×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب
به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل

خرابی‌های رایج تلویزیون اسنوا

دسترسی به نزدیک ترین متخصصین
خرابی های رایج تلویزیون اسنوا

در حال حاضر با وجود تحریم‌ها و گران شدن قیمت لوازم خانگی برندها خارجی تقاضای مردم برای خرید برندهای ایرانی همچون اسنوا بیشتر از گذشته شده است. اما این برند هم مانند برندهای خارجی ممکن است مشکلاتی به همراه داشته باشد و بعد از مدتی نیاز به تعمیر تلویزیون باشد. در این بحث به بررسی عیب‌های تلویزیون اسنوا می‌پردازیم تا با دید بازتری بتوانید تلویزیون خریداری کنید.

قبل از معرفی ایرادات تلویزیون اسنوا اجازه دهید توضیح مختصری در مورد برند اسنوا بدهیم؛ شرکت اسنوا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ شروع کرده است. در سال‌های نخست تولیداتی مانند اجاق گاز و کولر در روند تولید خود داشت. پس از مدتی ماشین لباسشویی، یخچال و جارو برقی و تلویزیون را نیز به محصولات تولیدی خود اضافه کرد. در حال حاضر اسنوا یکی از برندهای ایرانی پرطرفدار در تولید تلویزیون است.

قیمت‌های این نوع تلویزیون‌ها بسیار مقرون به صرفه و مناسب‌تر از سایر تلویزیون‌های خارجی و ایرانی است. پنل‌هایی که اسنوا برای تلویزیون‌های خود استفاده می‌کند کیفیتی بسیار عالی دارد که در مقایسه با سایر مدل‌های خارجی می‌توان گفت که عملکردی بسیار عالی و مناسب داشته است. در بین تلویزیون‌های اسنوا مدل‌های هوشمند نیز زیاد دیده می‌شود که کیفیتی بسیار عالی در ساخت پنل و همچنین صفحه نمایش دارد.

کیفیت تلویزیون اسنوا

تلویزیون های اسنوا از نظر کیفیت بالاتر از استانداردهای جهانی است. برخی از مدلهای برند اسنوا دارای حاشیه های هستند که می تواند حس عالی را به مخاطب خود القا کند و از دیگر موارد کیفیت می توان به کیفیت تصویر و صدا اشاره کرد که هنگام دیدن فیلم بالاترین کیفیت تصویر و صدا را تجربه خواهید کرد.

با این که این رده از تلویزیون‌های ایرانی معمولا عمری طولانی و کیفیتی عالی دارند ولی باز هم خرابی تلویزیون اسنوا از پارامترهایی است که هر مصرف کننده‌ای باید آن را در نظر داشته باشد. در ادامه این متن چند مشکل که ممکن است در بخش‎های مختلف این تلویزیون رخ دهد و به عنوان خرابی تلویزیون اسنوا شناخته شود برایتان آورده‌ایم که با چند روش و راه کار ساده می‌توان آن را برطرف کرد.

برای تعمیر تلویزیون از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید

چند ایراد رایج تلویزیون‌های اسنوا

از جمله ایراداتی که در هر تلویزیون می‌تواند رخ دهد این چند مورد است:

 • مشکلاتی در صفحه نمایش و پخش شدگی رنگ و یا مشاهده خطوط افقی یا عمودی
 • از بین رفتن تصویر که مربوط به بلک لایت و یا مین اصلی یا همان مین برد است
 • قطع و وصل شدن تصویر پس از مدت زمان طولانی استفاده از تلویزیون
 • خاموش شدن ناگهانی تلویزیون
 • قطع شدن صدا که این مشکل مربوط به نقص در برد اصلی است
 • چشمک زدن ممتد پاور که این مشکل نشان دهنده نقص کلی در برد پاور است
 • کم نور بودن صفحه نمایش
 • روشن نشدن و یا دیر روشن شدن تلویزیون که نشان از نقص برد و یا پاور است.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا چه دلیلی دارد؟

یکی از مشکلاتی که برای هر تلویزیونی ممکن است رخ دهد خاموش شدن ناگهانی آن است. این اتفاق خرابی تلویزیون اسنوا نیز به شمار می‌رود و به بخش تغذیه شاسی تلویزیون مربوط می‌شود.  مشکل خاموش شدن ناگهانی دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد اما یکی از رایج ترین دلایل مین برد است که قابل تعمیر خواهد بود. خاموش شدن ناگهانی تلویزیون اسنوا می‌تواند مربوط به اختلالاتی در پاور نیز باشد که با بررسی تکنسین متخصص می‌توان آن را تعمیر و برطرف کرد.

