به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

خرابی تلویزیون ایکس ویژن

خرابی تلویزیون ایکس ویژن

تلویزیون‌های ایکس ویژن یکی از مدل‌های جدیدی است که طی سال‌های اخیر در بازار عرضه شده است. اگر در منزلتان یکی از تلویزیون‌های ایکس ویژن را دارید خواهید دید که در ادامه به بررسی انواع خرابی تلویزیون ایکس ویژن خواهیم پرداخت.

بازار اولیه این دسته از تلویزیون‌ها در ایران و خاورمیانه است.  ایکس ویژن یکی از محصولاتی است که در یک کمپین در ماه آگوست سال ۲۰۰۶ به شرکت توزیع ماد ایران پیوست و به این ترتیب نام تجاری X.Vision در ایران راه اندازی شد. جهت بررسی خرابی تلویزیون ایکس ویژن در ابتدا باید تمامی ویژگی‌های این دسته از تلویزیون‌ها را بشناسیم.

 

آیا می‌دانید مهمترین دلایل خرابی پنل تلویزیون چیست؟

 

ویژگی‌های تلویزیون ایکس ویژن

از ویژگی‌های تلویزیون‎های ایکس ویژن که آن‌ها را از دیگر تلویزیون‌ها مجزا می‌کند می‌توان به این چند مورد اشاره کرد:

 • مجهز به پانل LED با درجه کیفی +A
 • دارای DVBT داخلی با کیفیت  HD
 • وضوح تصویر بالا Full HD یا رزولوشین ۱۹۲۰ x 1080
 • زاویه دید بسیار وسیع ۱۷۸ درجه افقی و عمودی
 • روشنایی و وضوح بسیار بالا در تصویر
 • قابلیت پخش فیلم به حالت ۲۴ فریم در ثانیه
 • قابلیت پخش صدا با فرمت‌های MP3,WMA,AAC
 • مجهز به ماشین زمان Time Shift
 • قابلیت ضبط برنامه‌های تلویزیونی PVR حتی در حالت آماده به کار (استندبای)
 • قابلیت نمایش عکس‌ها با فرمت‌های JPG,JPE,PNG,BMP
 • قابلیت پخش تصاویر با فرمت‌های DIVX,MPG,MPEG,MP4,MOV,MKV
 • قابلیت پخش تصاویر، فیلم‌ها و موزیک از روی حافظه USB
 • مجهز به پردازشگر چند هسته‌ای
خرابی تلویزیون ایکس ویژن

علت خرابی تلویزیون ایکس ویژن چیست؟

در بررسی خرابی تلویزیون ایکس ویژن قطعات به کار رفته شرکت‌های تولیدی از همه نکات مهم‌تر است. بیشتر مدل‌های تلویزیون‌های ایکس ویژن از پنل‌هایی تشکیل شده‌اند که قطعات آن دارای بخش‌های لایت برد و تیکان هستند. این پنل‌ها شباهت زیادی به قطعاتی دارند که برندهای ایرانی و شرکت‌های داخلی آن‌ها را تولید می‌کنند. خرابی تلویزیون ایکس ویژن در این زمینه را می‌توان با بررسی این پنل‌ها برطرف کرد.

 

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که هرگونه ایراد در انواع تلویزیون ایکس ویژن خود مشاهده کردید، به راحتی می‌توانید درخواست تعمیر خود را در آچارباز، سامانه اعزام تعمیرکار در محل، ثبت کرده تا کارشناسان در اسرع وقت با شما هماهنگ شوند.
ثبت درخواست

 

روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن چه دلایلی می‌تواند داشته باشد؟

گزینه دیگر که در خرابی تلویزیون ایکس ویژن می‌تواند رخ دهد روشن نشدن تلویزیون است. در برخی مواقع با روشن نشدن تلویزیون به بروز مشکل پی می‌بریم. این عیب به طور معمول مربوط به قسمت پاور تلویزیون می‌شود.

با تعویض قطعه خراب پاور سوپلای به احتمال قوی مشکل پاور برطرف خواهد شد، ولی در صورتی که مشکل برطرف نشد خرابی تلویزیون ایکس ویژن شما با تعویض کلی پاور  برطرف می‌شود. بیشتر مواقع این قطعه سه ماه گارانتی دارد که اگر شامل گارانتی باشید می‌توانید از این خدمات برای رفع خرابی تلویزیون ایکس ویژن خود استفاده کنید.

