قیمت تعمیر تلویزیون دوو در آچارباز

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات تلویزیون دوو در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر تلویزیون دوو ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات تلویزیون، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی تلویزیون دوو در محل شما


سرویس تلویزیون دوو(Daewoo)

تلویزیون دوو نیز مانند هر وسیله دیگری، برای عملکرد بهتر و بیشتر به سرویس دوره‌ای نیاز دارد. با سرویس دوره ای تلویزیون دوو، عمر مفید دستگاه افزایش یافته و از مستهلک شدن قطعات جلوگیری می‌شود. با استفاده از این سرویس، دستگاه برای یک مدت طولانی بی نیاز از تعمیر خواهد بود. برای استفاده از سرویس دوره ای تلویزیون دوو، می‌توانید از سامانه اعزام تعمیرکار به محل آچارباز استفاده کنید.

بیشترین مشکلاتی که در تلویزیون های دوو در آنها ثبت تیکت داشته ایم چه بوده است؟

تصویر تلویزیون دوو من تیره شده و گاهی کاملا سیاه می شود

مدتی هست که کمی بعد از روشن شدن تلویزیون، تصویر کم کم تیره میشود و گاهی اوقات این تیرگی به سمت سیاه شدن صفحه پیش می رود.

این مشکل عمدتا به خاطر آسیب دیدن بک لایت تلویزیون است، پس از بررسی میزان خرابی بک لایت تعمیر و یا تعویض شده است.

دور تصاویر در تلویزیون هاله نور رنگی دیده می شود

در زمان پخش فیلم رنگ ها از حالت طبیعی در می آیند و دایره های رنگی در اطراف تصویر دیده می شود.

این مشکل معمولا مربوط به خرابی پنل تلویزیون است، پنل از قطعاتیست که در بسیاری از خرابی ها قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. در مورد تغییر رنگ ها و به هم ریختگی آنها لایه اول پنل یا همان liquid پنل خراب شده است.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون دوو

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون دوو دلایل مختلفی می تواند داشته باشد، دلایلی مانند خرابی مین برد،کابل HDMI خراب، ویروسی شدن تلویزیون، خرابی آی سی پاور و... در این مورد توصیه می شود خیلی زود از تعمیرکار بخواهید تلویزیون را بررسی کند.

در آچارباز تعمیر قطعات انجام میشود و یا تعویض قطعات؟

تمام تلاش تعمیرکاران تلویزیون دوو در آچارباز بر این است که قطعات دستگاه را تعمیر کنند تا هزینه اضافه بابت تعویض قطعات پرداخت نشود. اما بعضی از قطعات تلویزیون ها قابل تعمیر نیستند و در نتیجه باید حتما آنها را تعویض کنیم. بعضی از قطعاتی که قابلیت تعمیر دارند قطعات زیر هستند:

تعمیر مین برد تلویزیون دوو

قلب تپنده در تلویزیون مین بورد آن است که مدیریت و کنترل سایر قطعات را در دستگاه بر عهده دارد. تمام ورودی و خروجی ها، پردازشگرهای تصویر،حافظه های رم روی این قطعه سوار و توسط آن کنترل می شوند. خرابی مین بورد تلویزیون دوو از ایرادات معمول آن است که توسط متخصصین آچارباز تعمیر می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون دوو

تصویری که روی تلویزیون تشکیل می شود حاصل کارکرد قطعه ای به نام بک لایت است. خرابی بک لایت در نمایش صحیح تصویر اختلال ایجاد می کند. به عنوان مثال تصویر تیره می شود، یا تصویر ناگهان حذف می شود. تعمیر این قطعه بسیار حساس و ظریف است و ممکن است انجان تعمیرات ناشیانه آن، پنل را از کار بیندازد.

تعمیرات پنل تلویزیون دوو

اصلی ترین قطعه هر تلویزیون، پنل آن است. اگر تلویزیون شما دیر روشن می شود،ناگهان خاموش می شود،تصویر تاریک و روشن می شود، به پیدا شدن مشکل در پنل تلویزیون دوو مشکوک شوید. مادر محل شما این مورد را به خوبی بررسی و رفع می کنیم.

چرا باید تعمیر تلویزیونم را به تعمیرگاه تلویزیون دوو(Daewoo) در آچارباز بسپارم؟

ساختار و طراحی تلویزیون دوو بسیار پیچیده بوده و حداقل قیمت خرید آن سه میلیون تومان است. علاوه بر این هر کدام از قطعات دستگاه، دارای قیمت‌های جداگانه‌ای هستند. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از آسیب به دستگاه، سرویس و تعمیر تلویزیون دوو را به افراد ماهر در این زمینه بسپارید. همچنین از ویژگی های خدمات ما نیز بهره مند شوید:

  • یک ماه گارانتی خدمات
  • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
  • دارا بودن متخصصین دوره دیده و ماهر
  • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار
  • هزینه رایگان ایاب و ذهاب تعمیرکار تلویزیون

  خدمت تعمیر تلویزیون دوو (DAEWOO) در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز به چه صورت است؟


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند دوو را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی دوو مراجعه کنید.
تهیه قطعات و تامین ابزارآلات و تجهیزات مورد نظر برای تعمیر دستگاه، بر عهده تعمیرکار آچارباز است.
تمامی سرویسکاران آچارباز قبل از مراجعه به محل، با سرویس گیرنده تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، تنها در صورت رضایت مشتری، در زمان دلخواه ایشان به مکان مورد نظر مراجعه می‌کنند.
پس از تعمیر تلویزیون ددو با آچارباز، در صورت تکرار مشکل قبلی می‌توانید از گارانتی یک ماهه خدمت استفاده کرده و دستگاه را بدون هزینه تعمیر کنید.
بیشتر اوقات در چنین حالتی مین برد تلویزیون مشکل پیدا کرده است.
نبودن تصویر در تلویزیون به دلیل خرابی بک لایت است. بک لایت مجموعه از چراغ‌های ال ای دی است که وظیفه روشن کردن صفحه تلویزیون را بر عهده دارد.