پیشنهاد مطالعه

چگونه آب خوردگی پنل را رفع کنیم؟

یکی از مشکلات رایج در خرابی تلویزیون اسنوا و دیگر تلویزیون‌ها آب خوردگی پنل تلویزیون است. نفوذ هرگونه مایعات حتی در حد استفاده از اسپری‌های پاک کننده نیز می‌تواند مشکلاتی در قسمت پنل تلویزیون ایجاد کند.

زمانی که این اتفاق می‌افتد پنل تلویزیون به درستی عمل نمی‌کند و مشکلات بسیاری از جمله قطعی صدا و تصویر ممکن است رخ دهد. بنابراین بهتر است از استفاده مستقیم اسپری‌های پاک‌کننده روی تلویزیون دوری کنید. تلویزیون را در محلی قرار دهید که امکان ریختن هیچ گونه مایعات روی آن نباشد. در صورتی که این مشکل رخ داد پنل تلویزیون را باید به کلی تعویض شود.

با پیکسل‌های سوخته چه کنیم؟

سوختگی پیکسل‌های تصویر یکی دیگر از مشکلاتی است که برای تلویزیون‌های اسنوا رخ می‌دهد. پیکسل‌ها هسته اصلی نمایش تصویر در هر تلویزیون هستند. این‌ها می‌توانند در ایجاد نقاط پرنور و یا کم نور صفحه نمایش تاثیر به سزایی داشته باشند. به همین دلیل در صورتی که پنل دچار خرابی شود و یکی از پیکسل‌ها بسوزد درست در همان نقطه لکه‌ای در تصویر مشاهده می‌شود.

خرابی تلویزیون اسنوا به خصوص در بخش سوختگی پیکسل‌ها را نباید با اجسام نوک تیز تشدید کرد بلکه اگر این پیکسل‌ها زیر ۳ عدد باشند شامل گارانتی شده و شرکت تولید کننده به تعمیر آن خواهد پرداخت در غیر این صورت تعویض برد اصلی یکی از راه کارها است.

خرابی های رایج تلویزیون اسنوا

مراقب شکستگی صفحه نمایش باشید

شکسته شدن LCD برای هر تلویزیونی ممکن است رخ دهد. خطر سقوط، رها شدن از روی میز، رها شدن از دست هنگام حمل و نقل از خطراتی هستند که LCD  هر تلویزیونی را تهدید می‌کند. بهتر است برای پیشگیری از این اتفاق، تلویزیون را در جعبه اصلی خودش جابه‌جا کنید و هنگامی که روی میز تلویزیون قرار می‌دهید از محکم بودن میز اطمینان حاصل کرده باشید.

در صورتی که تلویزیون اسنوا شما دچار این سانحه شد در همان دقایق نخست کریستال مایعی از آن خارج می‌شود که این ماده بسیار سمی و خطرناک است و بهتر است، از آن دوری کنید و هرگز به آن دست نزنید. اگر دست شما به این ماده آلوده شد سریع با آب و صابون دستان خود را به خوبی بشوئید. همچنین هیچ راهی به جز این که به فکر تهیه یک تلویزیون جدید باشید ندارید. قسمت صفحه نمایش هر تلویزیون حساس ترین نقطه آن به شمار می‌رود که تعمیرات آن کاری غیر ممکن و البته بسیار پر هزینه است.

روشن نشدن تلویزیون به چه دلیل است؟

پاور یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر تلویزیون به شمار می‌رود. خرابی تلویزیون اسنوا مربوط به بخش پاور سبب می‌شود که تلویزیون به طور کلی روشن نشود. این عیب می‌تواند از بروز اختلال در قسمت پاور باشد. در صورتی که پاور تلویزیون شما سوخته و یا به درستی کار نکند ابتدا چراغ پاور چندین مرتبه چشمک زده و سپس تلویزیون دیگر روشن نمی‌شود. برای رفع این مشکل از اتصالات برق تلویزیون خود مطمئن شده و برای تعمیرات مربوط به پاور اقدام کنید.