خرابی تلویزیون ایکس ویژن

خارج نشدن از حالت استند بای به چه دلیل است؟

یکی دیگر از مشکلاتی که می‌تواند در لیست خرابی تلویزیون ایکس ویژن به حساب آید خارج نشدن تلویزیون از حالت استند بای است. حتی ممکن است تلویزیون از حالت استند بای خارج شود ولی صدا و تصویر نداشته باشد و حتی کنترل تلویزیون نیز کار نکند. مشکل و خرابی تلویزیون ایکس ویژن در این حالت مرتبط با بخش مین برد است که این بخش نیز به طور معمول شامل سه ماه گارانتی است که می‌توان در صورتی که در تاریخ مقرر قرار گرفته باشید از این خدمات استفاده کنید.

روشن و خاموش شدن پشت سر هم

در برخی مواقع ممکن است تلویزیون روشن شود لوگو مشاهده شود و مجدد خاموش شود. تکرار این حالت یا در حقیقت reboot شدن مکرر تلویزیون از خرابی بخش مین برد است. برای رفع این مشکل باید از نرم افزارهای مخصوص مدل تلویزیون خود استفاده کنید. این ایراد در بیشتر مدل‌های سری LED و LB به وفور رخ می‌دهد.

قطعی تصویر هنگامی که صدا وجود دارد

این مشکل و خرابی تلویزیون‌های ایکس ویژن در بیشتر مدل‌های بدون گارانتی رخ می‌دهد. حالتی که تصویر تلویزیون قطع می‌شود در حالی که صدا به طور کامل و واضح در حال پخش شدن است.

یک بخش به نام LN در این رده تلویزیون‌ها دچار ضعف کارخانه‌ای است که می‌تواند سبب خرابی تلویزیون ایکس ویژن شود. تلویزیون‌های سایز ۴۷ اینچی دارای دو سری الی ای دی هستند که بیشتر از دیگر مدل‌ها دچار این مشکل می‌شود چرا که LN در برد این مدل‌ها بیشتر پروتکت کرده و این عمل منجر به قطعی تصویر می‌شود.

قطع شدن صدای تلویزیون به چه دلیل است؟

در این حالت به طور عادی تلویزیون کار می‌کند اما صدا نسبتا تاخیر داشته و گاهی هم قطع می‌شود. برای خرابی تلویزیون‌های ایکس ویژن در حالت قطعی صدا باید ابتدا پاور دستگاه را کنترل کرد، چرا که خرابی پاور می‌تواند منشا این مشکل باشد. همچنین خرابی پاور می‌تواند به بخش سیستم کنترل تلویزیون نیز سرایت کرده و کنترل تلویزیون را هم دچار نقصان کند.

پیدا شدن نوار صورتی در بالای تصویر

از دیگر مشکلاتی که می‌تواند در سیستم‌های تلویزیون ایکس ویژن ایجاد شود پیدا شدن یک نوار در حدود ۱۰ سانتی متر در بالای تصویر است که رنگی شبیه به صورتی دارد. این نوار خرابی تلویزیون ایکس ویژن به شمار می‌رود که به مرور زمان افزایش پیدا کرده و در تمامی صفحه تلویزیون گسترده می‌شود.

هر چه نور صفحه نمایش تلویزیون را کم کنید این نوار نیز محوتر و کم رنگ‌تر می‌شود. بنابراین می‌توان گفت که این نوار با مشکلاتی در لامپ تصویر پیدا می‌شود که در برخی موارد بعد از تعویض لامپ تصویر نور به حالت اولیه برگشته و این مشکل بر طرف می‌شود.

ایجاد لکه‎های رنگی در تصویر تلویزیون

این مشکل در بیشتر مدل‌های تلویزیون‌های ایکس ویژن با سایزهای بزرگ مانند ۵۰ یا ۶۰ اینچ مشاهده می‌شود. بروز لکه‌های رنگی در کل صفحه نمایش تلویزیون نشان از خرابی تلویزیون ایکس ویژن به خصوص در قسمت LCD و یا RGB  است. این مشکل از ایراداتی است که در اثر استفاده طولانی مدت از تلویزیون به وجود می‌آید

خرابی تلویزیون ایکس ویژن

دیر روشن شدن به چه دلیل است ؟

یکی دیگر از مشکلات تلویزیون‌های ایکس ویژن دیر روشن شدن تلویزیون است که این مورد نیز مرتبط به پاور می‌شود. زمانی که به وسیله کنترل و یا حتی دکمه پاور تلویزیون را روشن می‌کنید ممکن است مدت زمان طولانی تلویزیون روشن نشود. برای بررسی و رفع این مشکل باید بخش پاور بررسی و رفع ایراد شود.

