×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه تعمیر لباسشویی پارس خزر

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات لباسشویی پارس خزر در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر لباسشویی پارس خزر ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات لباسشویی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی پارس خزر در آچارباز


سرویس دوره ای ماشین لباسشویی پارس خزر

ماشین لباسشویی پارس خزر، با کارکردی که دارد فرایند شستشو را آسان می‌کند. برای افزایش طول عمر این دستگاه، که حداقل قیمت خرید آن هفت میلیون تومان است، می‌توانید از سرویس دوره‌ای استفاده کنید.

گاهی اوقات دستگاه در ظاهر بدون هیچ مشکلی کار می‌کند، اما در پس پرده دارای مشکلات کوچک فنی فراوانی است. سرویس دوره ای ماشین لباسشویی پارس خزر، این مشکلات کوچک را برطرف کرده، بازدهی و عمر مفید آن را بالا برده و دستگاه شما را تا مدتی طولانی از تعمیر بی نیاز خواهد کرد.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی پارس خزر

 • حل مشکل خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین کار
 • حل مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی پارس خزر
 • حل مشکل خرابی‌های مربوط به موتور دستگاه
 • حل مشکل از کار افتادن تایمر ماشین لباسشویی
 • حل مشکل سروصدای ناهنجار دستگاه
 • حل مشکل لرزش شدید دستگاه در حین کار
 • حل مشکل نشتی آب ماشین لباسشویی پارس خزر
 • حل مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی پارس خزر
 • و ...

مزیت تعمیر ماشین لباسشویی پارس خزر با آچارباز

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
 • دارا بودن متخصصین دوره دیده و ماهر
 • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار
 • پرداخت نکردن هزینه ایاب و ذهاب از سوی مشتری

تعمیر ماشین لباسشویی پارس خزر با آچارباز

برای عیب یابی ماشین لباسشویی پارس خزر و برطرف کردن مشکلات آن، باید کلیه امور مربوط به تعمیر را به دست تعمیرکاران متخصص بسپارید. با توجه به ساختار پیچیده دستگاه، تعمیر آن توسط افراد آماتور و بی تجربه تنها به ماشین لباسشویی پارس خزر آسیب خواهد زد.

پس باید تعمیر این دستگاه را، به متخصصین ماهر که دارای دانش کافی در این زمینه هستند بسپارید. متخصصین آچارباز با توجه به مهارت و دانش خود، می‌توانند دستگاه شما را در کمترین زمان عیب یابی کرده و مشکلات و خرابی آن را برطرف کنند.

هزینه تعمیر لباسشویی پارس خزر

هزینه تعمیر لباسشویی پارس خزر، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی بستگی دارد. اگر قطعه‌ای در دستگاه مشکل داشته باشد، تعمیرکار قطعه سالم را تهیه و جایگزین خواهد کرد. در چنین شرایطی هزینه دریافتی شامل هزینه اجرت تعمیر و هزینه تهیه قطعه خواهد بود. در غیر اینصورت تنها هزینه تعمیر لباسشویی پارس خزر دریافت خواهد شد.

  خدمات تعمیرات لباسشویی پارس خزر در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی لباسشویی پارس خزر در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


بله؛ مانعی برای این کار وجود ندارد. اما باید برای هر خدمت درخواستی جداگانه ثبت کنید، نه به صورت هم زمان.
خیر؛ قبل از مراجعه سرویسکار، ابتدا هماهنگی‌های لازم با شما انجام می‌شود و بعد از تایید از سوی شما، در زمانی که خودتان تعیین کنید، در محل حاضر خواهد شد.
بله؛ درصورتی که شما تمایل داشته باشید، حتی در روز تعطیل هم برای تعمیر دستگاه اقدام خواهیم کرد.