پیشنهاد مطالعه

طول ارتفاع تصویر زیاد از حد شده است

تصویر در حالت عادی هماهنگی طول و ارتفاع دارد ولی در حالت خرابی تلویزیون اسنوا در بخش ورتیکال، ارتفاع تصویر زیاد می‌شود و هر آن چه را که مشاهده می‌کنید کشیده‌تر از حالت عادی به نظر می‌آید. این مشکل ناشی از خرابی خازن‌ها و خرابی IC ورتیکال است.

خرابی های رایج تلویزیون اسنوا

مشاهده خطوط سفید روی صفحه نمایش

از دیگر مشکلاتی که از رده خرابی تلویزیون اسنوا به شمار می‌رود نمایان شدن خطوط سفید روی صفحه نمایش تلویزیون است. در بسیاری از مواقع این مشکل به علت ضعیف شدن لامپ تصویر رخ می‌دهد. ولی مشکلات ناشی از ولتاژ و ورتیکال تلویزیون نیز می‌تواند منجر به ایجاد خطوط درهم سفید روی تصویر شود.

با خاموش کردن تلویزیون تنظیمات به هم می‌خورد

یکی دیگر از گزینه‌های خرابی تلویزیون اسنوا که برای بسیاری از افراد پیش آمده است این است که بعد از یک مرتبه خاموش کردن تلویزیون به طور کلی تمامی تنظیمات انجام شده به هم می‌خورد. به عنوان مثال تمامی کانال‌‎هایی را که تنظیم کرده‌اید از بین می‌رود. این عیب تلویزیون مربوط به IC ایپیرام است. برای تعمیر این بخش نیاز است که کل این IC تعویض شود چرا که در صورت تعمیر احتمال خرابی مجدد نیز وجود دارد.

مشکلاتی که در تلویزیون اسنوا وجود دارد خارج از ایراداتی که برای سایر تلویزیون ها پیش می‌آید نیست و یک اتفاق طبیعی در بین لوازم برقی است. اما توصیه میکنیم بعد از مشاهده ایراد و اشکالی در دستگاه برای تعمیر تلویزیون اسنوا در یک مرکز معتبر اقدام کنید تا از خرابی بیشتر جلوگیری کرده باشید.

تعمیر تلویزیون در محل با آچارباز
سرویس و تعمیر تلویزیون در محل آچارباز، شامل نصب، سرویس و تعمیر تضمینی تلویزیون می‌شود. تلویزیون شما از هر برند و مدلی که باشد، آن را در هر نقطه از تهران و هر زمانی که شما بخواهید در محلتان تعمیر می‌کنیم.
درخواست تعمیر تلویزیون

نویسنده :

نظر شما با موفقیت ثبت شد

۲۵۷ دیدگاه

 • حسين گفت:

  با تشكر ازجوابتان.
  نواري كه مشاهده مي شد عمودي بود ولي درواقع نوار واقعي نبود بلكه هاله اي بود كه تصوير در آن تيره تر نشان داده مي شد.
  الان هم كه كلا ديگر تصويري وجود ندارد.

 • نسرین گفت:

  واقعا متاسفم بدترین تلویزیونیه که دیدم ۱ماهه خریدم همش خرابه دوتا کنترل الکیه همش موسش قطعه نمیشه فیلم ببینی

 • حسين گفت:

  سلام. تلويزيون مدل SLD-49SA220U دارم. چند وقتي بود يك نوار تيره در وسط صفحه ديده مي شد. بعد از يه مدت كلا تصوير رفت و فقط صدا دارد.
  مشكل از چيست؟ و حدودا چقد رخرج دارد؟ ممنون

  • نیلوفر مسگرزاده گفت:

   با سلام
   حسین عزیز، برای پاسخ دقیق به این سوال باید مشخص شود خط روی پنل، عمودی یا افقی بوده است. زیرا دلایل ایجاد مشکل متفاوت است. در خصوص ایراد جدید که تلویزیون تصویر ندارد و فقط صدا دارد احتمالا ایراد در بک لایت یا پنل است.
   برای اعلام هزینه باید تعمیرکار از نزدیک دستگاه را بررسی کنند و قطعه معیوب مشخص شود. برای تعمیر تلویزیون خود می توانید درخواستتان را در آچارباز ثبت کنید تا کارشناس فنی نظر قطعی را خدمتتان اعلام کند.

