قیمت تعمیر کولر گازی سامسونگ

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات کولر گازی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

نصب، سرویس و تعمیرات تخصصی انواع کولر های گازی سامسونگ در آچارباز


کولر‌های گازی سامسونگ با قابلیت خنک کردن هوا در فصل تابستان و گرم کردن محیط در فصل زمستان، توانسته‌اند طرفداران زیادی در بین کاربران پیدا کنند. همچنین ساخت کولرهای گازی در انواع ایستاده، پنجره ای، پرتابل، اسپلیت و داکت اسپلیت نیاز کاربران مختلف به کولر و دستگاه تهویه مطبوع تامین کرده است. این قابلیت‌های مختلف سبب شده، حداقل قیمت خرید کولر گازی در بازار، در حدود شش میلیون تومان باشد. قیمت بالای خرید، نگهداری درست و سرویس و تعمیر به موقع کولرهای سامسونگ را در اولویت قرار می‌دهد. ساختار پیچیده و قطعات گران قیمت سبب شده، سرویس و تعمیر کولر گازی نیاز به مهارت و تخصص زیادی داشته باشد. اگر خودتان تعمیرات کولر گازی سامسونگ را انجام دهید، ممکن است یک قطعه خراب و یا کل سیستم دچار اختلال شود. تعمیرکار کولر گازی سامسونگ آچارباز قادر است، در کمترین زمان دستگاه شما را عیب یابی کرده و نسبت به رفع ایراد و مشکل، اقدام ‌کند.

در سرویس کولر گازی سامسونگ چه کارهایی انجام می‌شود؟

در سرویس کولر گازی سامسونگ، تمام قطعات، ورودی ها و خروجی های کولر، پنل های داخلی و خارجی جز به جز بررسی می شود. اگر ایرادی در قطعات وجود داشته باشد تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض می شود. در لوازمی مثل کولرگازی امکان به وجود آمدن رسوبات و جرم در لوله های داخلی و خارجی وجود دارد، تعمیرکار کولر در مراحل سرویس آن، با دقت این لوله ها را بررسی می کند و رسوبات آنها را برطرف خواهد کرد.

شارژ کولر گازی سامسونگ چه زمانی مورد نیاز است؟

یکی از اقداماتی که در مرحله سرویس کولر گازی انجام می‌شود، شارژ گاز کولر است. گاز کولر، یا همان گاز مبرد، اصلی ترین نقش را در خنک کردن هوای کولر گازی ایفا می کند. این گاز به مرور، بسته به میزان استفاده شما از کولر گازی کم می شود. کم شدن گاز کولر گازی سامسونگ در تمام مدل های آن، باعث گرم شدن باد کولر، خاموش شدن آن و حتی یخ زدگی کولر می شود. یکی از اقداماتی که تعمیرکار کولر گازی آچارباز انجام می‌دهد، چک مقدار گاز کولر است و در صورت نیاز آن را شارژ می کند.

با بیشترین مشکلاتی که در زمینه کولر گازی در آچارباز برای مشتریان پیش آمده آشنا شوید

 • آب از پنل داخلی یا اواپراتور کولر چکه می کند
 • از کولر گازی باد گرم بیرون می آید
 • حل مشکل نشتی گاز از داخل کولر گازی
 • حل مشکل یخ زدگی قطعات دستگاه
 • حل مشکل خاموش نشدن کولر گازی سامسونگ
 • حل مشکل‌ خنک نکردن کولر گازی
 • حل مشکل داغ شدن کمپرسور کولر گازی سامسونگ
 • حل مشکل کار نکردن ریموت کنترل کولر گازی
 • حل مشکل کار نکردن فن کولر گازی
 • حل مشکل روشن نشدن کولر گازی سامسونگ
 • و...

چرا تعمیر دستگاهم را به آچارباز بسپارم؟

 • استفاده از گارانتی یکماهه خدمت درخواستی
 • برخورداری از تیم متخصصین ماهر و با تجربه
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار
 • هزینه ایاب و ذهاب رایگان
 • هزینه سرویس کولر گازی سامسونگ و

هزینه سرویس کولر گازی سامسونگ و بررسی آن توسط آچارباز چقدر است؟

در جدول ابتدای صفحه اطلاعات لازم در این زمینه را قرار داده ایم. به صورت کلی هزینه تعمیر یا سرویس کولر گازی در مجموع به نوع مشکلات دستگاه شما بستگی دارد. گاهی اوقات در فرایند این تغییرات نیاز به تعویض یک قطعه داریم همین مورد باعث تغییر قیمت و هزینه خواهد شد.

  خدمت تعمیر کولر گازی در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند سامسونگ را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مراجعه کنید.
خیر؛ قبل از مراجعه سرویسکار، ابتدا هماهنگی‌های لازم با شما انجام گرفته و بعد از تایید و رضایت شما، در زمانی که خودتان تعیین کنید، در محل مورد نظرتان حاضر خواهد شد.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم که جلیقه‌ای با لوگوی آچارباز است بر تن داشته باشند. در غیر اینصورت از پذیرش کارشناس خودداری کنید.
بله؛ درصورتی که به قطعه یدکی نیاز داشتید، با رضایت شما، کارشناس قطعه را تهیه خواهد کرد.
بعد از تعمیر کولر گازی سامسونگ، در صورت بروز مشکل، می‌توانید از یک ماه گارانتی خدمات آچارباز استفاده کنید.

سایر خدمات آچارباز در تعمیر لوازم خانگی