×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه تعمیرات پلوپز پارس خزر

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات پلوپز پارس خزر در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر پلوپز پارس خزر ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات پلوپز، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا تعمیرات پلوپز پارس خزرم را به آچارباز بسپارم؟


پخت درست برنج، برای بیشتر افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل برای هرچه بهتر و سریع‌تر انجام شدن این فرایند از پلوپز استفاده میکنیم، مخصوصا اگر کارمند باشیم یا زمان کافی برای آشپزی نداشته باشیم. ممکن است در کارکرد پلوپز نیز، مانند هر وسیله برقی دیگری مشکلی ایجاد شود. در چنین شرایطی تنها راه برای رفع ایراد دستگاه، پیدا کردن تعمیرکاری ماهر است تا به سرعت دستگاه را عیب یابی کند. برای تعمیرات پلوپز پارس خزر کافیست درخواست خود را، به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری در سامانه آچارباز ثبت کنید. پیک آچارباز دستگاه را از شما درب خانه تحویل گرفته، تعمیر کرده و بر می‌گرداند. پیک آچارباز، هیچ هزینه‌ای بابت دریافت و برگرداندن دستگاه، از شما دریافت نخواهد کرد. در ادامه به برخی از مزایای تعمیر پلوپز با آچارباز اشاره می‌کنیم:

  • ضمانت و گارانتی یکماهه تعمیر دستگاه
  • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
  • هزینه رایگان ارسال پیک برای حمل دستگاه
  • برخورداری از تیم تعمیرکاران ماهر و با تجربه

بیشترین تیکت هایی که در زمینه تعمیر پلوپز در آچارباز ثبت شده در چه مورد است؟

  • از کار افتادن تایمر پلوپز پارس خزر
  • روشن نشدن پلوپز
  • خرابی‌های مربوط به المنت برقی
  • از کار افتادن ترموستات دستگاه

هزینه تعمیر پلوپز پارس خزر در آچارباز چقدر است؟

هزینه تعمیر پلوپز پارس خزر، به نوع آسیب وارد شده به دستگاه و سرویس درخواستی بستگی دارد. سامانه آچارباز با داشتن صفحه لیست قیمت‌ها، آن‌ها را به طور شفاف بیان کرده و خیال مشتری را از بابت هزینه تعمیر آسوده خواهد کرد. در این سامانه، تمام تلاش سرویسکار بر این است که، قطعات دستگاه را عیب یابی و تعمیر کند. اما گاهی قطعه‌ای چنان مستهلک شده که، برای تعمیر دستگاه راهی جز تعویض قطعه نمی‌ماند. در چنین شرایطی، تعمیرکار تنها با رضایت شما اقدام به تعویض آن خواهد کرد. هزینه تعویض قطعه جدا از هزینه اجرت تعمیر است.

  خدمت تعمیرات پلوپز در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی در آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند پارس خزر را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی پارس خزر مراجعه کنید.
بعد از تعمیر پلوپز پارس خزر، در صورت بروز مشکل، می‌توانید از یک ماه گارانتی خدمات آچارباز استفاده کنید.
خیر، پلوپز و لوازم خانگی کوچک به تعمیرگاه منتقل می‌شوند.