 • محمد گفت:

  حین تعویض کانال به یک باره کانال ها پاک شد و الآن وقتی کانال یابی می‌کنم کانالی پیدا نمی‌کنه
  باید چی کار کنم؟

  • شهرزاد زواره زادگان گفت:

   محمد عزیز سلام، برای حل مشکل ابتدا وضعیت آنتن را بررسی کنید. بعد از آن به سراغ کابل‌های اتصال آنتن به تلویزیون بروید. اگر مشکل حل نشد، یک بار دوشاخ تلویزیون را از برق خارج و ۲۰ دقیقه صبر کنید. بعد از این مدت، دستگاه را دوباره به برق بزنید و کانال‌یابی را انجام دهید. با انجام این کارها مشکل شما حل می‌شود.

 • حیدر معصومی ریسه گفت:

  خ زهرا حق گویان این انتن تلویزیون جایی مشکل پیدا کرده با اوردن یه تعمیر کار که به انتن اشراف داشته باشه مشکل حل میشه

 • اسنوا گفت:

  سلام ببخشید من ۱ ماهه تلویزیون خریدم کنترل موسی تلویزیونم از کار افتاده هیچ کووم از دکمه هاش کار نمیکنه باتریشم عوض کردم بازم نشد میشه راهنماییم کنین ؟

 • ایدا گفت:

  سلام ببخشید من ۱ ماهه تلویزیون خریدم کنترل موسی تلویزیونم از کار افتاده هیچ کووم از دکمه هاش کار نمیکنه باتریشم عوض کردم بازم نشد میشه راهنماییم کنین ؟

 • آیدا گفت:

  سلام ببخشید من کنترل موسی م خراب شده همه دکمه هاش باتری هاشم نو بودن یک ماهه باتری ممکنه تموم شه ؟ چیکار کنم درست شه ؟

 • عطای گفت:

  سلام تلویزیون امروز وصل کردیم ۵۵ اینچه الان روی صفحه نوشته رادیو و تصویر نداره اما صدا داره چیکار کنم؟

 • Armita گفت:

  سلام.من یک موس بهش وصل کردم خیلی راحت تر بود

 • رضا گفت:

  موس تلویزیون ۵۵ اینج اسنوای من از کار افتاد هر‌کاری‌کردم درست نشد بازنشانی مجدد رو از داخل ستینگ انتخاب کنید برنامه هایی که نصب کردید پاک میشه ولی موس دوباره فعال میشه و میتونید برنامه ها رو هم دوباره نصب کنید

 • هادی بهاءلو گفت:

  سلام تلوزیون ۴۲ اسنوا اسمارت دارم از دیشب روشن میشه میاد روی حالت اجرا و اندروید میاد اما بعد چند ثانیه تصویر سیاه میشه و دیگه روشن نمیشه بعد هم خودش خاموش میشه

 • Afshin گفت:

  برای حل کار نکردن موس در تلوزیون اسنوا باید به منوی تنظیمات رفته و بلوتوث را سرچ کنید تا به کنترل جادویی کانکت شود در صورت پیدا نکردن تنظیمات ریموت را دوباره انجام دهید (نگه داشتن دو دکمه رد کردن تراک و زدن دکمه اوکی) که قطعا مساله حل میشود

 • پیمان داداش زاده گفت:

  سلام خسته نباشید، یک ماه نیست اسنوا۵۵اسمارت خریدم، الان دکمه موس اصلا کارنمیکنه بادوتا کنترل من نمیتونم یدونه فیلم بازکنم نگاه کنم لطفاراهنماییم کنید

  • شهرزاد زواره زادگان گفت:

   پیمان عزیز
   سلام. برای حل این مشکل ابتدا یک بار تنظیمات تلویزیون را با توجه به راهنمای تلویزیون، بررسی کنید. اگر مشکلی وجود داشت آن را برطرف کنید. اگر با این کار مشکل حل نشد از گارانتی دستگاه خود استفاده کنید.

