به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

آچارباز، برنده مردمی دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شد

دوازدهمین جشنواره وب و موبایل

آچارباز، امسال هم، همانند سال گذشته، موفق به کسب رتبه، در جشنواره وب و موبایل ایران شد.

با این تفاوت که در جشنواره وب و موبایل سال ۹۷، آچارباز در بین ۵ وب سایت برتر به مرحله نهایی صعود کرد، اما در جشنواره امسال، که در روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن برگزار شد، با لطف کاربران آچاربازی، مفتخر به کسب رتبه اول سامانه خدمات شخصی و منزل، از نگاه مردمی شدیم.

جشنواره وب و موبایل ایران هرساله در ماه بهمن برگزار می‌شود و در مدت این جشنواره، ده ها هزار شرکت‌کننده به رقابت می‌پردازند.

این جشنواره با حضور مدیران و کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، نهادهای دولتی و شرکت‌های خصوصی، استارتاپ‌ها، دانشجویان و علاقه‌مندان و فعالان وب و موبایل ایران در دو بخش داوری و مردمی برگزار می‌شود. در بخش داوری یک وب‌سایت و یک نرم‌افزار موبایل با رای داوران به‌عنوان برترین سایت و نرم‌افزار موبایل معرفی خواهند شد و تندیس جشنواره به آنها تعلق خواهد گرفت.

همچنین در بخش مردمی هم با درنظر گرفتن نظرات مردم، یک وب‌سایت و یک نرم‌افزار موبایل توسط آرای تمامی کاربران دنیای مجازی انتخاب می‌شود.

دوازهمین جشنواره وب و موبایل ایران هم با حضور بیش از ۱۹ هزار اثر، ۱۴۱ هزار کاربر و ۷ هزار نرم افزار موبایل، همانند هرسال، باشکوه برگزار شد.

جا دارد از تمامی شما کاربرانی که به ما اعتماد کرده و آچارباز را به‌عنوان بهترین سامانه ارائه خدمات، انتخاب کردید تشکر به عمل آوریم و شما را در خوشحالی خود شریک کنیم.


نویسنده :

ارسال دیدگاهاستفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.