×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

قیمت تعمیر مایکروفر و مایکروویو و سولاردام سامسونگ

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو و سولاردام سامسونگ در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر مایکروفر و مایکروویو و سولاردام سامسونگ ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات مایکروفر و مایکروویو و سولاردام، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی مایکروفر و مایکروویو در آچارباز


مایکروویو و مایکروفر سامسونگ نیز، می‌تواند مانند سایر لوازم خانگی دچار ایرادات کوچکی باشد. ایرادات که در صورت بی توجهی به مشکلاتی بزرگ تبدیل شده و کارکرد دستگاه را دچار مشکل می‌کند. با سرویس دوره‌ای، زمانیکه در ظاهر دستگاه هیچ مشکلی ندارد متوجه این ایرادات شده و آن‌ها را بر طرف خواهید کرد.

سرویس مایکروویو و مایکروفر سامسونگ، علاوه بر اینکه عمر مفید دستگاه را افزایش خواهد داد، در کاهش هزینه‌های مربوط به تعمیر و رفع ایراد دستگاه نیز موثر خواهد بود. متخصصین آچارباز در تعمیرگاه ماکروفر سامسونگ، دستگاه را در کمترین زمان ممکن عیب یابی کرده و مشکل آن را بر طرف می‌کنند.

مشکلات متداول مایکروفر و مایکروویو و سولاردام سامسونگ

 • حل مشکل جرقه زدن مایکروویو سامسونگ
 • حل مشکل نچرخیدن صفحه گردان دستگاه
 • حل مشکل روشن نشدن مایکروویو
 • حل مشکل بوی بد دستگاه
 • حل مشکل خرابی‌های مربوط به دکمه مایکروفر
 • حل مشکل ایرادات مربوط به قفل درب دستگاه
 • حل مشکل سروصدای زیاد دستگاه
 • حل مشکل گرم نکردن مایکروفر
 • حل مشکل‌های مربوط به دود کردن مایکروفر سامسونگ
 • حل مشکل خاموش شدن مایکروفر در حین کار
 • حل مشکل‌های مربوط به سوختگی و یا کم نور شدن لامپ دستگاه
 • و...

چرا تعمیر دستگاهم را به آچارباز بسپارم؟

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
 • دارا بودن متخصصین دوره دیده و ماهر
 • رایگان بودن هزینه دریافت و ارسال دستگاه
 • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار

خرید مایکروویو جدید به صرفه تر است یا تعمیر آن؟

هزینه تعمیر مایکروویو و مایکروفر سامسونگ، با توجه به میزان آسیبی که به دستگاه وارد شده، متغیر است، این خدمات می تواند شامل اجرت تعمیر قطعات اصلی و یا اجرت تعویض قطعات شود. بر همین اساس، قیمت تعمیر دستگاه هم متغیر است.

اما با توجه به قیمت های فعلی بازار، بهتر است تلاشتان را برای تعمیر مایکروویو، مایکروفر و سولاردام خود انجام بدهید. تعمیرکاران ما تمام تلاش خود را می کنند تا دستگاه شما بدون نیاز به تعویض قطعه دوباره احیا شوند. در صورتی که دستگاه قابل تعمیر نباشد نیز تعمیرکار به شما اعلام می کند تا هزینه بی فایده در مورد تعمیر دستگاهتان نداشته باشید.

  خدمات تعمیر سولاردام، ماکروویو و مایکروفر سامسونگ در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند سامسونگ را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مراجعه کنید.
تعمیر مایکروفر بسیار حساس است و باید تعمیر و تست آن در شرایط ایزوله انجام شود. از این رو امکان تعمیر مایکروفر در محل مشتری امکانپذیر نیست.
بله؛ درصورتی که شما تمایل داشته باشید، حتی در روز تعطیل هم برای تعمیر دستگاه اقدام خواهیم کرد.
سرویسکار قبل از مراجعه برای تعمیر دستگاه، برای زمان و روز خدمت هماهنگ خواهد شد.
خیر، سرویسکار آچارباز، قبل از هرکاری با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم تنها در صورت رضایت شما در زمان دلخواهتان به مکان مورد نظر شما مراجعه خواهد کرد.

سایر خدمات آچارباز در تعمیر لوازم خانگی

تمامی سرویس های آچارباز را در تعمیر لوازم خانگی مشاهده کنید.