 • مهدی گفت:

  دو روزه تلویزیون اسنوا ۶۵ اینچ خریدم نظرات رو که خوندم خیلی ترسیدم اینهمه پول دادم یعنی ۱۰سال واسه ما کار نمیکنه؟کاش قیمت مناسب اش رو میخریدم خراب هم شدنی خودم نمیسوختم

 • Atefe گفت:

  سلام خسته نباشید
  تلوزیون اسنوای ما رو حالت رادیو رفته و تلوزیون قطع شده لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه به تلوزیون برگرده ممنونم

 • صنعتگر گفت:

  سلام کیبورد سرچ گوگل تلویزیون کار نمیکنه یهو قطع شده میشه بگید چه کاری باید انجام بدم؟

 • سجاد گفت:

  سلام خسته نباشید من تلوزیون ال ای دی ۴۲ اینچ اسنوا دارم ۴ ساله استفاده میکنیم مشکل نداشت تا امشب که یهو کلا خاموش شد یعنی حتی چراقش هم روشن نمیشه اصلا انگار برق نداره چیکار کنم مشکل از کجاست.

 • مهدی سهرابی گفت:

  سلام خدمت شما.ببخشید یک سوال داشتم.ما یک تلویزیون ۴۳اینچ داریم. میخواستم بپرسم این تلویزیون‌ها قابلیت واکوئه دارن.یک فیش هست به این نام.ولی طرز کار چگونه هست؟؟؟اگر جواب دهید ممنون خواهیم شد

 • مرتضی رضوی گفت:

  سلام من تلویزیون اسنوا ۴۳ اینچ دارم یه مشکلی که داره اینه که وقتی کانال اچ دی رو نگاه می‌کنی بعد یه مدت مثلاً نیم ساعت بعد که کانال رو عوض می‌کنی آرم شبکه قبلی رو این شبکه میمونه فقط تو کانالهای اچ دی اینطوریه

 • علی گفت:

  با سلام
  من دیروز یک دستگاه تلویزیون ۶۵ اسنوا خرید کردم امروز یک فیلم از گوشی باهاش نگاه میکردم ، تصویر مدام ایست داشت ،حالتی ک وقتی آنتن خرابه و فیلم تلویزیونی اراک دار میشه
  همین فیلم رو بر روی یک تلویزیون دیگه با مارک دیگه تست کردم مشکلی نداشت

 • za گفت:

  سلام تلوزیون یهو خاموش میشه چراغش روشنه ولی نه با کنترل نه با خود تلوزیون روشن نمیشه اما وقتی از برق درش میاریم دوباره به برق میزنیم کار میکنه بعد مدتی دوباره همینطور میشه

 • سعید گفت:

  سلام اقا نخرید فقط میتونم کمکتون کنم بگم تلویزیون اسنوا نخرید هر کی خریده پشیمونه چنتا از فامیلامون خریدن بعد شیش ماه سوخت حتی شرکت تعویض هم نکرد هیچی بهشون نداد خوهش میکنم نخرید فقط تو این وضعیت بیشتر از این ضرر نکنید

 • علیرضا گفت:

  سلام تلوزیون ما اسنوا۴۹اینچه بعد یروب تصویرش شترنجی میشه وبعدسیاه وکنترولش هنگ میکنه حتی دکمه خوده تلوزیونم کارنمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

 • Alirezazaheri گفت:

  سلام تلوزیون ما اسنوا۴۹اینچه بعد یروب تصویرش شترنجی میشه وبعدسیاه وکنترولش هنگ میکنه حتی دکمه خوده تلوزیونم کارنمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

 • احسان گفت:

  سلام
  تلویزیون دوو دارم که ای پی جی نداره فقط اطلاعات برنامه رو که داره نمایش میده نشون میده . اطلاات برنامه های آینده رو نشون نمیده

  بروزرسانی نداره؟

 • محمد زمانی گفت:

  سلام ما ۱ ماه تلوزیو اسنوا ۵۵ اینچ خریدیم ولی موسش از کار افتاد

 • مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید تلوزیون اسنوا دارم روشن میشه صدا میاد اما صفحه روشن نمیشه،،خاموشه ،،،تا دیشب سالم بود بدون هیچ مشکلی علت از چیست

