هزینه تعمیر تلویزیون پاناسونیک

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات تلویزیون پاناسونیک در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات تلویزیون، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

عیب یابی تلویزیون پاناسونیک در آچارباز


به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، تلویزیون پاناسونیک از محصولات پرطرفدار در بازار لوازم صوتی و تصویری است. این دستگاه نیز مانند سایر لوازم برقی، خراب شده و کارکرد آن با مشکل مواجه می‌شود. در چنین شرایطی با توجه به ساختار پیچیده و قطعات گران قیمت به کار رفته درون این دستگاه، هر تعمیرکاری قادر به عیب یابی و رفع ایراد آن نیست. آشنایی با قطعات و ساختار تلویزیون های جدید پاناسونیک مخصوصا تعمیرات تلویزیون های هوشمند، عامل بسیار مهمی در انتخاب تعمیرکار حرفه ای تلویزیون پاناسونیک است. کارشناسان تعمیر تلویزیون پاناسونیک در آچارباز، مهارت و تخصص خوبی در زمینه تعمیرات تلویزیون های پاناسونیک دارند. در نتیجه می توانید بدون جایجایی دستگاه به محل تعمیرگاه تلویزیون پاناسونیک، در محل خودتان تلویزیون را تعمیر کنید.

تعمیر تخصصی قطعات تلویزیون پاناسونیک

در خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک آچارباز، تلاش تعمیرکاران در این است که قطعات تلویزیون شما بدون نیاز به تعویض، تعمیر و احیا شوند. اما در شرایطی خاص هم تعمیرکار مجبور به تعویض قطعه خواهد شد. همچنین بسیاری از قطعات، مصرفی هستند. یعنی عمر مصرف آنها به مرور تمام می شود. در این موارد باید حتما تعویض قطعه صورت بگیرد. در ادامه برخی از مشکلات تلویزیون که به قطعات آن مربوط هستند را بیان می کنیم.

تعمیر فلت COF تلویزیون پاناسونیک

یکی از دلایل به هم ریختگی رنگ ها در تلویزیون و همچنین ایجاد هاله ها و حاشیه های رنگی در اطراف تصاویر اختلال در فلت COF است. در این صورت تصاویر ستون های تشکیل دهنده تصویر به هم می ریزد. تعمیر فلت باید حتما توسط متخصص تعمیر تلویزیون انجام شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون پاناسونیک

تلویزیون تصویر دارد ولی صدا ندارد. این مشکل به احتمال زیاد از ایراد بک لایت است. بک لایت شامل چندین لامپ ال ای دی است، که نور مورد نیاز پنل را برای نمایش تصویر در تلویزیون فراهم می کند. سوختن هر کدام از این لامپ ها باعث سیاه شدن تصویر تلویزیون در همان نقطه می شود و تصویر سیاه می شود. برای تعمیر این قطعه حتما باید تعمیرکار خبره آن را بررسی کند.

پنل تلویزیون پاناسونیک

هنگام تمیز کردن تلویزیون چند قطره مایع شیشه پاک کن وارد تلویزیون شد و از آن موقع تصویر تلویزیونم تیره شده است. متاسفانه به دلیل ورود مایع پاک کننده به داخل پنل تلویزیون، پنل تلویزیون از کار افتاده است. پنل قطعه ای غیر قابل تعمیر است و باید حتما تعویض شود.

چرا تعمیر و سرویس تلویزیون پاناسونیکم را به آچارباز بسپارم؟

  • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • استفاده از گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
  • همراهی تیم پشتیبان آچارباز از ثبت درخواست تا پایان
  • برخورداری از گروه تعمیرکاران متخصص و ماهر
  • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توسط مشتری

پرداخت هزینه تعمیرات به چه صورت است؟

هزینه و قیمت تعمیر تلویزیون پاناسونیک در آچارباز، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی بستگی دارد. در صورتیکه قطعه‌ای در تلویزیون شما خراب شده باشد، قطعه سالم توسط تعمیرکار جایگزین خواهد شد. در این شرایط هزینه دریافتی شامل، اجرت تعمیر به علاوه هزینه قطعه خواهد بود. در غیر اینصورت، اگر دستگاه نیازی به تعویض قطعه نداشته باشد، تنها هزینه اجرت تعمیر دریافت خواهد شد. این هزینه را می اوتنید به صورت نقدی به تعمیرکار و یا در اپلیکیشن به صورت آنلاین پرداخت کنید.

  خدمت تعمیر تلویزیون پاناسونیک در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم برای تاریخ و زمان حضور او انجام خواهد شد.
بلی، شما اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
تمامی سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه شما نیاز است را با خود به‌همراه دارند.