فنی دستگاه مشکل یخچال توسط متخصص تشخیص داده شود، در صورت رضایت شما برای تغییر مبلغ، اقدام به تعمیر دستگاه می‌کند.

درصورت مشکل مشتری با تعمیرکاران آچارباز؛ مشتریان می توانند از 9 صبح تا 9 شب با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل کنند و در کمترین زمان ممکن به شکایت آنها رسیدگی می گردد.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر یخچال (آچارباز)

تعمیر یخچال در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی،خیابان دولت، خیابان ظفر، محله یخچال، جردن، بلوار اندرزگو، خیابان میرداماد، خیابان شریعتی، پل رومی، شهرک غرب، سعادت آباد، شهرک آتی ساز

تعمیر یخچال در مرکز تهران

خیابان انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد،خیابان مطهری، محله عباس آباد، میدان ونک، محله شیخ بهایی، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر یخچال در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، بلوار ستاری، محله شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، شهر زیبا، محله سردار جنگل، خیابان آیت الله کاشانی

تعمیر یخچال در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، بزرگراه رسالت، سید خندان، محله پیروزی، افسریه، حکیمیه، بلوار ارتش، لویزان

تعمیر یخچال در جنوب تهران

منیریه، خیابان حافظ، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، محله راه آهن،خیابان آزادی، ایستگاه نواب، خیابان جمهوری، خیابان ولیعصر، یافت آباد، شادآباد، شهر ری، باقر شهر، عبدل آباد