آچارباز

تعمیر کولر گازی ال جی

برای دریافت خدمات نصب، راه اندازی، سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی ، کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین در همین صفحه یا در اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید. در سریعترین زمان، نزدیکترین تعمیرکار جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر شما، اعزام می‌شود.

  • برای ثبت سفارش تلفنی می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید.
  • ساعت پاسخگویی تلفنی شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعداز ظهر
آچارباز

هزینه تعمیر کولر گازی ال جی

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر کولر گازی ال جی در منزل را به آچارباز بسپارید

سوالات متداول:

آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند ال جی را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی ال جی مراجعه کنید.
خیر؛ قبل از مراجعه سرویسکار، ابتدا هماهنگی‌های لازم با شما انجام می‌شود و بعد از تایید از سوی شما، در زمانیکه خودتان تعیین کنید، در محل حاضر خواهد شد.
خدمت سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی اغلب بلافاصله بعد از ثبت درخواست پاسخ داده خواهد شد. بعد از تماس پشتیبان با شما و انجام هماهنگی‌های لازم، تعمیرکار موردنظر به محل شما اعزام خواهد شد. آچارباز بدون محدودیت زمانی، حتی روزهای تعطیل هم، خدمت تعمیر کولر گازی و اسپلیت ال جی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
بله؛ درصورتی که به قطعه یدکی نیاز داشتید، با رضایت شما، کارشناس قطعه را تهیه خواهد کرد.
بعد از تعمیر کولر گازی ال جی، در صورت بروز مشکل، می‌توانید با شماره 02154591616 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی و گارانتی استفاده کنید.
اگر شما مشکل کولر گازی خود را نمی‌دانید، می‌توانید از کارشناسان آچارباز درخواست کنید تا دستگاه شما را بررسی کنند. بعد از کارشناسی، قیمت موردنظر به شما اعلام می‌شود. اگر با قیمت اعلام شده از سوی کارشناس آچارباز موافق نبودید، تنها مبلغی بابت کارشناسی (85.000 تومان) را پرداخت می‌کنید. گاهی هم در حین تعمیر کولر گازی ال جی، کارشناس متوجه مشکل دیگری در دستگاه می‌شود که در صورت موافقت شما، نسبت به رفع این مشکل اقدام خواهد کرد.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید

تعمیر کولر گازی سامسونگتعمیر کولر گازی سامسونگ
تعمیر کولر گازی - اعزام تعمیرکار کولر گازیتعمیر کولر گازی - اعزام تعمیرکار کولر گازی
سرویس کولر گازی و اسپلیتسرویس کولر گازی و اسپلیت