×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه تعمیر مایکروویو و ماکروفر بوش

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات مایکروویو و ماکروفر بوش در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر مایکروویو و ماکروفر بوش ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات مایکروویو و ماکروفر، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

سرویس و تعمیر ماکروویو بوش


از گرم کردن غذا تا پخت کیک، مایکروویو و مایگروفر نقش مهمی، در فرایند آشپزی ایفا می‌کند. با استفاده درست از دستگاه و سرویس دوره‌ای به موقع می‌توان عمر مفید دستگاه را افزایش داد و پروسه تعمیر را به عقب انداخت.

اما اگر سرویس دوره‌ای دستگاه ها در زمان درست انجام نگیرد، دستگاه دچار مشکلات جدی شده و برای رفع ایراد باید تعمیر شود. سرویس و تعمیر ماکروویو بوش، در سامانه آچارباز به وسیله تعمیرکارانی ماهر انجام می‌شود. بعد از ثبت درخواست تعمیر به صورت آنلاین، پیک آچارباز دستگاه را درب منزل از شما تحویل گرفته، تعمیر کرده و بر می‌گرداند. برخی از مزایای تعمیر مایکروویو بوش با آچارباز عبارتند از:

  • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • هزینه ارسال پیک رایگان برای تعمیر دستگاه
  • ثبت درخواست تعمیر به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری
  • ضمانت و گارانتی یک ماهه تعمیر دستگاه

بیشترین مشکلات مایکروویو و سولاردم بوش که در آنها ثبت تیکت داشته ایم:

مایکروویو جرقه می‌زند

گاهی اوقات قطعات فلزی که برحسب تصادف درون دستگاه به جا مانده‌اند، باعث جرقه زدن مایکروویو می‌شوند. سوختگی دیود و خراب شدن فن انرژی دستگاه نیز، می‌تواند عاملی بر جرقه زدن دستگاه باشد.

مایکروویو گرم نمی‌کند

دستگاه روشن شده اما گرم نمی‌کند، در اینجا مشکل از سوختن دیود، از کار افتادن میکروسوئیچ درب دستگاه و یا خرابی مگنترون است. اگر با این مشکل مواجه شدید، تعمیر دستگاه را به متخصصین این زمینه بسپارید.

خاموش شدن ناگهانی مایکروویو در حین کار

اگر درب مایکروویو باز باشد، دستگاه روشن نشده و کار نمی‌کند. تشخیص باز یا بسته بودن درب دستگاه، بر عهده میکروسوئیچ است. با خرابی این قطعه، در کارکرد مایکروویو مشکل ایجاد شده و دستگاه در حین کار خاموش می‌شود. خرابی ترموستات، از کار افتادن صفحه کلید دستگاه و بروز مشکل در ترانس از دیگر دلایل خاموش شدن ناگهانی مایکروویو در حین کار هستند.

  خدمات تعمیر ماکروویو و مایکروفر بوش در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی ماکروویو و مایکروفر با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند بوش را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی بوش مراجعه کنید.
تعمیر مایکروفر بسیار حساس است و باید تعمیر و تست آن در شرایط ایزوله انجام شود. از این رو امکان تعمیر مایکروفر در محل مشتری امکانپذیر نیست.
بله؛ درصورتی که شما تمایل داشته باشید، حتی در روز تعطیل هم برای تعمیر دستگاه اقدام خواهیم کرد.
سرویسکار قبل از مراجعه برای تعمیر دستگاه، برای زمان و روز خدمت هماهنگ خواهد شد.