هزینه تعمیر پرینترهای سامسونگ

به صورت میانگین، هزینه تعمیرات پرینترهای سامسونگ در آچارباز بین تومان تا تومان متغیر است. در بخش تعرفه خدمات آچارباز اطلاعات جزیی تر در زمینه هزینه خدمات تعمیر پرینترهای سامسونگ ارائه شده است. اما به صورت کلی هزینه و قیمت انجام تعمیرات پرینتر، به نوع مشکل بستگی دارد.

میانگین قیمت

بیشترین قیمت

 تومان
 تومان

کمترین قیمت

 تومان

چرا تعمیر پرینتر سامسونگ را به آچارباز بسپاریم؟


یکی از مهمترین دستگاه ها در دسته بندی ماشین های اداری، پرینترها هستند. نصب و راه اندازی صحیح پرینتر، استفاده صحیح از آن و همچنین سرویس به موقع پرینتر، در افزایش طول عمر این دستگاه بسیار موثر است. اما با استفاده مداوم دستگاه، استفاده از مواد اولیه نامرغوب برای فرایند چاپ و مواردی مانند این، پرینتر شما را راهی تعمیرگاه می کند. اولین نکته در زمان خرابی پرینترهای سامسونگ جوهری و لیزری، این است که بدون داشتن مهارت کافی اقدام به انجام تعمیرات روی پرینتر خود نکنید.

شکستن یا آسیب دیدن یکی از قطعات ممکن است کل دستگاه را خراب کند، برای این کار حتما از متخصص آن کمک بگیرید. آچارباز با داشتن متخصصانی در زمینه نصب و راه اندازی و تعمیر پرینتر با بیش از 23 سال تجربه، امکان تعمیر و سرویس هر مدل و برندی از پرینتر را در محل شما دارد. همچنین ارائه خدمات پرینتری آچارباز ویژگی های زیر را هم داراست:

 • یک ماه گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت
 • دارا بودن متخصصین با تجربه و با مهارت
 • انجام خدمات تعمیر پرینتر سامسونگ در محل
 • صرفه جویی در هزینه‌های حمل و نقل دستگاه
 • همراهی تیم پشتیبانی از زمان ثبت درخواست تا پایان کار

بیشترین تیکت هایی که در زمینه تعمیرات پرینترهای سامسونگ در آچارباز ثبت شده اند:

 • حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر
 • حل مشکل نصب نادرست درایور پرینتر
 • حل مشکل کم رنگ پرینت گرفتن
 • حل مشکل کند پرینت گرفتن
 • حل مشکل پرینت نگرفتن پرینتر
 • حل مشکل روشن نشدن پرینتر
 • حل مشکل ارور‌ها و رفع کد‌های خطا
 • حل مشکل کند شدن چاپ دستگاه
 • و...

در سرویس پرینتر سامسونگ دقیقا چه کارهایی انجام می شود؟

پرینتر سامسونگ به دلیل کیفیت و کارایی که دارد، در بازار دستگاه‌های اداری بسیار شناخته شده است. اما استفاده نادرست، مکان قرار گیری نامناسب، مستهلک شدن قطعات و نوسانات جریان برق می‌تواند در کارکرد این دستگاه نیز تاثیر بگذارد. کند شدن سرعت چاپ، افتادن نقاط سیاه و یا خطوط افقی روی سند چاپی و یا روشن نشدن پرینتر، برخی از این مشکلات هستند.

برای جلوگیری و پیشگیری از این مشکلات، می‌توانید از سرویس دوره‌ای پرینتر سامسونگ آچارباز استفاده کنید. نصب و بروز رسانی درایور، تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده دستگاه و رفع کد‌های خطا برخی از خدماتی است که، تعمیرکار آچارباز در سرویس دوره‌ای پرینتر انجام می‌دهد.

هزینه تعمیرات پرینتر حدودا چقدر است؟

هزینه و قیمت تعمیر پرینتر سامسونگ در آچارباز، به نوع مشکل پیش آمده برای دستگاه یا سرویس انتخابی، بستگی دارد. اگر برای رفع ایراد و عیب یابی دستگاه نیاز به تعویض قطعه باشد، قطعه سالم توسط کارشناس آچارباز تهیه و جایگزین خواهد شد. در چنین شرایطی اجرت تعمیر پرینتر به همراه هزینه تهیه قطعه محاسبه خواهد شد. اگر نیازی به تعویض قطعه نباشد، فقط اجرت تعمیر دستگاه دریافت خواهد شد.

آیا شارژ کارتریج پرینتر هم در این خدمات انجام میشود؟

شارژ کارتریج در محل آچارباز یکی از خدمات جداگانه در این سامانه است که ارتباطی به تعمیر پرینتر ندارد اما در صورتی که علاوه بر سرویس یا تعمیر پرینتر خود نیاز به انجام خدمات شارژ کارتریج هم دارید، می توانید در زمان ثبت سفارش تعمیر پرینتر، شارژ کارتریج را هم سفارش بدهید.

  خدمت تعمیر پرینتر سامسونگ در آچارباز در چه شهر‌هایی انجام می‌شود؟

سامانه آچارباز

خدمات تعمیر و سرویس لوازم بزرگ، در شهر تهران توسط تعمیرکاران و متخصصین آچارباز و در محل شما انجام می‌شود. خدمات در محل آچارباز، با مسئولیت و گارانتی یک ماهه ارائه سرویس صورت می‌گیرد.

سامانه آچارباز

تعمیر و سرویس لوازم کوچک که قابل ارسال از طریق پست هستند، از سراسر کشور پذیرفته می‌شود. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به عهده آچارباز است. این سرویس های ما نیز دارای یک ماه گارنتی خدمات هستند.

مراحل ثبت سفارش تعمیر در محل با آچارباز


01
مرحله اول

از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا از طریق اپلیکیشن آچارباز، درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود را ثبت کنید.

02
مرحله دوم

کارشناسان آچارباز با در نظر گرفتن برند، مدل، مشکل دستگاه و لوکیشن شما بهترین تعمیرکار را جهت عیب یابی معرفی خواهند کرد.

03
مرحله سوم

تعمیرکار جهت انجام هماهنگی لازم، با شما تماس گرفته تا در زمان دلخواه و مکان مورد نظر شما دستگاه را تعمیر و عیب یابی کند.

04
مرحله چهارم

بعد از انجام سرویس، هزینه را به تعمیرکار و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید. همچنین می توانید میزان رضایت خود را از نحوه سرویس دهی، در اپلیکیشن ثبت کنید.

سوالات متداول


آچارباز تعمیر تمامی لوازم برند سامسونگ را در سرویس ها و خدمات خود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ مراجعه کنید.
خیر. تمامی سرویسکاران آچارباز، قبل از مراجعه به محل، با شما تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی لازم، در زمان دلخواهتان در مکان مورد نظر شما، برای تعمیر پرینتر سامسونگ مراجعه خواهند کرد.
بله، شما اگر به هر دلیلی با سرویسکار به تفاهم نرسیدید، فقط هزینه کارشناسی را پرداخت خواهید کرد.
سرویسکاران آچارباز، تمامی ابزار و قطعاتی که برای تعمیر دستگاه نیاز است را با خود به‌همراه دارند.
بله، تعمیرکار با توجه به مشکل پیش آمده برای دستگاه، تمامی ارور‌ها را رفع خواهد کرد.
loading loading