حال در صورتی که تلویزیون شما دچار نقص فنی شد که قادر به تعمیر آن نبودید، پیشنهاد می‌کنیم با یک کارشناس متخصص در این زمینه مشورت کنید. در حال حاضر سامانه آچارباز، آماده ارائه خدمت به مشتریان خود است. شما مشکلات تلویزیون خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچارباز ثبت کنید تا پشتیبان با شما تماس گرفته و در اولین فرصت کارشناس مجرب به محل شما اعزام شود.

 

تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری شما در محل
در صورتی که هرگونه ایراد در انواع تلویزیون ایکس ویژن خود مشاهده کردید، به راحتی می‌توانید درخواست تعمیر خود را در آچارباز، سامانه اعزام تعمیرکار در محل، ثبت کرده تا کارشناسان در اسرع وقت با شما هماهنگ شوند.
ثبت درخواست

نویسنده :

63
دیدگاه بگذارید

avatar
31 نظرات
32 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
32 Comment authors
آچاربازمهدیمحمدپاشامحمد حسین Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
احسان
Guest
احسان

سلام ببخشیدتلویزیونم ایکس ویژنه،مشکلش اینه که پایین صفحه یه نوار میادکه داخلش نوشته DVB-HDMIوچنتادیگه بعضی وقتا هی میادپایین صفحه باکنترل که کارمیکنم قطع میشه دوباره میادنمیدونم چکارکنم،میشه بگیدچکارکنم،ممنون میشم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام. سوال شما کمی مبهم است. لطفا با آچارباز تماس بگیرید

۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

مرتضی حیدری
Guest
مرتضی حیدری

سلام من یه ۴۸ فورکی شو دارم و امشب پسرم مداد نوک تیز و گذاشته بود تو تفنگش و آنچنان قدرتیم نداشت و تیرش به گوشه ی راست تی وی خورد و کلا خاموش شد و هرکار کردم روشن نشد..
کسی میتونه راهنمایی کنه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

۱- اگر پنل شکسته است در اغلب مواقع ارزش تعمیر ندارد.
۲- اگر دستگاه روشن نمی شود نیازمند بازدید کارشناس جهت بررسی دستگاه و تشخص ایراد و اعلام هزینه است.

Mari
Guest
Mari

تلویزیون روشن میشه ولی نه تصویر داره نه صدا مشکلش چیه؟؟؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام لطفا با شرکت به شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس بگیرید

داوود
Guest
داوود

سلام. من میخام از طریق Wifi، گوشی و تلویزیونو بهم متصل کنم و فیلم گوشیو با تلویزیون ببینم، ولی گوشیم مدل تلویزیونو پیدا نمیکنه ولی تلویزیون مدل گوشیو پیدا میکنه و به اینترنت وصل میشه، باید چیکار کنم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام لطفا درخواست خود را در سامانه ثیت کنید. کارشنا با شما تماس گرفته و مشکل را برطرف خواهد کرد

https://a4baz.com

رضا
Guest
رضا

سلام ببخشید ما تلویزیونمون دیشب صدا داشت اما امروزصب که روشنش کردیم تصویرهست اما صدا نداره لطفا راهنمایی کنین

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

پاسخ سوال خود را در این لینک بخوانید :

https://a4baz.com/blog/?p=227

علیرضا
Guest
علیرضا

سلام، چطور میشه موس تلویزیون رو فعال کرد، ، اصلا نشان گر موس دیده نمیشه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام الف:برای جفت سازی کنترل هوشمند تلویزیون را روشن نموده بعداز ۲۰ ثانیه دکمه مدور OK را نگه داشته پیغام جفت سازی PAIRING روی صفحه نمایش داده میشود اگر این کار انجام نشد یک بار دستگاه را از برق جدا میکنیم و مجددا روشن و ۲۰ ثانیه صبر میکنیم دوباره دکمه مدور OK را نگه داشته تا پیغام ذکر شده را ببینیم ، اگر باز هم این اتفاق نیافتاد دکمه GUIDیاEXIT را به مدت ۵ ثانیه نگه میداریم تا کنترل از دستگاه جدا سازی شود و دوباره تلاش میکنیم . نکته: این نوع کنترل ها به دلیل مصرف زیاد انرژی… Read more »

