×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب

هزینه و قیمت تعمیر اجاق گاز اسنوا

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات اجاق گاز اسنوا در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر اجاق گاز اسنوا ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات اجاق گاز، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

نمایندگی تعمیر اجاق گاز اسنوا در آچارباز


وسایل بسیاری در آشپزخانه وجود دارند، تا فرایند پخت و پز را آسان کنند. اما ضروری‌ترین وسیله که خرابی آن می‌تواند به کل آشپزی را مختل کند اجاق گاز اسنوا است. به مرور زمان و با مستهلک شدن برخی از قطعات، اجاق گاز اسنوا نیز دچار مشکلات فراوانی می‌شود.

در چنین شرایطی بهترین راه برای رفع مشکل، پیدا کردن یک تعمیرکار ماهر و با تجربه است، که دارای دانش و شناخت کافی در مورد قطعات باشد. برای تعمیر این وسیله ضروری در اسرع وقت می‌توانید، آن را به نمایندگی تعمیر اجاق گاز اسنوا در آچارباز بسپارید. برای استفاده از این خدمت کافیست، درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید، تا تعمیرکار آچارباز در کمترین زمان دستگاه شما را عیب یابی کند.

هزینه و قیمت تعمیر اجاق گاز اسنوا، به نوع مشکل پیش آمده بریا دستگاه و سرویس درخواستی بستگی دارد. برخی از تعمیرکاران قیمت مصوبی برای تعمیر دستگاه نداشته و هرکدام نرخی جداگانه را برای تعمیر اعلام می‌کنند.

این تعدد قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی، تنها باعث سردرگمی مشتریان خواهد شد. اما سامانه اعزام تعمیرکار به محل آچارباز، با داشتن صفحه تعرفه خدمات و قیمت‌های مصوب، خیال مشتری را از بابت هزینه تعمیر آسوده خواهد کرد. در زمان تماس کارشناس پشتیبانی آچارباز می توانید سوالات خود را رد زمینه هزینه ها سوال کنید.

همچنین دریافت خرمات از آچارباز مزیت های زیر را هم به همراه خواهد داشت:

 • یک ماه گارانتی خدمات درخواستی
 • استفاده از قطعات اصل و باکیفیت
 • برخورداری از متخصصین ماهر و با تجربه
 • همراهی تیم پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار
 • عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب توسط مشتری

مشکلات متداول اجاق گازها

 • حل مشکل خاموش شدن شعله دستگاه
 • حل مشکل روشن نشدن شعله دستگاه
 • حل مشکل بوی گاز از اطراف اجاق گاز
 • حل مشکل جرقه نزدن شعله اجاق گاز اسنوا
 • حل مشکل ارتفاع بلند شعله اجاق گاز
 • حل مشکل دود کردن اجاق گاز اسنوا
 • و...

  تعمیرات اجاق گاز اسنوا در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز و یا تماس با شماره تلفن 02154591616 درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

پشتیبانی آچارباز

آچارباز علاوه بر ثبت تیکت از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت تلفنی هم سفارش شما را ثبت و پیگیری می کند. با آچارباز در تماس باشید.

سوالات متداول


بله؛ مانعی برای این کار وجود ندارد. اما باید برای هر خدمت درخواستی جداگانه ثبت کنید.
خیر؛ تمامی سرویسکاران اچارباز، قبل از مراجعه به محل مورد نظر با مشتری تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی‌های لازم در محل مورد نظر و زمان دلخواه ایشان برای تعمیر دستگاه حضور خواهند یافت.
تمامی کارشناسان آچارباز موظف هستند در هنگام مراجعه کارت شناسایی آچاربازی خود را همراه داشته و لباس فرم با لوگوی آچارباز بر تن داشته باشند.
بله؛ درصورتی که به قطعه یدکی نیاز داشتید، با رضایت شما، کارشناس قطعه را تهیه خواهد کرد.