 • امید نیک کار گفت:

  با سلام و خسته نباشید تلوزیون اسنوا ۴۹ داریم که تلوزیون بعد از چند دقیقه روشن بودن یکدفعه هنگ میکند و میپرد و کنترل و دکمه ها هم کار نمیکند و باید از برق بکشیم و باز روشن کنیم مشکل از کجاست؟با تشکر

 • محمدرضا گفت:

  رمز تلویزیون اسنوا ۴۲ رو فراموش کردم چکاری باید انجام بدم

 • احسان جوزانی گفت:

  سلام تلویزیون ۵۵ اینچی خریدم تقریبا ۶ ماه پیش
  الان در کنترل هوشمندش فقط دکمه ماوس از کار افتاده و اصلا نمیاد باید چیکار کنم

 • قاسمپور گفت:

  سلام.ماتلویزیون۵۵اسنوا رو دوماهه که خریدیم مثلا میخوایم‌برنیم رو‌لیست کانال یهو خودش میپره کنترلش به زور کار میکنه مشکل از چیه؟

 • سجاد گفت:

  تلویزیون اسنوا خود به خود روشن میشه ساعت ۵صبح من دیدم روشن بود علت چی میتونه باشه؟ این دومین باره
  ایمیل کنید متوجه بشم پاسخ رو. ممنون

 • امیر گفت:

  سلام .من یک تلویزیون اسنوا ۵۰ اینج دارم .
  وارد قسمتی شدم که موزیک و فیلم و… در اون به وسیله یو اس بی پخش میشه شدم ولی الان هر کاری میکنم از اون قسمت خارج نمیشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 • محسن گفت:

  برای درست شدن موس کنترل ریموت، کافیه یک موس کامپیوتر را از درگاه یو اس بی پشت تلوزیون به تلوزیون متصل کنید.هر دو پورت را تست کنید.بعدش همزمان دکمه موس روی ریموت را فشار دهید.موس ظاهر میشود.سپس موس را از تلوزیون جدا کنید.امیدوارم مشکل موس روی ریموت برطرف شود.برای من که جواب داد.

 • Mohammad گفت:

  سلام.یک هفتست اسنوا مدل۶۴۰یو گرفتم.با نقطه اتصال اینترنت دستگاه رو فعال میکردم و فیلم می دیدم.اما از دیشب یکدفعه ای دیگه وای فای تلویزیون روشن میکنی هیچ دستگاهی رو پیدا نمیکنه و وافای روشنه و یکسره درحال جستجوست اما هیچی پیدا نمیکنه که وصل شه و اینترنتش روشن شه.چرا؟

 • مهدی عابدی گفت:

  سلام. تلویزیون ۵۵ اینچ sld-55s37bldt2 اسنوا دارم دو روزه صدا های عجیبی از توی تلویزیون می اد و امروز هم تلویزیون صدای جرقه داد و صفحه خاموش شد ولی صدا و بقیه چیز هاش درست بود تلویزیون رو خاموش روشن کردم و باز هم همین طور شد. مشکلش چیه؟ قابل تعمیره؟ هزینه حدودیش چقدر میشه؟

 • فاطمه گفت:

  ما تلوزیون ۴۹اسنوا تازه خریدیم میزنه سرویس پیدا نشد یا سیگنال ورودی را بررسی کنید باید چ کنیم؟؟

 • غزل گفت:

  سلام چگونه میشه با گوشی به تلوزیون اسنوا ۴۲ ال سی دی وصل شد البته بی سیم‌

  • نیلوفر مسگرزاده گفت:

   با سلام
   غزل عزیز، اگر گوشی شما اندروید است می‌توانید از قابلیت میراکست استفاده کنید البته اول باید مطمئن شوید که تلویزیونتان این قابلیت را دارد و در صورت نداشتن آن می‌توانید با خریدن دانگل میراکست مشکل را حل کنید، در تنظیمات تلویزیون بروید و میراکست را فعال کنید، در گوشی خودتان هم این کار را بکنید و گوشی و تلویزیون را بهم متصل کنید. اگر گوشی شما ios است باید apple tv را تهیه کنید و آن را به تلویزیون متصل کنید و بعد به وای فایی که گوشی شما به آن وصل است متصلش کنید و airplay گوشی را روشن کنید و حالا یک اهنگ از روی گوشی پخش کنید و در منوی ایجاد شده apple tv را انتخاب کنید.