روح الل
Guest
روح الل

سلام تلویزیو ایکس ویژن لحظاتی روشن میمونه و خود به خود خاموش میشه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

دلیل خودکار خاموش شدن دستگاه می تواند مشکل در بورد اصلی و یا منبع تغذیه باشد. شما می توانید برای تعمیر در محل تلویزیون، درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

کامران
Guest
کامران

سلام تلویزیون ایکس ویژن من مدل xtu 725 هستش هرچه کانال ها را تنظیم میکنم بعد از روشن و خاموش شدن تلویزیون دوباره تنظیمات کانال ها بهم میریزد راه حل چیست؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

مشکل ثابت نماندن کانال ها می تواند از عملکرد نادرست برد اصلی (main board) باشد. در صورت نیاز می توانید برای تعمیر تلویزیون در محل، درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

محسن
Guest
محسن

سلام وقتی تلویزیون را روشن میکنیم چند ثانیه طول میکشه ارم ایکس ویژن میاد چند سانیه ارمه و بعد بارگذاری میکنه تا بعد روشن بشه مشکل چی میتونه باشه؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در اغلب مواقع دلیل تاخیر در روشن شدن دستگاه مربوط به بورد اصلی است. این مورد قابل تعمیر است. اگر نیاز به تعمیر تلویزیون در محل داشتید، می توانید درخواست خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

سامان
Guest
سامان

سلام
تلویزیون ما روشن میشه لگو میاد بعد خاموش میشه
میخواستم بدونم حدودا چقدر هزینه داره

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می تواند از خرابی بورد اصلی و یا منبع تغذیه باشد. در صورتی که نیاز به تعمیر در محل تلویزیون داشتید، می توانید درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

سعیدارجمندی
Guest
سعیدارجمندی

سلام وقت بخیرمن میخوام تلوزیون ایکس ویژن بگیرم آیامیشه به اطمینان کردیانه

امیر
Guest
امیر

سلام
من یکدستگاه ایکس ویژن ۴۰۲۰sدارن که متاسفانه بعد از زدن دکمه پاور آرم ایکس ویژن آمده و دیگر هیچ حتی دکمه های روی دستگاه وکنترل هم کار نمیکنند به نظر شما مشکل از چیست و چقدر هزینه دلرد تعمیر ایم مشکل. تشکر از آچارباز

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

به نظر میرسد مشکل از بورد اصلی تلویزیون شما باشد. برای اعلام هزینه به بررسی های بیشتری نیاز است. شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید. کارشناس با شما تماس گرفته و راهنماییتان می کند.

https://a4baz.com/tv-service

حسین
Guest
حسین

سلام.وقتی کانال رو عوض میکنم پرش میکنه ویک کانال دیگه نمایش داده میشه.روی هر کانالی میزنم برمیگرده به شبکه یک(مستند)…..خواهش میکنم راهنمایی کنید.

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در شرایطی که کانال ها به صورت دیجیتال جست و جو شده اند، نیاز است از طریق تنظیمات مربوطه مربط سازی شوند.
تنظیم نبودن آنتن در حین جست و جو نیز میتواند باعث بروز چنین مشکلی شود.

حسن
Guest
حسن

سلام خسته نباشید
هر چیزی که از تلوزیون ضبط میکنم رو پخش نمیکنه ویا هر دستگاه خارجی که به تلوزیون وصل میکنم برنامه هاش رو ضبط نمیکنه و میره رو برنامه های تلوزیون و شروع میکنه به ضبط کردن

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در اغلب دستگاه ها به دلیل قانون کپی رایت فقط برنامه هایی که از طریق آنتن هوایی پخش می شوند قابل ضبط کردن هستند.

اسماعیل
Guest
اسماعیل

سلام خسته نباشید
من تلویزیون ۴۳ ایکس ویژن دارم که حدود یک هفته هست که میزنه فاقد سیگنال میباشد آنتن رو بردم بالاتر ولی فرقی نکرد
باید چکار کنم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در اغلب این مواقع مشکل از آنتن هوایی است : (آنتن، سیم آنتن و سرفیش ها را بررسی فرمایید). در صورتی که مشکل از سیستم آنتن نباشد موضوع باید توسط کارشناس فنی بازدید انجام گردد. برای ثبت درخواست تعمیر به لینک زیر مراجعه کنید.

