آچارباز

تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در محل

جهت دریافت خدمات نصب و راه اندازی و تعمیر ماشین لباسشویی شارپ، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین در همین صفحه یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید تا در اسرع وقت، تکنسین تعمیرگاه ماشین لباسشویی شارپ آچارباز، جهت ارائه خدمات به محل موردنظر اعزام شود.

 • برای مشاوره و ثبت سفارش رایگان میتوانید با تلفن 02154591616 تماس بگیرید و یا دکمه زیر را بزنید
آچارباز

هزینه و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی شارپ

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی شارپ در آچارباز بین 51,500 تومان تا 7,600,000 تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شارپ ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات ماشین لباسشویی، به نوع مشکل بستگی دارد.

 

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی شارپ در آچارباز

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی شارپ

ماشین لباسشویی شارپ با کاربردی که دارد، در وقت و انرژی کاربران صرفه جویی می‌کند. کارایی و قیمت بالای ماشین لباسشویی سبب می‌شود، برای حفظ و نگهداری درست از این وسیله روش‌های مختلفی را امتحان کرد. یکی از این راه‌ها، سرویس دوره ای ماشین لباسشویی شارپ است. با استفاده از سرویس دوره‌ای، از ایرادات کوچک و جزئی دستگاه آگاه شده و آن‌ها را قبل از اینکه به مشکلاتی بزرگ تبدیل شوند برطرف خواهید کرد. با سرویس دوره‌ای، دستگاه را برای یک مدت طولانی از تعمیر بی نیاز کرده، در هزینه‌ها صرفه جویی کرده و از مستهلک شدن قطعات جلوگیری خواهید کرد. برای استفاده از سرویس دوره ای ماشین لباسشویی شارپ، می‌توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی شارپ

 • حل مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی
 • حل مشکل نشتی آب از ماشین لباسشویی شارپ
 • حل مشکل بوی بد ماشین لباسشویی
 • حل مشکل سروصدا و لرزش بیش از حد دستگاه
 • حل مشکل خرابی تایمر ماشین لباسشویی شارپ
 • حل مشکل‌های مربوط به آبگیری ماشین لباسشویی شارپ
 • حل مشکل حل نشدن پودر ماشین لباسشویی شارپ
 • و ...

مزایای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی شارپ آچارباز

 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • استفاده از یکماه گارانتی تعمیر دستگاه
 • برخورداری از گروه تعمیرکاران ماهر و با تجربه
 • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توسط مشتری
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار

تعمیر ماشین لباسشویی شارپ با آچارباز

گاهی اوقات ماشین لباسشویی شارپ وضعیت مطلوبی نداشته و در کارکرد آن مشکلاتی دیده می‌شود. با توجه به حساسیت و قیمت بالای این دستگاه، نمی‌توان تعمیر آن را به دست افراد آماتور و بی تجربه سپرد و باید به دنبال تعمیرکارانی ماهر بود. زیرا فقط یک دستکاری و حرکت اشتباه کافیست، تا به دیگر قطعات دستگاه نیز آسیب و خسارت وارد شود. بهترین راه، تعمیر ماشین لباسشویی شارپ با آچارباز است. متخصصین آچارباز قادر هستند، دستگاه شما را در اسرع وقت عیب یابی کرده و به سرعت آن را تعمیر کنند.

هزینه و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی شارپ

هزینه و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی شارپ، بسته به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه و سرویس درخواستی دارد. برخی از تعمیرکاران قیمت مصوبی برای تعمیر دستگاه نداشته و هرکدام قیمتی جداگانه برای تعمیر اعلام می‌کنند. این تعدد قیمت‌ها در بازار تعمیر لوازم خانگی، تنها باعث سردرگمی مشتریان خواهد شد. اما آچارباز با داشتن صفحه تعرفه خدمات و قیمت‌های مصوب و مشخص، خیال مشتری را از بابت هزینه‌ها راحت می‌کند.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در محل با آچارباز

01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

 
02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

 
03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

 
04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

هزینه و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی شارپ

آنچه در این توضیحات می‌خوانید:
خدمات آچارباز

توضیحات بیشتر...

تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در محل در منزل را به آچارباز بسپارید

شارپ

شارپ

سوالات متداول:

آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند شارپ را در سرویس ها و خدمات خود دارد.
بله؛ سرویسکار آچاربازی، تمام ابزار کار و لوازم یدکی که موردنیاز باشد را با خود به همراه دارد.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم که جلیقه‌ای با لوگوی آچارباز بر تن داشته باشند.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم که جلیقه‌ای با لوگوی آچارباز بر تن داشته باشند.
خیر؛ شما باید هر کدام از درخواست‌ها را جداگانه ثبت کنید.
mobile

اپلیکیشن آچارباز را نصب کنید