هزینه تعمیر پرینترهای پاناسونیک

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات پرینترهای پاناسونیک در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر پرینترهای پاناسونیک ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات پرینتر، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

تعمیرات تخصصی پرینترهای لیزری و جوهر افشان پاناسونیک در آچارباز


پرینتر یکی از بهترین دستگاه‌های اداری بوده و به دلیل راندمان بالایی که دارد، هر گونه خرابی و اختلال در سیستم آن می‌تواند در کارکرد شرکت و افراد تاثیر بگذارد. ساختار پیچیده و فناوری به کار رفته در دستگاه، رفع ایراد و عیب یابی پرینتر را سخت کرده و در این شرایط، به دانش و مهارت زیادی در زمینه تعمیر پرینتر نیاز است. تعمیرات تخصصی پرینترهای پاناسونیک در آچارباز، توسط تکنسین‌های ماهر و با تجربه کافی و در محل شما انجام میشود. هزینه و قیمت تعمیر پرینتر پاناسونیک در آچارباز، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه یا سرویس انتخابی، بستگی دارد. اگر برای رفع ایراد و عیب یابی دستگاه نیاز به تعویض قطعه باشد، قطعه سالم توسط کارشناس آچارباز تهیه و جایگزین خواهد شد. در چنین شرایطی اجرت تعمیر پرینتر با هزینه تهیه قطعه محاسبه خواهد شد. اگر نیازی به تعویض قطعه نباشد، فقط اجرت تعمیر دستگاه دریافت خواهد شد. آچارباز با داشتن 23 سال تجربه درخشان در زمینه تعمیر ماشین های اداری مانند پرینتر، اسکنر،پلاتر و... بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در این زمینه ارائه می کند. همچنین با دریافت این خدمات از ویژگی های زیر نیز بهره مند خواهید شد:

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • دارا بودن متخصصین با تجربه و با مهارت
 • صرفه جویی در هزینه‌های حمل و نقل دستگاه
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار

مشکلات متداول کاربران در زمینه پرینتر‌های پاناسونیک

 • گیر کردن کاغذ در پرینتر
 • نصب نادرست درایور پرینتر
 • کم رنگ پرینت گرفتن
 • کند پرینت گرفتن
 • پرینت نگرفتن پرینتر
 • روشن نشدن پرینتر
 • ارور‌ها و رفع کد‌های خطا
 • کند شدن چاپ دستگاه
 • و...

لیستی که مشاهده می‌کنید، برخی از مشکلات متداول پرینتر‌های پاناسونیک است، این مشکلات غیر قابل حل نیستند و یک تعمیرکار متخصص و ماهر می‌تواند در کمترین زمان آن‌ها را برطرف کند.

سرویس دوره‌ای پرینتر پاناسونیک آچارباز

پرینتر پاناسونیک به دلیل کیفیت و کارایی که دارد، در بازار دستگاه‌های اداری بسیار شناخته شده است. اما استفاده نادرست، مکان قرار گیری نامناسب، مستهلک شدن قطعات و نوسانات جریان برق می‌تواند در کارکرد این دستگاه نیز تاثیر گذاشته و سبب مشکلات فراوانی شد. کند شدن سرعت چاپ، افتادن نقاط سیاه و یا خطوط افقی روی سند چاپی و یا روشن نشدن پرینتر، برخی از این مشکلات هستند. برای جلوگیری و پیشگیری از این مشکلات، می‌توانید از سرویس دوره‌ای پرینتر پاناسونیک آچارباز استفاده کنید. نصب و بروز رسانی درایور، تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده دستگاه و رفع کد‌های خطا برخی از خدماتی است که، تعمیرکار آچارباز در سرویس دوره‌ای پرینتر انجام می‌دهد.

  خدمت تعمیر پرینتر پاناسونیک در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر تخصصی پرینترهای پاناسونیک در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند پاناسونیک را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک مراجعه کنید.
خیر. تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، در زمان دلخواهتان در مکان مورد نظر شما، برای تعمیر تلویزیون پاناسونیک مراجعه خواهند کرد.
بله، شما اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه نیاز است را با خود به‌همراه دارند.
بله، تعمیرکار با توجه به مشکل پیش آمده برای دستگاه، تمامی ارور‌ها را رفع خواهد کرد.
loading loading