https://a4baz.com/tv-service

حسین
Guest
حسین

ID 42
MV M306BIR-LF1V010
ADC NOK
P
این ERORهست

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در این زمینه بهتر است درخواست تعمیر خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

داود
Guest
داود

با سلام یک تلوزیون ایکس ویژن دارم که الان دو سه ما میشود که وقتی که برق قطع میشود یا تلوزیون را از کلید اصلی خودش قطع می کنیم چند ساعتی طول میکشد تا روشن شود راهنمایی میفرمایید

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال اختلال در عملکرد منبع تغذیه وجود دارد. بهتر است توسط کارشناس بازدید شود. شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

Mehdi40_30
Guest
Mehdi40_30

با سلام.تلوزیون من ۴۸ اینچ هستش و وقتی روشنش میکنی بعد از چند ثانیه لوگوش میاد و بعدش دوباره خاموش میشه و،هیچ وقت دیگه روشن نمیشه. تا اینکه از دکمه پشتش هی خاموش و روشن کنی!!؟؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

۱- در اغلب مواقع دلیل تاخیر در روشن شدن دستگاه مربوط به بورد اصلی است.
۲- دلیل خودکار خاموش شدن درستگاه نیز میتواند مشکل در بورد اصلی و یا منبع تغذیه باشد.

برای تعمیر تلویزیون در محل خود می توانید در سامانه آچارباز درخواست ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

مینا
Guest
مینا

سلام تلوزیونم از فاصله ۱۰,متری با اسپری خالی ضربه خورده …سمت چپ تصویرش خرابه .مشکل ازکجاشه هزینش چقده

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

خرابی که به آن اشاره کردید، از چه نوعی است؟ خط عمودی در صفحه ایجاد شده یا چیز دیگری؟

مهدی
Guest
مهدی

سلام.ال ای دی ویژن۵۲ دارم.صفحه کلا میرود و تنظیمات به کارخونه برمیگردد و ساعت تاریخ و ای پی جی بهم میریزد علت چیست؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

ممکن است در عملکرد بورد اصلی تلویزیون اختلال ایجاد شده باشد. بهتر است تلویزیون توسط کارشناس بازدید شود. شما می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

حسن
Guest
حسن

ال ای دی ایکس ویژن دارم هنگامیکه رو گزینه فهرست برنامه ها میزنم هنگ میکنه و دیگه کنترل کار نمیکنه و باید از پریز بکشم تا دوباره روشن شه مشکل کجاس

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

احتمال اختلال در عملکرد برد اصلی (main board) وجود دارد. بهتر است تلویزیون شما توسط کارشناس بازدید شود. جهت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در محل، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://a4baz.com/tv-service

مجتبی
Guest
مجتبی

باسلام
سال نو مبارک
تلویزیون من به صورت یک آلارم هر چند وقت .حدودا ۱ساعت یک صدایی حالت یک آلارم میده .آیا هشدار هست

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

در این زمینه بهتر است با کارشناسان ما به صورت تلفنی صحبت کنید.

شماره تماس: ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰

حاج محمد
Guest
حاج محمد

سلام تلویزیون xtu735 دارم اول که راه انداختم کانال که عوض میکردم زیر صفحه مشخصات برنامه رو شرح میداد بعد دو روز دیگه نمیده و تله تکست هم داشت دیگه نمیاد مینویسه با عرض پوزش تلتکست موجود نیست و مورد سوم دکمه epgرو که میزنم از همون اول هیچ چیزی در مورد برنامه ها نشون نمیده تازه ۳ روزه راه اندازی شده.

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

تنظیمات آنتن را بررسی کنید. در صورتی که در این زمینه به مشکل برخورد کردید، می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

https://a4baz.com/tv-service

علی
Guest
علی

سلام
خسته نباشید
من یه تلویزیون xvision دارم مشکلم اینه که هر کاری میکنیم و آنتن رو جابجا میکنم باز هم خیلی از شبکه هارو نداریم و از طریق جستجوی دستی و خودکار هم اقدام کردیم ولی بازم اتفاقی نیفتاد .
میخواستم ببینم چیکار میتونم بکنم ؟

