×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

قیمت تعمیر کولر گازی ال جی

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات کولر گازی ال جی در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات کولر گازی ال جی ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات کولر گازی شما به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی کولر گازی LG در آچارباز


سرویس کولر گازی ال جی

کولرهای گازی از لوازمی هستند که در فصول گرم سال برای خنک کردن محیط استفاده می‌شوند و در فصول سرد سال برای گرم کردن. با توجه به استفاده‌های متعددی که از کولر گازی می‌شود و قیمت بالای این دستگاه، نگهداری و استفاده درست از آن، حائز اهمیت است. برای اینکه عمر مفید کولر گازی را اافزایش دهید، باید به سرویس دوره‌ای کولر گازی توجه کنید. سرویس دوره‌ای کولر گازی شامل، نظافت، تعویض فیلترها، بررسی کندانسور و حتی روغن کاری می‌شود. در زمان سرویس کولر گازی، برخی از قطعات معیوب و یا آسیب دیده هم تعویض می‌شوند تا وجود قطعه خراب، موجب بروز مشکلات بزرگتر کولر گازی نشود.

مشکلات متداول اسپلیت ها و کولرهای پنجره ای

  • خنک نکردن کولر گازی
  • نشتی آب از داخل کولر گازی
  • نشتی گاز از داخل کولر گازی
  • کار نکردن ریموت کنترل کولر گازی
  • کار نکردن فن کولر گازی
  • خاموش نشدن کولر گازی ال جی
  • بسته نشدن دریچه کولر گازی
  • خاموش شدن کولر گازی ال جی
  • روشن نشدن کولر گازی ال جی

هزینه و قیمت تعمیرات کولر گازی ال جی

برخی از تعمیرکاران لوازم خانگی، قیمت‌های مصوبی برای تعمیر دستگاه‌ها ندارند و هر کدام یک قیمت برای تعمیر کولر گازی اعلام می‌کنند. این هزینه ها، شامل اجرت تعمیر به همراه هزینه قطعه جدیدی است که روی دستگاه نصب می‌شود. با وجود قیمت‌های متفاوتی که توسط تعمیرکاران، برای تعمیر لوازم خانگی درخواست می‌شود، آچارباز با داشتن قیمت مصوب برای تعمیرات، خیال شما را از بابت تعرفه خدمات آسوده می‌کند. همچنین پس از ثبت درخواست با تماس کارشناسان پشتیبانی آچارباز، حدود قیمت خدمات با توجه به نوع درخواست، به شما اعلام می‌شود.

  تعمیر کولر گازی ال جی LG در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی انواع اسپلیت و کولرگازی ایستاده با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند ال جی را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ال جی مراجعه کنید.
خیر؛ قبل از مراجعه سرویسکار، ابتدا هماهنگی‌های لازم با شما انجام می‌شود و بعد از تایید از سوی شما، در زمانی که خودتان تعیین کنید، در محل حاضر خواهد شد.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم بر تن داشته باشند.
بله؛ درصورتی که به قطعه یدکی نیاز داشتید، با رضایت شما، کارشناس قطعه را تهیه خواهد کرد.
بعد از تعمیر کولر گازی ال جی، در صورت بروز مشکل، می‌توانید از یک ماه گارانتی خدمات آچارباز استفاده کنید.