×

اپ آچارباز را نصب کنید!

نصب
به "وبلاگ آچارباز" خوش آمدید.    |   درخواست تعمیر در محل
امروز جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱

رفع خطای ۸۵۶ در کنترلر P440ar

دسترسی به نزدیک ترین متخصصین
خطای 856 در کنترلر P440ar

در صورتی که در کنترلر P440ar، پیغام ۸۵۶ مشاهده شد چه اقدامی باید انجام داد؟

همان طور که می‌دانیم کش در این کنترلر به صورت تعبیه شده و Embedded است. این کش باعث افزایش کارایی این کنترلر می‌شود. اما اگر پیغام ۸۵۶ که در زیر می‌بینید، مشاهده کردید، چه کاری باید انجام دهید:

۸۵۶: The cache for Smart Array P440ar in Embedded Slot is disabled due to a cable error from the Smart Storage Battery.

در اغلب موارد با تعویض باتری مشکل برطرف می‌شود. اما اگر ایراد در داخل کش ایجاد شده باشد، باید خود کنترلر را تعویض کرد چرا که کش به صورت تعبیه شده در کنترلر P440ar قرار دارد. شاید بگوویید کش را غیرفعال می‌کنم اما غیر فعال کردن کش هم می‌تواند کارایی را به یک چهارم کاهش دهد. احتمال از دست رفتن داده‌ها هم وجود دارد زیرا همراه با این پیغام، استوریج ریست می‌شود.

پیشنهاد مطالعه

بهترین کار این است که کار را به دست متخصصین استوریج بسپارید تا با بررسی لاگ‌ها و دیگر تمهیدات مخصوص خود بتوانند سیستم شما را رفع ایراد کنند. تیم آچارباز در این زمینه راهنمای شما خواهند بود.

تعمیر سرور و تجهیزات شبکه در محل با آچارباز
تعمیر سرور اچ پی، نصب و راه‌اندازی سرور اچ پی، پیکربندی سرور اچ پی، ریدبندی و نصب در رک، عیب‌یابی، تعویض قطعه، به همراه گارانتی خدمات و سرویس ها، اعزام تعمیرکار متخصص سرور اچ پی در تهران.
درخواست تعمیر سرور


نویسنده :

نظر شما با موفقیت ثبت شد

ارسال دیدگاهاستفاده از مطالب سایت آچارباز فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به آچارباز است.