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

تنظیم آنتن، سیم آنتن و سرفیش ها بررسی گردند. در صورتی که مشکل برطرف نشد، بهتر است تلویزیون شما توسط کارشناس بازدید شود. برای ثبت درخواست تعمیر تلویزیون می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

https://a4baz.com/tv-service

سجاد
Guest
سجاد

سلام ایکسویژن رو به کیس کامپیوتر وصل کردم بعد تایم مشخصی مثلا بیست دقیقه یا نیم ساعت صفحه دیگه محیط دسکتاپ یا بازی رو نشون نمیده و باید بزنم روی source و دوباره pc رو انتخاب کنم تا نشون بده این چه مشکلیه؟قبلا سامسونگ و الجی داشتم الان مجبورم این تلویزیون مسخره رو تحمل کنم اعصابم داغون شده… حالت تایمر خاموشی و خواب رو خاموش کردم بازم همین حالته کلافه شدم

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

۱- سلامت کابل را بررسی نمایید.
۲- تنظیمات تلویزیون را مجدد بررسی کنید.

سجاد
Guest
سجاد

سلام مجدد کابل سالمه و اصلی.مطمئنم مشکل از کابل و اتصالات نیست.فقط نمیفهمم این آیا حالت خواب یا هالت(halt) تلویزیون هست یا چیز دیگه؟
دوبار تابحال به حالت کارخونه بردمش و تنظیمات تایمر و خواب تی وی رو هم خانوش کردم بازم بعد همون تایم به این حالت میره و تا روی سورس نزنم و از حالت پی سی به حالت دیگه تغیبر ندم هیچ اتفاقی نمیفتع!!!!

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

بهتر است که تلوییون شما توسط کارشناس بازدید شود. شما میتوانید برای تعمیر در محل تلویزیون خود در سامانه آچارباز درخواست ثبت کنید.

شایان
Guest
شایان

سلام خسته نباشید آقا این تلوزیون رومیخایم متصل کنیم ب گوشی همراه چطوریه جریانش میشه توضیح بدین وقتی شبکه ی بی سیمه تلوزیونوروشن میکنم به گوشی وصل میشه اما گوشی شبکه تلوزیونو پیدانمیکنه راهنماییم کنین لطفا

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

با گوشی دیگری بررسی کنید
در صورت عدم رفع مشکل، احتمالا ایراد از موبایل است

حمیده
Guest
حمیده

سلام ببخشید تلویزیون ما ایکس ویڗن مدل xk4350 هس متاسفانه از کانال ده ببعد میاد رادیو جستجو خودکارهم زدم نمیدونم مشکلش چیه بقیخ کانالها نمیاره و فقط رادیو

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

سوال شما کمی نا واضح است. لطفا با شماره ۰۲۱۵۴۵۹۱۶۰۰ تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت کنید.

محمد حسین
Guest
محمد حسین

سلام من یک تلوزیون ایکس ویژن ۴۲ اینچ مدل kd30 دارم که بر اثر ضربه
صفحه روش سالمه ولی lcd زیرش شکسته هزینش تعمیرش چقدر میشه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

شما می توانید از طریق لینک زیر، تعرفع خدمات آچارباز را ببینید.

https://a4baz.com/tariff-services

پاشا
Guest
پاشا

سلام دستگاه من روی حالت AV کیفیت صداش خیلی کمه

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

با ورود به تظیمات اکولایزر امکان ایجاد تغییرات در صدا وجود دارد.
بهتر است صدا را از طریق دستگاه جانبی نیز زیاد کنید.

محمد
Guest
محمد

سلام ، وقت بخیر.
من یه تلویزیون ۳۹ اینچ ایکس ویژن دارم که حدود ۷ ساله دارم.تلویزیون بعضی وقتا صفحه شطرنجی میشه که با روشن و خاموش کردن و همچنین عقب و جلو کردن کانال درست میشه.بعضی اوقات هم کلا صدا قطع میشه ولی تصویر هست که اونم با خاموش و روشن کردن درست میشه.لطفا راهنمایی بفرمائید.ممنون

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

تلویزیون شما نیاز به بررسی های بیشتری دارد. بدون آن نمیتوان پاسخ قطعی داد. در صورتی که در تهران سکونت دارید میتوانید درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

مهدی
Guest
مهدی

سلام
تلوزیون xvision
میخواد روشن شه میزنه اندروید ریکاوری
تلوزیون بالا نمیاد

آچارباز
Admin
آچارباز

سلام

تلویزیون شما ممکن است در عملکرد بورد اصلی دچار اختلال شده باشد و نیاز است که بررسی های بیشتری شود. در صورتی که در تهران سکونت دارید، درخواست تعمیر تلویزیون در محل خود را در سامانه آچارباز ثبت کنید.

استفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.