 • حسن معینی گفت:

  سلام
  حدود یک سال پیش تلویزیون ۵۰ اسنوا گرفتم . الان تمام شبکه های تلویزیونی فقط صدا داره بدون تصویر و همزمان فلشی که هر روز فیلم هاشو میدیدم الان میزنه این فرمت پشتیبانی نمیشه .
  آنتن رو هم عوض کردم ولی تاثیر نداشت .
  ممنون میشم راهنمایی کنید .

 • رامین گفت:

  سلام …تلویزیون من هر چند ساعت صدا و تصویرش قطع میشه میزنه بدونا صدا و تصویر …تازه گرفتم اسنوا

 • سلیمانی گفت:

  چجوری میتونم وای فای direct رو روصن کنم؟

 • زهرا حق گویان گفت:

  دوسه ماهی هست که اسنوا خریدم ۴۳اینچ،تقریبا چهار روزه که سیگنالش نیست،آیا مشکل از تنظیماته یا کابل؟؟؟؟؟

 • عباس گفت:

  سلام
  یه lcd اسنوا ۳۷ اینچ دارم هیچ مشکلی نداره فقط رو کانالهای گیرنده خودش فقط صدا داره تصویر نداره

 • کمال منصوری گفت:

  باسلام علت کار نکردن دکمه موس در تلویزیون هوشمند اسنوا ۵۰اینچ چی می‌تونه باشه

 • محسن گفت:

  باسلام من تلفزیون دوو ۵۵ اینچ دارم دوسه ماهه خریدم کنترل هوشمندش همه دکمه هاش کار میکنه بجز دکمه موس بنظرتون مشکلش چیه

  • ندا ایزدی گفت:

   محسن عزیز
   اختمال دارد دکمه موس خراب شده باشد.
   برای اطمینان از سالم بودن کنترل، یک بار کنترل را ریست کرده و مجدد با دستگاه کانکت کنید.

 • عبداله رستگاری گفت:

  باسلام ، تلویزیون ۵۵ اسنوا داریم و فعلا هم از همه چیزش راضی هستیم .فقط دکمه ماوس روی کنترل جادوئی اش چند روزی است کار نمی کند . همه دکمه کار می کنند جز دکمه ماوس . چه کار باید بکنم. خیلی ممنون

 • باقری گفت:

  سلام LED42 اینچاسنوا چندسالی هست که دارم، دو روزقبل یهویی خاموش شد و دیگر روشن نمیشود ولامپ قرمززیرش هم روشن نمیشه. باز کردم، پشتش سمت چپ ۵عددخازن مشکی مثل هم هست که۴تاشون سولفاته کردن وکمی زیر یکیشون چرب کرده. ممکنه خرابیش همین باشه؟
  اسم این خازن ها چیه وچگونه تهیه کنم؟
  لطفاًراهنمایی کنیدتاسریعتردرست بشه
  س وب زاهدان

 • علی گفت:

  سلام وقت بخیر
  تی وی ۵۰ خریداری کردم.فیلم ک ارسال میکنم صدا دارد زیرنویس داردولی تصویر ندارد ام ایکس هم نصب کردم روش ولی جواب نمیدهد .ناگفته نماند اول درست بود با ام ایکس یا با نرم افزار خود تی وی یکهو این ایراد پیش آمد.
  راهنمایی کنید ممنون

 • عیسی گفت:

  سلام وقتتون بخیر من تلویزیون ۵۵ اسنوا دارم بعضی وقتا تصویر و صدا میگیره مثل اینکه پارزیت میاندازی. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • تحریریه آچارباز گفت:

   باسلام
   عیسی عزیز، اگر از صحت آنتن مرکزی خانه، اطمینان دارید، برای رفع مشکل لازم است پنل و بک لایت بررسی شود. شما میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید و یا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۱۶ در تماس باشید. همکارانمان در بخش پشتیبانی راهنماییتان می کنند.

 • ارسال دیدگاه  استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.