×

وب اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید!

نصب

به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید. | درخواست تعمیر در محل

نرم افزار

ویدیو/ باز کردن تب جدید در مرورگر بدون استفاده از موس

اینترنت بخش جدایی ناپذیر زندگی روزمره همه ما شده و استفاده از مرورگرها واقعیتی اجتناب ناپذیر! در کار کردن با مرورگرها هرچه سریع‌تر باشیم حس حرفه‏‌ای بودن بیشتری به ما دست می‏‌دهد. همچنین اینکه وقت کمتری را صرف کلیک کردن در صفحات وب می‏‎کنیم.

مرورگر کروم و فایرفاکس بالاترین درصد استفاده روزمره همه کاربران وب را تشکیل می‌‏دهند و چه خوب اگر یاد بگیریم چگونه با استفاده از کیبورد کارهای مورد نیازمان را در آنها انجام دهیم و دائم مجبور به حرکت دادن موس نباشیم.

مرورگرهای امروزی از تب‏‌ها (tabs) برای راحتی هرچه بیشتر استفاده می‏‌کنند، باز کردن و بستن تب‏‌ها به راحتی با موس قابل انجام است. اما امان از زمانی که حجم کاری ما بالا بوده و نیازمند سرعت بیشتری باشیم. در این وضعیت استفاده از کیبورد، سرعت ما را به طرز شگفت انگیزی بالا خواهد برد!

پیشنهاد مطالعه

حال در این فیلم آموزشی نحوه باز و بسته کردن تب‏‌ها بدون استفاده از موس و تنها با کلیدهای میانبر در مرورگر کروم و فایرفاکس را آموزش می‌دهیم. با آچارباز همراه باشید:

تعمیر کامپیوتر در محل با آچارباز
سرویس تعمیر کامپیوتر در محل آچارباز یک تعمیرگاه سیار آنلاین کامپیوتر است که کار آن عیب یابی و رفع ایراد تمامی سیستم‌های کامپیوتری است. در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، کافیست در اپلیکیشن خدمات سیار آچارباز، درخواست تعمیرکار سیار کامپیوتر را ثبت کنید.
درخواست تعمیر کامپیوتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا