×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی ایکس ویژن در آچارباز

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایکس ویژن در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایکس ویژن ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات ماشین لباسشویی، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ایکس ویژن در آچارباز


سرویس ماشین لباسشویی ایکس ویژن

سرویس دوره‌ای یک مرحله قبل از تعمیر دستگاه است. با سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی، شما مشکلات کوچک و جزئی آن را فهمیده و نسبت به رفع آنها اقدام خواهید کرد. برخی از مشکلات لباسشویی هیچ خللی در روند شستن لباس‌ها ایجاد نمی‌کند، اما اگر نادیده گرفته شوند، ممکن است موجب بروز مشکلات بزرگ‌تر در آینده شوند. پس با سرویس دوره‌ای لباسشویی، می‌توانید در وقت و هزینه صرفه جوی کنید. برای سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی، می‌توانید در سامانه آچارباز تیکت خود را ثبت کنید تا تکنسین آچارباز برای تعمیر دستگاه شما اعزام شود.

تعمیرگاه ماشین لباسشویی ایکس ویژن

بهترین و معتبرترین برندهای لوازم خانگی هم اگر اصولی و درست استفاده نشوند، با گذشت زمان فرسوده و خراب خواهند شد. در صورت خراب شدن لوازم خانگی، پیدا کردن یک تعمیرکار کاربلد سخت است. اما آچارباز این کار را برای شما آسان کرده‌است. در زمان بروز مشکل در لوازم خانگی، با ثبت تیکت در آچارباز، آن را برای شما تعمیر خواهیم کرد.

ویژگی و مزیت سرویس ها و خدمات آچارباز

  • یک ماه گارانتی خدمات
  • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
  • دارا بودن متخصصین دوره دیده و ماهر
  • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار
  • پرداخت نکردن هزینه ایاب و ذهاب از سوی مشتری

همچنین شما بدون دردسر و خیلی سریع قادر هستید از آچارباز سرویس بگیرید. فقط کافیست گوشی موبایل خود را برداشته و وارد سایت آچارباز شوید. همچنین اگر گوشی هوشمند و یا اینترنت در دسترس‌تان نیست، با شماره گیری 54591616، و یا ارسال کد 16161391 به شماره 10008363 درخواست تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی را ثبت کنید.

  خدمت تعمیر ماشین لباسشویی ایکس ویژن آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر ماشین لباسشویی ایکس ویژن در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


خیر؛ قبل از مراجعه سرویسکار، ابتدا هماهنگی‌های لازم با شما انجام می‌شود و بعد از تایید از سوی شما، در زمانی که خودتان تعیین کنید، در محل حاضر خواهد شد.
بله؛ درصورتی که شما تمایل داشته باشید، حتی در روز تعطیل هم برای تعمیر دستگاه اقدام خواهیم کرد.
شما می‌توانید در یک زمان تیکت ثبت کنید، اما باید دو تیکت جدا ثبت کنید.