×

وب اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید!

نصب

به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید. | درخواست تعمیر در محل

لوازم برقی خانگی

پرمصرف ترین وسایل برقی منزل را با خیال راحت تعمیر کنید

تعمیر لوازم برقی خانگی

پرمصرف ترین وسایل برقی در خانواده‌های ایرانی شامل تلویزیون، جاروبرقی و ماشین لباسشویی است. این لوازم برقی در طول روز برای ما نقش‌های کاربردی را ایفا می‌کنند. تلویزیونی که در طول روز روشن است تا صدایی در خانه پخش شود یا اعضای خانواده برنامه‌ی دلخواهشان را ببینند. جاروبرقی و لباسشویی که عصای دست هر فرد خانه داری است و به صورت هفتگی و گاه روزانه از این وسایل استفاده می کنند. حال تصور کنید یکی از این وسایل خراب شود و به درستی کار نکند؟ در این مواقع شاید پیدا کردن تعمیرکاری که با خیال راحت بتوان برای تعمیراین وسایل به سراغ آن رفت، کاری بس دشوار است. در ادامه‌ی این مطلب ما شما را با آچارباز یک از معتبرترین مراکز تعمیر لوازم برقی، آشنا می‌کنیم.

عیب یابی ماشین لباسشویی در منزل شما

سامانه‌ی خدمات تعمیر آنلاین آچارباز، یکی از سایت‌های تعمیرات لوازم خانگی و برقی است. خدمات تعمیر لباسشویی یکی از خدمات پر مصرف آچارباز است. تعمیرکاران ماشین لباسشویی پس از ثبت درخواست شما در سایت آچارباز، به منزل شما مراجعه کرده و مشکل لباسشویی را در محل شما بر طرف می‌کنند. از مزایای استفاده از خدمات آچارباز، خدمات تعمیر در منزل این سامانه است که وسایلی چون ماشین لباسشویی را در منزل شما تعمیر می کند. با استفاده از این شرایط دیگر شما نگران جابجایی این دستگاه سنگین نیستید و تعمیرکار زیر نظر شما به تعمیر آن می پردازد. هزینه ی تعمیرات این دستگاه نیز در سایت ذکر شده است و پس از تعمیر به این هزینه ها اضافه نخواهد شد. در صورتی که ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعه و یا تعمیر تخصصی بیشتری داشته باشد، تعمیرکار آچارباز با هماهنگی شما، قطعات را تعویض یا اقدامات بیشتری را انجام خواهد داد.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل با آچارباز
آچارباز با راه‌اندازی سامانه آنلاین اعزام تعمیرکار به محل، مشکلات شما را حل خواهند کرد. گفتنیست ماشین لباسشویی شما از هر نوعی و با هر برندی که باشد، متخصصان آچارباز قادر به رفع آن خواهند بود. شما می‌توانید از هم اکنون درخواست تعمیر خود را ثبت کنید:
درخواست تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر جاروبرقی در آچارباز
در صورتی که دستگاه شما به قطعه نیاز داشته باشد، می‌توانید خود اقدام به تهییه آن کنید و یا از کارشناس بخواهید این کار را انجام دهد.

 خرابی های جاروبرقی را جدی بگیرید

اگربه تازگی متوجه شده‌اید که مکش جاروبرقی شما کم شده است و یا هنگام جارو زدن، شاهد جرقه‌های ریزی، در بدنه‌ی جاروبرقی هستید، باید بدانید که جاروبرقی شما در آستانه‌ی خرابی‌های بیشتر است. این دستگاه که عصای دست ما برای تمیزی منزل است بعد از بروز هرگونه نشانه‌ای از خرابی باید به سرعت تعمیر شود. برای تعمیر جاروبرقی خود، بهتر است به هر تعمیرگاهی اعتماد نکنید و به سراغ یک تعمیرکار خبره مانند تعمیرکار جاروبرقی آچارباز بروید. برای سفارش تعمیر این دستگاه در آچارباز فقط کافیست تا سفارش خود را به صورت تلفنی، در اپلیکیشن و یا وب سایت آچارباز ثبت کنید. پس از ثبت سفارش پیک آچارباز جاروبرقی شما را تحویل گرفته و به دست تعمیرکار مرکز، می‌رساند. پس از تعمیر نیز دستگاه از طریق پیک، برای شما ارسال می‌شود.

ارائه خدمات عیب یابی تلویزیون با آچارباز

تلویزیون یکی از وسایل اساسی هر خانه است و تحمل نبود این وسیله در خانه،  کار بسیار سختی است. به این دلیل که تعمیر تلویزیون کار پیچیده‌ای است اغلب پیدا کردن تعمیرکار بسیار دشوار و زمان‌بر است. در خدمات تعمیر تلویزیون اچارباز تلویزیون شما در منزل و بدون نیاز به هر گونه جابجایی، تعمیر می‌شود. پس از ثبت سفارش در سایت آچارباز، می‌توانید در زمان تعیین شده توسط خودتان، تعمیرکار تلویزیون را در منزل داشته باشید. برای استفاده از خدمات آچارباز، باید این را در نظر داشته باشید که تمامی خدمات دارای گارنتی یک ماهه هستند. هر مشکلی بعد از تعمیر برای تلویزیون شما پیش بیاید، شامل این گارانتی است.

تعمیر تلویزیون در محل با آچارباز
سرویس و تعمیر تلویزیون در محل آچارباز، شامل نصب، سرویس و تعمیر تضمینی تلویزیون می‌شود. تلویزیون شما از هر برند و مدلی که باشد، آن را در هر نقطه از تهران و هر زمانی که شما بخواهید در محلتان تعمیر می‌کنیم.
درخواست تعمیر تلویزیون
خدمات تعمیر تلویزیون آچارباز
تعمیر تلویزیون در آچارباز با یک ماه گارانتی انجام می‌شود.

چرا باید به تعمیرکاران آچارباز اعتماد کرد؟

تمامی تعمیرکاران آچارباز، در هنگام استخدام از فیلترهای زیادی رد شده‌‌اند. سابقه‌ی کیفری آنها بررسی و همگی داری گواهی عدم سوپیشینه هستند.  بعد از ثبت سفارش، آچارباز، در تمام مراحل عملیات با سرویس گیرنده خواهد بود و بر خلاف سایر شرکت‌های ارائه کننده خدمات، تنها نقش واسط را بین سرویسکار و سرویس گیرنده، ایفا نخواهد کرد. پس از پایان خدمت تیم پشتیبان آچارباز با سرویس گیرنده تماس گرفته و میزان رضایت او را از خدمت انجام شده، جویا خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه

آچارباز دیگر چه وسایلی را تعمیر می کند؟

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، سامانه ی آچارباز اکثر لوازم‌های برقی خانگی، لوازم آشپرخانه، تاسیسات، دیجیتال و ماشین‌های اداری را نیز تعمیر می‌کند. شما به راحتی با ثبت سفارش در سایت آچارباز و تنها با چند کلیک می‌توانید تجربه‌ی خوبی با تعمیر وسایل برقی خود درشرکت آچارباز، کسب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا